Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Koliko nas je probolilo koronu...?

  1. #1
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno Koliko nas je probolilo koronu...?

    ...i kakve ste simptome imali?Prijavljujem se!Ja i starija kćerka u 12 mjesecu.Mjerila sam joj temp. prije škole i temperatura je bila povišena ,38 sa nešto,nije bila vruća,niti se loše osjećala.Ajd da izmjerim i sebi,kad ono imam i ja isto.Kćerka bila pozitivna na brzom testu,ja negativna.Tek mi je Pcr test pokazao da sam pozitivna,iako sam već znala jer sam bila izgubila osjetilo okusa i mirisa.Kćerka poslije tog dana nije više imala ni temperaturu ni ništa,baš ništa.I ja isto,ma ništa,osim tog izgubljenog osjeta.Tek sam poslije izolacije malo prokašljala,što ne znam da li povezati sa koronom.Kakvi su kod vas bili simptomi?

  2. #2
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Preboljela...u 11.mj djeca i muz i ja imali simptome, tj.najmladji skoro nista. Ja bolove cijelog tijela, umor jaki, kašalj. Nisam se tada testirala, ali krajem 12.mj.test pozitivan nikakvi simptomi. Muzu dan danas tesko neke fizicke poslove raditi, tj..nema snagu kao prije, brzo se zapuše, kašljucka još uvijek, bol u prsima. On je imao 3 dana temp.37.5,38, bol u prsima, kašalj, opća slabost, bol u mišićima.Rtg pluća i nalaz krvi mu ok.
    Muz nije imao okus i miris moj je bio smanjen. Stariji sin temperaturu 3 dana i opca slabost.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •