Stranica 16 od 28 PrviPrvi ... 6141516171826 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 751 do 800 od 1357

Tema: 3....2.....1.... kreni u 2021

  1. #751
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Magriz
    Oprosti, necu vise!!

  2. #752
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Bome si nas fino usosila, mb!

  3. #753
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Vertex

    Danas 8 km po staroj ruti u uobicajenom terminu

  4. #754
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    aj srce mi je na mjestu

  5. #755
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    MB stvarno
    Kod mene ovaj tjedan 4 trčanja, po manje kilometara
    Tako mi je pasalo
    Sbagu samo 1x
    Yoga mislim 3x
    Konačno se snijeg otopio...

  6. #756
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Nisam se javljala s mora jer sam uzivala totalka, uskršnji blagdani na otoku 8 dana, neprocjenjivo

    Taj mir, mirisi, potpuno drugacija vegetacija nego ljeti, vidjeli smo se i s prijateljima, puno setali, bilo je prelijepo i aktivno. Po nasem gustu.

    SUB - obiteljska setnja

    NED -ujutro 10km ma 5:03, popodne obiteljsko planinarenje juznom stranom otoka.

    PON- planinarenje s frendovima po divnom kamenjaru i kršu do jednog vrha, tehnicki vrlo zahtjevno, djeca gustala ko divokoze. Poslije piće uz more na suncu, milina.
    Predvece setnja s frendicom i branje sparoga. Preukusne su bile.

    UTO-malo trka za razvrtit noge 6.5km

    SRI- s djecom odradjen trening trcanja (kcerkin trening), dodala sam jos 5 uzbrdica solo. Popodne solo planinarenje na moje obliznje brdo, nije puno km,al jako strmo. Prosle god sam taj uspon isla 40ak min, a ove okruglo 30min. Pomogla su planinarenja petkom prije posla

    CET- obit.izlet na kopno, u malo misto gdje prije nismo bili, prepjesacili smo taj dan 12 km. Predivno suncano, vecinom setnja uz more.

    PET- 12km :trči: u 12h , popodne obit.planinarenje na nase brdo sa strmim usponom.

    NED-11km :trči: na 5:09

    Nauzivali smo se na GO, nisam trcala bas neke vece kilometraze, malo sam se ulinila dole al smo dosta bili u pokretu i akciji.

    A sad tezi dio, back to reality

  7. #757
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Ovaj tjedan nisam isla na spinning jer je čimavica bila bolesna. Na kraju nije korona nego neka viroza al nisam tila riskirat dok ne bude testirana. Zato sam isla trcat, 2x8 km, 1x10 km i 1x15 km.
    Sutra spinning

  8. #758
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    Ovaj tjedan nisam isla na spinning jer je čimavica bila bolesna. Na kraju nije korona nego neka viroza al nisam tila riskirat dok ne bude testirana. Zato sam isla trcat, 2x8 km, 1x10 km i 1x15 km.
    Sutra spinning
    O pa ti si puno trčala ovaj tjedan

  9. #759
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ja prijavljujem ishodan krčki camino. Odmor koji dan pa sutra snaga, trk i za vikend možda bike po šumi nakon deset godina.

  10. #760
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Vježbačice koje ste prebolovale Covid, kad ste počele vježbati? Jeste li tražile mišljenje ljekara prije toga?
    Ja još ne mogu, umaram se na običnu aktivnost. U nedjelju sam prvi put, nakon 20 i nešto dana, šetala pola sata bez odmora, sporo ali nisam trebala stati.
    Za vježbanje nemam koga pitati, moj porodični doktor me samo jednom nazvao, jer je morao po nekoj njihovoj smjernici.

  11. #761
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja prijavljujem ishodan krčki camino. Odmor koji dan pa sutra snaga, trk i za vikend možda bike po šumi nakon deset godina.
    Palčice ajde malo više napiši o tom caminu dojmove, koliko ste dana hodale, koliko ispadne km. Čula sam za njega, kažu da je krasna staza.

    j-la,
    rekreativni sportaši koje ja poznajem (moji trkači i frendovi iz djira cross fita, fitnessa) su se vrloo polako oporavljali jer im je tijelo davalo znakove da još ne može. Trener je poslao obavijest svima iz kluba da se dobro oporave i da ne trče mjesec-dva koliko im treba da im se vrati snaga. Jako mi je žao da te toliko strefilo, ali samo polako korak po korak ići će sve to na bolje.

  12. #762
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    J-la, znas da je noga u dupe inace moja uza specijalnost ali ako nisi spremna, nemoj niti pocinjati vjezbati.
    Setaj koliko mozes i dok ne osjetis da si se u potpunosti oporavila, sada dolaze i ljepsi dani.

  13. #763
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    J-la

    Palci i lili bravo

    Pon i sri spinning, jucer bio rest. Sutra ako stignem kratki trk bit ce super

  14. #764
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    120 km starog, novi je tek markiran do kraja i on je 150 km. 4 dana, ludo iskustvo. Nisu sve rute za rekreativne šetače, definitivno. Od šumskih puteva, bijelih cesta, krša, brda. Bura, kiša, sunce. Puno km u danu.

  15. #765
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    J-la, znas da je noga u dupe inace moja uza specijalnost ali ako nisi spremna, nemoj niti pocinjati vjezbati.
    Setaj koliko mozes i dok ne osjetis da si se u potpunosti oporavila, sada dolaze i ljepsi dani.
    noga u guzicu


    Imala sam gripe i prehlade, ali nikad kao ovo. 13 dana temp me iscrpilo, od toga 9 dana groznice.
    Puls mi se vraća u moje normalno, to mi je prvi znak da nešto nije bilo ok. Srce osjetim da jače lupa kad radim nešto što zahtjeva saginjanje, ustajanje iz čučnja. A i to je svakim danom manje.
    I na kraju, što sad svima govorim, čuvajte se

  16. #766
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    120 km starog, novi je tek markiran do kraja i on je 150 km. 4 dana, ludo iskustvo. Nisu sve rute za rekreativne šetače, definitivno. Od šumskih puteva, bijelih cesta, krša, brda. Bura, kiša, sunce. Puno km u danu.
    Woow kakva avantura palčice
    A kako ste se organizirale sa spavanjem? Svako nocenje drugdje ili ? To bih tako rado jednom probala.

    Jucer lagani utorak, 30 min po slabijoj kiši

    Danas 8 x 2min na 4:00-4:05, zapravo to ispadnu 500ke. Isla solo, prezadovoljna kako sam otrcala, s obzirom na turbo naporan dan na poslu i loš san noć prije.

    A sad mi je zadatak dobro se naspavat,a sutra ujutro rano dizanje za planinarenje

  17. #767
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Totalno. Pomicanje vlastitih granica što u dnevnom hodanju, što u komadu intenzivnih aktivnosti. Svakako probati!
    Detalje sam ti u inbox da ne davim tu.

  18. #768
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Prijavak u petak 10 km trka, subota 12 km šetnje i sunčanja, danas 12 km trka. Malo sam si mjerila vrijeme, nisam znala da sam toliko brza na sporiji dan. Kad nemam sat. Dobila sam foam roller. Kakva divota za oporavak. I trackam se mg gelom.
    Jeste bile vrijedne?

  19. #769
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Jesmo palcice nego sta,samo mi mozak sporo radi
    Idem zavirit u Garmin da popisem treninge.

  20. #770
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Cet: planinarenje jutrom s curama

    Pet: popodne smo imali odlican trail trening s klubom od potoka Crnomerec prema Risnjaku, kcerka je tamo trcala kasnije svoju Ligu, pa smo se bas super uskladile s treninzima.

    Sub: odmor

    Ned: kratka trail Liga Bliznec, s dosta visinske, preko 200m u prva 2km.

  21. #771
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Bravo palci i lili

    Ja sam ovaj tjedan imala spinning 3x i samo jednom trcala 8 km. Previse obaveza. Opet ok, 4/7 dana sam bila aktivna a i danas smo dosta prehodali.
    Danas cili dan na izletu

  22. #772
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Jučer sam prohodala po gradu 10 km, do Botaničkog i nazad. Ne bole me mišići. Mislim da sam spremna onda i za lagano trčkaranje, jelda?

  23. #773
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Zuta bravoo!
    Da, naravno da mozes poceti, kombinacija hodanje-trcanje mozda najbolje za pocetak.

  24. #774
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Zuta, uzmi si neku Couch to 5k app, to je super za pocetak.
    Ja trcim k'o blesava, naisao mi je neprijatan period a trcanje mi jako pomaze. Imam i puno posla, tako da ustanem rano, radim (kao sad!), a onda kad se deca probude i kad ih stavim u online skole, odem da istrcim.
    Plivanje sam prosle nedelje preskocila jer mi je partnerica za plivanje bila van grada, ali sam zato malo duze trcala taj dan.
    Osim trcanja prosle nedelje sam odradila i jedan spinning i jednu jogu za backbends od 35min. Bio posebno dobar session na Down Dog, pa sam ga sacuvala (inace se random kreiraju).

  25. #775
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Hvala cure, budem tako.
    Plešem po stanu kad nemrem nigde. Čitala sam da je i to kao dobro za kondiciju. Doduše, djeca me gledaju u čudu. Ne znam što da im kažem.
    Plivanje sam preskočila jer se grozim ove hladnoće, a stalno odgađam. Htjela sam i na Medvednicu ove nedjelje, ali to je isto otkazano. Kad će ovo užasno vrijeme završiti?

  26. #776
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Bome se ove godine razvuklo to neko nikakvo vrijeme.

    Prijavak 10km na 5:03 s frendom oko Jaruna poslije posla.

  27. #777
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Zuta, i ja preporucam neku app za trcanje da instaliras pa probas. Kreni lagano, ne forsiraj.

    Jucer 15 km, danas zadnji spinning, postalo prevruce u dvorani a i kako je produžio dan rano mi termin...

  28. #778
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Bravooo malena beba!

    Uto - lagani trk 40 min 7,5km

    Sri - vrlo zanimljiv trening danas solo 600m na najjace,pa tako 400m pa 200m i onda sve ponovit 3x nabralo se 11 i nesto km

    Bas je zatoplilo, i ja sam danas isla nekim stazama po Jarunu di je hlad,a tek u zatvorenom mogu mislit...za istopit se.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 21.04.2021. at 22:30

  29. #779
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Zadnja tri dana prijavak za svaki dan po sat vremena snage. Uvela sam si intenzivnije nove vježbe s naglaskom na rukama, trbuhu, guzi. I još liječim novi žulj, a čeka me u sub 35 km planine.
    Mb, bravo! Lili, isto!
    Žuta, pohvala i pomalo! Meni je tjelovježba najbolji psihoterapeut i popravljač raspoloženja.

  30. #780
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    palčice divne planove imaš bome ćete dosta km proći po planini. Kuda ćete nekud po tvom kraju?
    Mi smo jutros prije posla opet odradile naše jutarnje planinarenje, bilo je predivno taman za Dan planeta.

    Super i za snagu. I ja je radim kad god se sjetim, al onako uzmem strunjaču, trake, utege i krenem, ne radim po nekom programu.

  31. #781
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Imamo tri lokacije u vidu pa kakvo vrijeme bude. Odemo gdje neće biti kiše.

  32. #782
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo tri lokacije u vidu pa kakvo vrijeme bude. Odemo gdje neće biti kiše.
    Odlične ste

  33. #783
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Palci super

    Mogla bi i ja za vikend, s obzirom da cimavica ima i dalje online pripreme pa ne trebam vozit nigdje.
    Ne mogu virovat da su nam produzili jos jedan tjedan skolu na online!
    Prof su im uglavnom odgadjali kontrolne za kad se vrate misleci kako je to jos ovaj tjedan. Uzas

  34. #784
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Cure, gledam na akciji zoe trenerku i tajice. Imaju još danas neku ok akciju, a ne znam kakva ima je kvaliteta(naravno online kupujem)
    Ima netko, zadovoljne?

  35. #785
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Kosjenka ako se radi o novoj kolekciji probala sam trenerku u ducanu, jako je stegnuta u struku, previse (a ja nemam bas stomaka), nemoj bez probavanja uzet. Imam vise njihovih tajica al najbolje su mi one starije, ove nove su sve tanje. Iz nove kolekcije mi se najvise svidjaju one bordo sa cvijećem.

    Jucer 8 km, bude vcrs jos koji km ako uhvatim vremena

  36. #786
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Kod mene je napeto na faksu, ali sam usput dobila i nagradu
    Treniram redovno, i kao sto palci rece, i meni je vezbanje najbolji psihoterapeut. Istrcim puno, preko 50km nedeljno. Spinam cetvrtkom, dodatno plivam sredom.
    U sredu sam imala zanimljivo iskustvo. Inace trcim ujutro a plivam u 1, medjutim imala sam deadline i htela sam da radim u komadu od ranog jutra do 11, pa onda da treniram i da se vratim na prezentacije. Istrcala nesto manje od 10km, istusirala se i otisla s sinom na bazen (10 minuta hoda). Medjutim, u toku plivanja sam dobila dosta grceva u misicima, sto mi se nije desavalo kad napravim pauzu izmedju trcanja i plivanja. Nije bilo strasno, ubrzo sam shvatila kako da korigujem pokrete plivanja, i odplivala standardno, mrvu krace, jer sam generalno bila umornija. Jako mi je prijalo, dosla srecna na prezentacije
    Sutradan sam trebala trcati, i pitala sam se da li ce mi ti zgrceni msici praviti problem. U medjuvremenu sam masirala vibracionim pistoljem, i lagano istezala. Optimisticno sam izasla da trcim u cetvrtak, prvu milju isla sporije, kasnije mojim normalnim tempom, i nista me nije bolelo.
    Subota je ujutro, predamnom je vikend pun rada za faks, danas cu samo jogu, a sutra long run s muzem

  37. #787
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Mb ma tajice su mi u tom cjenovnom rangu sve tanke. Trenerke mi se svidjaju, isto ok trenerku u tom cjenovnom rangu je teze naci.
    Ima doduse mustra trenerku koju pikiram, al to cu si kad budem 5km vani otrcala.
    Inace aktivna sam napokon, naizmjence brzi hod na traci i treninzi sa fitness blendera.

  38. #788
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, gledam na akciji zoe trenerku i tajice. Imaju još danas neku ok akciju, a ne znam kakva ima je kvaliteta(naravno online kupujem)
    Ima netko, zadovoljne?
    Kvaliteta im je super, ali veličine koma.
    Moja kći nosi njihove tajice veličinu S.
    Ima tri komada iz različitih kolekcija i sve su S.
    Ove je probala S, male su joj.
    Pa je probala M, isto male.
    Na kraju je probala i L, prevelike u struku i predjelu trbuha.
    Topić joj najnormalnije odgovara S.
    Tajice su lijepe, ali skoro uopće nisu rastezljive i kao što već rekoh, veličine su očajne pa smo odustali od kupovine.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  39. #789
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Kosjenka, zaista ti ne znam za Zoe, meni su to vise sminkerske tajice, ja kupujem uglavnom trkacke (ne one za fitness, moraju imat savove s obje strane noge) od Nikea i sl. No jako lijepo mi izgledaju

    Kli kli odlicno!!!

    Jucer vrhunski trail trening Zelengaj-Dubravkin put a potom brdske uzbrdice cijelom duzinom sanjkalista na Cmroku 12x, toop!!! Trener je nazvao trening Opakuša, naziv opravdava apsolutno intenzitet treninga

    Danas obiteljsko planinarenje po Samoborskom gorju, ni ne znajuci nasli se na ruti ovog medjunarodnog rallyija. Predivnooo vrijeme i suma!!!

  40. #790
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Kosjenka bas kako tanci kaze, velicine u novoj kolekciji su koma!
    Oysho ima dobre tajice, baci pogled.
    I h&m mi ima dobre. Meni su nike i adidas i druge sportske marke preskupi za tajice, skrta sam dat toliko para. Kao, u tome samo trcim al na kraju najvise vremena provedem u njima

    Kli kli bravo za nagradu! Tvoj tempo je meni nezamisliv

    Lili bravo!
    Posljednje uređivanje od malena beba : 24.04.2021. at 19:17

  41. #791
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Ola curke, odlični su vam prijavci, baš ima svega!
    ja sam u ritmu 3 x tjedno trčanje, nekad manje nekad više km, ali konstanta je tu
    radila sam brda zadnja dva tjedna i kratke a brze do 5 km i vidim napredak
    yoga isto manje više redovno, moglo bi ičešće a snaga mi šteka
    uspijem 2 x tjedno ali ne mogu sve a i ne trebam
    na poslu mi je uvijek živo, plus sad imam neke dodatne zadatke sa strane
    ovaj tjedan što dolazi mi je izazovan baš, puno puta, puno posla i svega


    e da, s toplijim vremenom sam uvela bajk na posao
    nije duga km ali s odlaskom na marendu se nakupi oko 7-8 km

    uživajte u nedjelji, ja odoh na trčanje, danas 10 km ravnice
    cmok

  42. #792
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Flopi bravo
    I ja cu uvesti sad malo raznovrsnije, bila sam se fokusirala na izdrzljivost jer nisam mogla 2 km u komadu kad me zeljezo satralo.
    U to ime sinoc (u 21 h izasla na trcanje ) intervali 8x200, ukupno 7 km. Fali mi 5 km do 100 ovaj misec, to bi mogla vcrs ubacit.

  43. #793
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Bravooo mb za dionice!
    Flopice, vrlo zanimljivo i raznovrsno!Samo tako go girl!

    Sad cu i ja upogonit bajk, taman krenem i onda opet krene kisno razdoblje, nikad vise kise i vjetra u ozujku i travnju ko ove godine.

    Danas je divno vrijeme,a vec sutra najavljuju pogorsanje aj aj aj...

    Snagu radim,al navikla sam ja i na žešću. Zorom se ne mogu dici da s curkama odradim u parkicu a tako bi imala boimalredovitost.U fazi sam da trebam san.

    Jutros sam se neplanirano tako extra izgustala, kao ipak sam imala brdo u petak predvece,pa cu danas krace lagano 10ak km,kad ono ja otrcala 18km na 5:09 da nisam ni osjetila. Onako spontano, a noge lagane ko perce.

    Imamo tog trenera posebno za brdske treninge koji nas isteze po 20 min, al zato poslije noge lagane ko da nisu radile brdske uzbrdice.
    Kakav pocetak dana

    Valja izgustat nedjelju jer od pon turbo radni tjedan ihaaaj

    Kli kli cestitam na nagradi!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.04.2021. at 11:09

  44. #794
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Imam jedne Zoe, small kako i nosim. Ok su, ali druge marke su mi bolje jer ja volim deblje da me stisnu u listovima. Sad imaju njihove i kompresijske. Meni trebaju nove skroz crne i bilo bi super da su kompresijske, paše mi. Ili moram čarape.
    Kli_kli, ajme koliko si aktivna! Jesi probala foam roller. Mene spasi u kombinaciji s mg gelom.
    Mb, flopi, Lili bravo žene!

    Prijavak 4 vrha i žestokih 18 km sa sajlama i glasanjem mede. Uspjela sam i izgoriti na suncu. Danas ležerno jer sam pri povratku nakuhala i pospremila. Uživajte!

  45. #795
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Palčice, a i ostale koje se razumijete u to, gdje nabavljate kompresijske tajce, tj čije kupujete? Ja sam ih tražila u zadnje vrijeme pa nisam baš nalazila ništa tako deklarirano.

  46. #796
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ja takodjer jako voli kompresiju, znam nosit i one kompresijske rukave na rukama ako imam kratki rukav, a nije jos zatoplilo.
    Nosim i kompresijske dokoljenke ako idem na dužinu ili duži trail.

    Vertex, ne znam ti tocan odgovor al ja sve Nike tajice nekako "osjecam" kao da su kompresijske, dok mi ove druge fakat nisu.
    Mogao bi imat Compressport sve ta kompresijska čuda. Skupi jesu, al su fantasticni, kupiš jednom i imaš godinamaaa, nepoderivo i neuništivo.

    Ja imam njihovih par majica kratki rukav i te kompresijske rukave, savrseno.

    Btw ne trebaju vam vise tajice, trazite kompresijske šorceve :plazi jezik:

    Palcice, ludilo kilometri, a pogotovo sajla i medo

  47. #797
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Under armor ima kompresijske tajce. HG Sport isto.

  48. #798
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Myprotein ima dobre sportske odjeće, a znaju imati i super popuste do čak 45% koji prolazi i na sniženo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  49. #799
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Nisam još imala kompresijske i tek ih planiram kupiti, a i ne mogu u kratkima trčati ma koliko da je vruće. Imam potrebu stisnuti listove, paše mi. Koliko god čudno zvučalo.

  50. #800
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    U čemu je štos?
    Imate vene ili zbog cirkulacije vam pašu kompresijske?
    Nemam takve i nisam ih probala.
    Imam samo jedne dokoljenke za letove avionom, ali one su toliko čvrste da ih jedva navučem.
    Meni to nije ugodno. Zapravo mi smeta. Poput onih čarapa koje daju prije operacije u bolnici.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •