Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Početak trudnoće

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    1

    Početno Početak trudnoće

    Pozdrav.
    Ovako moja situacije je sljedeća.
    5 testova je pokazalo plusic. Odlazak ginekologu na uzv nije vidio trudnoću, vidio je zadebljanje maternice i endometrij kaže sve kao na početku trudnoće. Slao me vaditi betu. Beta potvrđuje trudnoću.
    Idući pregled 22.3
    Moj problem su grčevi u trbuhu s lijeve i desne strane koji su evo napokon se smirili i umanjili. Napuhunata sam i imam vjetrove te me sise bole vise sa strane onak. I krulji mi u trbuhu. Osjećam i dalje zatezanje i pritisak u trbuhu. Da li bih se trebala zabirnuti

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Bok svima,ja se stvarno ne znam ovdje snaći i kako da Otvorim temu. Ali 10.05 sam radila betu hcg i visoka je 137.4. Ako mi netko molim vas može objasniti koliko bi to bilo tjedana. Druga je trudnoća. Doslovno trudnoća za trudnoćom. Rodila sam prije 4,5mj i sva sam u strahu. Htjela bi da sve bude super jer mi nam bilo idealno da naša Mila ima braću ili seku. Zadnja mesnutracija prvi dan nje je bio 10.04 i trajala je mislim da 5/6dana . Molim vas pomoć. I kada bi trebala ići na uzv
    S poštovanjem
    melanie

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Drage moje, dan prije poslovnog putovanja, koji je ujedno i 3. dan kako mi je izostala menstruacija, napravila sam test koji je poplavio u 3 sekunde i pokazao se pozitivnim. Nikada mi do sada nije kasnila i uvijek je u dan točna. Naravno, to je jedina stvar o kojoj sam mogla razmišljati pa sam 5 dana poslije napravila još jedan test I opet je pozitivan. Doktoru ne mogu dok se ne vratim, a to je tek za 2 tjedna. Povremeno imam bolove kao da ću dobiti i traju nekoliko minuta. Grudi su mi bolne sastrane, a bradavice osjetljive. Umorna sam vise nego inače. Trbuh mi je napuhnut i imam žuto-bijeli iscjedak.Nemam nikakve mučnine niti vrtoglavice. Totalno sam zbunjena, pretpostavljam da jesam trudna, ali me brine da nešto nije u redu jer nemam "tipične" simptome. Kad googlam sve to ispadne da sam trudna i da su sve žene različite, ali naravno, može biti i izvanmaternična trudnoća, ciste, miomi i tumori...

  4. #4
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Milo1, ne mora svaka žena imati tipične simptome. Uostalom, još je rano za simptome. Ja sam simptome imala tek mj dana nakon začeća. S tim da mi je bilo čudno u maternici s grčevima koji su kratko trajali, a nikako da dođe menstruacija. Nisam ni jednom povraćala, nisu mi smetali mirisi. Više kao neka promjena apetita i blage mučnine s žgaravicom, kao neki gastritis. Svaka žena je drugačija. Na prvi pregled sam otišla s 8 tj. Onda se čulo srce, mislim da nema potrebe ranije.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj Ivanatoni28 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav.
    Ovako moja situacije je sljedeća.
    5 testova je pokazalo plusic. Odlazak ginekologu na uzv nije vidio trudnoću, vidio je zadebljanje maternice i endometrij kaže sve kao na početku trudnoće. Slao me vaditi betu. Beta potvrđuje trudnoću.
    Idući pregled 22.3
    Moj problem su grčevi u trbuhu s lijeve i desne strane koji su evo napokon se smirili i umanjili. Napuhunata sam i imam vjetrove te me sise bole vise sa strane onak. I krulji mi u trbuhu. Osjećam i dalje zatezanje i pritisak u trbuhu. Da li bih se trebala zabirnuti
    Moram se ovako ulljučit ako ima nekoga. Ja sam mlada, mada uvijek sam htjela biti mlda mama. Plodni dani, glavni mi je bio 23 Septembra, gdje sam i imala odnos tako i 24. Sad, ne mogu reci da su to simptomi jer negdje pročitam da je rano a negdje pročitam da neke pak su i imale vrlo rano simptome. Pojavila mi se mučnina koju imam većinom uveče. Spavam baš dosta, znala sam prije biti budna do 3-4, sada jedva ugledan 1 sat. Odbija mi organizam kafu, pogotovo u velikim količinama. I imala sma nevjerovatne bolove u predjelu jajnika i pa sad po mojoj procjeni gdje je materica. Uzela sam test, ali pošto je danas 11 dan od odnosa ne znam da li je rano. A pritom sam zakazala da za dva dana uradim test po krvi. Pa da li je neka imala ovakav slučaj ili?

  6. #6
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Jesi radila test?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •