Stranica 15 od 28 PrviPrvi ... 5131415161725 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 701 do 750 od 1357

Tema: 3....2.....1.... kreni u 2021

  1. #701
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    lili meni se disanje cesce zezne u drugoj fazi ciklusa. ja se danas smrzla u san joseu. duvalo, bilo hladno, a mi s faksom radili neke ankete. posle ostala da volontiram, i sad sam - promrzla :D
    ja sam si za rodj kupila pistolj za vibracionu masazu :D
    juce sam trcala 15km, danas preskocila zbog ovog odlaska u san jose, pa cu nadoknadjivati ove nedelje. barem sam dizala kutije s namirnicama jedno sat i po :D

  2. #702
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Kli kli zanimljiv taj tvoj pistolj de nesto vise o njemu.

    Vidis nisam obracala paznju na to, trcala sam u sub a za dan-dva trebam dobit, znaci to je bilo par dana pred m.,bas bi moglo biti i to. Ajme kako cu onda sutra odradit dionice dan pred m.,a prebacila ih sa srijede na uto jer draga prijateljica, nasa vjezbacica/trkacica slavi rockas u sri.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 15.03.2021. at 23:26

  3. #703
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Evo me s dionica, odradila vrhunski dionice 10x400m solo uglavnom se vrtila oko pejsa 4:00. Prezadovoljna za razliku od subote disanje super (vec sam dobila m. prije treninga).

    Izgledalo je ko da cu trcat po potopu,al odjednom se razvedrilo. Jeeej...

  4. #704
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Prijavak upale (planina i tri vrha pa dužina u nedjelju), jučer 8 km i izvrnut zglob koji je na sreću ipak ok. Prišla mi neka žena jer je vidjela kako sam poletjela i komentirala je fleksibilnost zgloba, a ja kažem čista sreća. Ili kombinacija, nevažno. Snagu ću sljedeća četiri dana, malo se štedim jer osjećam zatezanje mišića i jedem kao luda.

    Slobodno pišite o disanju. To mi je puno gore srediti od glave. Noge mogu potegnuti trčanja, a često me ono unazadi.

    Lili, bravo za brzinu!
    kli_kli, neumorna si!

  5. #705
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Bravoo palcice i drzim fige sa upala sto prije prodje!!
    Danas lagani kratki trk 8km.

  6. #706
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Jutros klupska liga, istrčala 10ku na pejsu 4:36

    Još da nisam ovakav ziheraš jer prvih 5km se baš kočim, išlo bi to ispod 46min.

    Šta ima cure kod vas? jel se trenira?

  7. #707
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    bravo Lili, to je baš brzo!
    ja danas rest, nešto mi trza u abdomenu
    malo me frka pa ću se umiriti i osluhnuti tijelo
    ovaj tjedan je bilo trčanja, snage i yoge
    standardno moje

  8. #708
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Lili, odlično!
    Jučer 6 teških, sada stvarno odmor. Preko 50 km u 7 dana u nogama. Idući vik dvodnevno penjanje pa trebam zaista odmoriti. Danas uživanje u suncu, šetnjici do mora.

  9. #709
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Bravo cure
    Flopi i palci odmorite
    Ovaj tjedan 3x spinning i 2 kratka trcanja, mozda i danas otrcim koji km ako bura ne probije
    Uzivajte u nedjelji!

  10. #710
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Bravooo vrijedne ste cure sve redom

    Ja sam jutros planinarila s djecom, klub organizirao, bas je bilo krasno suncano, a svjeze. Sumske singlice s borovima
    Kad smo se spustili u grad, bas hladno dole.

    Sad se djeca igraju, muz otisao trcat, sama sjedim i razmisljam sta bih sad ja. Mozda bajk...Vidjet cu...

    Uzivajte u nedjelji!

  11. #711
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ja i dalje pokušavam održavat temu živom, ne odustajem

    Jutros početak dana po mom guštu.

    6:25h-7:00h vježbe snage parkić
    7:00-7:45h - 9 km

    Došla doma u 8:00h sve treninge odradila.
    Maznula nešto u kljun i udri po poslu.

    Danas se planiram nagraditi s jednim Salomonkama da napokon ponovo mogu krenut u brda

  12. #712
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Lili jos uvik radis od kuce?
    Svaka cast, ja se ne bi mogla ujutro ustat radi treninga

    Jucer rest jer ne mozes ni hodat a kamoli trcat po ovoj buri. Danas imam spinning

  13. #713
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    Lili jos uvik radis od kuce?
    Svaka cast, ja se ne bi mogla ujutro ustat radi treninga

    Jucer rest jer ne mozes ni hodat a kamoli trcat po ovoj buri. Danas imam spinning
    Jesam neke dane od doma, neke iz ureda (po pola tjedna u timovima smo), al imamo dobro klizno od 7-9:00 h odnosno do 15-17h.
    Ma imam veliku gužvu na poslu pa sam treninge strpala ujutro prije svega i mogu ti reći baš mi je super taj feeling da to riješim ujutro.

    Kod nas je isto počelo dosta puhati oko 7:30h, a poslije nisam ni izlazila van, zalijepljena sam na laptop.

    ajde rasterajte mi tu buru prije uskršnjih blagdana

    Uživaj na spinningu!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 22.03.2021. at 15:59

  14. #714
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja isto ustajem rano radi treninga, a i rada jer mi smo od kuce sve vreme, svi. Nas 6 vec preko godinu dana.
    Malena, i ja spinnam, ali kod kuce, jednom do dva puta nedeljno jer je trcanje ipak glavno. Spinning je strava, moj muz je tako vazdigao fitnes od niceg do odlicne forme.
    Juce smo zajedno trcali 15 km za mene dosta brzo (oko 5:50), a jutros sam 10 km ali mi je telo spavalo i tek sam poslednju milju trcala brzo. Ja trcim 5 dana nedeljno i cesto mi se desava da se zagrejem tek nakon 5-8km :D
    Snagu radimo recimo 3-5 puta nedeljno, kako nam zapadne. Plivanje mi ide super, sad mogu kontinualno da plivam 1km. Ugl plivam kraul, s povremenim breaststroke, ali potpuno pravilno s frog kick i uranjanjem. Plivanje me odlicno rastrese, osetim neverovatno svezinu iako tog dana (sredom) i trcim ujutro. Plivam u 1. Jedino sto me frustrira sto je moj sin od skoro 16 godina skoro duplo brzi od mene (plivamo zajedno), ali je srecom jako dobro drustvo, pa se ne bunim.
    Subotom uradim jogu, uvek ima po malo napretka i to mi bas jako prija.
    Lili ti si neverovatna s brzinom, divim ti se!

  15. #715
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    Ja isto ustajem rano radi treninga, a i rada jer mi smo od kuce sve vreme, svi. Nas 6 vec preko godinu dana.
    Malena, i ja spinnam, ali kod kuce, jednom do dva puta nedeljno jer je trcanje ipak glavno. Spinning je strava, moj muz je tako vazdigao fitnes od niceg do odlicne forme.
    Juce smo zajedno trcali 15 km za mene dosta brzo (oko 5:50), a jutros sam 10 km ali mi je telo spavalo i tek sam poslednju milju trcala brzo. Ja trcim 5 dana nedeljno i cesto mi se desava da se zagrejem tek nakon 5-8km :D
    Snagu radimo recimo 3-5 puta nedeljno, kako nam zapadne. Plivanje mi ide super, sad mogu kontinualno da plivam 1km. Ugl plivam kraul, s povremenim breaststroke, ali potpuno pravilno s frog kick i uranjanjem. Plivanje me odlicno rastrese, osetim neverovatno svezinu iako tog dana (sredom) i trcim ujutro. Plivam u 1. Jedino sto me frustrira sto je moj sin od skoro 16 godina skoro duplo brzi od mene (plivamo zajedno), ali je srecom jako dobro drustvo, pa se ne bunim.
    Subotom uradim jogu, uvek ima po malo napretka i to mi bas jako prija.
    Lili ti si neverovatna s brzinom, divim ti se!
    kli kli hvala ti

    Ajme vidi tvog rasporeda, divim ti se kad sve to ubaciš Ja sve čekam sa zatvorenim prostorima (bazeni, fitnessi..) jer kao ide 3.val, mogla bi se načekat

    Sutra imam u planu brze dionice i planinarenje popodne direkt iza posla. To bi bilo prvi put da idemo u normalno doba a ne zorom
    Meni savršeno odgovara jer je F još u školi, a L ima svoje obveze.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 22.03.2021. at 19:12

  16. #716
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    I ja vam se divim i osjećam se kao ljenguza pokraj vas.
    Bravo cure!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #717
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    1. utrka Našićkom geološkom stazom

    Bile su dvije duljine:
    Mali Dino 9 km
    Veliki Dino 14 km

    Kako je udaljenost od mog mjesta cca 3 sata a start je bio u 9 ujutro dosta rano smo krenuli na put u Slavoniju. Iako svi zamisljaju je kao ravnu, Dilj, Papuk i Krndija ipak nas demantiraju. S obzirom na trenuntnu situaciju organizator si je jako dao truda.
    Prvo smo na mail dobili slikovne upuute kako doci do Seone, potom na cesti su bile oznake a i organizator, tako da niko od nas nije lutao a ni zalutao. Jutro je bilo prilocno hladno. Tako da se divim ekipi na kratkoj utrci koja je hrabro stala u sorcevima.
    Po dolasku svi smo bili usmjereni na livadu koja je bila namjenjena za parking. Tocno ste dobili uputu gdje stati, tako da smo svi stali, na praking, nije bilo slobodnog stila parkiranja, kakav se cesto zna naci na takvim dogadjanjima.
    Po dolasku, prvo se islo na jedno kontrolno mjesto di se provjereni, potom s vaucerom se islo po startni paket. U paketu se dobivala odmah i medalja, zbog epidemioloških mjera. Majica je preslatka, s malim dinosauricem. Vrlo neobicna i vesela. Nekim se to bas i nije svidjelo, ali vecini je.
    Utrke je startale kronometarski u grupama. Ne znam tocno koliko je bilo u kojoj grupi, ali razmak izmedju istih je bio 10tak min.

    Prvo je startao Mali Dino. Ekipa je bila dosta nabirjana. Iako sam ja bila zabundana u jaknu, kapu, rukavice i svu dodatnu opremu, dio trkaca je bio u kratkim hlacama ali imali su rukavice
    Ispratili smo ekipu i otisli se pripremati lagano za nas start. Pa cemo ih docekati. No na nase iznenadjenje ekipa je bila vrlo vrlo brzo natrag. Za manje od 40 min su prvi stigli. Kazu da je staza s laganim usponom, trcljiva cijelo vrijeme i jako brza.

    Na startu Velikog Dine, ja sam bila u prvoj skupini koja je startala. U mojoj grupi nije bila moja ekpia, one su startale u drugoj grupi, pa sam morala ici sama. Prva okrepa je bila na 4.5 km. Bilo je razlicitih napitaka, hrane nije bilo, zbog epidemioloških mjera. Do tud se jako brzo trcalo, iako sam se ja kocila, jer utrka je 14 km. A ne znam sto me ceka. Dosta ljudi je islo u cestovnim tenisicama, sto im je siguurno olakasalo prvi dio staze. Nakon okrepe dosao je veliki uspon, jedini netrcljivi dio utrke, duljine cca 200-300 m. Nakon toga ponovo pocinje brza trka. Suma je listopadna, staza predivna, dosta makadama je bilo, a i puta. Mislim da bi u proljece staza bila puno ljepsa, zbog vegetacije, ali i ovako je bila predivna. Nama koji smo startali u 11 dobrim dijelom staze bilo je sunce. Ja sam na sebi imala majicu od merino vune dugih rukava i klubsku. I opet cu reci svaka lipa koju sam dala za tu vunenu majicu vrijedi.
    Druga okrepa je bila na cca 7-8 km. zbilja se ne sjecam, ali okvrino tako nesto. Nakon okrepe trcalo se nizbrdo. Sto je jos dodatno ubrzalo trcanje.
    I ova utrka je bila brza, ukupno uspona bilo cca 350 m.
    Ja sam bila nesto sporija nego sam trebala jer sam pala na polovici i malo se razderala, sto me usporilo. No svejdno nisam ni sanjala da cu jedan trail otrcati tako brzo.

    Iako nije bas blizu, vrijedio je odalzak. Domacinu svaka cast na trudu i organizaciji. Rucak je bio u samom mjestu, na igralistu da je moguce drzati se razmaka.
    Do sad nisam isla na trailove u Slavoniju, ako su svi poput ovog preporucam odlazak na njih. Kontinentalce odmah upozoravam iako je trail trka ide bas brzim tempom. U obje utrke pobjednici su trcali pejsom 4:10 odnosno 4:00.

    A iz ovog sto sam vidjela preporucit cu i Geolisku stazu za obiteljski izlet. Dugacka je 15tak km
    Posljednje uređivanje od spajalica : 23.03.2021. at 07:57

  18. #718
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    spajka zvuci predivno, bas si lipo opisala

    jucer spinning, majke mi u jednom trenutku sam pomislila da nas trener oce ubit
    danas vjv rest, bura tako puse da nosi sve pred sobom

  19. #719
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    I ja obozavam spajkine opise trailova, mogu se uzivit kao da sam tamo na licu mjesta

    Bravooo za brzii trail

    Hvala za preporuke spajka, i ja sam cula uvijek samo preporuke za slavonske utrke, posebno trailove.

    Zeljna sam trailova, prijavila sam Medvednica trail 6.6. i jucer kupila nova Salomonke.

  20. #720
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    https://www.intersport.hr/salomon-se...trcanje-542913

    Ove sam uzela.
    Najstabilnije su mi nekako Salomon, a imam usko stopalo, pa mi i Hoke i La sportiva nekako široke.

    Jedva ih cekam isprobat na brdu
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 23.03.2021. at 09:24

  21. #721
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Promjena plana bila radi vjetra, umjesto dionica odradila lagani utorak 35min po rasporedu
    Ali smo zato popodne direkt iza posla otišle u brdo, planinarile smo 2.5h, bilo je odlicno.

    10.7km sa 600m visinske
    Pravi afterwork forest party nas 6 cura i 1 muž

    Ko nova dosla doma.

  22. #722
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Super lili!
    Spajalice odlican ti je opis traila, i deluje bas zanimljivo. Ja sam isto obozavalac vunene odece, i iako je skupa zaista se isplati.
    Lili meni je skroz suprotno, ja imam siroka (i duga) stopala i hoke su mi super, ali i njih uzimam wide. bas imam peraja
    Meni uzasno nedostaje planinarenje i trcanje po sumskim trailovima...
    Juce i danas sam trcala po 10km ali i radim puno jer se semstar zahuhtava pa imam i svog, i profesoru svasta treba, i studentima.

  23. #723
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    spajalice hvala na preporuci, odličan opis!
    MB meni taj spining ili kako god zvuči jako jako teško, bravo!
    Lili samo drži ritam, svaka čast na brzini
    kli a što reći nego da si položena za primjer, to je disciplina
    Ja sam u upali ruku i ramena od adriene i upper body yoge
    Sinoć sam 5 km šumom, hladno i neračno mi bilo ali sam se prisilila
    Ovaj tjedan snaga, trčanje i joga par puta, za vikend planiram malo potegnuti s km
    Prošli sam preležala od užasnog nekog tjedna, baš mi je pasalo ružno vrijeme da ne idem nikuda.

  24. #724
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Zaboravih prijavak
    Yoga for abdominal wall +5 min.butt zuska
    Posljednje uređivanje od flopica : 25.03.2021. at 17:29

  25. #725
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Kli kli i Flopi bravo, vi ste uvik redovite

    Jucer spinning opet, sutra ce bit isto. Vcrs planiram trcanje al upravo sidim sama na kavi i vatam zadnje zrake sunca, poslin kako se poslozi

  26. #726
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Sunce i ja hvatam MB, svi smo se zaželili!
    Jutros yoga core wake up
    I više ništa.

  27. #727
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    bas sam se zazelila! puvala je bura par dana, jucer napokon stala!
    naravno da sam to razvukla pa sam tek u 20 h krenila na trcanje, pa samo 5 km jer sam jos morala skuhat za sutra.
    danas spinning, za vikend se nadam otrcat malo duze.

  28. #728
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Svi smo željni sunca i proljeća, u to ime ja sam prijavila svoj prvi trail za vikend Nisam jako dugo bila na brdu, al valja "krstit" nove salomonke.

  29. #729
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Jucer 10 km, danas spinning. Sad mi je drugo dijete u izolaciji od sub

  30. #730
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Joj MB. suosjećam
    Meni je puna kapa SI i izolacija.
    Nedjelja 10 km
    Jučer lagano bicikl
    Jutros yoga abdominal wall
    Popodne ću snagu

  31. #731
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Nedjelja 24 km planine. Nemam upalu. Jutros snaga. Stavila sam se na režim, hoću pločice na trbuhu. Vidjet ćemo hoću li se držati stege. I moje dijete do sub u SI. Užasić.

  32. #732
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Flopi bravo

    Palcice svaka cast za rezim, ja sam tako lijena, to je cudo jedno

    Vcrs 6 km i to jedvaaaa, imam takvu upalu nogu i guze od jucer, jedva hodam

  33. #733
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Bravo svima! Ne znam sta mi je draze videti, trcanja, planinarenja, spinning ili yogu koje prijavljujete
    Jedino te samoizolacije, is is!

    Evo i ja konacno da prijavim nesto drugacije... Juce smo sin i ja prehodali 27km. Prvih 18km smo isli kroz grad. Krenuli od nase kuce, presli ceo Oakland, prehodali Berkeley, tamo pojeli lunch i krenuli preko brda u obliznji grad (Orinda se zove). Preko brda je bilo 9km s 620m elevation gain. Super je bilo, oboje smo hteli i mogli jos, ali morali smo natrag jer su devojcice imale treninge plivanja.
    Jutros sam istrcala 15km. Ne mogu se umoriti, misici i herc nista, ali bas imam problema s disanjem. Mislim da me pichi PTSD.

  34. #734
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Mene pici gadan muskulfiber. Nakon sto smo svi bili bolesni dva tjedna, odlucila sam otrcati trail 5 km po sumi. Staza grbava, preskakanje stabala, elevation gain 290 m... Dva dana kasnije jedva mogu cucnuti. Spremam se sutra opet u sumu ako se malo dobijem.
    Inace smo opet u lockdownu. Zatvorene su skole i zamoljeni smo da ispisemo dijete s izvanskolske aktivnosti preko praznika tako da roditelji koji ne mogu raditi od kuce imaju gdje ostaviti djecu i da grupe djece budu sto manje (max 10).
    Ne gine mi trotjedno bondanje s djecom

  35. #735
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Hug svima u SI
    Jučer sam preskočila snagu, satrala me alergija
    Danas sam 10 km
    To je 92 ovaj mjesec, popravljam se!
    Sutra snaga

  36. #736
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Prijavak
    Snaga 20 min. +yoga rinse
    Sutra ću odmor
    Subota trčanje

  37. #737
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Prijava 5 km traila. Istog onog koji me prije par dana satrao.

  38. #738
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Flopi svaka cast! Ja sam u veljači imala tocno 92 km u ozujku 58 cini mi se. Poklopilo se ruzno vrime i obaveze ali krenila sam i na spinning pa mi i to ukrade vrijeme.
    Jucer spinning, kad pomislim da ne moze gore

    Munkice bravo bravo

  39. #739
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Flopi, baš dobri km! Mb, ma super si! Munkice, htjela sam trail probati, ali sam shvatila da nemam prostora kraj snage, trka i planine. A užasavam se i lomljenja. Kli_kli, sad za to planiram odraditi višednevnu stazu od 150 km s prijateljicom. Preko 10 sati hoda svaki dan i baš se radujem izazovu i putovanju.
    Dakle, kako sam uvela vježba koje ne radim za snagu tako sam cijeli tjedan pod upalom. Stavila sam se na režim s prehranom i idem probati te trbušnjake do kraja. Sve me boli, torzo, guza, umirem.

  40. #740
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    O kako divnih prijavaka ovdje ima
    Palcice, luda si skroz,svidja mi se to

    Munkica, malena beba, Flopica,kli kli, palcica oplaaa bravooo cure!!!

    Kli kli pa koliko sati treba za prehodat 27km? Ideees....Jako volim duge setnje, super su mi za kontemplaciju.

    Ja sam bila u nedjelju na trailu, bome zestoke uzbrdice i nizbrdice, noge mi bile upaljene 2 dana. Prefora staza, 10.8 km i skoro 650m visinske, s tim da je skoro sva visinska na 3km zestokog uspona.
    Gustala sam napokon u šumi

    Al sam se zato fino udesila doma to popodne jer sam mokra istrcala iz kade okrenut meso u pecnici pa kao vratit cu se (bila sama doma mm i djeca u Zoo) i pokliznula sam se na parketu.Ljosnula ko kruska, natukla lijevo rame.

    Covjece, kakav teren sam istrcala po brdu da nisam ni zapela,a onda ljosnem doma samo tako,treba to znat
    Inace rijetko padam al eto nov uglancan parket.

    Rame nije ni poplavilo,al svejedno 2 dana sam ga itekako osjecala u pokretima npr kopcanje grudnjaka.

    Tako da nisam trcala pon-sri, radila sam doma snagu, imala i dosta privatnih obveza pred put. Jucer u CET sam otrcala 9 i nesto km.
    Jutros prije posla s curama planinarenje po Medvednici, ajme vec bude dan, pticice glasno cvrkucu, potok žubori, milina

    Uzimam GO i jedva cekam pravi odmor i da se maknem iz Zg. Moram rec akoBogada jer vise se nista ne moze planirat u ovoj ludoj situaciji i ne vjerujem dok u auto ne sjednem.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.04.2021. at 10:59

  41. #741
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Cure bravo za kilometrazu! Jako me raduju prijavci trail trcanja i planinarenja. Palicice tvoj plan za 150km mi deluje ocaravajuce, najiskrenije!! Sin i ja smo posle ponedeljnog hodanja gledali staze po Balkanu, i gde bismo smo sve isli i sta prehodali. Najbolji je fazon preci put od cca 110km od mog rodnog grada do sela gde se mama rodila, za 3 dana. No to nas moj muz nikad ne bi 'pustio' jer se on plasi i bosne i dalmacije :beogradjanin: Lili trebalo nam je nesto ispod 7 sati, ali smo u Berkeleyju kupili rucak i taman ispod brda seli i jeli, sto nam je zajedno uzelo sat vremena. Vibre da rame sto pre prodje!
    Ja sam se posle tog hodanja natrcala - utorak 15, sreda 10, juce opet 15km. U sredu smo Novak i ja plivali, bila sam ljuta na ljude koji su plivali s nama pa sam otplivala do sad najbrze, hahahah.
    Danas cu da spinnam, planiram sat, sat i po... Sutra rest s 35min yoge. Ja sam kao na raspustu ove nedelje, a onda krece zesci tempo... Inace me neki nespecifican anxiety muci u poslednje vreme, a trcanje i knjige koje trenutno slusam mi totalno olaksaju situaciju. Mislim da je odgovor sistema na sve sto smo prosli 2019 i 2020, plus je i sad situacija nebajna...

  42. #742
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Normalno draga kli_kli da postoje neke reakcije psihe, nije ni cudno.Sta nas je sve spopalo.
    Raspored ti je odlican, ja cu sad da se raspojasam na GO.
    Fala za rame,ide na bolje

    A sto se tice TM samo ti njemu reci da nema ludje i bolje kombinacije od BiH i Dalmacije
    MB moze potvrditi
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.04.2021. at 16:34

  43. #743
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    kli_kli po otoku je idemo za nekoliko dana. Bit će fora i izazov!

  44. #744
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Lili, čuvaj se!

  45. #745
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Palcice super, uzivaj!!

    Lili dobro si prosla

    Kli kli reci muzu da nema razloga za strah!!

    Danas nije bilo spinninga pa sam isla na trcanje. Zadnja dva km sam imala drustvo, nije lose malo za motivaciju
    Ukupno 10 km

  46. #746
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Mi smo jucer stigli na more, duša na mjestu

    Juce setnjica po nasem selu, upijanje mirisa, priroda buja.

    Danas ujutro kava na suncu u zavjetrini u kaficu na plazi, promatrali smo more, valove...

    Poslije otrčala 10km na 5:03, kako je puhalo obukla duge rukave, na kraju se skuhala jer je sunce bas jako.

    Sad odmorili nakon rucka, u planu planinarenje s druge strane otoka. Odo ekipi signalirat da se oblace
    Uzivajte di god da ste!

  47. #747
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Jucer 5 km setnje nakon rucka a danas 8 km trcanja prije rucka. Osim jutarnjeg trcanja san i rutu promijenila, mora da ce snig

  48. #748
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    MB nekad treba promijeniti rutinu!
    Lili uživancija je biti na moru, na otoku pogotovo, jedino što meni trčanje na mom otoku uvijek bude teško jer jedva skupim kilometara.. Ali zato pogled i mirisi sve nadoknade
    Jutros 12 km
    Cijeli vikend sam uzela odmor

  49. #749
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Flopi slazem se! Tribalo bi i cesce ali nije osvjetljeno a ja najcesce trcim po mraku pa se zato drzim iste rute
    Bravo za 12 km i odmor
    Posljednje uređivanje od malena beba : 05.04.2021. at 13:27

  50. #750
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    Jucer 5 km setnje nakon rucka a danas 8 km trcanja prije rucka. Osim jutarnjeg trcanja san i rutu promijenila, mora da ce snig
    ne mijenjaj rute, ovdje pada od rane zore

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •