Stranica 24 od 28 PrviPrvi ... 142223242526 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,151 do 1,200 od 1357

Tema: 3....2.....1.... kreni u 2021

  1. #1151
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ma predivno Flopice
    Sretan Bozic curke!

  2. #1152
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Curke, djeca su me iznenadila zoe tajicama https://polleosport.hr/zoe-instinct-combo, no male su mi. vratiti se više ne mogu.
    Ako nekome odgovaraju možemo se dogovoriti.
    A prijava, već dva mjeseca idem na kružni 3 puta tjedno, doma povremeno traka s brzim hodom i joga no to je mojim, nedovoljnim tempom.

  3. #1153
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, djeca su me iznenadila zoe tajicama https://polleosport.hr/zoe-instinct-combo, no male su mi. vratiti se više ne mogu.
    Ako nekome odgovaraju možemo se dogovoriti.
    A prijava, već dva mjeseca idem na kružni 3 puta tjedno, doma povremeno traka s brzim hodom i joga no to je mojim, nedovoljnim tempom.
    Lijepo od djece ... Ja bih rado te tajice, ali nema šanse (na linku vidim samo veličinu L, a moje tajice za jogu su XXL veličine, visoka sam 170, 88 kila ).

    Sigurno će nekome trebati.

  4. #1154
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Kosjenka, bas lijepo od njih
    Ako je velicina L, nazalost ne odgovara mi, al svidjaju mi se.
    Javi mi pls za velicinu, ako sam krivo povezala. I bravooo za aktivnosti

    Prijavak duzine jutros (juce zbog kise morala odgodit za danas) s frendom trkacem 30km
    Divna ruta: Kerestinec-Rakov potok-Horvati-Kupinecki Kraljevec, snijeg pokrio livade i šumu onako bas s lakocom na 5:24.

    A sad nakon rucka odmorko, pa idemo na druzenje s necacima.

    Uzivajte curke!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 27.12.2021. at 15:21

  5. #1155
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Ajme zatisja!
    Covid sav primat preuzeo...
    U duhu teme, danas 14 km i joga move adriene
    Jucer 5 km
    Prekjucer zuska jutarnji kratki
    Setam svaki dan cca sat vremena s psom
    Kile nisu otisle bas
    Ljudi oko mene me ubjeduju da brijem i da izgledam isto godinama
    Ali vaga na laže
    Jedino se mislim i tjesim da su misici!

  6. #1156
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Zatisje na temi, ali ima nas da vezbamo. Ja povecala nedeljnu kilometrazu znatno, tako cu do marta. Disanje mi se popravilo, nesto zbog protoka vremena a i meditacija mi pomaze.
    Jedino ne plivam, morala bih se tome vratiti, ali bilo je hladno a ja u ovom raspolozenju, i prosto mi je najlakse bilo da trcim. Naslusala sam se knjiga i knjiga
    Nedeljna kilometraza mi je sad oko 65km.

    Flopi, ako je mala razlika u kilogramima (nesto se secam 3kg, ali nisam sigurna), pa onda stvarno mogu biti i misici.

  7. #1157
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Ja sam friško koronu odradila, prošli tjedan sam probala malo šetati po traci i malo joge ali satralo me. Taman sam se uhodala sa grupnim treningom, pojačala jogu i odlučila krenuti(opet) trčati.
    Ovaj tjedan se moram vratiti, ali ne znam kako.

  8. #1158
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Olaaa cure krasno da ste se malo raspisale, sve cu u miru procitat :mah: i javim se sa svojim feedbackom!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.01.2022. at 08:16

  9. #1159
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    flopi
    mogu bit misici. ako su kile, s obzirom da si aktivna, otic ce, a se nebi brinila.

    kosjenka samo polako. probaj ispocetka run/walk, nemoj se preforsirat.

    kli kli zavidna kilometraza

    ja i dalje kombiniram fitnes i trcanje, kako stignem, ovisno koje dane mali ima trening, ovisno o vremenu, kako mi padne grah... ali zadovoljna sam uglavnom.

  10. #1160
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Hej cure!

    Drago mi je vidjeti nove aktivnosti na temi!
    Flopi, ja muku mučim s povratkom na staro, vježbam, trčim, a kile ne mrdaju. Nisu nove od trudnoće nego od zadnjih par godina prije. Ovo ljeto sam dobro krenula a sad se preko zime opet sve vratilo, za poluditi.

    Kosjenka, polako, osluškuj tijelo pa koliko ide.
    kli-kli, zavidna km na tjenoj bazi!

    Jutros je baš bio gušt po friškom snijegu trčati.

  11. #1161
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Bravooo cure!

    Flopice, znas da si meni uvijek bomba, tako da sam i sad sigurna da super izgledas

    Kli kli bravoo curo za tjednu, mb za combo fitnessa i trcanja, ivana s za ubacivanje treninga u raspored s 4 djece

    Ivana s jel spavas nocu? Meni taj sitni visak nije otisao dok nisam pocela spavat kako treba, ne znam kako si spavala prije bebe br.4.

    Kosjenka, polako, osluskuj tijelo!
    Kolika ti je bila pauza? Jesi imala jače simptome?

    I ja sam svjezi povratnik nakon omikrona, sad u sub sam imala pravi povratnicki trening.
    S velikom bojazni, do zadnje se dvoumila dal'da odem jer je u planu bio klupski brdski trening od 11km sa 683m visinske (Bliznec-Lugarnica).Cijelo vrijeme uzbrdo.

    No, na kraju sam otisla i sebi rekla ako ne ide da cu hodat. Ispalo je van svih ocekivanja, prezadovoljna sam. Nisam umirala, nimalo hodala do gore. Cak sam se i rastrcala jos 3km gore prema Puntijarki.

    Vratila se vjera da mozda ipak necu otkazat maraton koji je za mjesec dana. Bojala sam se nuspojava da me korona ne unazadi jer sam preskocila jednu veliku duzinu, no evo opet je nada tu da cu ja to moci.

    Bit cu pametnija kad vidim kako se osjecam nakon duzine u iducu subotu 37km. Drzite mi fige pliiz!

    Jako puno sam vec dosad ulozila u ove pripreme, sad bi mi bilo zao sve to bacit u vjetar nakon toliko odricanja.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.01.2022. at 12:18

  12. #1162
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Meni je pauza bila praktički cijeli prvi mjesec, prvo je trener bio bolestan pa sam odradila jedan trening i završila u izolaciji.
    jučer duža šetnja i joga weight loss.

  13. #1163
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    ja postojano guram yogu tri puta tjedno i latin plesove (salsa, bachata) dva puta
    pase mi ta kombinacija, dodala bi jos malo plesa uz to, ali fali dana
    ovaj vikend idem na neki plesni kongres pa cu si i to ispuniti

  14. #1164
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je pauza bila praktički cijeli prvi mjesec, prvo je trener bio bolestan pa sam odradila jedan trening i završila u izolaciji.
    jučer duža šetnja i joga weight loss.
    Kosjenka, onda polako, ja nisam imala toliku pauzu jer sam i u izolaciji vježbala i trenirala samo u light verziji i uz neku kombinaciju s vježbama snage.
    S ovolikom pauzom u trčanju, to bi osjetila i bez korone zato ti samo polako i postupno. Slušaj tijelo ono će ti najbolje reći. Sretno draga!

    Summer bravo za yogu i plesanje kako sam se ja zaželila plesa aaaaaa...jako..!

  15. #1165
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Lili, spavam dosta dobro zadnjih mjesec-dva. Kako je mali prestao dojiti, sam odlucio tako, preseila sam u drugu sobu jer sam se budila na svako njegovo meskoljenje. Ovako je s tatom, tata ga ne cuje ako nije bas da pocne plakati, a ja u miru spavam nekih 6-7 sati.
    Mislim da je meni problem od stitnjace, iako je sad ok nalaz, par godina sam ipak bila u hipo dok u tudnoci nisam dobila th.
    Danas nisam trcala, strah me leda na nasipu,ipak je bilo -7 jutros. Veceras cu snagu.
    summer, super ti je kombinacija! Uzivaj na kongresu! Ja planiram ovo ljeto, izvan HR, nakon 2g stanke, bas se veselim.

  16. #1166
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ivana, i ja imam hashimoto/hipo, dijagnostifikovano u trudnoci s drugim detetom, pre 14 god. Uzimam 100ug levothyroxine.

  17. #1167
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ivana s super ste se organizirali bit ce to ok, mozda dok se sve malo po malo vrati na svoje i terapija proradi.
    Ni ja nisam nikad mogla spavat od tog meskoljenja beba, sve zivo sam cula.

    I ja sam zeljna putovanja i odlazaka van RH, znate koliko sam prije putovala sto sluzbeno, sto privatno.

    Isli smo prije 2 mj obiteljaki u Budimpestu, a sad planiramo obiteljski negdje za mjesec dana, taman sad svi imamo covid potvrde

    S poslom se jos uvijek ne putuje.Sve je on line.

    Kuzim te za poledicu, mi smo juce isli poslije posla oko Jaruna, bome jako klisko bilo s one donje strane prema Savi.

  18. #1168

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    evo i mene s prijavom i s pitanjem

    vježbam s trenerom već 10 mjeseci, prosječno 3x tjedno, pokatkada i 5x
    uglavnom snaga
    ja sam zadovoljna što se tiče npr. uspravnijeg držanja, snažnije noge i ruke; kile nisu otišle jer ne pazim na prehranu (ne mogu ja to...) i nemam dobar ritam spavanja, tj. više ne spavam nego što spavam (ne mogu ni to popraviti)

    s obzirom da je to financijski skup sport, treba mi vaše mišljenje: da li da prijeđem u običnu teretanu pa sama vježbam na spravama (sada rijetko vježbam sa spravama, samo s utezima, trakama, girja i sl., ostalo sve snagom tijela) ili da probam sama doma vježbati? bojim se da sama neću moći držati taj tempo i natjerati se odrađivati vježbe svom snagom (do boli) kao sada s trenerom (kaže MM da ako treba da će on besplatno "vikati" na mene, ali to neće funkcionirati tako da ne dolazi u obzir)

  19. #1169
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Zamoli trenera da ti slozi program i radi po njemu u teretani.
    Ako mislis da bi vjezbanje doma moglo biti izazov za odrzati, nemoj se dovoditi u tu situaciju. Puno si ulozila i vremena i novaca da samo tako pustis.
    U teretani imas motivaciju i okoline, ne direktnu, ali ipak postoji.

  20. #1170
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Moj glas ide za teretanu, nikako za doma ostavit.

    Bravoo za dosadasnju redovitost!

  21. #1171

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    Puno si ulozila i vremena i novaca da samo tako pustis.
    Da, istina.
    Stvarno i novaca i vremena.

    Skoro cijelu godinu vježbam i baš je teško napredovati, šteta bi bilo da OPET prestanem i vratim se na početak.

    A da ne kopam po postovima, imate li preporuku za nekog nutricionistu koji bi mi složio prehranu po mojim željama i potrebama? i koliko košta takvo savjetovanje? je l bio tko na štamparu za to?

  22. #1172
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Pokatkada podsjetilo me na Milana Sijerkovica.
    Ako vec sada znas da sama neces moci, nastavi s trenerom i probajte zajedno sloziti plan u kojem ces sve vise samostalno vjezbati pa vidi funkcionira li to. Uostalom, kako Zhang rece.

    Drago mi je da je tema zivnula iako sam ja vjecni lurker na forumu.

    Od kad je mala curka krenula u vrtic prije 3 mjeseca, nisam uspjela uhvatiti tjedan dana u komadu za trcanje. Ili je zatvorena skola, ili vrtic, ili netko bolestan…
    Ovaj mjesec sam dosla do 70 km i taman napravim plan kako do 100 km i voila pozitivan test. Covid. Ne trudnoca.

    Jucer sam trcala nakon par dana pauze i boostera i posustala nakon 5 km jer sam mislila da ce mi se pluca razletiti. Ogroman pritisak, a nisam jurila vise nego inace. Nije bas ni da sam ultra brza. Do doma sam jos odradila laganini 3 km. Dodjem doma i uhvate me probavne tegobe. Rekoh, valjda sam se preforsirala.
    I javi prijateljica da joj je test pozitivan nakon sto smo se druzile za vikend (prije druzenja smo svi napravili testove). Pocrvenila mi je testna linija prije nego su ju smrklji dotakli.
    I tako nista od moje stotke ovaj mjesec. Najveca briga je hoce li stici pelene na vrijeme buduci da smo zatvoreni iducih tjedan dana.

    Nego, malena beba, bit cu u tvojim krajevima za mjesec dana. Gledala sam na google mapsu koliko su mjesta povezana pa nisam najbolje skuzila moze li se trcati neprekidno od mjesta do mjesta juzno od MA bez da idem na magistralu. Cini se da bas i ne…

  23. #1173
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Vrijeska, i ja kažem ovo što ti je već rečeno: program, teretana, i možda praćenje s trenerom u nekim intervalima, ako ti treba.
    Jedino ne znam zašto bi prešla na sprave? Mislim da se u teretanama može raditi sve što si radila s trenerom, ne moraju se klasične sprave ni dotaknut. Tako je barem u onima za koje ja znam.

  24. #1174
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Munkice cuvaj se, drzim fige da prodje sto bezbolnije i brze!

    Ja sam jako davnoo setala makar.rivijerom i tada sam sjecam se isla sve uz more od Makarske do Baske polja, cijeli potez Krvavuca, Bratus, Promajna, sigurno se nisam dizala do magistrale, sve uz more/obalu, samo se ne sjecam jel negdje bilo i makadama jer za setnju to nije bitno,al mislim da je sve trcljivo itekako. A pogledi dah oduzimaju

    Basko Polje i Baska Voda su sigurno spojeni setnjicom.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 27.01.2022. at 07:48

  25. #1175
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    A i dio od B. Vode do Brela, sve je spojeno setnjicom.

    Malena, ispravi me ako grijesim.

  26. #1176
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Munkice, juzno od Mak ne bez da ides na magistralu. Al od Mak prema meni mozes bez problema ali po danu, po noci neki dijelovi nisu osvijetljeni. Javi se za kavu ili trk

  27. #1177
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Hvala, cure. Trenutacno se osjecam kao da me kamion zgazio. Valjda nece biti gore od toga. Malo je tesko jer mm radi od doma pa sam zaglavila s djecom, a ja bih najradije u krevet. No dobro..

    Mb, familija mm je u P.. dva mjesta juzno od Ma. Obicno se brckamo na plazi i setkamo po mjestu ili idemo u staro selo, ali nikada nisam trcala tamo. Rado bih da se upoznamo, ali ne mogu obecati. Znas kako je kad zivis na drugom kraju eu i navratis par puta godisnje na par dana. Ili ne znas

  28. #1178
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Munkice, ja tek sad skužila da pišeš južno od MA po odgovoru od malene
    Ma bit će ti super na jugu kako god da okreneš.

    Ajde popodne malo probaj odmorit kad muž cure preuzme. Drži se!

  29. #1179
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    munkice ovo lito sam bila svaki tjedan u tvom selu

  30. #1180
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Munkice, zelim ti blage simptome i brz oporavak

  31. #1181
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ja sam propustila dobar dio sijecnja iskoristit svoju Multisport karticu tako da sam nakon posla otrcala i onda lijepo u Allegriju nakratko do fitnessa (jer cuvam noge za subotu) pa u bazen. Bazen je bio cilj.

    Volim taj bazen jer je neka zen atmosfera, prigusena svjetla. Isplivala se, malo chilala na lezaljkama, pa kuci.

    Uzivajte!!

  32. #1182
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Zhang, vec se bolje osjecam. Valjda ce tako i ostati.

    Lili, mb, veselim se trku uz more. Iskreno, nisam jos nikada trcala uz more. Bilo je par neslavnih pokusaja dok smo zivjeli u St, ali do obale nisam dosla. Bolje da ne kazem u kojem smo kvartu bili

  33. #1183
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Munkice, neka prodje brzo i blago.

  34. #1184
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Munkice, sad me stvarno živo zanima u kojem ste kvartu bili :D

  35. #1185
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ajde Munkice i mene zanima kvart

    Meni malo frka od Splita jer sam skuzila da poznajem zapravo samo siri centar, Rivu, uvijek se tamo najvise muvala,a trcat cu nadam se za mjesec dana maraton u St.

    Svi su mi rekli da je staza valovita, uspon je na Marjan, al ja uopce nemam predodzbe sta me ceka

    Aj Splicanke utjesite me da je staza bonbon, mogu tu stavit i rutu, vi cete sigurno znat bolje gdje je najzahtjevnije.Ne znam jel zelim znat

    Edit:
    Evo je tu na dnu linka

    https://www.splitmarathon.com/maraton/
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 27.01.2022. at 19:53

  36. #1186

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    uspon odmah na početku, ostatak staze biran da ide uglavnom ravno

    (to ja kao veliki poznavatelj ST-a i maratona )

    i samo da nema bure ili snijega (zar nije prošle godine bila neka vijavica i led?)
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 27.01.2022. at 20:00

  37. #1187
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Nije Vrijeska to je bilo prije mislim 3 god,al da, samo da ne bude bura ili kisa. Snijeg mi ne smeta dapace

  38. #1188
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Lili, Split stvarno jest valovit, a sad koliko je to teško u vašem svijetu, nemam pojma. Nije samo na početku uzbrdica, jer recimo od one točke gdje vam je okret se morate spustit do razine mora, a onda opet popet gore. Uspona na Marjan nema na mapi, ali vjerojatno misle na to da je od Poljuda do Marjanskih vrata stalno uzbrdo. Ja bi rekla blago uzbrdo, ali ja tuda samo hodam. Malo kad je ovdje put ravan, ali ima i takvih dionica.

  39. #1189
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Lili, mislim da ti je po tom pitanju korisnije pitat Flopi nego Splićanke s ove teme ne znam koliko je bilo uzbrdica, ali ona je izgledala impresivno živahno nakon trke
    ali mogu reći da snijeg možeš prekrižit s liste briga, u malo vjerojatnom slučaju snijega mi ni ne radimo, ne vjerujem da bi se trčalo, Riva bi vjerojatno bila zakrčena piciganašima koji se moraju slikat kako u kupaćima piju kavu

  40. #1190
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Matjan za pojmove trkaca je valovit. Vec kad do njega dodjes si umoran. A on valovito ide. Npr od ulaza do prve vode ides blago uzbrdo. Potom nizbrdo do one okuke. A onda do Bena uzbrdo. Potom prema Istitutu je izbrdo blago.
    Marjan se cini lagan u odnosu na uspon, ne za jel se na pocetku ide uzbrdo prema Pujankama i ove godine. Ali jednostavno nije bas lagan.
    Za ekipu koja ima dosta brda u nogama i mece biti problem. Ali cestovnjacima nije lako.

    Nisam trcala utrku al jesam na Marjanu trcala i tamo nikda vise intervale dulje od 100 m ne trcala

    Mb ima splitski PM isto u nogama

  41. #1191
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Bome si dobro zapamtila, spajka Je, točno je tako.

  42. #1192
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ali mogu reći da snijeg možeš prekrižit s liste briga, u malo vjerojatnom slučaju snijega mi ni ne radimo, ne vjerujem da bi se trčalo, Riva bi vjerojatno bila zakrčena piciganašima koji se moraju slikat kako u kupaćima piju kavu
    Grcam od smijeha ! Za curu koja se misli vjezbat doma il ne. Ja vjezbam neku fizikalnu preko skypea s jednom fizioterapeuticom. Vjezbam vec 3 god, nakon korone smo presle online i vidile da funkcionira. Ja znam vjezbe itd, jedan mjesec mi je dozvolila sa nasnim par nasih seansi. Vjezbe su traka, utezi, lopta, ugl samo snaga tijela. Nema sanse da bih tako sama bez da mi broji, a za sebe mislim i ja i drugi da sam disciplinirana. Radila bih barem 40 posto blaze (zo konkretno znaci da bih si plenk krace brojala, nw bi ga toliko drzala).. Plus se meni ne bi dalo razmisljat o kombinaciji vjezbi. Glas za teretanu.

  43. #1193
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    lili, meni splitski bio ok, ali ja nisam mjerodavna, ja sam navikla da je valovito nisu to neke strasne uzbrdice pa ono. doduse, neman pojma koja je ruta maratona.

  44. #1194
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    tangerina piciganaši

    Joj cure hvala vam, sad me bome još i više strah, iako su mi i drugi tako govorili. Bome vi Splićanke onda na takvom terenu imate stalno trening, pa da samo i hodate

    U to ime sutra trčim onda veliku dužinu po valovitom terenu, već sam dogovorila s frendom. Drugi iz ekipe ne žele takav mazohizam koji smo smislili nas dvoje.
    Eh da MB ti si zapravo naviknuta na to, nisi mi relevantna haha

    Flopice pomažiiiii draga!!!!!

    Ma ja znam puno radit brda inače, al to je najčešće na proljeće i jesen, sada preko zime su to više dužine po ravnom i skupljanje kilometara.

    Sto se mene tiče, ja bi rado da paada snijeg al je vjerojatnost nikakva.
    Al ne bi buru, ni kišu a to je puno vjerojatnije. Sta bude, bude.

  45. #1195
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Joj, Marjan i jutarnje ljetno trčanje
    Nadam se da će opet biti prilike jednog dana.

    lili, za tebe se ne bojim, taman sjekire padale, odradit ćeš ti to bez greške!

    Mene nešto noga zeza. U petak otrčala jedva 5km, lijeva noga odrvenila, stopalo točnije, u grču totalnom. Mislila sam da je slučajno. U subotu krenula intervale. Opet ista stvar, jedva odradila. Boli za poluditi i trne, kad sam hodala prošlo bi, čin krenem trčati opet isto. Jučer zato preskočila ali i dalje osjetim taj dio, vanjska strana potkoljenice, donja polovica. Ima netko slična iskustva, što može biti uzrok i koliko da pauziram?
    Promjenila sam tenisice ali prije mjesec dana i dosad nikakvih problema.

  46. #1196
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    hvala Ivana s

    Što se tiče boli, bojim se da ti se radi o upali pokosnice. U slučaju potkoljenice, obično je ovo: https://www.fitness.com.hr/zdravlje/...pokosnice.aspx
    http://www.scipion.hr/cd/113/trkacka...rijeka-scipion

    Malo si me zbunila jer spominješ i stopalo. Jel lokacija boli potkoljenica?

    Znam ti super fizio kod tebe u blizini, kod njega idu moji trkači za sve vrste ozljeda ili preventivu, općenito radi odlične sportske masaže. Ja sam kod njega 1x mjesečno da me pošteno izmasira i opusti mišiće.

    Vezano uz valoviti Split, frend i ja smo opalili u subotu 37km po bregima u Strmcu i Dragonošcu, krasna ruta, po bregima, šuma, sela, mir, tišina ali i vrlo oštri usponi, nabrali smo preko 350 m visinske (što je više nego ćemo imat u St). Pauza 1 min samo za brzinski pi-pi. Sve to na 5:30 prosjek. Jako sam zadovoljna. Jedino sam se ko pravi amater zaboravila istegnut, tako da me sad zateže guza od uspona i malo sam upaljena ko da sam radila trening snage (brdski trening i je zapravo snaga). Danas sam naručena na masažu.

    Meni je bitno da vidim da mi omikron nije ostavio posljedice. Ovaj trening mi je bio test.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 31.01.2022. at 09:56

  47. #1197
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Lili, javi kontakt, pogotovo ako mi je blizu...

    Ne bih rekla da je upala pokosnice jer nije medijalna nego vanjska strana. Nije čak ni bol toliko problem više utrnutost cijelog stopala i grč, kao da nije moja noga, ono otpada doslovno. Dok hodam i mirujem skroz prestane sve. Samo kad pomičem stopalo osjetim da nije sve ok, ne mogu reći da me boli. Doduše, i leđa su me bolila ovih dana, moj prolaps diskova pa sam možda krivo gazila, tko će znati, kad je to sve povezano...Samo se nadam da će brzo proći.

    Bravo za brda a masaža će pomoći upaljenim mišićima.

  48. #1198
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Lili, nece tebi s takvim treninzima, Split pravit probleme. Je valovit, al cini mi se da su se trudili sto ravniju stazu slozit. Ovaj prvi dio staze prema sjevernoj luci slabo poznajem... al vec kad krenes prema Marjanu, uzbrdice su vecinom blage i duge. Osim jedne na punti Marjana koja je strma i kratka. Poslije te je vise manje nizbrdo i ravno (tj. ima jos jedna strma i kratka prije nego se izadje s Marjana, i jedna slicna toj blizu Bacvica).

    Ivana S, brz oporavak zelim.

  49. #1199
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    hvala Jadro, nadam se da bi mogla i neka kavica pasti u subotu, 26.2. dan prije m. jer poslije maratona bude ludnica, tuširanje, istezanje, ručak i povratak u ZG

    ivana s,
    onda još bolje, ovaj moj fizio će ti odmah skužit od kuda bol dolazi i riješit to. Stvarno ga toplo preporučam. Lik je fenomenalan, radi s našom repkom, bas sa sportasima.
    Pošaljem ti brojček.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 31.01.2022. at 11:01

  50. #1200
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Ola curke!
    ivana s nadam se da ti je bolje s nogom, nisam imala takve epizode, osim povremenih boluckanja koja brzo prođu
    jedino me stopalo pod zadnje znalo gadno uhvatiti ali i to je prolazi masažom

    vidim živo kod tebe Lili, ja sam ziheraš pa ću ti reći da osobno ne bih izlagala organizam tolikom naporu nakon susreta s covidom
    znam da si dobrog zdravljami imuniteta i ako ideš želim ti da sve prođe dobro!
    mislim da će tebi st biti mačji kašalj u smislu zahtjevnosti

    pm ima drugačiju stazu naravno, iskustva ovih mojih koji su trčali m ipak su takva da ima zahtjevnijih dionica
    ali računaj da je bilo jako vruće jesenas pa je i to pridonijelo težini

    meni osobno marjan nije uzbrdica, nemam pojma, onako, ima brda ali mi naspram mog kraja to nije previše teško
    neće ni tebi biti
    ali i računaj i to da ja idealiziram split i da sam skroz subjektivna kad je taj grad u pitanju pa nisam mjerodavna baš
    jedino velika zamjerka organizatoru što nije bilo osiguranog ručka aza te novce očekujem barem pladanj graha!

    za vikend sam odradila 11 km i pretplatila sam se na zusku prošli tjedan
    jako je volim, pogotovo što mogu birati koji ću level
    radim redovno i jogu s adriene naravno
    ona i zuzi su mi idealan spoj
    želim biti njihov miks
    snažna, brza, luda Zuska s velikim udjelom smirujuće, ustrajne a nježne Adriene

    odoh ća za poslom!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •