Stranica 3 od 28 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1357

Tema: 3....2.....1.... kreni u 2021

  1. #101
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Zasto bi nas kaznili? Ne vozimo po trakama od veslaca, a ono manje jezero i jest za sup-ere i jedrilicare i surfrere na dasci, tamo je i sup surf klub 3 strijele? Nismo jedini sa sup-ovima na jarunu. Nije valjda da imaju koncesiju pa ne smijes doc ko slobodan letac?
    na jarunu je zabranjeno slobodno supati/veslati osim ako nije planiran trening. zasticeno podrucje. ne pitaj kako znam
    Posljednje uređivanje od magriz : 04.01.2021. at 19:02

  2. #102
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    QUOTE=magriz;3194013]na jarunu je zabranjeno slobodno supati/veslati osim ako nije planiran trening. zasticeno podrucje. ne pitaj kako znam[/QUOTE]

    Jel' moze slobodno plivanje / suncanje il se mora bit clan kluba vezano za zasticeno podrucje? Sorry, I'm gonna need more than that, ne vidim na stranicama src jaruna da je zabranjeno bit solo super. Osim toga, nisam solo, ima nas 2 i koji put 3, pa cemo rec da smo iz kluba x i imamo planirani trening.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 04.01.2021. at 19:17

  3. #103
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    na jarunu je zabranjeno slobodno supati/veslati osim ako nije planiran trening. zasticeno podrucje. ne pitaj kako znam
    Jel' moze slobodno plivanje / suncanje il se mora bit clan kluba vezano za zasticeno podrucje? Sorry, I'm gonna need more than that, ne vidim na stranicama src jaruna da je zabranjeno bit solo super. Osim toga, nisam solo, ima nas 2 i koji put 3, pa cemo rec da smo iz kluba x i imamo planirani trening.
    ne moras bit nadrkana, samo ti dobronamjerno pisem da ne zavrsis s kaznom kao ja
    Posljednje uređivanje od magriz : 04.01.2021. at 19:25

  4. #104
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    ina33, kakvu bolest krvarenja imaš?

    Baš lijepo da si zadovoljna u 2020. u smislu vježbanja.
    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    na jarunu je zabranjeno slobodno supati/veslati osim ako nije planiran trening. zasticeno podrucje. ne pitaj kako znam
    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ne moras bit nadrkana, samo ti dobronamjerno pisem da ne zavrsis s kaznom kao ja
    Ja sam nastojala bit ironicna, a mislim da ti prelazis granicu pristojnosti. Ako si za suradnju i pomoc, pls posalji mi na pp tko te i kad i na temelju kojeg clanka / stavka kaznio, pa cu/cemo u akciju jer po meni nije ok da Tri strijele imaju koncesiju za malo jezero, sto bi onda to znacilo, a to mi nije ok, to bi znacilo da se ponasaju ko koncesionari u dalmaciji, zapasali jezero i ne mozes bez da im platis pinku.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 04.01.2021. at 19:36

  5. #105
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Pomogao bi mi neki pravni osnov, crno na bijelo. Da znam protiv cega se bunit.

  6. #106
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    I koliku si visinu kazne platila pls? God. clanarina u Tri strijele je bila 200 kn, sto nije puno, al je privatizacija jezera

  7. #107
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    tri strijele su podobna udruga, koncesija koju imaju je cudna. kazna je 300kn, imam negdje i pravilnik, nadem kad dodem doma

  8. #108
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    tri strijele su podobna udruga, koncesija koju imaju je cudna. kazna je 300kn, imam negdje i pravilnik, nadem kad dodem doma
    Puno to hvala! Briga me jesu podobni ili ne, na meni je da im ne olaksam postojanje. Tj, ako ce cijena supanja na jarunu bit to da moram bit njihiv clan, prije placanja clanarine cu napisat par dopisa. A da se uklapam u neke treninge i koristim njihove daske - to mi ne treba, imam race dasku i karbonsko veslo, neoprensko odijelo i ne mogu mi nista ponuditi, nikakvu uslugu, samo bi im morala harac placat.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 04.01.2021. at 19:55

  9. #109
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Palcice, tako sam i ja s divljenjem gledala zene koje plivaju i ovde citala o nasim plivacicama, zeleci si i sama da postanem jedna od njih :D Ovo je moje iskustvo...
    2018.progutala 3 ponosa i izasla daleko od comfort zone, i prepustila treneru od 18 godina da me nauci da plivam kraul dovoljno da otpocnem s lap swimming. Pisala sam i ovde o tome. Od tada plivam, napredujem postepeno. Plivam samo jednom nedeljno pa tu ne moze da bude ne znam ti sta, ali strpljivo pratim napredak i oseti se. Suplementarno sam se fokusirala na mobilnost gornjeg dela tela, posebno ramena i grudi, jer mi je to bilo kompromitovano zbog godina i godina spavanja s decom, dojenja i nosenja dece. Za to radim yogu, iskljucivo chest and shoulder opening, i dizem tegove. Ta kombinacija radi, sve mi je bolja forma kod plivanja, i nista me ne boli (ispocetka sam, ocekivano, imala problema s gornjim delom ledja). Plivam pored sina koji ima 15.5 godina i odlican je plivac, prosao je mnoge nivoe treninga. On mi koriguje formu kad treba. Sad sam ok s kraulom i prsno (prsno pravilno, s uranjanjem).

  10. #110
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    kli_kli, kako dobro! Tako je meni bilo s povratkom u teretanu koja mi jako fali.
    Do pandemije sam plivala i do sat i pol na bazenu nedjeljom, ali mi fali tehnika. Jednom, voljela bih. Ovo ljeto ću probati roniti. Željela bih isto i sa supom. Puno muških prijatelja roni, strah me užasno, ali sam odlučila suočiti se s njim. Isto je i s vožnjom. Ne da mi se više živjeti sputana bojazni od ičega.

  11. #111
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Sretna nova svima!
    Otvorila sam danas sezonu trcanja s 3.5 km po sumi. Drugi pokusaj nakon poroda. 500 m sam prehodala. Puhala sam ko vepar. Cini mi se da se nikad necu vratiti na staro, ali to je u uvijek tako nakon poduze pauze. Do sada sam istopila 15 kg. Vjerojatno bih i vise da svaki dan ne mlatnem pola cokolade. I malo kolaca...
    Ne znam kako cu se uskladiti s mm za trcanje jer on ima dosta posla pa mu je nezgodno pricuvati bebu tijekom dana, a dan je dosta kratak pa cu morati preko tjedna trcati po ulicama i po mraku.
    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Puno to hvala! Briga me jesu podobni ili ne, na meni je da im ne olaksam postojanje. Tj, ako ce cijena supanja na jarunu bit to da moram bit njihiv clan, prije placanja clanarine cu napisat par dopisa. A da se uklapam u neke treninge i koristim njihove daske - to mi ne treba, imam race dasku i karbonsko veslo, neoprensko odijelo i ne mogu mi nista ponuditi, nikakvu uslugu, samo bi im morala harac placat.
    Od kad su jedriličari na malom jezeru,ja sam ih uvijek viđala na velikom!ko i eventualno stupove,ko i kajakaški i kanuisti

  12. #112
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Palci, vidjela sam da app mapmyrun ili mapmywalk imaju program za polumaraton. Nisam proucavala jer nemam tih aspiracija, ali mozes baciti pogled.

  13. #113
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Palci svaka cast za rezim
    Ja sam lina guzica a ta ista guza se nicim ne moze otopit
    Pravi sam primjer prosjecne wannabe vjezbacice koja se vjecito vrti u before - after - before krugu, kako sa kilogramima tako i sa vjezbanjem... Ne kazem da nisan napredovala od pocetaka, jesan al puzevim korakom iliti 3 naprid, 4 nazad :rofl:
    Al meni je to ok, vjezbam zbog onog osjecaja poslije, vjezbam da mogu uzivat u hrani i picu, misici su bonus, kad ih ima jel
    Samo vjezbanje ili trcanje nije vrhunac moga dana niti nesto ekstra spesl uzivam u tome...

    Volim ovaj topic i podrsku cura, pogotovo ona stara dobra vremena!

    Danas rest, kvalitetni rest. Odmor uz gin tonic i cakulu, ja to zasluzujem

  14. #114
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    na jarunu je zabranjeno slobodno supati/veslati osim ako nije planiran trening. zasticeno podrucje. ne pitaj kako znam
    Ovo nisam ni ja znala .

    Okušala sam se u tom supu, strašno mi se svidjelo , ali nisam baš vješta i ne bih išla zimi bez dobre opreme...

  15. #115
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Ja se bojim sup-a, sve što je na vodi, a da mi gujica ne može sjesti i nemati dobru ogradu okolo, nema šanse.
    Sasa, za taj tvoj što si odradila za 26 minuta sam komentarisala da bi me hitna vjerojatno pokupila nakon prve runde.
    Vjerujem da vas je sve u ovoj ludoj godini iza nas pri zdravoj pameti držalo vježbanje. Ja nisam vježbala, i osjetila sam da mi fali, začarani krug neispavanosti, umora i želje da vježbam a ne mogu radi prvo dvoje.
    Magriz, meni je dugo na fb izbacivalo kao reklamu neku Jillkinu aplikaciju, ali kako sam u to neko doba završila onaj njen Body Shred, nije mi se dalo.
    Razmišljala sam o preplati na Beachbody, ima nekih novih programa, za moje fizičko stanje taman teški.

  16. #116
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    J-la moja sestra se pretplatila negdi, kupila neke programe za neku sicu, ona je zadovoljna. Mogu je pitat di, sta, ako oces jer sam zaboravila.

    Sup-ovi mi izgledaju skroz fora al nisam probala.

  17. #117
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    zhang, tnx!
    mb, ma nisam ni ja kad me stres na poslu i projekti obuzmu. Ljeti sam bila super, to je moje doba za disciplinu, sad već imam salića ispod pupka, taman kad dejtam. Znam izabrati trenutak! Ali slažem se s tobom i ne odričem se sira i dobrog bijelog vina. Treba i živjeti.

  18. #118
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ahaahaa malena beba, jesi me nasmijala
    ja sam tu negdje ko ti
    i ko palci sa sirom i vinom, samo crnim
    i jedva cekam neka normalnija vremena da idem na maraton, onaj vinski sto je Angie75 spominjala

    sinoc su mm i kcer radili jillkin br
    odmah me obuzela zelja...meni je taj program i dalje super
    bas si mislim da bih mogla ponekad ubaciti
    ja bih i malo zuzke, al ona mi je ipak trenutno preteska

  19. #119
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    J-la moja sestra se pretplatila negdi, kupila neke programe za neku sicu, ona je zadovoljna. Mogu je pitat di, sta, ako oces jer sam zaboravila.

    Sup-ovi mi izgledaju skroz fora al nisam probala.
    Šalji

  20. #120
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    i jedva cekam neka normalnija vremena da idem na maraton, onaj vinski sto je Angie75 spominjala
    i ja bi na taj ocemo skupa?

    zuzka mi je postala prekomplicirana s ovim novim treninzima, oni stari su super ali i meni su trenutno preteski tako da te kuzim

    j-la pitam je pa ti saljem

  21. #121
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    lol majo, kuzimo se
    nego da mozemo skupa, ti ces po bijelom, ja po crnom, haha

  22. #122
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Svi ćemo prije na vinski otrčati.

  23. #123
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    mb,

    ja si spremam plan za sljedeci tjedan
    od sutra sam u gostima do kraja tjedna pa znam da necu imati uvjete, malo yoge ce biti maksimum
    ja si moram zacrtati strog plan, jer cim ga nemam i stvari su prepustene volji i inspiraciji, nista od toga ne bude, raspline se
    kad nesto krizam i odbrojavam, lakse mi je

    tocno sam u fazi gdje sam bila prije 8 godina kad sam zapocinjala vjezbati
    lijena, visak kila, manjak volje
    frustracija, tjesenje hranom

    ljuti me sto vidim da sam izgubila vecinu toga na cemu sam radila te godine
    a hrabri to sto znam da sam mogla i postigla, pa valjda mogu i opet
    redovitije cu se i ovdje javljati, isto spadam u ljubiteljice ovog topica i ovog drustva

  24. #124
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    netko je spomenuo vinski maraton

    ni njega ove godine nije bilo.... pa doma vježbam sa čašom sama

    on topic, ne vježbam ništa, fali mi volje i motivacije. sva sam otromboljila i ne mogu se pokrenuti. sad ću opet zapratiti topic pa se možda trgnem!

  25. #125
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Sto se ovdje dogodilo, ko u dobra stara vremena!
    Ja sam taman krenula u dobrom smjeru, s Focusom i par puta otrcala i onda me ova korona unazadila skroz. Sad nemam volje ni za sto.... moram i prehranu korigirati, a stalno mi se nesto jede, valjda zbog dojenja. Normalno da mi kg nikako ne idu dolje, nije ostalo puno od trudnoce ali izgledam grozno.

  26. #126
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Lijepo je vidjeti gužvu na temi!

    Pozdrav svima, starima i novima, sporima, brzima, lijenima s kojima se najviše poistovjećujem [emoji16]

    Zadnji trening sam odradila 24.11. prošle godine, a od onda samo hodanje i par trčkaranja.
    Moje trčanje je bilo i uvijek će biti samo iz inata i filozofije (osobne) da bih trebala u svakom trenutku moći otrčati 5km. Naglasak na "trebala moći".
    Da se natjeram i na to, uplatim pokoju virtualnu utrku, pa me to motivira.

    Inače sam zadnje treninge radila Zuzku i super mi je i dalje, volim i nju i njeno puhanje, stenjanje i uzdisanje [emoji23]

    Sad kad sam si za zelenila topic, valjda ću se natjerati i obnoviti pretplatu na Zuzi.

    Što se tiče plesnih treninga, tu čekam, kao i svi, da popuste mjere, jer to mi je i fizički najdraži, a o psihi da ne pričam

    Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

  27. #127
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Adriene ima novi novogodišnji program od 30 dana, zove se Breath. Jučer sam počela, prvi put očekivano spor, ali radi Adriene svoje i kad misliš da ne radi ništa. A i disanje je danas važno, pa i ako bude više na tu stranu, a manje na vježbačku, obećala sam joj se za tih 30 puta.
    Što se vježbanja generalno tiče, ja tu baš nemam neke ciljeve. Već stvarno odavno nemam ciljeve tipa da mi odu dva centimetra sa bedara, da mi se digne dupe, da transformiran figuru, ili slično. Važno mi je da sam generalno zadovoljna izgledom, ali ne ulazim ni u kakva seciranja dijelova i djelića tijela. Naravno, ako me kakava promjena iznenadi, dobrodošla je :D. Kad nešto radim ozbiljnije, tj kad idem na balet ili ovu zadnju jogu, spadam u "štrebere", kako nas nekoliko zove voditeljica baleta, dakle radim zaozbiljno i ne zabušavam. Onda napredak u samoj aktivnosti, naravno, dolazi kao prirodna posljedica.
    Sad sam opet sama svoj majstorica, i nisam zadnjih mjesec dana ništa planski radila, ali nekako, mi smo uvijek u kakvom takvom pokretu, šetnja tamo, šetnja vamo, i malo kad se osjećam ko totalna šteta.
    Što se teme tiče, ja sam za raspravu pa i za konfrontaciju. Dobro je da si možemo napisati što mislimo (naravno, ne baš sve što mislimo).

  28. #128
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam taman prvi put u životu izdržala 3 mjeseca da idem 2-3x tjedno na plivanje, došla do 1km plivanja - i zatvorili bazene, ja doma u kuhinji (doslovce), non-stop neko kuhanje na rasporedu a vani bljak vrijeme - uglavnom natuka sam 3kg, izgubila svu kondiciju... i neda mi se ništa. Nadam se da će od veljače otvoriti bazene da stignem do ljeta doć u normalu... Pogotovo što nisu zatvoreni odlukom stožera nego isključivo odlukom grada.

    Uostalom, idem se sad dić od stola i obić krug oko Jaruna, ne bu nitko umro od gladi nit firma propala ak me nema sat vremena... Sunce je.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 05.01.2021. at 11:54

  29. #129
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Danas pola sata vjezbi s fizioterapeutom. Iako avioncic dobro leti, radila sam uglavnom vjezbe za zdjelicu. Ovaj put ih radim s dosta lakoce u usporedbi s prvim porodom. Jedino sto mi je nakon poroda drzanje dosta lose. Bar je moj dojam takav pa mi je pokazala par vjezbi za jacanje torakalnog dijela. I naglasila, kao sto je vertex gore spomenula, vaznost pravilnog disanja za uspravno drzanje, a to mi je nekako najteze i stalno zaboravljam pravilno disati.
    I ja bih vino pila

  30. #130
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Nek sam se ja pribiljezila na temu a ne vjezbam
    Danas sam jedino za yogu jer sam sinoć nekih 3.5 sata spavala.
    Munkice, i ja bih vina, ali bez tog maratona. Mogu li ja za vama na kakvim kolicima za golf ?
    Želja za trčanjem me uhvatila kad smo prošli put imali policijski sat i sad u izolaciji, čim sam izašla napolje, bila sam ko u onom vicu, i tebi svašta pada na pamet kad si u sr**u! Sreća, prošlo me

  31. #131
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Nek sam se ja pribiljezila na temu a ne vjezbam
    Danas sam jedino za yogu jer sam sinoć nekih 3.5 sata spavala.
    Munkice, i ja bih vina, ali bez tog maratona. Mogu li ja za vama na kakvim kolicima za golf ?
    Želja za trčanjem me uhvatila kad smo prošli put imali policijski sat i sad u izolaciji, čim sam izašla napolje, bila sam ko u onom vicu, i tebi svašta pada na pamet kad si u sr**u! Sreća, prošlo me
    yoga je i moj par cipela... dobro mi služi već godinama. Za trčanje nisam, za utege nisam, u teretanu ne mogu... a yoga je bolja nego kauč. Baš mi je jučer stigao novi link s vježbama za siječanj. Nije isto kao kad odem u yoga centar, ali bolje išta nego ništa.

  32. #132
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ola curke,

    ja u nekoj neplaniranoj gužvi danas na poslu, tek sad malo opuštanja uz surfanje.
    Svašta ste napisale, bome lajkam da je tema aktivnija. Tijekom ljeto-jesen perioda skoro zamrla, jedva smo je održavali "na kisiku" . Nadam se da će se sada neke uspavane ljupotice trgnuti i s riječi prijeći na djela

    Palčice, tebi veliki bravo za režim prehrane bez šećera, a taj momak za dejtanje neće garant ni primjetiti dio oko pupka

    Bome i ja sam od osobe koja skoro uopće ne pije alkohol, došla do toga da u zadnjih godinu dana svako malo nešto gucnem, već me muž počeo gledat ispod obrva jer zna da sam nikakav kapacitet, pa se prebrzo "razveselim"
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 05.01.2021. at 14:59

  33. #133
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Adriene ima novi novogodišnji program od 30 dana, zove se Breath. Jučer sam počela, prvi put očekivano spor, ali radi Adriene svoje i kad misliš da ne radi ništa. .
    I ja sam jučer odradila taj!
    Jest polagano i to mi je bilo teško, stetna sam što sam se natjerala na duboko koncentriranje i disanje jer mi je to očito problem...

    Danas planiram 53inja virtualnu na 5.3 km
    Vrijeme je ljigavo ali baš me briga, ili sebe prodrmati ili krepivati od niske energije, radije ovo prvo.
    A što se vinske utrke tiče, ja ću vam se pridružiti, inače zimi pijem crno vino nakon ručka
    A ovih dana mi tih pola čaše do čaša pomognu da zaspem, tako da :činčin:

    Moj ritam je neki ujednačen, trčanje , snaga, yoga
    Ali vidim da nema prave force, kao u dobra stara vremena, sad zusku pa ni jill ne znam koliko bi mogla...
    Možda ovaj BR od Jill, to mi je bio skroz ok.program, kad bi se pratila s nekim!?

    šifraGinger

    Plus što ne znam piči li me predmenopauza ili štitnjača ili živci
    Tlak nizak, lupanje srca, nesanica - u vražju mater i Jeremija u meni...
    S kilama isto tako tako, jednu sam skinula u tjedan dana a još min. 3 trebam da bi bilo po mom guštu 60
    Posljednje uređivanje od flopica : 05.01.2021. at 14:59

  34. #134
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Plus što ne znam piči li me predmenopauza ili štitnjača ili živci
    Tlak nizak, lupanje srca, nesanica - u vražju mater i Jeremija u meni...
    Moja ti pa pola nas ovako, di nam neće srce preskakat od svega i tlak padat od ove južine i promjene vremena svako malo
    eto za utjehu i meni tlak pada svako malo, noćas sam isto bezvezno spavala, kasno legla #hebaomefilmukasnesate#

    Ja bih voljela da netko krene sa Zuzkom, pa se možda i ja pokrenem u tom smjeru.

    Samo da sad ne bude da sve čekamo nekog drugog pa šipak

  35. #135
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Odradila jedan tatin hiit. Dolazim k sebi.
    Dugo mi se nije dogodilo da nakon treninga moram leci, prelezala sam jednu pjesmu

    Ne znam je li trening tezak ili je do mene, ali odradit ce ga moja brother from another mother pa cemo vidjeti sto kaze.

  36. #136
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam jučer odradila taj!
    Jest polagano i to mi je bilo teško, stetna sam što sam se natjerala na duboko koncentriranje i disanje jer mi je to očito problem...

    Danas planiram 53inja virtualnu na 5.3 km
    Vrijeme je ljigavo ali baš me briga, ili sebe prodrmati ili krepivati od niske energije, radije ovo prvo.
    A što se vinske utrke tiče, ja ću vam se pridružiti, inače zimi pijem crno vino nakon ručka
    A ovih dana mi tih pola čaše do čaša pomognu da zaspem, tako da :činčin:

    Moj ritam je neki ujednačen, trčanje , snaga, yoga
    Ali vidim da nema prave force, kao u dobra stara vremena, sad zusku pa ni jill ne znam koliko bi mogla...
    Možda ovaj BR od Jill, to mi je bio skroz ok.program, kad bi se pratila s nekim!?

    šifraGinger

    Plus što ne znam piči li me predmenopauza ili štitnjača ili živci
    Tlak nizak, lupanje srca, nesanica - u vražju mater i Jeremija u meni...
    S kilama isto tako tako, jednu sam skinula u tjedan dana a još min. 3 trebam da bi bilo po mom guštu 60
    BR je 90 dana?

  37. #137
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Je. Tri mjeseca traje.
    Ali s obzirom da nisi pocetnik, mozds skratiti na dva-dva i pol mjeseca.

  38. #138
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    flopice rado bih da se pratimo, al stvarno u trenutnim uvjetima ne mogu obecati redovitost

    magriz, da, kako spajka kaze
    ove prve workoute mozes odraditi samo jednom

    zhang stavi link
    ne da bih ga odradila, nego samo da padnem u nesvjest

    Angie75 haha, znala sam kako cu te prizbvati!
    j-la, ne mora se taj vinski otrcati - samo maratonski piti

  39. #139
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja sam zaboravila koliko traje, sad sam išla pogledati calendar 13 tjedana
    Ginger razumijem, i sama ne znam koliko bih sad uz trčanje i yogu mogla pratiti
    ali možda nakon ovog trkačkog perioda zimi na ljeto počnem
    ne volim trčati ljeti, pogotovo ne duže kilometraže

    Jučer ništa od trčanja, kiša je lila cijelu večer
    odradila yogu bretahe day 2 arrive i snagu 15 min. s utezićima
    +šetnja 50 min. jer moram ići van, ne volim zidove

    sad odoh na trk a popodne day 3 with adriene

  40. #140
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Kao info godisnja pretplata na down dog je trrnutno 15$. Sto je oko 93 kn. Pa ako se nekom svidja taj app mozda da iskoristi priliku.

    Drago mi je vidjeti vas ovako vesele, prposne i bome aktivne.
    Ja redovito trckaram. Ali sam zanemarila vjezbanje. Svaki dan lazem OK danas cu al nikako krenuti.
    Vidi se na podrucju trbuha. Ali ova godina kako je svima luda tako je i meni. Pa hedonizam prevladava nad mucenjem.
    U trcanju sam se ubrzala. Hocu li i ove godine ne znam. Skupila sam, za mene, dosta km. Bilo bi ih i vise da je bilo trailova. Ovako sam imala.nesto sitno ispod 1400 km.
    Sve u svemu vjezbajte i budite vrijedne.

  41. #141
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Idees spajka, to je impresivna kilometraza koja preklinje da je vise ne nazivas trckaranjem
    Uz to jako si se ubrzala.

    Jucer poslije posla ubijacina s muzem doma, busenje, postavljanje karnisa i zavjesa u 3 spavace sobe, dodavanje alata kojem ne znam nazive on kaze jedno, ja mu dodajem na ljestve drugo haha meni sve to izgleda isto ajmeee....al super je ispalo.

    Prijavak: jutros pod nebom osuncanom Jarunu (ironija of course za ovo cmoljavo vrijeme)
    50 min + 10 min (4:30), iza toga rastrk do kluba. Nabralo se preko 13km.

    Rucak jucer skuhan, sad kupka, i odmorko, dok muz i djecica slazu komode za boravak.

  42. #142
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Meni app Pedometar reko 'Najbolji ste' LOL level9, ma sta to znaci. Prosle god prohodala 2000 km isto mi nevj. zvuci, levep Sahara, fali mi jos 3560 km do levela Do Zemljine jezgre, hilerijus. Ne volim to puno gledat jer se onda prepadnem pretjerujem li. Al dnevno je to ipak manje od 10k koraka, a vikend ugl samo tipa 5 h maks s odmaranjima i lagano neko planinarenje, pa ipak racunam da je ok.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 06.01.2021. at 15:15

  43. #143
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Ma, zabrijala sam, to je vjerojatnije score par godina otkako imam telefon i tu aplikaciju.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 06.01.2021. at 15:49

  44. #144
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Ne mora znaciti ina.
    Moze se to presetati bez problema u godinu dana. Ja cesto zaboravim ukljuciti sat pri setnji. Sjetim se samo ako sam se prikljucila nekom izazovu i to dok izazaov ne ispunim.

  45. #145
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    zhang stavi link
    ne da bih ga odradila, nego samo da padnem u nesvjest

    Budem od danasnjeg, ovaj sam vec bila maknula.
    Danas je u planu upper i cardio, negdje cu oko 18h, ako mi se do tad rucak slegne

  46. #146
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Bas sam pogledala, 4,005,586 koraka od 1. sijecnja do 30. prosinca 2020. Ne da m i ukljuciti 31.12. U kilometrima, 2,772 kilometra. Valjda je to ok; jedno vrijeme mi je Fitbit bio u rasulu, a da nisam skuzila da zapravo ne mjeri nista kako treba.

    Jucer prvi taekwondo u studiju. S KN95 maskom. Prezivjela.

  47. #147
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Taman je zatreslo kad sam krenula vjezbati. Svejedno sam odradila, komuyebemater

    Upper ovaj: https://www.lovingfit.com/exercises-...-body-workout/
    Imao je jedno milijardu sklekova
    I nakon toga cardio 8 (mislim da je osmica)
    Posljednje uređivanje od zhang : 06.01.2021. at 19:52

  48. #148
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Tati ubojica

  49. #149
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Trčim, a nikad si ne mjerim točne dužine i vrijeme pa nemam pojma koliko sam km istrčala od 1.3. a sigurnosno ih ima. Tek vidim tempo ako trčim s nekim tko mjeri. Glavno da uživam, ali možda bih mogla početi.

    Jeste sve dobro?
    Iako sam na go i inače vedra i teško me nešto izbaci iz kolosijeka, sve me ovo jako potreslo. Ovih dana smo među prijateljima napravili akciju za jednu obitelj i tu sam se prisjetila kako je i moja obitelj izgubila sve u ratu pa mi je baš mučno i nervozno. Umjesto da se nužno odmorim iscijeđena sam i utroba mi se preokreće.
    Mislim na sve vas koji se treskate. ❤️

  50. #150
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Palčice

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •