Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Prvašići 2021./2022.

Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012

Početno Prvašići 2021./2022.

Znam da je još rano, ali da se pobrojimo. Tko zna kako će upisi izgledati ove godine, kad će početi i kako bude izgledalo.

Mi znamo sve što nas čeka jer je malac dobio odgodu. Prošle godine su ti koji su godinu prije odgođeni vec u veljači/ožujku odradili sistematske, zvali ih prve.

Ove godine, za razliku od prošle kad smo imali do veljače 2 roditeljska vezanih uz pripremu za školu, vrtić šuti.

Klinci su odradili u vrtiću logopedsku provjeru, a krenuli i sa psihološkom. To me ne dira jer to i prošle godine tamo sve prošao.

Pa eto, nadam se da ima još budućih prvašića

dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009

Početno

Mi smo tu, N. će 1.8. imati 7 godina. Ne znam još ništa, u vrtiću sad kad se vrate s praznika kreću sa predškolskim programom.

Krajem siječnja su predupisi za odabranu školu, tako smo dobili obavijest. Pretpostavljam da će s obzirom na situaciju sve ići online.

Nedavno smo bili kod psihologa nevezano za školu i procijenili su ju kao visoko nadarnu u mnogim područjima. Baš me zanima kako će sad ta testiranja za školu izledati. Nama su predlagali da ju upišemo godinu prije, ali smo odustali od toga.

Uglavnom, ona zbraja, oduzima, čita i piše već neko vrijeme. Spremna je za školu u svakom pogledu. Ali ja nisam, ne mogu vjerovati kako je to sve brzo prošlo

Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012

Početno

Kod nas nije problem u predznanju, što se tiče spremnosti, jer je i on imao iznadprosječne rezultate na testiranjima. Čak mi nije problem ni put pješke do škole, to već sad zna sam.
    Mene više muči njegova glava u oblacima, to što kad u nečem misli da nije dobar ili ne ispadne kako je planirao odmah odustaje i ne želi (crtanje).
    Imam osjećaj da ćemo na početku imati puno zaboravljenih stvari u školi

Ali puno je spremniji i zreliji nego prije godinu dana, to su svi rekli da ću primijetiti.

I savladao je nesretno R

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas nije problem u predznanju, što se tiče spremnosti, jer je i on imao iznadprosječne rezultate na testiranjima. Čak mi nije problem ni put pješke do škole, to već sad zna sam.
    Mene više muči njegova glava u oblacima, to što kad u nečem misli da nije dobar ili ne ispadne kako je planirao odmah odustaje i ne želi (crtanje).
    Imam osjećaj da ćemo na početku imati puno zaboravljenih stvari u školi

Ali puno je spremniji i zreliji nego prije godinu dana, to su svi rekli da ću primijetiti.

I savladao je nesretno R
    Puno puta sam čula, a dvaput sam se i osvjedočila da zadnje ljeto prije polaska u školu predstavlja "kvantni skok" u sazrijevanju. Djeca se uozbilje, srede i profunkcioniraju. Istina, treba ih malo i poticati, ali ide to...

Bravo za R, to je velika stvar...

Sretno svima!
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 07.01.2021. at 12:37

Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007

Početno

I mi smo tu. T. je spreman, a ja sam sve zaboravila - što se i kojim redom obavlja. Nedavno sam ih svo troje naručila zubaru, mislila sam da će mu se taj pregled računati za upis pa su me podsjetili da trebam nekakav kartončić - kojeg se mutno sjećam s upisa starijih kćeri, ali se ne mogu sjetiti gdje se dobije i koje korake trebam poduzeti da dođem do njega.

Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012

Početno

Prosle godine zbog korone nije bilo zubara, vađenja krvi i neki su odgodili cijepljenje.
    Tko zna kako bude ove

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •