Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Beba nezainteresirana za druge bebe

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    7

    Početno Beba nezainteresirana za druge bebe

    Pozdrav svima! Moja sedmomjesecna beba ne dozivljava baš druge bebe. Primjerice priđe joj druga beba od 10 mjeseci, proucava ju, gleda, zeli ju pomaziti... a imam osjecaj da je mojoj bebi to jako nelagodno, pocne plakati.

    Zabrinuta sam. Kakva su vaša iskustva?

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Ne brigaj,
    A kak beba s 10 mjeseci dođe k tvojoj puzeći? Ili sjedi u svojim kolicima,možda je tvojoj čudno da je neko proučava

    Ali možeš povremeno staviti svoju ispred špigle,bili je čak i onih malih špigla koje se zakače u kimbač.

  3. #3
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ma nemaš zašto biti. Bebica ti je još premala i vjerojatno doživljava samo one s kojima se osjeća sigurno. Ako je ta bebica od 10 mjeseci, netko koga skoro nikad ne viđa, ne čudi me što joj nije lagodno da je gleda i mazi.

  4. #4
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Bebe od 7 mjeseci često ne vole nikoga nepoznatog da im se tako približava, a možda je već i zapamtila da druge bebe nisu baš jako nježne u tom svom istraživanju

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,271

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Bebe od 7 mjeseci često ne vole nikoga nepoznatog da im se tako približava, a možda je već i zapamtila da druge bebe nisu baš jako nježne u tom svom istraživanju
    X

    U ovoj dobi moj stariji je imao takav separacijski strah da se derao ko vol ako bi ga ostavili makar i na pet minuta. Prošlo je nakon par tjedana, ali me u onom trenutku zabrinulo, jer nisam znala što je u pitanju. Pedijatrica mi je objasnila.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •