Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 60

Tema: Family link - app za kontrolu upotrebe ekrana

  1. #1
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno Family link - app za kontrolu upotrebe ekrana

    Jučer sam uspjela složiti kontrolu nad mobitelom moje kćeri. Ali imam neka pitanja, ne nalazim na FAQ, pa se nadam da ima ovdje vas starih korisnika te aplikacije.

    Limitirana sam dnevno vrijeme na 1h. Dok traje tih 60min, vremena uključenih ekrana se zbrajaju, pa onda može cijeli dan rastegnuti. Ako joj dodam npr. 30min, jer znam da je nesto za skolu radila, tu aplikacija krene odbrojavati i po proteku tih 30min njoj se mob zaključava. Koja totalna glupost. Ima li načina to dobiti da lijepo radi?

    Piše da po isteku vremena određenog za korištenje može primati pozive i upućivati hitne. E ti hitni su valjda nešto što unaprijed postaviš, to još nisam ispitala. Ali ovo prvo jesam - zvala sam ju danas, mob uopće nije registrirao moje pozive.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  2. #2
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ima na više ekrana Family link? Ne kužim što misliš da se vremena uključenih ekrana zbrajaju pa se može rastegnuti

    Ja sam isto nedavno instalirala.

  3. #3
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Joj, sori, krivo sam se izrazila, samo je jedan ekran, odnosno jedan mobitel.

    Znači da tih 60min koje joj dozvolim unutar 24h može koristiti u 9:35 za Wtsp 5 minuta, u 10:20 za YT 20min, u 12:45 Explorer 15min, u 19:20 Galeriju 5min. To je ukupno 45 minuta, dakle navečer, do spavanja, joj ostaje još 15min koje može potrošiti.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  4. #4
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    A zašto? Zar je tako zločesta ili tako malo povjerenja imaš u nju? Zar se ne možete dogovoriti? Zar mora aplikacija biti roditelj?
    Ne shvaćam čemu takvo postupanje, pa nije obitelj policijska država.
    Djeca moraju steći samopoštovanje, samostalnost, a kako će ga steći kad im ga ni roditelji ne daju. Bas me uzrujao ovaj Jelkin post.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 18.02.2021. at 17:20

  5. #5
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Beti, nije ti baš neki posao suditi na temelju nepotpunih informacija. Ja u tvom postu vidim silinu predrasuda kojih bi ti, pogotovo u online svijetu, bilo bolje maniti se.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    A zašto? Zar je tako zločesta ili tako malo povjerenja imaš u nju? Zar se ne možete dogovoriti? Zar mora aplikacija biti roditelj?
    Ne shvaćam čemu takvo postupanje, pa nije obitelj policijska država.
    Djeca moraju steći samopoštovanje, samostalnost, a kako će ga steći kad im ga ni roditelji ne daju. Bas me uzrujao ovaj Jelkin post.

    joooj ....
    vidi se da nemaš više male djece, koja odrastaju okružena mobitelima, aplikacijama, većina zabave je u tim malim ekranima ...
    o tome smo toliko puta razgovarali ovdje na forumu... neprestana borba roditelja i djece...
    "još samo malo", "evo sad ću", "još 3 minute", "novi update" - ovo su svakodnevne rečenice

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Jelka a igrice? Samo pitam

  8. #8
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    I mi koristimo Family link.
    Nije stvar da mu mi ne vjerujemo, naravno da mu vjerujem, ali njemu je takva samokontrola teška (pa i nama je, zar ne?), čak i preteška.. pa onda prekardači, a to ne želimo..
    Ja sam svjesna da djeci danas nije lako, previše su izloženi takvim primamljivim, lako dostupnim, user, ne samo friendly, nego user developed sadržajima..
    Potrebna je velika self control da se čovjek zadrži u nekim razumnim okvirima.
    Ja samo krenem od sebe; morala sam izbrisati i FB i instagram jer sam provodila i po sat vremena dnevno (obično prije spavanja) na tim mrežama.
    Čitajući sadržaje i objave ljudi koji me nerviraju, a prije svega - ne zanimaju.
    Sada imam forum i mail, to mi je dosta


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #9
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Jučer sam doživjela šok kad mi je kolegica iz osnovne koja ima klinca 12 godina ,a živi u Michiganu rekla da mali nema mobitel,pa mu povremeno posudi svoj za whup!
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 18.02.2021. at 18:15

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer sam uspjela složiti kontrolu nad mobitelom moje kćeri. Ali imam neka pitanja, ne nalazim na FAQ, pa se nadam da ima ovdje vas starih korisnika te aplikacije.

    Limitirana sam dnevno vrijeme na 1h. Dok traje tih 60min, vremena uključenih ekrana se zbrajaju, pa onda može cijeli dan rastegnuti. Ako joj dodam npr. 30min, jer znam da je nesto za skolu radila, tu aplikacija krene odbrojavati i po proteku tih 30min njoj se mob zaključava. Koja totalna glupost. Ima li načina to dobiti da lijepo radi?

    Piše da po isteku vremena određenog za korištenje može primati pozive i upućivati hitne. E ti hitni su valjda nešto što unaprijed postaviš, to još nisam ispitala. Ali ovo prvo jesam - zvala sam ju danas, mob uopće nije registrirao moje pozive.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

    Ako samo dodaš vrijeme, klikom na Dodatno vrijeme - onda radi tako kao što kažeš - odbrojava tih 30 minuta ili koliko si već dodala.

    Ako hoćeš da bude ukupno još ...recimo 30 minuta (bez odbrojavanja)- moraš produžiti dozvoljeno vrijeme korištenja u Dnevno ograničenje - Edit limits, za taj dan u tjednu.

    Kad je djetetov mobitel zaključan, ja je mogu nazvati i ona mene može nazvati .
    I može se javiti kad je netko zove. A vjerojatno i ona može nazvati bilo koga .
    Išla sam sad u postavke gledati nigdje nema da se postavi ograničenje koje brojeve smije zvati/nju smiju zvati,

  11. #11
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Ja svojem preko tjedna blokiram SAMO igrice i youtube [emoji16]
    Drugo mu sve dozvoljeno za koristenje.

  12. #12
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    Ja svojem preko tjedna blokiram SAMO igrice i youtube [emoji16]
    Drugo mu sve dozvoljeno za koristenje.
    Kak to napraviš?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #13
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Pa samo mu blokiram pojedinacne app.
    Svaku igricu koju ima skinutu i youtbe.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj LolaMo prvotno napisa Vidi poruku
    Kak to napraviš?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    U Family Linku odeš na Postavke -> Android aplikacije - odabereš aplikaciju i postaviš ograničenje

  15. #15
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    flori, mraak, hvala ti!! Ufff, ovo nam jako olakšava

    Pokušala sam ju večeras nazvati, meni u slušalici zvoni, ali kod nje na ekranu ništa. Ali kad ja prekinem, njoj se pojavi propušten poziv, ali tek kad uđe u pozive :/
    Ona mene može dobiti, odnosno svakoga iz svog imenika

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  16. #16
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    A zašto? Zar je tako zločesta ili tako malo povjerenja imaš u nju? Zar se ne možete dogovoriti? Zar mora aplikacija biti roditelj?
    Ne shvaćam čemu takvo postupanje, pa nije obitelj policijska država.
    Djeca moraju steći samopoštovanje, samostalnost, a kako će ga steći kad im ga ni roditelji ne daju. Bas me uzrujao ovaj Jelkin post.
    Mene je uzrujao ovaj post jer Jelka u početnom postu ne piše da razmišlja bi li instalirala Family link niti nas pita za mišljenje o aplikaciji, već piše da ju je instalirala i ima neka konkretna pitanja o funkcioniranju iste.

    Zar su ljudi tako nezreli da moraju davati svoje mišljenje za koje ih nitko ne pita i biti svakom loncu poklopac? Nije naš ego jedini pokazatelj koji odlučuje hoćemo li se javiti na nekoj temi.

  17. #17
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    A, dušo draga, tapš, tapš. Loši dani? Ne brini, mnogima su.
    Zadnji put kad sam pogledala, još smo imali slobodu govora.

  18. #18
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Super su ti appovi, samo ja još nikako da se posvetim tome. Sad me ova tema ponukala.
    Jurana ima super knjiga koja obrađuje i tu temu(davanje savjeta bez da te ih itko traži ) između ostalog, možda si čula za nju, M. Rosenberg, Nenasilna komunikacija...
    Sorry na offu!
    Posljednje uređivanje od flopica : 19.02.2021. at 12:39

  19. #19
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Neda više edit
    Uglavnom, Jurana ne mislim da ti treba ta knjiga nego me podsjetio tvoj komentar a baš je friško čitam..

  20. #20
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Neda više edit
    Uglavnom, Jurana ne mislim da ti treba ta knjiga nego me podsjetio tvoj komentar a baš je friško čitam..
    Hvala na podsjećanju... Nije to nova knjiga - prijevod je iz 2006. Evo je, dostupna je i na internetu: https://www.centar-za-mir.hr/uploads...a_finalna2.pdf

    Dobro mi je došla svojevremeno, baš kad je trebalo djecu uvjeravati u neke stvari. Sorry na offt.

    Vraćam se na temu: hvala na informaciji o aplikacijama za kontrolu ekrana. Nisam to nikad savladala, vjerojatno mi neće ni trebati (ionako češće čitam nego što surfam po internetu), ali dobro je znati za to.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    na istoj smo stranici, samo si ti Jelka korak ispred mene.
    Ja već dugo razmišljam o ograničavanju mobitela, no
    za sada to provodim na način da ih klincima fizički oduzimam "kad treba" no
    aplikacija je definitivno elegantnije rješenje.
    E, ali sada je problem što je bila ta online nastava pa me uvjeravaju kako oni
    bez mobitela ne mogu učit jer im profe i raska stalno nešto šalju na whatsapp itd pa su
    im materijali, listići i sl. na uređajima.
    uz to, što je onda sa tabletima ...i oni im trebaju za nastavu...
    molim vas savjet kako rješavate taj dio "uređaj mi treba za školu".

    a što se tiče povjerenja, razgovora, uvjeravanja djece da ne budu na ekranima, ma sve je to uredu,
    ali, kako da njih uvjerim, kad jedva sama odolijevam.
    ruku na srce da nemam toliko obaveza i imam malo više lufta, visila bih i ja pretjerano na internetu, igricama, netflixu isl.
    Kužim da se je klincima teško oduprijeti, moji čak i sami ponekad priznaju i traže da im oduzmem uređaj jer se sami ne mogu kontrolirati.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Postoje djeca( i odrasli) koja se mogu više ili manje kontrolirati i oni koji ne mogu. Moje prirodno odgovorno dijete tijekom školske godine ne treba ograničenje a preko praznika me je samo zamolilo da stavimo ograničenje. Moje drugo dijete, koje ima poteškoća sa preuzimanjem odgovornosti, svaki dan pokušava probiti ograničenje koje nije malo. I svaki dan pita zaštoooo????

  23. #23
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Ja sam svojoj stavila tu aplikaciju i ogranicila pojedine aplikacije, nisam ogranicila koliko moze biti sveujupno na mobu, ali nasla je nacin kako zaobici cijelu tu zastitu...
    Sad smo opet na fizickom oduzimanju moba.

  24. #24
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj llella prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam svojoj stavila tu aplikaciju i ogranicila pojedine aplikacije, nisam ogranicila koliko moze biti sveujupno na mobu, ali nasla je nacin kako zaobici cijelu tu zastitu...
    Sad smo opet na fizickom oduzimanju moba.
    Daj pliz reci kak je to uspjela, da možemo pratiti znakove

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  25. #25

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Pa ako ostaviš google bez limita onda preko googla može opet sve pogotovo ako nema ukupni dnevni limit na mobu.
    Rosenberg - uvijek dobro štivo. U bilo koje doba dana, godine, faze u životu. Amen.
    Posljednje uređivanje od annie84 : 21.02.2021. at 12:28

  26. #26
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ako ostaviš google bez limita onda preko googla može opet sve pogotovo ako nema ukupni dnevni limit na mobu.
    Rosenberg - uvijek dobro štivo. U bilo koje doba dana, godine, faze u životu. Amen.
    I dalje ne kužim. Ako ima ograničenje korištenja EKRANA 1 sat (unutar kojeg može koristiti koju god hoće app), a koji se protekom tih sat vremena zaključa, onda nema te aplikacije koju može koristiti sa zaključanim ekranom. Ili mi ne govorimo o istoj stvari ili ja nešto opako ne kopčam.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  27. #27

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    I dalje ne kužim. Ako ima ograničenje korištenja EKRANA 1 sat (unutar kojeg može koristiti koju god hoće app), a koji se protekom tih sat vremena zaključa, onda nema te aplikacije koju može koristiti sa zaključanim ekranom. Ili mi ne govorimo o istoj stvari ili ja nešto opako ne kopčam.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Kod llelle je to moguće jer nije bila ograničila vrijeme na mobu.
    Kod tebe nije. Sve je onako kako je flori objasnila. Ali kod nas me može nazvat i primat pozive uvijek, jedino mi to nije jasno zašto kod tebe ne može.
    Posljednje uređivanje od annie84 : 21.02.2021. at 19:56

  28. #28
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Citiraj llella prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam svojoj stavila tu aplikaciju i ogranicila pojedine aplikacije, nisam ogranicila koliko moze biti sveujupno na mobu, ali nasla je nacin kako zaobici cijelu tu zastitu...
    Sad smo opet na fizickom oduzimanju moba.
    Tako je i naš najmladji, nasao neki zaobilazni put. Na kraju sam sve maknula i uzela si svako večer par minuta da im pogledam koliko su sveukupno koristili mob, to iskomunicirala s njima, sami su skužili da je to ipak bilo too much, sada su se nekako unormalili...Ako pretjeruju nema moba par dana. Meni cak i ne smeta to sto chataju s frendovima ali igrice, diže mi se kosa od igrica...

  29. #29
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Muž je napravio family ta klinca,bila sam uvjerena da on broji koliko je klinac fizički na telcu i mreži,a ne da broji od kad mu pusti ujutro to vrijeme,ili on krivo podešava? Znam da klinac odmah sve potroši,pa sam rekla mužu da stavi pol sata pa eventualno neki produžetak.
    Kak to riješiti?

  30. #30
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Pa broji koliko sati ekran radi. Ako je ugašen, to ne broji

  31. #31
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Meni tocno pise koliko je minuta/ sati proveo na kojoj aplikaciji.

    Preko tjedna mu sve igrice i youtube stavim na block pa uopce ne moze pristupiti.
    A vikendom mu sve odblokam ne stavljam vrem.ogranicenje.

  32. #32
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Pod aktivnost aplikacije ti pise koliko je vremena proveo na cemu.

  33. #33
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,306

    Početno

    Navodno se preko FL moze pratiti djetetova lokacija. Zna li netko kako?

    Hvala!

  34. #34
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Mora mu biti upaljen mobilni internet kad je negdje vani i vidis mu priblizno tocnu lokaciju.

  35. #35
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    I mora biti uključena lokacija na djetetovom uređaju

  36. #36
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,306

    Početno

    Našla sam u postavkama. Hvala!

  37. #37
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,306

    Početno

    Dijete ima ograničenje 1h i slučajno pogledam danas u FL za danas piše dosegnuto ograničenje 2h 32min. koliko je bio na mobu. Kako je to moguće...kad idem na uredi ograničenje isto piše 1h.

  38. #38
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Mom je jedan dan pisalo da je bio na tabletu 23 sata. Vidjela sam da je to vrijeme Roblox radio, ocito u pozadini, pa je zabilježio

    Možda i kod vas nesto tako

  39. #39
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Isti problem, ograničenje 1 sat, ali ga prešiša bez obzira što ga nisam mijenjala i što ga nije hakirala.

  40. #40
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    A jel vam oni u to viška vrijeme baš koriste uređaj? Kod nas se to nikad nije dogodilo

  41. #41
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj Marija prvotno napisa Vidi poruku
    Isti problem, ograničenje 1 sat, ali ga prešiša bez obzira što ga nisam mijenjala i što ga nije hakirala.
    Jeste skužili kako je uspjela prepuštati?
    Koliko košta ova App?
    Mi koristimo screen time ali košta dosta pa bi bilo zgodno jeftiniju app naći ili čak besplatnu

  42. #42
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Family Link je besplatan

  43. #43
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Jeste skužili kako je uspjela prepuštati?
    Ma nismo skužili. Na kraju sam ga jedva uspjela maknuti, morala sam joj promijeniti mail (što nije problem jer ima samo 10 godina pa i ne koristi mail adresu). Bila mi je totalna frustracija što to uopće ne radi; mislim da je možda stvar u tome što je njen mobitel polovni i možda nije dobro vraćen na polazne postavke. Na kraju sad ima screen time, i on mi nije idealan, jer se neke aplikacije same od sebe prebace na mode bez ograničenja (a moj mob ima šifru i ona ne može prčkati po njemu, nije ipak još hakerica).

  44. #44
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    prepuštati = prešišati
    meni screen time isto blesira, recimo lokator mi uopće ne radi iako su sve postavke podešene kako treba, baš smo ga testirali. Neke aplikacije se same popale, neke i oni sami...
    definitivno ga više ne želim plaćati.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,649

    Početno

    Meni Family link super radi. Neke aplikacije sam podesila da može uvijek koristiti (telefon, kalkulator, WhatsApp...), a igrice su ograničene. I vidim lokaciju ako su podaci uključeni.
    Mana (velika) je što se ne može imati više od jednog maila.

  46. #46
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Znam da je tema family link ali ako koristite iphone dajte djetetu neki svoj stari, napravite mu account kao vašem djetetu (znaci ne regularnim odrasli nego da je dijete) I radit će vam sve ove opcije o kojima pričate besplatno i pouzdano jer su ugradjene u sustav.

  47. #47
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    [QUOTE=ninaXY;32405
    Mana (velika) je što se ne može imati više od jednog maila.[/QUOTE]
    Misliš samo jedan korisnik, ne možeš dvoje djece kontrolirati?

  48. #48

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,649

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Misliš samo jedan korisnik, ne možeš dvoje djece kontrolirati?
    Ne nego dijete ne može imati dva maila. To postane problem ako mu je family link na gmailu, a treba mu još i mail ime.prezime@skole.hr da bi primalo obavijesti kad nešto stave na google clasroom ili što već koriste za nastavu.

  49. #49
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    A tako, to je problem.

  50. #50
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj ninaXY prvotno napisa Vidi poruku
    Ne nego dijete ne može imati dva maila. To postane problem ako mu je family link na gmailu, a treba mu još i mail ime.prezime@skole.hr da bi primalo obavijesti kad nešto stave na google clasroom ili što već koriste za nastavu.
    Ne kužim? Kako dijete ne može imati dva maila? Mail adrese? Mail klijenta?

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •