Stranica 16 od 16 PrviPrvi ... 6141516
Pokazuje rezultate 751 do 767 od 767

Tema: 3....2.....1.... kreni u 2021

malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006

Početno

Magriz
    Oprosti, necu vise!!

vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006

Početno

Bome si nas fino usosila, mb!

malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006

Početno

Vertex

Danas 8 km po staroj ruti u uobicajenom terminu

magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005

Početno

aj srce mi je na mjestu

flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010

Početno

MB stvarno
    Kod mene ovaj tjedan 4 trčanja, po manje kilometara
    Tako mi je pasalo
    Sbagu samo 1x
    Yoga mislim 3x
    Konačno se snijeg otopio...

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Nisam se javljala s mora jer sam uzivala totalka, uskršnji blagdani na otoku 8 dana, neprocjenjivo

Taj mir, mirisi, potpuno drugacija vegetacija nego ljeti, vidjeli smo se i s prijateljima, puno setali, bilo je prelijepo i aktivno. Po nasem gustu.

SUB - obiteljska setnja

NED -ujutro 10km ma 5:03, popodne obiteljsko planinarenje juznom stranom otoka.

PON- planinarenje s frendovima po divnom kamenjaru i kršu do jednog vrha, tehnicki vrlo zahtjevno, djeca gustala ko divokoze. Poslije piće uz more na suncu, milina.
    Predvece setnja s frendicom i branje sparoga. Preukusne su bile.

UTO-malo trka za razvrtit noge 6.5km

SRI- s djecom odradjen trening trcanja (kcerkin trening), dodala sam jos 5 uzbrdica solo. Popodne solo planinarenje na moje obliznje brdo, nije puno km,al jako strmo. Prosle god sam taj uspon isla 40ak min, a ove okruglo 30min. Pomogla su planinarenja petkom prije posla

CET- obit.izlet na kopno, u malo misto gdje prije nismo bili, prepjesacili smo taj dan 12 km. Predivno suncano, vecinom setnja uz more.

PET- 12km :trči: u 12h , popodne obit.planinarenje na nase brdo sa strmim usponom.

NED-11km :trči: na 5:09

Nauzivali smo se na GO, nisam trcala bas neke vece kilometraze, malo sam se ulinila dole al smo dosta bili u pokretu i akciji.

A sad tezi dio, back to reality

malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006

Početno

Ovaj tjedan nisam isla na spinning jer je čimavica bila bolesna. Na kraju nije korona nego neka viroza al nisam tila riskirat dok ne bude testirana. Zato sam isla trcat, 2x8 km, 1x10 km i 1x15 km.
    Sutra spinning

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    Ovaj tjedan nisam isla na spinning jer je čimavica bila bolesna. Na kraju nije korona nego neka viroza al nisam tila riskirat dok ne bude testirana. Zato sam isla trcat, 2x8 km, 1x10 km i 1x15 km.
    Sutra spinning
    O pa ti si puno trčala ovaj tjedan

palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

Ja prijavljujem ishodan krčki camino. Odmor koji dan pa sutra snaga, trk i za vikend možda bike po šumi nakon deset godina.

j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013

Početno

Vježbačice koje ste prebolovale Covid, kad ste počele vježbati? Jeste li tražile mišljenje ljekara prije toga?
    Ja još ne mogu, umaram se na običnu aktivnost. U nedjelju sam prvi put, nakon 20 i nešto dana, šetala pola sata bez odmora, sporo ali nisam trebala stati.
    Za vježbanje nemam koga pitati, moj porodični doktor me samo jednom nazvao, jer je morao po nekoj njihovoj smjernici.

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja prijavljujem ishodan krčki camino. Odmor koji dan pa sutra snaga, trk i za vikend možda bike po šumi nakon deset godina.
    Palčice ajde malo više napiši o tom caminu dojmove, koliko ste dana hodale, koliko ispadne km. Čula sam za njega, kažu da je krasna staza.

j-la,
    rekreativni sportaši koje ja poznajem (moji trkači i frendovi iz djira cross fita, fitnessa) su se vrloo polako oporavljali jer im je tijelo davalo znakove da još ne može. Trener je poslao obavijest svima iz kluba da se dobro oporave i da ne trče mjesec-dva koliko im treba da im se vrati snaga. Jako mi je žao da te toliko strefilo, ali samo polako korak po korak ići će sve to na bolje.

zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

J-la, znas da je noga u dupe inace moja uza specijalnost ali ako nisi spremna, nemoj niti pocinjati vjezbati.
    Setaj koliko mozes i dok ne osjetis da si se u potpunosti oporavila, sada dolaze i ljepsi dani.

malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006

Početno

J-la

Palci i lili bravo

Pon i sri spinning, jucer bio rest. Sutra ako stignem kratki trk bit ce super

palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

120 km starog, novi je tek markiran do kraja i on je 150 km. 4 dana, ludo iskustvo. Nisu sve rute za rekreativne šetače, definitivno. Od šumskih puteva, bijelih cesta, krša, brda. Bura, kiša, sunce. Puno km u danu.

j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013

Početno

Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    J-la, znas da je noga u dupe inace moja uza specijalnost ali ako nisi spremna, nemoj niti pocinjati vjezbati.
    Setaj koliko mozes i dok ne osjetis da si se u potpunosti oporavila, sada dolaze i ljepsi dani.
    noga u guzicu

Imala sam gripe i prehlade, ali nikad kao ovo. 13 dana temp me iscrpilo, od toga 9 dana groznice.
    Puls mi se vraća u moje normalno, to mi je prvi znak da nešto nije bilo ok. Srce osjetim da jače lupa kad radim nešto što zahtjeva saginjanje, ustajanje iz čučnja. A i to je svakim danom manje.
    I na kraju, što sad svima govorim, čuvajte se

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    120 km starog, novi je tek markiran do kraja i on je 150 km. 4 dana, ludo iskustvo. Nisu sve rute za rekreativne šetače, definitivno. Od šumskih puteva, bijelih cesta, krša, brda. Bura, kiša, sunce. Puno km u danu.
    Woow kakva avantura palčice
    A kako ste se organizirale sa spavanjem? Svako nocenje drugdje ili ? To bih tako rado jednom probala.

Jucer lagani utorak, 30 min po slabijoj kiši

Danas 8 x 2min na 4:00-4:05, zapravo to ispadnu 500ke. Isla solo, prezadovoljna kako sam otrcala, s obzirom na turbo naporan dan na poslu i loš san noć prije.

A sad mi je zadatak dobro se naspavat,a sutra ujutro rano dizanje za planinarenje

palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

Totalno. Pomicanje vlastitih granica što u dnevnom hodanju, što u komadu intenzivnih aktivnosti. Svakako probati!
    Detalje sam ti u inbox da ne davim tu.

Stranica 16 od 16 PrviPrvi ... 6141516

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •