Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 268 od 268

Tema: 3....2.....1.... kreni u 2021

summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005

Početno

i moje su boljke prokrastinacija i instant gratification

odradila the challenge
    vecinom sklekovi na koljenima, jer sam pocela gubiti formu (i snagu i volju za zivotom) vrlo brzo
    ali 100 komada
    plus jos 100 ponavljanja raznih modifikacija za pull ups koje sam izguglala
    moram dovuc bar trake iz starog stana, iako mi je ona s ruckama mrska otkako mi se otkacila s vrata i opalila me usred vjezbe

malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006

Početno

Summer genijalna si

Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016

Početno

Prokrastinacija i previse razmisljanja o kibidabi situacijama. Razno...

Jucer vjezbe s terapeutkinjom. Presle smo na drugi nivo, nisu teske. Taman se fino rastegnem i osvjezim.
    Nadam se trckaranju za vikend.

Beba bas ne spava , ali bar vise ne urla cijele noci.

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Toliko toga ste napisale
    Veliki zagrljaj posebno curama koje ne spavaju noću

Pohvalila bih i sve naše povratnice koje se trude vratiti u vježbalačku rutinu
    to traži fakat izniman trud i angažman.

Mila majka, obećala sam ti se javiti,meni za reguliranje težine odgovara večeru pomaknuti ranije i da bude lagana, tada bi mi se rezultati vidjeli relativno brzo. Hodanje je odlično, ja sam kao i kli kli tako skinula većinu kila nakon oba poroda (za razliku od vas dvije ja sam svoje gurala u kolicima :mrgreen :, al onaj finalni okršaj s kilama nisam uspjela odradit dok nisam počela kako-tako spavati. Ja i inače ne funkcioniram kad loše ili malo spavam, cijeli organizam mi se smrda. Što se tiče prehrane, cure rekoše unos-potrošnja i što manje junka (šećer, rafinirane proizvode, ako možeš maxim. izbaciti).

Zadnji prijavak sam imala u PON, ako se dobro sjećam, ovaj tjedan mi je proletio ko lud.

UTO- laganih 7km
    SRI- žestoki fartlek 12 km s izmjenama na 90 sek/90 sek , brzo/sporo i tako 30min, bila bez auta pa natukla još 3km
    ČET- rest, netko je spomenuo masažu i dobih ideju. Nisam bila 100 god, pa sam se nagradila - masaža i limfna (po 1. put u životu)
    PET- jutros snaga u parkiću s curama pola sata na -6 C, a poslije pelinkovac ili šibenski liker od smokve (uvele su neku neobičnu praksu u zadnje vrijeme nacvrcane odlazimo od tamo)

Veselim se kraju rad.tjedna ko ozeblom suncu, sutra me čeka zahtjevna dužina, a u ned bi rado snježnu idilu kakvu ima Flopica.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 15.01.2021. at 13:47

ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006

Početno

Magriz, hoćeš mi pls poslati ono o kazni, da se pripremim za sezonu?

U međuvremenu veslanje na moru (poseban izazov tražit kutke kad ti se pripiški po hladnoći u neoprenskim odijelima koja se jedva skidaju, u uvjetima isplovljavanja iz središta civilizacije dok te ekipa snima mobitelom kao pozadinu romantičnog zalaza ), moje vježbice s fizioterapeutom kojima se tako veselim i baš u njima guštam, i redovito hodanje svaki dan, bez pretjerivanja.

Bila jučer u Decathlonu nać' dereze, svijet poludio, svi po gorju, očito, nema dereza, nema gamaša (samo preko web shopa), nema nijedne rukavice za trekiing, a da nisu 2XL ... Kupila krplje, nakon duljeg razmišljanja tko sam ja zapravo i hoće li moje kukovlje to izdržat i treba li mi to, i mislim se, ako ovo nije preklimakterično ludilo / kriza srednjih godina, ne znam što jest .
    Posljednje uređivanje od ina33 : 15.01.2021. at 14:51

summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005

Početno

uf, evo odradila cvx iz p90x3
    bas sam pisala i na drugom mjestu, prvo sam isla u frizera popodne, da bi se sad oznojila
    cardio s utegom, 30 min
    to je tony sadist smislio

nasla sam da sam ga prijavljivala ovdje u travnju 2015., prije 6 godina
    tad je bilo manje trkacica na topicu, bar mi se tako cini, a vjezbale smo chalene, jillian, zusku, tati, medu (shaun t), tonyja...
    Posljednje uređivanje od summer : 15.01.2021. at 23:18

kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005

Početno

ina, dobra ti kriza srednjih godina, hahaha
    summer, 200 pullups i pushups?? respect!
    meni skola pocinje za 10 dana, posle toga sigurno necu vise redovno pisati, tj. bicu nacisto dosadna :D
    ali jutros zato predivno trenirajuce jutro - prvo bajk sat vremena (HIT 80% ftp), a onda 7km trcanja.
    nisam od letos radila kombo treninge, skroz je lud osecaj trcati posle intenzivnog bajk treninga. Prvih par km imala sam osecaj da me kvadricepsi guraju nazad
    Do duse, svake srede imam kombo trening trcanje pa plivanje, ali drugo je to jer mi u plivanju heart rate ne predje 130.

summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005

Početno

kli_kli, ma koji pullups
    radila sam zamjene s utezima, to nije nista prema pullupsima
    ali sklekove jesam, kako rekoh, vecinom na koljenima, ali prvi mi je trening, ima prooooostora za napredak

ja sam nekidan vozila sat vremena bicikl s djecom i pocela je kisica taman kad smo dosli kuci
    nitko nije mogao posteno potrcati, umrli smo od smijeha, pa ti cestitam na toj kombinaciji

kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005

Početno

sorr summer, previdela da su modifikovani. kako god, impresivan broj ponavljanja!

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Nu nje, ajde summer nemoj umanjivat sama svoj trud, broj ponavljanja je impresivan kako kaze kli kli, a ovaj trening zvuci odlican za povratak

Ja se psihicki pripremam za vecu duzinu, vani je hladno brrr...a malo sam umorna od turbo tjedna (poslovnog dijela), pa se evo napucavam jacim doruckom s uh.
    Gustajte u vikendu curke!

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Kli kli svaka cast za kombu s bajkom, znam sta je to, probala bome zahtjevno,al izvrstan trening.

Puno lakse prvo trk, pa onda bajk.
    Da bar nije ovakva ledara, upogonila bih svoj bajk za na posao, ovako stoji u šupi.

flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010

Početno

summer pokrenula s eskroz, slutim zanimljive prijavke!
    Lili sve za spavanje potpisujem, to mi je najvažnija stavka.
    Uz redovne obroke.
    kao beba sam, redovan san i odmor, plus obroci svaka 3-4 sata.
    jedino više ne večeram, već popijem sok ili čašu mlijeka i to mi jako paše.
    čini mi se da mi kile odlaze polako ali sigurno otkad ne večeram, ali terba imati na umu da tijekom dana jedem često i nutritivno bogato.
    tako da se ne izgladnjujem i ne osjećam da se žrtvujem.

ovaj tjedan dva šumska trčanja, ovo u četvrtak me smorilo pošteno.
    jedva sam otpočela, par km nisam bila uopće u tom modu ali kad sam završila dobar osjećaj.
    od vježbanja snage za ruke s utezima bole me gornji mišići.
    na nekakao baš dobar način
    jučer samo yoga
    jutros opet yoga a planiram i nekih 10 km
    za više mi je prehladno
    sutar onda samo zimske radosti i sanjakanje!

zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Summer, bravo! Pocetak i povratak su najtezi.

Ja 4 dana nisam trenkala, poklopile se okolnosti. I jela sam katastrofalno. I izborom i kolicinom. Al dobro, idemo dalje...

Danas je u planu upper, imam od tati spreman trening..

betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008

Početno

Joj ja tog Tonya nisam nikad radila, summer daj malo opiši kakav je to tip trening (npr u usporedbi s T25 ili Jillian) pa da vidim isplati li mi se ući u zaljev

Lili, ako ti nije hladno trčat, ne bi ti trebalo biti hladno ni na bicu
    ja bicikliram na posao od svibnja, bilo je tek par izuzetaka (potpuni prolom oblaka ili neka obveza koja je uključivala auto), iako imam na raspolaganju električne romobile (čak 2, mm ima neku opsesiju) i mogu reći da sam čak mrvicu ponosna na odvožene kilometre (ne znam koliko je, ne brojim, al je sigurno više od nule km iz 2019)
    bicikl mi je neuporedivo veći gušt od tog romobila

imam neku jaknu za polarne hladnoće, pa mi bude i vruće dok dođem na posao (i onda još uspon na peti kat, skidam se usput )
    rukavice, kapa, i ne bude hladno

jedino što stvarno trebam nabaviti su bisage, uvijek nešto vučem sa sobom (najčešće laptop), košara mi nije dovoljna

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Betty, znas da si mi dala ideju i u pon idem s bajkom. Navuci cu se posteno, imam cak 2 kosare.

Necu placat parking i brzo cu doci do doma. Thanx za ideju.

Ja otrcala jutros 28 km , nije bilo uopce tako hladno kako je prognoza najavljivala. Bilo je -1C.
    Prvo laganije s frendom cakula za zagrijavanje 5km na 5:58, a onda s mojima 23km na 5:15.

Sad se kupkam, istegnut cu se poslije posteno, rucak sam sinoc skuhala, samo trebam sad ekipu stisnut doma da ocistimo stan. Popodne topli caj i dobar film.

summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005

Početno

betty, meni je on bio drag kao i shaun t, ali je puno raznolikiji
    imas 16 mislim treninga, pokrivaju cardio, resistance, pilates, yogu, agility, upper, lower, bodyweight, stretching...
    traje 30 minuta
    prvo ide dvije-tri minute zagrijavanja, nakon toga vjezbe podijeljene u serije, imas modifikatora, i napredne vjezbace
    ponekad trebas uteg, traku, pullup bar, ali uvijek pise na pocetku ili imas modifikacije
    tony pojasnjava vjezbu i baca dad jokes, ali meni zna biti i duhovit
    po isteku 30 min imas par minuta istezanja, po meni bare minimum, ali dobro
    brisala sam hrpu skinutih programa nakon zavrsetka, ostavila sam njega, focus gammu i black fire
    ako zelis detaljnije

https://dysfunctionalparrot.com/heal...s/p90x3_part1/

inace, prosetala zescim tempom 6 km po hladnoci, jedan stupanj, brrrr

zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Tony je odlican! Da se mogu drzati programa, radila bih ovaj P90X3.

Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006

Početno

prijavak zuzka guns&pistols #16 - 5 serija
    1. push ups 5 (s tim da ide do poda, ruke digne s poda, pa onda push)
    - pistol
    2. clean & press 5/5 (prve četiri serije sam radila sa kb 8kg, a zadnju sa 12kg)
    - pistol
    3. bent over row 5/5 (prve četiri sam sa kb 12kg, a zadnju sa 20kg)
    - pistol

yogu sa Adriene (ovu novu Breath) radim danas treći dan i super mi je

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •