Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: faks, matura

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    1

    Početno faks, matura

    Sad cu uskoro na faks, i jako, jako bih htjela upisati informatiku ili racunarstvo. Ciljam na FOI u Varazdinu, smjer informacijski sustavi. Imam li sanse za upasti tamo? Koji su drugi fakulteti gdje bi mogla studirati? Prosjeci su mi 4,1 (prvi razred), 4,2 (drugi razred), 4,5 (treci) i ovaj ce sad biti vjerovatno oko 4,5. Maturu mislim da cu okej napisati samo me strah da me ne uhvati nervoza i ne zablokiram. Molim savjete, jako mi treba pomoc.

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Primi se knjige,ako već nisi to bude začas
    Obavezno moraš imati informatiku ko dodatni ,čak i fizika je dobrodošla

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    https://www.foi.unizg.hr/hr/cesto-po...za-upis-na-foi

    Evo, na linku piše koje predmete treba položiti na državnoj maturi. Broj bodova treba biti što veći, ali rang lista ovisi i o tome kako su drugi ljudi napisali maturu i koji su njihovi izbori.

    Treba učiti, jer solidan broj bodova omogućuje upis na željeni studij, a ponekad i stipendije.

    Osim informatike na FOI, na listu od deset studija trebaš staviti i druge smjerove na istom fakultetu i slične programe na drugim fakultetima, npr. TVZ isto ima informatiku. Odaberi ono što bi te moglo zanimati ako ne uspiješ upasti na prvi izbor.
    A jelena.O dobro kaže - primi se knjige, to je jedini način da uspiješ. Sretno!

  4. #4
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Rok za prijavu ispita za ljetni rok je svakako prosao.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •