Stranica 1 od 28 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 1357

Tema: 3....2.....1.... kreni u 2021

  1. #1
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno 3....2.....1.... kreni u 2021

    Drage vjezbacice s Novom, stigla je i nova tema.

    S moje strane zapocela sam je s 10 km sume.

  2. #2
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Srecna Nova godina! Ja cu poceti s bajkanjem

  3. #3
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Jos jednom sretna nam Nova!!!
    Zapocela sam je s ekipom vjezbacica iz parkica, 5km oko nasipa po suncu. Lagano uz ćakulu, milinaa!!!

  4. #4
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Sretna nova svima!


    Ja cu poceti kuhanjem rucka, sto valjda nije u duhu teme.

    Osim vjecne joge...Od pocetka hladnijeg vremena, odnosno otkako se smrzavaju ceste vani, preselila sam bicikl na trainer stand prvo u porch, zatim u sobu pa vozam. Trudim se svakodnevno, ali nije bas uvijek tako.

    Djeca treniraju taekwondo, oboje su pod cetverogodisnjim ugovorom za second degree black belt (osmogodisnjak trenira za brown belt, a cetverogodisnjakinja ce uskoro polagati za prvi "sluzbeni" zuti pojas, nakon preko nekoliko predskolskih), sto znaci da svaki sljedeci clan obitelji moze trenirati besplatno, placa se samo uniforma i oprema, jednokratno (i bolje im je, lol, s obzirom na cijenu programa). Nakon neobaveznog treniranja po zoomu s djecom u vrijeme pandemije, u obiteljskom programu, neki dan sam i ja sluzbeno potpisala ugovor. Garantiraju da cu, ako ne otegnem papke ( ) za 48 mjeseci i ja biti second degree black belt.

    Vracaju nas u dvoranu drugi tjedan, uz mjere opreza. Djeca ce sigurno na trening tamo, a ja cu vjerojatno malo tako, malo Zoom, do nekih boljih dana. Skroz sam se stopila s nosenjem maske za prakticki sve aktivnosti, ali nije bas stopostotni gust skakati s KN95.

  5. #5
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    juuuuhuuuu!
    nova godina, nova tema, neka nam je sretno!

    u staroj sam zaokruzila za mene velikih 800 km trcanja, nesto joge i malo snage...nisam nezadovoljna
    ovu sam zapocela jogom i setnjom


  6. #6
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Sretna nova cure moje

    Staru sam zavrsila sa 10 km i ukupno 813 pretrcanih km. Novu sam započela sa setnjom od 5 km, nista drugo nisam u stanju

  7. #7
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Još jednom sve najbolje svima!

    Jučer i prekjučer po 15 km, danas rest, sutra planine.
    Želim si u ovoj godini istrčane polumaratone i jedan trkački sat.

  8. #8
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    bravooo za sve

  9. #9
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Sretno vam cure.

    Ja sam se samo lagano prošetala po Bundeku

  10. #10
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Sretna Nova svima.
    Ja odmaram do daljnjeg.

  11. #11
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Tanči, kako su ti ledja i rame? Ide na bolje?

  12. #12
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    bokić cure, neka nam nove teme!
    ja sam staru ispratila s 10 km a novu dočekala s orehnjačom i netflixom!
    danas veliko istezanje +snaga a sutra jedno duže trčanje!

    palči i ja si priželjkujem sat a možda i neki maratončić, tko zna!
    Ali prije svega priželjkujem puno endorfina i lijepog druženja!

  13. #13
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Sretna nova godina svima!

    Kod mene nema puno vježbanja, joga triput tjedno i šetanje.

  14. #14
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Tanči, kako su ti ledja i rame? Ide na bolje?
    Ma nikako.
    Već mjesec dana ne vježbam i nije ništa bolje.
    Navodno su mi upaljene tetive.

  15. #15
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    A jooj bas mi zao,a jel bi ti pomogle masaze ili ledjenje?
    Koji tocno dio ti je upaljen?

    Mozda poslikat ako ne prodje jos neko vrijeme :/ drzim ti fige!

  16. #16
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Evo da prijavim danasnjih 20km na 5:15 izrazito teskih nogu jer mi je 6.dan zaredom trcanje. Neplanirano ispalo.

    Dosla sam mrzovoljna ujutro, odmah je deckima bilo cudno da sam bez osmijeha, pa sam grintala, al sam im se unaprijed ispricala da sam se digla na lijevu nogu

    Cak sam mislila da cu skratit, al kad sam se ugrijala,onda je nekako islo dalje. Poslije su mi i oni priznali da im je bilo koma na pocetku, al kao "pravi" muski sutili i skrivali, a ja sve iz sebe izbacila

    Bome dobro sam i istrcala, svi smo neki zmrdani nakon blagdana nespavanja, klope, stresa, potresa i inoga.
    Al poslije trka ko nova.

    Iz auta narucila da mi F napuni kadu, L ispece 2 peksimeta (nemasni ustipci) i cim sam usla: u kadu s ustipcima hahaha nelose.

    Muz puno radi, ima neki rok u pon, pa sam ga poslala u ured. Djeca se zatvorila u sobu,igraju se. Ja se točam u kadi.

    Sad cu rucak pripravit i u horizontalu, bas je dan za kauc i ljeskarenje.

    Uzivajte mi drage moje!ja uzimam rest od trcanja bar 2 dana, samo cu snagu i istezanje.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.01.2021. at 12:51

  17. #17
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Ako netko ima neki dobar link za istezanje, neku yogu..bit cu zahvalna
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.01.2021. at 12:52

  18. #18
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Cure, Polleo ima veliko sniženje tajica.

  19. #19
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    hvala palčice i hvala Flopi za link

  20. #20
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    A jooj bas mi zao,a jel bi ti pomogle masaze ili ledjenje?
    Koji tocno dio ti je upaljen?

    Mozda poslikat ako ne prodje jos neko vrijeme :/ drzim ti fige!
    Tuberkulum... nešto, nešto. tetiva duge glave bicepsa koja ide negdje odispod pa prema gore i s gornje strane ima hvatište.
    Koliko sam shvatila, rame je dosta komplicirano.
    Meni su oba zahvaćena.
    Fizioterapeut misli da je od treniranja, dizanja velikih težina jer on kaže da zapravo svi koji redovito dižu velike težine imaju taj problem.
    Masaže mi malo pomognu pa malo ne. Zadnja me rasturila i bolilo me užesno još tjedan dana iza.
    Radim neke vježbe s gumom i to mi je ok, a za druge vježbe trebam šipku i utege koje nemam.
    Ne znam kaj da velim, mislim, radim...za sad mirujem s bilo kakvim vježbanjem pa i s gumama sam stala.
    Gubim mišićnu masu i to rapidno, ali je brzo i obnovim pa me to ne dira.
    I tak...

  21. #21
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    A misa mu, bas te strefilo.

    Meni su isto fizioterapeuti svojedobno rekli da velike tezine nisu dobre ni za kraljeznicu, ni ramena (bez obzira na uvrijezeno misljenje), da s vremenom nastradaju i krenu ozljede. S tim da se moje tezine s cross fita ne mogu usporedit s tvojima, al sam ja vjerojatno i sitnija gradjom. Tebe zamisljam bas snaznom i jakom. Ja sam se vecih tezina okanila na duze vrijeme.

    Uzmem manje tezine, pa veci broj ponavljanja.

    Al ne brinem za tebe znam da ti brzo obnavljas misicnu masu tako da ces ti to srediti, samo da prvo rijesis ozljedu.

    Sretnoo ti!!!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.01.2021. at 21:22

  22. #22
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    sretno cure!!!

    ja sam otvorila godinu setnjom od 12 km, skroman pocetak, ali imam velike planove
    deblja sam no ikad, bravo ja, pa je vrijeme da se ozbiljno prihvatim vjezbanja i vratim u dane slave
    sad sam debela i lijena
    ali zivotna situacija se smirila, pa se valjda mogu okrenuti i tom aspektu
    Posljednje uređivanje od summer : 02.01.2021. at 21:30

  23. #23
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Summer ti si meni legenda, bas si me nasmijala

    A dala bih se kladit da izgledas zenstveno,puteno i privlacno kao uvijek.

  24. #24
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    hvala ti, lili

    sreca u nesreci je da se ja debljam ravnomjerno, pa imam i dalje istaknut struk, i vece cice i dupe
    i faca mi ovako bolje izgleda
    ali stomak mi je kao u trudnice, kipim iz sve robe, u neku vise ni ne stanem, srecom radim od doma pa se ne moram uredjivati
    i stenjem i pusem uz svake stepenice

  25. #25
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    sretno cure!!!

    ja sam otvorila godinu setnjom od 12 km, skroman pocetak, ali imam velike planove
    deblja sam no ikad, bravo ja, pa je vrijeme da se ozbiljno prihvatim vjezbanja i vratim u dane slave
    sad sam debela i lijena
    ali zivotna situacija se smirila, pa se valjda mogu okrenuti i tom aspektu
    Kraljice draga, prezgodna si i ovako, ne brigaj...

    Nego, ja prakticiram nordijsko hodanje, i stalno mislim kako je to nedostojno za ovu temu, vi sve trčite, treninzi ovakvi, onakvi, utezi i neznamvišešto, pol toga ni ne razumijem od tih vaših izraza ...
    Ali sad sam baš išla pogledati i ispalo je da sam prošle godine prehodala više od 1.500 km, pa mi se to nije učinilo tako loše ...
    Okej, budem li češće zalazila tu k vama, možda se odlučim i za nešto ozbiljnije (što mi ne bi bilo loša opcija )...
    Puse vam šaljem!

  26. #26
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Forka bravooo

    Pa to je odlicnooo!!!!
    Znam koliko vremena treba za prehodat tolike kilometre. Samo ti nama prijavljuj i dodji na temu.

    Summer, eto vidis da te priroda nagradila, sve ide ravnomjerno
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 03.01.2021. at 08:14

  27. #27
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Summer ja te vidjam pa mogu rec sa sigurnoscu da nije tako strasno, nisi debela
    Kad ispadnes iz stosa kucnog vjezbanja bas se tesko natjerat ponovno... Ali ne sumnjam da kad ti nesto odlucis da to sprovedes u djelo

    Forka bravo!!

    Jucer opet rest, kisa nije stala cili dan!! Danas ev neki trk ako ne bude padalo, dosadila je vise

  28. #28
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Malena vjerujem da je, i kod nas je jucer padala (samo je prijepodne bilo suho). Cijela zima je cudna i atipicna, nikad vise magle i kise, a snijega ni za lijek. Sunca zubatog isto na kapaljku.
    Da bar zabijeli ili sunce izadje, ne smeta mi da je hladno, al nece pa nece.

    Kad se sunce pojavi,to bude ko prava festa

  29. #29
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Sunca ni za lijek...
    Forka, bravo! Niti je to malo, niti beznačajno. Samo nastavi tako dalje pa i više.
    Ja ne hodam ciljano, već pješačim kad god mogu i imam dnevni prosjek 7,7 kn tako da znam da se to može, stigne i kako je to korisno.
    Lili, što se tiče rada s utezima; nema mi smisla mahati s 2,3,4...kile jer nema nikakvog efekta pa taman napravila i tisuću ponavljanja.
    Tetive, odnosno hvatišta su mi u banani iz više razloga, a to su starost i očito sklonost jer imam i teniski i golferski lakat već godinama, a nema nekog razloga za to. Pogotovo zato jer sam dešnjak, a lijeva ruka mi je u puno lošijem stanju od desne. I to se malo smiri pa opet počne i tako u krug. Sad su laktovi mirni, a muče me ramena.
    Imam ja i artrozu, oko 15 godina već i to je čudno i neobjašnjivo odakle mi, ali to je tako.
    Summer, bravo za sexy debljanje. Moje nije tako. Sve mi ide u trbuh pa izgledam trudno (menopauza)
    Cure, tajica i ostale odjeće ima na Best secret.com i to po super cijenama, a na About you se isto nađe svašta samo treba pratiti. Ja sam si jučer kod njih uzela Rieker tenisice za štrapac po 155 kn i to je odlična cijena, a na Best secretu Champion tajice za manje od 100 kn.
    I jedni i drugi imaju besplatnu poštarinu i povrat, a About you povremeno i dodatni kod za 25% dodatnog popusta i to sutra 04.01.- 25terez, 05.01.- ilicic25, 06.07.- sonja25

  30. #30
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Sretna nova svima!
    Otvorila sam danas sezonu trcanja s 3.5 km po sumi. Drugi pokusaj nakon poroda. 500 m sam prehodala. Puhala sam ko vepar. Cini mi se da se nikad necu vratiti na staro, ali to je u uvijek tako nakon poduze pauze. Do sada sam istopila 15 kg. Vjerojatno bih i vise da svaki dan ne mlatnem pola cokolade. I malo kolaca...
    Ne znam kako cu se uskladiti s mm za trcanje jer on ima dosta posla pa mu je nezgodno pricuvati bebu tijekom dana, a dan je dosta kratak pa cu morati preko tjedna trcati po ulicama i po mraku.

  31. #31
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Sunca ni za lijek...
    Forka, bravo! Niti je to malo, niti beznačajno. Samo nastavi tako dalje pa i više.
    Ja ne hodam ciljano, već pješačim kad god mogu i imam dnevni prosjek 7,7 kn tako da znam da se to može, stigne i kako je to korisno.
    Lili, što se tiče rada s utezima; nema mi smisla mahati s 2,3,4...kile jer nema nikakvog efekta pa taman napravila i tisuću ponavljanja.
    Tetive, odnosno hvatišta su mi u banani iz više razloga, a to su starost i očito sklonost jer imam i teniski i golferski lakat već godinama, a nema nekog razloga za to. Pogotovo zato jer sam dešnjak, a lijeva ruka mi je u puno lošijem stanju od desne. I to se malo smiri pa opet počne i tako u krug. Sad su laktovi mirni, a muče me ramena.
    Imam ja i artrozu, oko 15 godina već i to je čudno i neobjašnjivo odakle mi, ali to je tako.
    Summer, bravo za sexy debljanje. Moje nije tako. Sve mi ide u trbuh pa izgledam trudno (menopauza)
    Cure, tajica i ostale odjeće ima na Best secret.com i to po super cijenama, a na About you se isto nađe svašta samo treba pratiti. Ja sam si jučer kod njih uzela Rieker tenisice za štrapac po 155 kn i to je odlična cijena, a na Best secretu Champion tajice za manje od 100 kn.
    I jedni i drugi imaju besplatnu poštarinu i povrat, a About you povremeno i dodatni kod za 25% dodatnog popusta i to sutra 04.01.- 25terez, 05.01.- ilicic25, 06.07.- sonja25
    I ti si s ovakvim dijagnozama krenula dizati velike tezine?

    Ok, ti si sad tu gdje jesi, ali i druge cure citaju ovaj forum i temu, i one koje pisu i one koje ne pisu na temi.. Pa evo mojih dva centa...

    Dizanje ozbiljnih tezina je izuzetni stres na organizam. Izuzetni. I do velikih tezina se mora doci jaaako polako. Ako je bez trenerskog nadzora, kroz koju godinu. Kad kazem trenerskog nadzora, mislim 1:1 rad, ne da je trener u dvorani i nekad te mozda pogleda.
    Dalje, rad sa tezinama zahtijeva adekvatan odmor. Sto godine idu gore, odmor treba biti kvalitetniji jer je regeneracija usporenija.
    Misici ce jos podnijeti napor, ali se tetive uniste sa prebrzim dizanjem na prevelike tezine, bez respektiranja odnora, godina i inog.
    To sto si mi laskamo da smo jake, da brzo stjecemo misicnu masu je jedna vrsta iluzije koju si stvaramo. Misici ne rastu tom brzinom, bez adekvatne prehrane. Mozda deckima u ranim dvadesetima sa dobrom razinom testosterona i ludim genetskim potencijalom, ali sigurno ne gospodjama u pred/menopauzi. To sto se na vagi vidi 2kg vise u 2 tjedna je, u najboljem slucaju, voda u misicima.

    S obzirom da temu citaju i neke koji ce se tek odluciti na vjezbanje, mozda cak u sklopu novogodisnjih odluka, potrebno je prokomentirati i izjavu da mahanje sa malim kilazama nema nikakvog efekta. Mahanje sigurno nema, ciljano vjezbanje itekako moze imati. Ovakva izjava ne odrazava nivo snage osobe, vec nedovoljno poznavanje trenaznih prinipa. I bodyweight treninzi mogu biti vrlo efikasni i ucinkoviti. Samo treba znati.

    Zavrsit cu sa citatom jednog dragog bodybuilder: Vise nije bolje. Bolje je bolje.

    Sto se ponekad na ovoj temi izgubi iz vida.

  32. #32
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Zhang, nisam tražila savjete, a još manje pametovanje i zgražanje.
    I čisto za informaciju:
    Ja sam u teretani zadnjih 28 godina.
    I jako dobro sve znam pa i više od toga.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  33. #33
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Nit je savjet, nit je tebi isao, sve i da je bio

  34. #34
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Tanci, zelim sto brzi povratak u svet vezbanja! Ja respektam i obozavam hodanje, ili ti kako kaze moja omiljena punk muzicarka 'walking is still honest.' Bilo je perioda u zivotu kad sam fitness ocuvala upravo hodanjem, a kao dete sam planinarila s tatom 'kao velika' i nakon pohoda koje nisam osecala kao napor, uvek bih na gimnastici osetila napredak kad se vratimo. Ostao mi je taj lep osecak kako je hodanje celovita aktivnost koja okrepi i ojaca.
    Munkice, samo polako <3 Imas volju, a to je najvaznije. Slozice se vremenom.
    Sto se tegova tice, mm i ja radimo petominutne dnevne intenzivne sessions s youtubea neko duze vreme, i vidi se i na meni i na njemu. Radimo samo gornji deo (burzoaski, hahaha), jer trcimo i bajkamo. Ja primetim da dobro radimo na plivanju.

    Ja sam juce restala od cardio, radila sam 35 min joge i dva gorepomenuta sessions, za biceps i rame.
    Danas cu s muzem na dugo trcanje.

  35. #35
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Ajmo probat ne svest i ovu nasu veselu pozitivnu temu na prepucavanja i pametovanja.

    Kao sto je doslo do nesporazuma izmedju spajke i kli kli, nadam se da je to i sada slučaj.

    Nekada vise JE bolje, samo treba znati kada, u kojoj fazi trenaznog procesa zato imamo trenere, a poslije naučimo i sami.

    Sto se tice hodanja, i ja ga obozavam i bas cesto prakticiram navecer s frendicama otkako su zatvorili kafice. Ja sam liniju stesala nakon 1.poroda samo hodanjem. Zato palac gore za walking!

    Jutros sam napravila onu yogu za trkače i bas mi je bilo dobra za istezanje jer to rijetko radim tako podrobno.

    I dalje kisa, pada li, pada.
    Al bar smo u toplom, kako je jadnim ljudima u Petrinji, Sisku,Glini
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 03.01.2021. at 16:40

  36. #36
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    Zavrsit cu sa citatom jednog dragog bodybuilder: Vise nije bolje. Bolje je bolje.

    Sto se ponekad na ovoj temi izgubi iz vida.
    samo sam dosla potpisati ovo i zahvalit nebu sto vec satima ne pada kisa

  37. #37
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Nema sumnje da je bolje bolje. Mi ovde nagadjamo svasta, a ljudski organizmi i fitness ciljevi su kompleksan sistem. S obzirom da je u pitanju virtualni medij komuniciranja, podrska je, prema mom misljenju, najvaznija. Na topic dolazim s idejom da je svakoj od nas cilj osecati se dobro i odrzavati ili unapredjivati fitness, i podeliti iskustva s grupom. Vezbacice, to smo sve mi koje ovde pisemo

    U mislima sam s ljudima koji su pogodjeni zemljotresima

  38. #38
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Rijetko stignem ovdje pisati i čitati.
    No to ne znači da ne znam što i kako radim.
    Itekako se razumijem i u sportsku prehranu i u treniranje, bodybuilding mi je oduvijek hobi, a u mladosti sam bila i aerobik instruktor, bavila se trčanjem na duge pruge (nema krosa na kojem nisam sudjelovala i ostvarivala odlične rezultate) aktivno igrala odbojku i kao dijete u OŠ ozbiljno trenirala ritmičku gimnastiku.
    Sve sam to prošla bez ikakvih ozljeda.
    Lili, bez brige, neću se prepucavati s nikim jer nemam zašto.
    Odreagirala sam jer sam bila citirana i smatram neumjesnim dociranje s visoka bez ikakve podloge.
    Toliko od mene o tome.

  39. #39
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    Nema sumnje da je bolje bolje. Mi ovde nagadjamo svasta, a ljudski organizmi i fitness ciljevi su kompleksan sistem. S obzirom da je u pitanju virtualni medij komuniciranja, podrska je, prema mom misljenju, najvaznija. Na topic dolazim s idejom da je svakoj od nas cilj osecati se dobro i odrzavati ili unapredjivati fitness, i podeliti iskustva s grupom. Vezbacice, to smo sve mi koje ovde pisemo

    U mislima sam s ljudima koji su pogodjeni zemljotresima
    Kli kli bas si prekrasno sažela - podrška je esencija

  40. #40
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Pohvala za sve vrijedne!
    Jučer planina, tek nas pri kraju ulovio pljusak pa je dan zaista bio iskorišten. Danas 8 km s vilenjakom u pratnji. Nije mogao više. I dobila divne Zoe tajice. Sad po popustima lovim opremu za planine.

    Neka nam svima bude što manje ozljeda i što više osobnih podviga.

  41. #41
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Jucer 5 km po velikom pljusku
    Bilo je i suncanih razdoblja al eto baksuz

    Palci bravo! Vilenjak trci ili vozi nesto dok ti trcis?

  42. #42
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Podrška je divna i krasna, ali i konfrontiranje može nekad biti super, sama vječna podrška bez ponekad konfrontiranja je vrlo lažan odnos

    osim toga, ovo je javni forum koji ne znamo tko sve čita, i nije baš bezopasno da bilo što ostane napisano

    tako da mislim da post od zhang ne treba shvatiti osobno, u njemu se nalaze vrlo važne informacije koje svakako treba imati na umu, i nekog "novogodišnjegodlukaša" mogu spasiti ozljeda

  43. #43
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Super i za Zoe tajice bravo MB za kišni trk!

    Ja sam jutros u parkiću (ovaj put promijenili lokaciju zbog kiše) odvježbala snagu u 6:30, bilo je odlično, završile smo s domaćim slavonskim specijalitetima i šmapanjcem. Divan početak dana!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 04.01.2021. at 10:05

  44. #44
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Podrška je divna i krasna, ali i konfrontiranje može nekad biti super, sama vječna podrška bez ponekad konfrontiranja je vrlo lažan odnos

    osim toga, ovo je javni forum koji ne znamo tko sve čita, i nije baš bezopasno da bilo što ostane napisano

    tako da mislim da post od zhang ne treba shvatiti osobno, u njemu se nalaze vrlo važne informacije koje svakako treba imati na umu, i nekog "novogodišnjegodlukaša" mogu spasiti ozljeda
    veliki potpis!

  45. #45
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    S ozbirom na ozbire (godine, kosti), zadovoljna sam 2020. i nadam se da ću tako nastaviti u 2021. 2020. skoro svaki vikend planinarenje po okolnom gorju (tipa do 20k koraka), skoro svaki dan barem 6k koraka (namjerno sam stavila najniži cilj da ne bude - više je bolje, ne želim više, hoću isto, pa ako mi se da više, a ne da me aplikacija tjera na više), 2 x tjedno individualne vježbe DNS 1x1 s mojim fizioterapeutom. Korona je donijela skype modalitet koji mi super odgovara jer je cijena nešto niža i mogu si priuštit više vježbanja, a vježbam to već 3. godinu pa nije potrebno da me netko fizički ispravlja, dovoljno je verbalno ispravljanje i brojanje (položaje znam, pa kad mi kaže "brada prsa" već znam što treba iskorigirati, a terapeut me gleda radim li sve OK. Jedini drawback u 2021. bio je ježinac na koji sam se nabola i koji sam nosala u stopalu 3 mjeseca, što je izazvalo krivljenje stopala, upalu hvatišta jedne tetive zbog kontinuiranog krivog gaza na stopalu, pad u nesvijest od boli te tetive, pa udarac u kuk koji je u boljem stanju u tom padu u nesvijest. To me unazadilo toliko da još osjećam posljedice, a pad je bio krajem 9. Trend je OK jer ide na bolje, ali baš sporo ide, terapija i pregledi odrađeni odmah na početku.

    Mene znate, meni je super imat disonantna mišljenja i suprotstavljena mišljenja ako ne ide na chickfight, a ne samo veselu podršku .

    NG sam ispratila s nekih 5 km SUP-u, otvorila s nekih 9 km veslanja na SUP-u. Što se tiče fitnessa, bit ću presretna da ovakva budem u 2021.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 04.01.2021. at 10:41

  46. #46
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Ježinac je bio u 2020., nemam želje ponavljat to u 2021., nadam se da neću, iako sam sklona dijagnozama corpus alienuma , nekako se puste stvari zabijaju i nikako izać (imam u palcu ruke 4mm riblju kost, nikad nije izašla van). Opalila sam se u kuk koji mi je u boljem stanju od drugoga, pa sad taj bolji osjećam više nego gori, ali je dr. rekla da nije zapravo kuk nego nešto drugo što se natuklo. A kako imam onu bolest krvarenja, valjda sporije svi hematomi il već što to je idu kod mene nego kod normalne osobe.

  47. #47
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    ina33, kakvu bolest krvarenja imaš?

    Baš lijepo da si zadovoljna u 2020. u smislu vježbanja.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 04.01.2021. at 11:08

  48. #48
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Da se zabilježim na temu.
    Sretna Nova godina cure! Želim vam najprije puno druženja i grljenja a onda i ovih sportskih uspjeha .
    Sebi želim da se više bilježim na ovu temu.

    Potpisujem Tang, lijepo je to napisala. I Ina isto. Sazele ste smisao teme.
    Temi sam se pridružila 2013, pa malo prekinula i ponovo se vratila 2016. Tu sam stekla sestre koje nikad nisam upoznala, ok, jesam MB .
    Rijetko pišem, jer ne trčim i što napišem o vježbanju, mislim da se ne uklapam.
    Meni nije dovoljno što će mi se napisati bravo i onda nastavit o nečem desetom.
    Zahvaljujući curama s teme, vježbala sam s Tati, rasturačici. Eto to fali temi. Da mi se kaže, ajde ženo, uradi taj još jedan sklek, tako ćeš napredovati.
    Meni Zhang slobodno možeš napisat da sam negdje pretjerala, jer me ne jednom spasilo povrede

  49. #49
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,976

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    ina33, kakvu bolest krvarenja imaš?

    Baš lijepo da si zadovoljna u 2020. u smislu vježbanja.
    Von willebrand, najbenignija bolest krvarenja u ljudi, ugl ne izaziva vece probleme (skuzili zbog nekih probl kod male pa odradila i ja dijagnostiku). Vecina ljudi koja to ima ni ne kuzi da ima, toliko je blago (u hrrvatskoj vecina ne kuzi, zene ako imaju dulja krvarenja i anemiju se ugl hendlaju simptomatski i ne dijagnosticirKu). U americi se sve dijagnosticira i otkrije, pa i ovo. Meni drago da znam jer lakse dodjem do intravenoznog zeljeza i ima neku terapiju koju uzimam tijekom menge da malo sprijeci izljeve d bas ne iscuri zeljezo brzo van.

  50. #50
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    j-la draga
    samo ti vjezbaj i pisi, ja volim procitat sve sta radite
    trenutno neman motivacije za vjezbat kod kuce ali ko zna, ako se skupi kriticna masa

Stranica 1 od 28 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •