Stranica 13 od 28 PrviPrvi ... 3111213141523 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 1357

Tema: 3....2.....1.... kreni u 2021

  1. #601
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    MB, bolje da si dobila, nego da nisi
    Meni je kasnila zadnji mjesec, i kako god okrenes, nije mi se svidjala ta cinjenica
    a cuj, nisam se bojala drugog ishoda
    nego mi je prosli ciklus bio 30 dana a ovaj 21 nikako da se stabilizira i traje mi po 10 dana, sta znaci da samo 10 dana nisam imala

  2. #602
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    munkice, mislim da se vježba zove abductors, bar je tako zovu Shaun i Zuzka
    ja sam se vježbajući Zuzku često znala ozlijediti, doduše, ne baš išijas, jer je moja slaba točka gornji dio leđa i vrat - to me šesto znalo ukočiti
    idealnom se pokazala kombinacija hiitova i nečeg sporog poput joge ili pilatesa
    osobito me fascinira (sve više) pojam mobilnosti kao kombinacije snage i fleksibilnosti (Onaj Dylan fleksibilnost definira kao npr koliko daleko možeš u špagu na podu, dok bi mobilnost bila koliko daleko možeš u stojeću špagu)
    na instaču ima još jedan super lik koji ima odlične vježbe mobilnosti
    evo link https://www.instagram.com/bradterrellyoga/

  3. #603
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ja tu vježbu bočnog hodanja u polučučnju, sa ili bez elastične trake, znam pod nazivom crab walk(s). Trebala mi je kod rehabilitacije koljena, zato znam. Abductors (kuka - ne da mi englesku riječ) su grupa mišića koja tu dosta radi, a bit će da je i alternativni naziv vježbe.
    Joga je bila divna, dobru je mjeru pogodila nakon ovolike pauze. Odradit puni sat tjelesne aktivnosti je nešto sasvim drugo od brzih kućnih treninga i meni više odgovara. Definitivno mi je draže tri puta po sat, nego 6 puta po pola sata. naravno, može se i kući napravit puni sat, ponekad i napravim, ali teže se to spoji doma, nego kad odeš na vođeni sat.
    Posljednje uređivanje od vertex : 17.02.2021. at 10:41

  4. #604
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    i ja je poznajem pod tim nazivom s cross fita, to s crabom.

    Meni su vođeni treninzi oduvijek bili puno bolji od kućnih, bolji mi je koncept a i netko te nadgleda.

  5. #605
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Nisu niti svi vodjeni, grupni treninzi bolji od kucnih.
    Mozda cak bas posebice crossfit, tu najcesce dolazi do ozljeda. Ega prorade, uzimaju se tezine, mlatara se okolo, a trener mozda i ne stigne svakog ponaosib nadgledati...

  6. #606
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    sigurno da komunikacija uživo ima svoje nemjerljive prednosti nad praćenjem online treninga
    ako komunikacija postoji
    odnosno, what Zhang said

  7. #607
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Naravno da ovisi o treneru i veličini grupe zato i postoje prijave koji je maximalan broj ljudi da bi ih trener mogao kvalitetno nadgledati.

    Na CF-u u koji sam ja išla većinom muški su često imali issue s egom i što većim težinama, nabrijani na što veću mišićnu masu jel.
    Iako CF je sam po sebi zbog dosta trzaja s težinama (makar i ne bile velike) zadanih u određenom vremenu (brzi pokreti) dosta risky za ozljede.

  8. #608
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Nisam uopće imala namjeru otvarati generalno to pitanje, ne mislim da je vođeni trening negdje nužno bolji od kućnog već nekakvog. Pisala sam o sebi i svojim iskustvima. Kućna vježbanja mi rijetko traju sat vremena, ne zato što je to nemoguće, nego je tako kod mene. A puno mi je kvalitetnije kad odradim dobar uvod u trening iliti zagrijavanje, i kad napravim dobar kraj treninga. Zapravo mi i i nije nužno imati voditelja, iako je dobar voditelj velika stvar. I kad sam išla u teretanu i radila sama, ostajala bih po sat i po. Očito mi paše ta činjenica da negdje odem, u prostor koji je namijenjen toj svrsi, i tamo se posvetim aktivnosti o kojoj se već radi. Doma sam kao "usput" i "između".

  9. #609
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    vertex, isti mindset imamo
    Identično kod mene.

  10. #610
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    idealnom se pokazala kombinacija hiitova i nečeg sporog poput joge ili pilatesa
    osobito me fascinira (sve više) pojam mobilnosti kao kombinacije snage i fleksibilnosti (Onaj Dylan fleksibilnost definira kao npr koliko daleko možeš u špagu na podu, dok bi mobilnost bila koliko daleko možeš u stojeću špagu)
    na instaču ima još jedan super lik koji ima odlične vježbe mobilnosti
    evo link https://www.instagram.com/bradterrellyoga/
    Isto sve, od toga da mi je najslabija tacka gornji deo ledja, preko kombinacije hiit i joge, do proucavanja mobilnosti.

    Ja i dalje samo trcim, ali ok sam s obzirom koliko posla imam.
    Danas se nadam da cu i trcanje i plivanje, jos uvek je rano jutro kod nas, ali imam rok danas, pa ko zna.

  11. #611
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Zhang, nije Tati kriva. Isijas mi je inace boljka. Stanje se dosta popravilo nakon prve trudnoce kad sam pocela trcati.
    Betty, vertex, abductors ili crab walk. Hvala. Zapamtit cu, a vjerojatno i elasticnu traku nabaviti.
    Cijeli zdjelicni dio mi je dosta fleksibilan. Mogu ispruziti/rasiriti noge vise od fizijatrice (ne znam je li to dobro ili je svejedno), ali si zato nozne prste ne mogu dotaknuti.
    Super mi je vjezbanje 1 na 1, ali ne volim planiranje da se tad i tad u to i to vrijeme moram nacrtati negdje i vjezbati dalo se meni ili ne. Prednost je sto ne cujes djecu kako urlaju.

  12. #612
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Samo yoga core
    Sutra trčanje popodne ako budem raspoložena, a ujutro zuzi butt lift i tricepsi, svako po 5 min. Plus yoga, sad mjesec dana plan drviti po jačanju cora

  13. #613
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Flopice,
    taj zuzka butt lift se lako nadje pretpostavljam?
    Ja sam mislila da cu danas preskociti trening, al dok sam cekala kcerku full lagano sam joggirala 4 i po km. Jos mi je 1.dan menge, pa mi pase odmor.

    Sutra tradicija: rano dizanje i planinarenje petkom, a ostatak dana samo posao (falaBogu od doma sutra) i rest.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 18.02.2021. at 21:43

  14. #614
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Jutros smo bas lijepu turu napravili po Medvednici, isli smo još ranije nego inače da možemo duže, 1h40min.
    Krenuli dok je Zagreb spavao, gledali ga kako se budi i izranja ispod oblaka, divotica

    Petak krasno započeo yeah...
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 19.02.2021. at 09:48

  15. #615
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Jutros yoga for abdominal wall i 5 min. Zuska
    Lili na yt ukucaj zuska lifted butt wo 40
    Tricepse sam preskočila da opet ne kasnim
    Možda popodne odem i u trk ali vidjet ću, 3 dc mi je i ful sam... izmoždena.
    Mislim da je mirena vrlo izgledna, ne da se više...

  16. #616
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Mogla bih isprobati lifted butt Zusku prije nego mi dojenje i trcanje pojedu dupe. Tnx, flopice.
    Danas 6 km po sumi.

  17. #617
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja u sredu preskocila SVE zbog posla, pa sam juce na 1dc istrcala meditativnih 16km. Danas planiram dva sata spinning. Imala sam i neke za*ebancije ove nedelje koje su mi stres nabile na max, pa sam zato preskakala snagu. naime od stresa su me boleli svi misici po licu i vratu.
    Inace dobila mecu 30dc, znaci ciklus 29 dana, ni trunke pms-a. Inace nemam znacajan pms, ali razlika je poprilicna. Ne konzumiranje slatkog definitivno pravi razliku, ali mi ce cini da je minimalno potrebno 4-5 nedelja da se osete pozitivni efekti. Prilicno mi je to sve super jer meni je samo crna cokolada bila porok, plus sladoled, i to u 90% slucajeva dairy free. Takodje mi se cini i da sam smrsala malo, ali sledece vaganje i torta :D je za moj rodjendan, sredina marta.

  18. #618
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    kli_kli, tako i meni. Ne osjetim PMS kad jedem disciplinirano.
    Jučer i danas trk od 8 km, zadnji km velika uzbrdica. Počela sam se tjerati iz zone komfora i trpim, guram se naprijed.
    Ako se tijelo odmori sutra bih probala dužinu koju nisam probila dugo na cesti. I dalje u zoru snagu, mada sam jutros samo buljila u prazno. Umorna sam.... Želim svima lijep vikend!

  19. #619
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Palci trebas i odmorit ako si umorna.
    Meni se takodjer nakupilo stresa te fizickog i psihickog umora pa sam ovaj tjedan skoro svaku vecer zaspala u 10 i dizala se umorna i s glavoboljom


    Kli kli to uopce ne zvuci dobro, mogla bi i ti malo odmorit

    Jucer otisla na prvi trening u novi fitnes, pola treninga je spining a pola snaga. Skoro sam povratila
    Me like naravno

  20. #620
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Uf cure odmorite malo i predahnite ..

    Ja isto nisam bas u nekom dobrom raspolozenju jer sam cula sinoc neke nelijepe stvari. :/

    Ugodan vikend!

  21. #621
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    mb sta ne zvuci dobro? ako mislis na ovaj stres, tome bukvalno ne mogu nista. trcanje me opusti, to mi je anti-stres terapija.
    nisam radila vezbe snage, radicu jogu danas, na taj nacin 'odmaram,' ili 'ne opetercujem dodatno' vratne misice, ali na zalost ne mogu birati niti da li ce taj izvor stresa postojati niti kako ce mi telo odreagovati.
    trust me, dobro se ja nosim uzimajuci u obzir sta mi je tovar :D
    srecna sam i sto sugar free diet pomaze, fakat mi je i to olaksalo neke stvari.
    znaci danas mi je rest, mada imam dosta energije, ali necu nista nego jogu. imam i danas i sutra zoom meetings, iako je vikend.

  22. #622
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Kli kli mislila sam na te bolove u vratu i licu. Meni se ti cinis prestroga prema sebi ili sam ja sebe razmazila
    Al svako se sa stresom i opcenito zivotom nosi na svoj nacin i to je ok

  23. #623
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    A hebiga, i mene je iznenadila ta reakcija, posebno s licem, jer ranije sam najvise osecala vrat, ali mozda je dodatno uticalo i pricanje, fakat moram puno da pricam po tim sastancima i konsultacijama. Pricala sam s doktorkom o vratu i prepikala u nekoliko navrata, njena je presuda da tako osecam stres. Probala sam popiti i paracetamol i brufen, nikakav efekat nisam osetila. Spavam super, i spavanje me
    lepo oporavi.

  24. #624
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Čitam svaki dan ali nemam kad pisati. Taman ubodem slovo neko me prekine.
    Prvo prijavak, vježbala sam 4 dana, pon-čet, sinoć smo izašli prošetat, a danas je subota, što znači nemam kad.
    Još sam na BS. Nemam pojma koje brojeve sam odradila, znam da se dan za danom ponavljalo isto. Na te ponavljajuće dane mi je izuzetno teško, ali kad se nafuram bude lakše.
    Munkice, još nisam guglala te vježbe, ni to nemam kad .

  25. #625
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    j-la odlično za 4 x tjedno!
    kli možda da masažu lica i vrata probaš moglo bi ti pomoći..
    MB i ja sam ovaj prošli tjedan bila sva nikakva i umorna
    danas sam odlučila otići na lagano trčanje jer mi treba zraka
    i možda popodne do mora


    Lili nadam se da nije ništa strašno strašno?

  26. #626
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Flopice, nije, nije

    Stiglo nam je pravo proljece, jucer smo bili obiteljski na planinarenju iznad Samobora, ppgled na prirodu koja se budi je predivan

  27. #627
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ja sam zavrsila s trecim tjednom Ripped in 30, otvorila sezonu SUPanja jos pocetkom tjedna, malo plivala (ne u bari ), puno setala uz vodu...


    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    danas sam odlučila otići na lagano trčanje jer mi treba zraka
    i možda popodne do mora
    jesi bila do mora? mene bivanje pored vode bas napuni energijom
    Posljednje uređivanje od magriz : 21.02.2021. at 20:19

  28. #628
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Taekwondo utorkom i cetvrtkom, nesto joge i malo bicikla. Sve se vrti oko novog posla pa sto stignem, stignem.

    Jako pada snijeg i samo je -5 pa mozda u nekom trenutku nadjem vremena za setnju, tim vise sto ovaj put nema puno leda na cesti.
    Posljednje uređivanje od Kaae : 21.02.2021. at 21:18

  29. #629
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    ajme Kaaae teško mogu zamislit jer je kod nas stiglo pravo proljeće, dosta jako sunce za veljaču može se šetat bez jakne, a do neki dan su biii minusi žešći.

    Danas sam solo odradila našu ligu, brzih 8 km po Jarunu dok nije nagrnula gomila na šetnju po suncu hahaha
    Jako sam zadovoljna 8km na 4:34 , nisam ni znala da to mogu. Sumnjala sam al sam uspjela.

    Cijeli dan sam bila u 100 obveza, nisam se uopće odmorila iako je nedjelja. A budem nekako izgurala taj omraženi ponedjeljak
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 21.02.2021. at 22:31

  30. #630
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    J-la 4 xtjedno je super

    Magriz i sup vec u akciji, svaka cast!

    Kaae sve se broji, najbitnija je redovitost!

    Lili, toliko brzo mogu 80 metara, mozda

    U sub 8 km po marjanu i jos 10ak tis koraka setnje po gradu dok sam cekala cimavicu.
    Danas opet spinning, za sad mi se jako svidja nije lose ni prominit s vrimena na vrime.
    Posljednje uređivanje od malena beba : 22.02.2021. at 21:13

  31. #631
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Malena beba, zvuci jako zanimljivo joj da je covjeku vremena nema di nas ne bi bilo.

    Evo danas mi kod frizera kaze jedna 50godisnjakinja da nikad nije ovoliko uzivala kao sada, djeca odrasla, ona se posvetila svojoj edukaciji, tjelovježbi, hobijima, druzenju...uglavnom zvuči primamljivo, taman razlog za zavoljet i starije neminovne godine

    Dala sam pramenove i odlucila pustit kosu na opcu radost djece

    J-la 4xtj je turbo uspjeh s tako malom djecom,ma i 3x tj

    Danas ispao rest jer smo isli na groblje nasoj prijateljici koja je preminula prosle god, popili visnjevac koji je ona obozavala, malo s njom popricale i doma.

    Sutra imam u planu jednu sportsku poslasticu. Jedva cekam.

  32. #632
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    spinning mi je odlicna stvar, i promjena je super

  33. #633
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    U utorak je bilo 12km po šumi, sunce, priroda se budi, predivno

    Jučer rest.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.02.2021. at 10:51

  34. #634
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Joj sto meni nedostaje suma! Na zalost ne idemo nigde van naseg grada. Fora je da su okolne sume prepune ljudi, a izbegavamo corona parties, of course
    Ja trcim malo vise nego inace. Imam po 300 zoomova dnevno, i totalno nemrem da ne pobegnem na trk cak i kad sam planirala nesto drugo. Jos sad imam i neke ultra zanimljive audiobooks na repertoaru, tako da... letim :D
    Juce smo i plivali, srecom. Plivanje mi stvarno pomogne da se generalno rastresem i mnogo se bolje osecam nakon plivanja. Nadam se da necu puno propustati, ali ovaj ogromni predmet mi je tik pred plivanje, a uvek imamo nesto due, plus radimo u timovima pa ne mogu ni da kontrolisem kad cu da zavrsim. Drzite palceve da ne propustam!
    Znaci ove nedelje 3 trcanja po 10km, i sad cu bas da izadjem na cetvrto. Juce plivala cca 1km, a sutra se nadam spinnanju jedno sat i po. Subota rest, u nedelju s muzem 15km.
    A izmedju... zoom calls :D

  35. #635
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ajme kli, umrla bih s toliko zoomova. mene ti sastanci i predavanja bas umore.
    upravo sam dosla s gradske bare, kroz mocvaru i prasumu na supu laganih 5km, sutra bazen, nadam se duzinu.
    ne trcim vise nista, desno koljeno mi se osvecuje za sva maltretiranja na svakoj stepenici nizbrdo.
    ali tome u cast, Jillian i Ripped in 30 jos 3 dana i gotovo. bit ce drugi program kompletno odraden ikad u zivotu

  36. #636
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Zoom calls su i ovdje, nebrojeno puta na dan. S obzirom da sam prilicno nova na poslu, neki od njih su mi uzasno dosadni jer pojma nemam o cemu je rijec (niti ce me se vjerojatno osobito ticati u buducnosti) pa jedva ostanem budna, kamoli fokusirana. Jedva cekam da se malo uhodam jer mi je ovaj ritam ubitacan, doslovno ne stignem ni do 10,000 koraka na dan, sto je nespojivo s uobicajenim ritmom, cak i kad radim.

    U utorak smo preskocili taekwondo zbog termina za cijepljenje, a jucer sam rikavala od nuspojava druge doze. Danas sam bolje, osim sto me rastura glava. Predvecer idemo na taekwondo. Unormalilo nam se vrijeme, sad su temperature zagrebacko-zimske. Nadam se nekom boravku na zraku preko vikenda.

  37. #637
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Magriz bravo za odradjen (skoro) cijeli program i za sup i sve ostalo!

    Lili i kli kli standardno vrijedne

    Kaae uf

    Ja jucer spinning, ubio nas
    Danas trcanje 8 km, sutra opet spinning

  38. #638
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Nasa americka zoom girl dobro ti to sve kombiniras

    Kaae bas mi zao zbog tih nuspojava a opet neka si ti primila cjepivo, lakse ce se disat.

    MB odlicnoo za spinning i trk!!!

    Ja sam veceras laganih 8km dok je kcerka bila na eng.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.02.2021. at 21:38

  39. #639
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ma super sam danas, nek je nuspojava. Proslo je sve za oko 24h, a glavobolju je danas sredio brufen. Zapravo mi je bas super odgovarao Taekwondo danas.

    Master je nudio $1 svakom tko srusi ogromnu vrecu/stalak s udarcem koji bi zadao. Uspjelo je samo dvoje ljudi (jedna black belt omanja cura i jedan djecak na maloj vreci), a mi ostali smo nakon nekih pola sata bili bez para, ali propisno umorni. :D

  40. #640
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Propisno umorni neka tako treba.

    Jutros vjetrovitih 20km na 4:58 mislim da nisam nikad na treningu brže trčala 20km.
    Samo nas troje bilo, dosta ozlijedjenih trenutno.

  41. #641
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Danas s obit.prijateljima i dječurlijom planinarili po krasnom Zumberku, puno slapova obišli, sunce, 9-10km ljepote.

    I naravno sad osjecam unutarnju stranu bedara i podguze jer sam jucer odmah nakon brzih 20km morala radit duboke cucnjeve s utezima
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.02.2021. at 18:05

  42. #642
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Bravo lili, fakat si brza! Napredujes, znaci dobar ti je rezim treninga dugorocno. Ja danas s muzem 15.5km, super bilo. Juce samo joga, rest od cardio. Trenutno drzim zoom office hours, bio mi samo jedan student. Nadam se da nece niko vise doci :D

  43. #643
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Da izgleda da je dobar rezim treninga jer s godinama se ljudi bas i ne ubrzavaju, najcesce stagniraju ili opadaju, al eto veseli čovjeka

    Nego kli kli jel ostalo na tom 1 studentu?

    Odlicno za trkove s muzem
    Ja bih trebala neku jogu ili istezanje.

    Danas vozim tatu na cjepljenje, drz te fige da ne bude imao nuspojave.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 01.03.2021. at 07:48

  44. #644
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Bravo lili i kli kli

    Jucer planina, danas ce bit spinning
    Evo me na sistematskom upravo

  45. #645
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me na sistematskom upravo
    been there, done that prosli tjedan

    zapocela sam bangin' bikini body od Jillian. jos jedan jednomjesecni program. odradila prvi dan, snaga, kapalo je s mene. nelose

  46. #646
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Malena sta kazu sve ok?

    Mene danas dan satrao, zavrsila s poslom malo prije 19h, preskocila trcanje danas.

  47. #647
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Evo me novi dan, novi izazovi i nova energija

    Odradila solo fartlek (8x2min brzo pa 2min laganini, ukupno 65 min) po Jarkasu koji je bio na rasporedu sutra.
    Sutra sam isplanirala pak drugaciji dan kojem se jako veselim.

    Ujutro planinarenje prije posla s curama,neka luda nemarkirana ruta s gazenjem potoka ili preskakanjem tko moze sto ludje,to bolje.
    Znaci dizanje u 5:50h, al meni to tako uljepsa dan da mi se nije problem ni dici tako rano

    A poslije posla radim laganini trening koji je bio planiran za danas, a smislila sam i prefora stazu. Jarun je krcat s ljudima popodne pa malo postajem inventivna

    A kad dodjem doma bacit cu se na kauč sa zadovoljnim osmijehom na licu. Hopefully.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.03.2021. at 21:40

  48. #648
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Skuhala sam unaprijed za 2 dana da se ne moram s tim gnjavit tako da kad dodjem doma s djecom idem gledat jedan duhovit francuski film.

    Eto to mi je plan za sutra, a sad vidjet cemo sta ce se od toga realizirat.

    Laku noc curke!

    Javljajte malo svoje dogodovstine.

  49. #649
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    lili, svaka cast, ja sam prije posla samo za kavu i onda jos jednu kavu

    zeljezo mi je u banani, nije ni cudno da sam stalno umorna i mucim se s trcanjem ali ajde, rijesit ce se.
    jucer 8 km, ne znam zasto se mucim i dalje u pon je bio spinning, danas opet spinning. lajkam nove treninge i ekipu i trenere, sve mi se svidja

  50. #650
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Ajde da i ja doprinesem temi, jučer 10 km nakon posla, 5:55 pace, nije loše
    Jako sam oprezna s intezitetom treninga općenito jer ne bih više da doživim kolaps kao ljetos...
    Zato svako 2 tjedna 1 tjedan usporim
    U tom duhu prošli tjedan mislim 1 trčanje, 2x snaga i 5x yoga
    Za vikend poslovi oko kuće, cvijeća, vrta i gosti.
    Trčanje otpalo.
    Danas popodne snaga a sutra bi intervale ubacila...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •