Stranica 20 od 28 PrviPrvi ... 101819202122 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 951 do 1,000 od 1357

Tema: 3....2.....1.... kreni u 2021

  1. #951
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Lili, zvuci rajski kod tebe
    Ja vezbam regularno, trcim 5 puta, plivam dva puta i jednom bajkam. Popravila sam se u plivanju, vise nisam spora
    Imam puno posla, pa se slabo javljam. Plus ovaj predment koji sam uzela preko leta je bas bas zahtevan, ali to je nesto sto sam trazila godinama, pa se mucim i uzivam :D
    Imala sam i neke zubarske intervencije, i elektricar nam je radio po kuci (Bosanac!), pa je i to sve zakomplikovalo. Medjutim, rano ustajanje svemu pomaze, hehe.

  2. #952
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Nema do majstora Bosanaca
    Odlican ritam, standard
    no izvrsna kli kli !!!

    Meni je to rano dizanje bas bilo problem kad sam tek dosla na godisnji, nikako se navici na dizanje, ko da se iz spilje dizem. Mislim da je tijelu trebao odmor nakon Zg turbo ritma, a sad sam se naviknula i skroz mi je ok.

    Je divno mi je kli kli al uskoro ce se morat i doma aj aj....mora i taj trenutak doci

  3. #953
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Kapiram za spavanje lili, i meni je nakon kraja propecnog semestra trebalo dosta dugo da se oporavim. Mozda cak i mesec dana sve ukupno.

  4. #954
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Opet sišla s Velebita. Ovaj mjesec ću laganije uz nadu da ću skinuti koju kilu s dužinama jer krećem s penjanjem.
    Ljeto je, tema je na godišnjem.

  5. #955
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Odlicno palcice, koji dio/vrh Velebita? Predobro mi je kako si se ti u par mjeseci postupno ali strastveno "zarazila" planinama.

    Ljeto je i sve teme na godisnjem,a moj uskoro zavrsava
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 01.08.2021. at 21:17

  6. #956
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Vaganski. Najtežim stazama. Ovo ljeto četiri velebitska vrha osvojena, a krenula zimus planinariti.

  7. #957
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Bravoo!!! Ja jos nisam bila na Vaganskom, ni Sv.Brdu, ni Tulovim gredama. Taj dio mi je sljedeci za isplaninarit.

    Prijavak:jutros sve na 15, 15km na 5:15

    Nabavila domace otocko maslinovo i pome za Zg, popila limunadu na plazi. Lijep pocetak dana!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.08.2021. at 09:51

  8. #958
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ima krasnih staza. Mi smo svaki put nadobudno išle od 0 nadmorske visine. Ali bismo krenule prije zore jer je bilo i preko 36 stupnjeva.

  9. #959
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Uf da ljeti je to koma s vrucinama.
    Ja to planiram na jesen kad malo osvjezi. Ako neku stazu preporucas, rado cu cuti.

  10. #960
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Cure moze koji prijedlog za trail tenisice? Vazno je da budu sire na prstima i dio kod palcane kosti jer imam problema sa halluxom..
    Gledala sam Brooks i dvoumim se jer su i na popustu dosta skupe.
    A nemam vremena ici isprobavati..

  11. #961
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Flopice ja se ne bih usudila kupit bez isprobavanja svako stopalo druga prica. Nisam ti nesto pomogla.

  12. #962
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Flopi, La sportiva. Idem pogledati koji su to modeli. Savršeno lagane i udobne, ne kližu se.

  13. #963
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Imam new balance fresh foam hierro v5 i siroko stopalo s halluxom koji se upravo crveni nakon sto sam skinula peraje.
    Svakako probaj tenisice prije kupnje.

  14. #964
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Brooks su jako uske. Za siroka stopala iliti peraja je Altra bog i batina. Hoke su odlicne a trail, ali ako imas siroko stopalo mora se kupiti wide.
    Ja pak nikad ne isprobavam patike uzivo, sve kupim preko neta, ali znam sve sta mi treba. Poklikam filtere, i izaberem

  15. #965
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Kod nas, na zalost, ne postoji opcija W pri kupovini obuce. Ili ja nisam vidjela.da su je uveli.
    Flopi ja sam lijena za bilo sto ali za tenisjce dizem dupe i skakucem po ducanu i isprobavam. Na jednoj nozi jenda na drugoj druga. Pa onu koja mi je manje udobna skidam i probam trecu i tako........
    Zadnji put sam kupila iste tenisice koje sam imala online u istom ducanu. Al druge boje. Kad su stigle isla sam ih u ducan vratiti. Bile su tvrde. Jako.

  16. #966
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ola ekipa!
    Zazelila sam se malo cuti kako ste, sto se radi ovo ljeto kod vjezbacica… kad je vec tema temisica aktualna, meni hitno trebaju nove, trcim u prastarim Boosticama, vise ni ne znam koliko km imaju. Nisam pratila 2 godine sto se nudi pa ne znam ni sama sto uzeti. U kojima vi trcite trenutno? Teren je kod mene asfalt i nasip.
    Inace, trckaram ujutro, relativno kasno krenem pa ne trcim dugo, 5-6km ali skoro svaki dan. Mm ide prije pa ja tek oko 7:15 izađem. Planiram uskoro produziti do 10k.

  17. #967
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    ola ivančice :mah mah: lijepo te čuti

    Bravo za trčanje uz malu bebu

    Ja sam u Mizuno Wave Rider i Adidas Solar Boost. Imam usko stopalo pa mi ovi modeli baš odgovaraju a i lagani su. Isto uskoro moram u novu nabavku.

  18. #968
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Bravo Ivana, super ti je kilometraza, narocito sto trcis svaki dan.

    Ja trenutno imam Altra escalante 2.5, odlicne su mi. Imaju srednje debeo djon (za Altre, koje su inace 'tanje'), i potpuno su nestruktuirane (kao carapa).
    Meni to odgovara jer ja imam jako i siroko stopalo, ne treba mi support, i gazim ravno...

    Spajalice, nisam 9 godina bila na Balkanu, skroz na skroz nemam pojma sta ima... Znam da je u Beogradu uvek bilo manje izbora za sta god sam trazila u odnosu na Hr.

    Na nasem bazenu se ove nedelje zavrsava letnji raspored, pa sad moram da smislim sta cu s plivanje. Super mi je bilo dva puta nedeljno, ali ne znam da li cu moci da nadjem partnera s kljucem za toliko. Mozda je to razlog da se pridruzim Masters swim teamu, ali jos uvek me odbija sto je trening u 5:30 ujutro.

  19. #969
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Kli_kli ove Altre mi se jako sviđaju, nisam dosad cula za njih i nema ih kod nas u ducanima, koliko sam uspjela pretraziti, tako da je jedina opcija online eu shop. Meni super odgovaraju carapa style jer su mi nokti jako osjetljivi, dodatno ih ubija sav ako je na prednjem djelu.

    Lili, wave rider sam cesto imala ali bas zbog tog sava skuzila da mi ne odgovaraju, preporodili se nokti u Adidas ultraboost. Ali moguce da su noviji modeli drugaciji, kad se to mjenja precesto.

  20. #970
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    I ja imam adidas solar te saucony kinvara koje sam ulovila na nekom dobrom snizenju. Solar su stare i u njima trcim po makadamu (ajmo rec ala nasip), u ovim drugim idem na setnicu (beton, asfalt). U zadnje vrime trcim samo po makadamu, najcesce 5 km jer je duzina puta 1 km pa mi se neda toliko kruzit.

    Ivana

  21. #971
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    A e svaka noga je prica za sebe.
    Moram i ja u nabavu tenisica.

    Jutros napokon malo osvjezilo, 11.8km oko Jaruna na 5:05, bome nisam dugo taj pejs otkako su krenule vrucine.
    U sub me ceka 15km s deckima u klubu, jako sam se pozelila trcanja u drustvu.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 05.08.2021. at 12:04

  22. #972
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    cure hvala vam svima na odgvoorima
    na kraju sam naručila svoju provjerenu marku, adidas
    baš su za trail i čine mi se dovoljno široke naprijed
    a trentuno je akcija u sport visinu
    mislim, sve što se meni baš baš sviđa je cca 1000 kn
    izbor je stavrno prevelik, tri dana biram i googlam
    i po meni su cijene zadnjih godina otišle u nebo, baš se vidi da je trčanje postalo must have pa trgovci piče s cijenama
    imam problem s tim, nisam spremna dati toliko za ono koliko ja trailam
    meni su trailovi jako izazovni i pravo za reći prisilim se povremeno na neki samo da iziđem iz zone komfora
    bila sam na jednom kratkom nedavno a u 9.mj se spremam na zrmanju, isto kratka staza
    zapravo idemo a izlet pa ću uklopiti i trčanje jer znam da je taj krajolik divan

    ovaj vikend imam jednu kratku utrkicu šumom
    jutros sam 5 km i dobro me opralo
    sad ću još jogu i za danas dosta
    srpanj mi je bio pun druženja i svega, malo sam overdose od odnosa i điranja
    kli kli bravo za plivanje!
    i meni bi bilo u 5.30 too much ali s druge strane dobro je imati izbor

    mb baš si redovna, bravo!

    ivana s super za plan, nadam se da ćeš uskoro do 10 bez problema!

  23. #973
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Flopice, catch je u tome da kad ih kupis dugooo ce ti trajat tako da se to isplati definitivno, pogotovo jer cesto ne trejlas velike duzine, izdrzat ce ti godinama.

    AkoBogda da sve bude ok, vidimo se draga na Zrmanji, isto idemo na izlet (obiteljski) pa cemo i Zrmanju ugurat u raspored. Kcerka i ja trcimo kratku

    Inace kad smo se vracali s mora proveli smo dan na Zrmanji, kajak, slapovi, skakanje, plivanje, odusevili smo se i planiramo se tamo vratiti jedan vikend kad odu svi ti strani turisti odozdo

  24. #974
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ivana znam da su neke rodine trkacice kupovale Altre i u hr, ali na zalost to je sve sto znam.
    Patike bez nagiba (zero drop) bi definitivno trebale pomoci trkaci(ca)ma koji imaju probleme s noktima.
    Za plivanje sam juce naprasno odlucila da cu da polazem guard course, pa cu dobiti kljuc od bazena i i dalje plivati s sinom. Pravilo je da ako imas kljuc onda ti samo treba jos jedan plivac da mozes sam doci na bazen. S obzirom da je Novak 16+, imam si kucno drustvo
    Kad smo kod plivanja juce sam prvi put otplivala 1400yards (to je oko 1200-1300m), i to nakon sat spinninga
    Jutros 10km trcanja, pejs konacno normalniji, ocigledno mi je dugo trebalo da se oporavim od prolecnog semestra, a sad odmah krece novi :D

  25. #975
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Kli kli,
    Nisam ni ja cula za Altre kod nas a znas da sam full u trkackoj zajednici. Mislim da njih nema kod nas.

  26. #976
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja znam par Roda koje su imale Altre, ali ne znam kako i gde su ih kupovale.

  27. #977
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ne bih znala, al kod nas ta marka nije poznata. Moguće da se nabavi preko weba, ali u n našim dućanima da se može isprobat unaprijed teško.

  28. #978
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Jutros strenght for runners plus 5.min.treicepsa
    Popodne joga
    Lili vidimo se na Zrmanji! I mi idemo obiteljski, trail ubacih cisto usput!
    Posljednje uređivanje od flopica : 06.08.2021. at 13:05

  29. #979
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Odlično, veselim se

    Flopice, curke dajte stavite pokoji link kad radite snagu, ja se nikako natjerat radit je od doma. Zapravo jako volim radit snagu ali u drustvu i pod vodstvom.
    Ako ostanem u ovakvom raspoloženju, morat ću potražit neki trx u blizini, samo se bojim da opet sve ne zatvore na jesen.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 06.08.2021. at 13:33

  30. #980
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Cure, baš gledam tu Zrmanju. Koliko je naporan ovaj light trail? Ne bi trcala, mozda bi dosla s frendicom, muzem, pa da ga samo presetamo.

  31. #981
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Nisam nikad bila al sam cula da nije trcljiv nego da je vise upravo tako za prehodat. A 7km fakat nije dugo, pa taman samo da uzivas u tim prirodnim ljepotama, isplati se doci.

    Ajde dođiiiii

  32. #982
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    https://www.instagram.com/p/COSOvHyn...dium=copy_link
    Ovo je za noge, ja sam x3

    Ovaj za ruke
    https://youtu.be/OtgFcKSywtQ

    Ova joga
    https://youtu.be/Za6dH2-afqQ

    Jadranka nisam ni ja bila, računam da tih 7 km mozes uzivati u prirodi i setati i trckarati...

  33. #983
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Hvalaaa Flopice

  34. #984
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Jadranka na 7 uglavnom ljudi setaju. Slobodno se prijavi. Doduse ne znam kakva je staza. Marta sigurno zna.
    Pod ne znam kakva je, mislim ne znam je li lijepa ili onako....

  35. #985
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Svi kazu da je staza prelijepa, jedan od ljepsih trailova u Hrvatskoj, ali zahtjevna sto se tice terena, nije bas trcljiva.
    Krs, kamen, na jednom dijelu sajla preko Zrmanje, tome se najvise veselim, hladjenju tijekom traila.
    I uz to su visoke temperature a nema šume da pruzi hlad.

    Cijeli taj trail je dozivljaj za sebe, tako su mi rekli SVI koji su tamo bili, posebno jer se starta na prelijepoj Krupi u blizini manastira.
    Znaci MUST SEE.

  36. #986
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Flopi, Mike the Alien <3 Presadio kosicu

  37. #987
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Lili, pošaljem ti kad dobijem svoj program. Slaže mi se snaga koju ću raditi u teretani, da promijenim. Imam kod kuće sada i šipku za zgibove pa čekam program za progresiju. Svako toliko prođem kraj nje pa napravim koji zgib, užas. Haha.

  38. #988
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Moze, hvala tiii.

    Imam i ja sipku i sve sto mi treba, samo nisam naviknuta odradjivat doma. Oduvijek sam snagu radila van kuce organizirano i cross fit, trx, callanetics..ma sve.

  39. #989
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    Flopi, Mike the Alien <3 Presadio kosicu
    Mike je baš sladak!

    Imam i ja šipku
    A kao da nemam
    Uopce nemam neki poriv da nesto na njoj radim jer sam strasno loša..
    Ajde pls i meni neku vjezbicu s kojom bih mogla to promijeniti!

  40. #990
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Meni je oduvijek nesrazmjer gornjeg i donjeg dijela tijela, dole sam jaka ko konj i bas mogu svasta, a gore ruke aj aj kad idem redovito na snagu, poprave se

    Jutros napokon odlican trening s ekipom po Jarkasu - 15km na 5:02. poslije ćakula, čaj, kava kako tko.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 07.08.2021. at 12:12

  41. #991
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Hvala na komentarima cure. Zaista zvuci lijepo Ako se odlucimo, javim.

  42. #992
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Moji bicepsi kad se napnu iznenade. Haha, a ovako sam kao mala. Girje su mi i leđa izmišićavile tijekom godina, pilates vježbe struk.
    Danas se počastila utezima i trakom za gluteuse, treba mi promjena u treningu.
    Za vik ipak još malo Slovenije i planina. Očito si ne mogu pomoći.

  43. #993
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Super palčice
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 13.08.2021. at 16:58

  44. #994
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    jutros rano biciklom do šume i nazad, 6 km
    5 km laganog trčanja
    već je pomalo bilo sparno ali podnošljivo
    još ću jogu odraditi
    meni po ovoj vrućini nema spasa osim da ne izlazim

  45. #995
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Flopice bravooo!!!!
    I ja jako tesko podnosim vrucine, pa sam jutos odlucila odradit trail trening s klubom. Mogli birat Medvednica ili Jarun/nasip. Ovo ljeto stalno neke visoke temperature :/

    Gore na 900ak nadmorske nam je bilo krasnooo ipak svjezije, ekipica, 14km sume i cistog uzitka!!! Ok ne bas cijelo vrijeme uzitka jer sam stenjala onaj dio prije Puntijarke odozdo Startali i zavrsili na Snjeznoj kraljici.

    Prvi put bila na Tigrovom oku, a izvor planinske vode me preporodio, ledena, osvjezavajuca, cijela sam se polila i napila ko da mi je zadnja kap vode u pustinji
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 14.08.2021. at 15:46

  46. #996
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Ja cu se rano ujutro odvesti na jedan vidikovac autom pa cu odraditi cca 10 km, dok nije vruce
    Ima puuuno uspona nadam se da cu uspjeti..
    Veceras idem na koncertic ali do 22 sata sam kuci tako da vec u 7.30 planiram biti gore (pogled na more, stvarno lijepo)
    Posljednje uređivanje od flopica : 14.08.2021. at 17:02

  47. #997
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Super flopi i lili!
    Ja danas restam
    Nadam se da cu odraditi jogu, mada od kad sedim na lopti dok radim nemam neku potrebu za jogom.
    Btw lili, amerikanci se plase izvorske vode, hahaha. Kad smo bili na backpakingu pili smo vodu iz potoka i jezera, netaknuta priroda, ali sve filtrirano.
    Ja sam im pricala kakvu sam sve vodu pila i 'nista mi nije bilo' i posteno ih istraumirala :D

  48. #998
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    jooooj koncertic... <3

  49. #999
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    jooooj koncertic... <3
    Da, bas se veselim!
    Kod mene zimi cesto bude monotono i nema previse događaja a kad ih i ima ja sam strasno lijena, osim za kino!
    Zato ljeti volim svasta vidjeti...

  50. #1000
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Flopi uzivaj na koncertu i sutra na trailu!

    Kli kli umirem na Amere

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •