Pokazuje rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Vivre

  1. #1
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno Vivre

    Nakon 2 godine u novoj kući napokon imam novu kuhinju koja je točno onakva kakvu sam zamišljala, a budući je kuhinja-blagavaona-boravak openspace morala sam promjeniti neke druge stvari. Sad mi je ostao još kauč/trosjed. Gledala sam sve i svašta, ali nekako stalno završim na vivre stranici.

    E sad, budući tu ima mudrih i iskusnih žena ,zanima me imate li iskustva sa kupovinom tamo, pogotovo tako većih komada namještaja? Kako funkcionira dostava? Loša iskustva?

    Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Ja dosta kupujem i po Vivru i po namještaj.hr, iako na Vivru sitnije stvari, a namještaj.hr krupno.
    Sve je zasad bilo kako treba biti i ni u čemu se nisam razočarala.
    Međutim, dvosjed sam dala raditi po Vivrovoj slici i dimenzijama, jer je nosivost bila premala. Na to si pazi. Tako da sam si napravila u Namještaj Kurtović po tim mjerama i dizajnu, ali sam si birala drugačiju tkaninu.

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Nemam iskustvo sa Vivre, ali imam s drugom firmom. Prije par godina naručili smo kuhinjski stol i stolce online, iz Eurodoma.

    Sve je bilo dobro, ali budući da nisam mogla namještaj vidjeti uživo, ispostavilo se da su ti stolci prilično teški. Stol (ovalni) pak ima ploču koja ima pertl (nije svuda jednake debljine, nego ima vanjski zavinuti i prošireni rub), pa ne mogu na njega pričvrstiti npr. mašinicu za mljevenje oraha. Sve mi to nije bilo vidljivo na internetu. Možda bih zapazila da sam namještaj ogledala uživo. Za stolce bih svakako ustanovila da su teški, a za ploču stola nisam sigurna.....

    Kako god bilo - nisam nezadovoljna. Na težinu stolaca smo se navikli, a ispalo je da su čvrsti i stabilni. Što se stola tiče, isto smo se navikli. Stol se može razvući, tako da stanu još dvije osobe. Ima mehanizam koji je relativno jednostavan. Tražila sam na web stranici takav, ali ga ne vidim i nije bitno. Što se tiče plaćanja i dostave, nije bilo nikakvih problema. Robu su donijeli na adresu u dogovoreno vrijeme.

  4. #4
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ja pamtim dok je moja sestra bila u fazi opremanja stana, da je pronalazila da na Vivre malo varaju sa cijenama, stave nekom proizvodu veliku početnu, pa kao sniženu cijenu, a da ona nađe u drugoj trgovini doslovno isti artikl jeftiniji od te snižene cijene
    Imaš stvari tog stila u manjoj mjeri u ponudi i u drugim trgovinama, pa provjeri ono za šta si zapela

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja pamtim dok je moja sestra bila u fazi opremanja stana, da je pronalazila da na Vivre malo varaju sa cijenama, stave nekom proizvodu veliku početnu, pa kao sniženu cijenu, a da ona nađe u drugoj trgovini doslovno isti artikl jeftiniji od te snižene cijene
    Imaš stvari tog stila u manjoj mjeri u ponudi i u drugim trgovinama, pa provjeri ono za šta si zapela
    Da, to je točno. I oni se moraju od nečega financirati, kao i svi ostali trgovci. Ne bih to nazvala varanjem nego marginom profita. Ja se ne bih upustila u online nabavu da sam mogla naći ovalni razvlačivi stol u trgovini, ali u onom trenutku u Zagrebu nije bilo. Eurodom je to naručio od proizvođača iz Slavonije (imam negdje zapisano). Da sam imala taj podatak na vrijeme, kupila bih direktno od proizvođača.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Ma to ionako nije važno.
    Može netko staviti da je cijena tri kune snižena sa tri tisuće. Neću to kupiti samo jer je tri kune.
    Ali, ako tražim nešto specifično, gdje imam otprilike u svojoj glavi kako to treba izgledati, nebitno mi je po kojoj je cijeni (navodno) bilo (inače to imaju pod RP), već je li po onoj koju sam ja spremna platiti.
    Inače, volim čekati da ostane po komad ili dva onog što tražim, onda je cijena budzašto. Ali, za to je potrebno biti online i stalno nadgledati.

  7. #7
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    ja sam kupila vecinu namjestaja online, ali nije bio vivre u pitanju
    kolegica je kupovala s vivre i ima samo dobra iskustva, znam da je neku komodu vracala jer se predomislila i nije bilo nikakvih problema

  8. #8
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    ja sam upravo neki dan kupila tepih, medjutim boje uopće nisu kao na fotografiji i sad sam u fazi povrata artikla i čekam već tjedan dana GLS da dođe po njega. Malo sam ljuta jer em mi smeta, ne želim takvu nijansu žute kockice,em želim povrat novca što prije.

    Idem ih sad nazvati, dobro ste me podsjetile.

  9. #9
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Ja sam kupovala preko vivre, ne namještaj ali slike i neke druge dekoracije. Osim što im je trebalo skoro 2mj da to dostave, a ne 1mj kako je bilo napisano, nemam drugih zamjerki.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Da nije bilo ovog topika, zaboravila bih na 100 kn popusta koji sam imala!
    Pala zdjela za voće i držač kuhinjskog papira za 102 kn :trlja ruke: .

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  11. #11
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ma to varanje s cijenama i prividnim sniženjima je od kad je slobodne trgovine. to me ne pati jer znam koliko sam novaca spremna dati.
    više me zanimaju te tehnikalije i iskustva jer nemam ja živaca za natezanje s njima.

    a moram i mm uvjeriti da će to glatko proći jer je on vrlo skeptičan spram on line kupnje tako velikih i konkretnih stvari (sitrnice ionako nojnstop naručuje s neta). nisam ni ja oduševljena, ali sama sebe sam ograničila bojama, dimenzijama i stilom i u fizičkim dućanima nema ništa što bi me zadovoljilo na duge staze, jer kauč siguzrno neću mijenjati za 6 mjeseci opet.

  12. #12
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Evelina prvotno napisa Vidi poruku
    Da nije bilo ovog topika, zaboravila bih na 100 kn popusta koji sam imala!
    Pala zdjela za voće i držač kuhinjskog papira za 102 kn :trlja ruke: .

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    nema na čemu

  13. #13
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Evo bome i ja riješila svoj tepih, nazvala sam i Vivre i GLS i rekla da ga izvole preuzet odmah danas i vratit mi pare ili .....i gle čuda stigao dostavljač iz GLS-a za 15ak min. Bilo je do GLS-a.

    Evellina, supeeer!!! sad i meni zvoni da imam neki kupon odoh vidjet.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.01.2021. at 15:51

  14. #14
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    jesu to oni neki bonusi koji pišu gore kod košarice? to su kn ili ?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    @boys, dok ne probaš, ne znaš.
    Meni je prva velika kupovina bila s namjestaj.hr TV element koji je ogroman i nije bio baš jeftin, pa mi nije bilo svejedno, al' kaj, vratit uvijek možeš, najgore je kaj ti se može desiti je povrat. A najbolje to da ubodeš točno kaj si htjela.
    Sad, kak ti padne grah, al' tako može biti i u običnoj Lesnini.
    Jedino ne kupujem nikad za vrijeme retrogradnog Merkura , ionako je teško tada, a da bih još isprobavala na blef.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Pardon, još sam zaboravila reći, imaš uvijek navedenog proizvođača. Nađi na netu recenzije, ako ih ima, to ti isto može pomoći.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    jesu to oni neki bonusi koji pišu gore kod košarice? to su kn ili ?
    Imaš i bodove na ostvarenu kupnju (oni imaju vijek trajanja), sve ti se automatski obračuna ako kupuješ, ali ima i popusta drugačijih.
    Ja imam 4 različita računa i kupujem svaki put sa drugog. Kad dugo ne kupiš s nekog, "podsjete te" na sebe nekim popustom koji ti je vezan na račun (mail adresu).
    Ovo sam kupila s muževe.
    Pa malo vrtim.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  18. #18
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    evelina, pa ti si prava maherica

    imaš pravo, probat ćemo pa kako bude

    lili, super za tepih

  19. #19
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Hvala Evelina!!

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jan 2022
    Postovi
    1

    Početno

    Rumunjska firma sklona varanju,
    kad god je neka akcija tj, popusti dignu cijene u nebo i onda stave tipa 40%, kad završi akcija vrate cijene na normalno.
    Osobno sam kupio kauč po vrlo povoljnoj cijeni i storniran je sa njihove strane, jer su napravili grešku sa cijenom i nisu htjeli prodati ispod cijene, več se pravdaju da ne mogu isporučiti proizvod zbog nekakve kvalitete usluge-Laž, Evo gledam u prodaji i dalje. sofa samo sa mnogo večom cijenom.
    Skuplji su od emezzete u startu i do 3000 kn, Optisofa npr.

  21. #21
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Meni oni imaju super stvari koje teško ili nikako ne mogu pronaći drugdje (na Amazonu, eBayu, Aliju...). Lijepe su, kvalitetne, jedinstvene, plaćanje i dostava uvijek šljakaju ko urica, ali da su lopine, jesu. Čak i neke tričarije imaju basnoslovne cijene, a posebno sam alergična na te njihove lažne popuste. Ne ona fol preporučena cijena, hahah, to je pak sprdačina, nego oni ludi popusti od 50% i sl. Znaju stvari biti čak i jeftinije bez popusta, samo treba stalno vrebati, a i riskirati da ti se proda.

  22. #22
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj Milo prvotno napisa Vidi poruku
    Rumunjska firma sklona varanju,
    kad god je neka akcija tj, popusti dignu cijene u nebo i onda stave tipa 40%, kad završi akcija vrate cijene na normalno.
    Osobno sam kupio kauč po vrlo povoljnoj cijeni i storniran je sa njihove strane, jer su napravili grešku sa cijenom i nisu htjeli prodati ispod cijene, več se pravdaju da ne mogu isporučiti proizvod zbog nekakve kvalitete usluge-Laž, Evo gledam u prodaji i dalje. sofa samo sa mnogo večom cijenom.
    Skuplji su od emezzete u startu i do 3000 kn, Optisofa npr.
    Katastrofa sram im moze biti. Njihova greska, oni snose krivicu, a ne vi.

    Mi smo tako na ekupi ulovili roombu njihivom.greskom vrlooo povoljno, najnormalnije su nam je isporucili.

  23. #23
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Od Vivre sam bila narucila tepih i boja nije bila ma ni slicna onoj na webu, znaci na webu neke šare bas žuta, limun žuta, a meni dodje omraženi senf. Odmah sam ga vratila.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Feb 2022
    Postovi
    1

    Početno

    Meni je Vivre bio jako lose iskustvo. Inace, zaista nemam obicaj blatiti nikoga,ali stvarno su mi se zamjerili. Vise nikad kod njih necu nista narucivati.
    Prva narudzba bio je kauc, stigao s ostecenom daskom. Pisem reklamaciju.. daju mi mogucnost ili povrat ili da mi poklone bodove. Zbog vremena i cijelog mukotrpnog procesa oko povrata, odlucujem se za bodove. Kupujem "na silu" neku posteljinu. Placam dodatno visoku postarinu, 40 kn(znaci, niti postarinu ne oproste u ovakvom slucaju) i posteljina dolazi na zute fleke (starost/dugo stajanje). Ocajna sam bila !
    Ponovno pišem reklmaciju i u mailu obrazlozim kako sam nezadovoljna jer od dvije narudzbe, obje lose,... S njihove strane niti isprika ..niti jedna jedina rijec, nista...samo ono forward "kako vratiti posiljku".
    Znaci toliko truda oko novih kupaca.
    Uzas. Bas ne preporucam VIVRE nikome

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •