Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Privatni vrtici

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    1

    Početno Privatni vrtici

    Pozdrav! Ima li netko iskustva sa nekim od slijedecih vrtica: Kockica ili Panda na Rudesu, Pipi Duga Carapa ili Nemo na Jarunu, zidovski vrtic Mirjam Weiller u centru?
    Ili mozda preporuku za neki ovdje nespomenuti privatni vrtic, s obzirom da u drzavnima nema mjesta.
    Hvala Unaprijed!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2023
    Postovi
    1

    Početno

    DV Mirjam Weiller
    Dijete je rođeno u veljači 2022. godine, prijavili smo ga u gradski vrtić i naravno nismo dobili mjesto jer u rujnu nije navršio 1. god. Ja sam se morala vratiti na posao u veljači 2023., dakle dijete je s navršenih godinu dana krenulo u jaslice u ovom vrtiću, na prvi dan mog povratka s roditeljskog dopusta.
    Vrtić smo prethodno (2-3 mjeseca prije navršene godine) kontaktirali telefonom i mailom kako bismo rezervirali mjesto za dijete. S obzirom da je dijete bilo vrlo malo, dogovorili smo da će se adaptacija trajati onoliko koliko će djetetu vremena biti potrebno (i inače je stav u vrtiću da su djeca od 1 godine premala da bi ostajala dulje od par sati, barem prvih mjeseci. Prva 2 mjeseca dijete u jaslicama nije uopće ostajalo poslije 12 sati, dakle pokupili bi ga prije ručka jer je dijete plakalo konstantno (od pomoći nije bilo to što je stalno bilo bolesno). Uz pomoć baka i razumijevanje kolega na poslu nekako smo se snašli. Međutim, nakon 2 mjeseca i s dolaskom proljeća, dijete je pokazalo znakove napretka i sada ostaje na ručku i spavanju - ukupno od 9-15.30h, rijetko i dulje. Radno vrijeme vrtića je od 7 do 17 sati, ali jako malo djece roditelji dovode prije 8 sati.

    Moram pohvaliti osoblje ovog vrtića, koje je pokazalo iznimno razumijevanje i strpljenje u cijeloj prilagodbi. Dijete nismo forsirali, osluškivali smo ga i postupno ostavljali sve dulje i na kraju možemo reći da je prihvatilo vrtić. Od djeteta koje je plakalo non stop i bilo teže prilagodljivo, sada je to dijete koje jede, spava, igra se sam i s drugom djecom, a u vrtić dolazi s roditeljem za ruku i naposljetku sam ulazi u prostorije jaslica.

    Predivno iskustvo i sve pohvale dodama DV Mirjam Weiller!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •