Pokazuje rezultate 1 do 49 od 49

Tema: Privatne osnovne skole

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno Privatne osnovne skole

    Pozdrav! Znam da nije tema ali,
    imam djete u 7 razredu no nismo oboje zadovoljni sa njegovom skolom.Planiram ga u 8 prebaciti u neku privatnu skolu radi srednje skole.Dali neko ima iskustva sa Oš Kreativni Razvoj ili Britanskom medunarodnom skolom Vedri Obzori,ili mi mozete preporuciti neku dobru privatnu osnovnu skolu,Americka skola nam otpada jer je pre velika cijena.Bila bih vam jako zadovoljna da podjelite iskustva jer ovakvu temu nisam nigdje mogla naci.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    mijenjati školu u 8. razredu, ako nema nekih posebnih problema što se tiče odnosa nastavnik-učenik, ostala djeca u razredu, po meni za dijete nije baš idealno vrijeme
    ne znam koji bi razlog bio zbog srednje škole...


    ja imam samo poznate u Ružičnjaku i Prvoj katoličkoj školi, najveća prednost su mali razredi

  3. #3
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj natasa_ferenc prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav! Znam da nije tema ali,
    imam djete u 7 razredu no nismo oboje zadovoljni sa njegovom skolom.Planiram ga u 8 prebaciti u neku privatnu skolu radi srednje skole.Dali neko ima iskustva sa Oš Kreativni Razvoj ili Britanskom medunarodnom skolom Vedri Obzori,ili mi mozete preporuciti neku dobru privatnu osnovnu skolu,Americka skola nam otpada jer je pre velika cijena.Bila bih vam jako zadovoljna da podjelite iskustva jer ovakvu temu nisam nigdje mogla naci.
    Zašto baš prebacivanje u privatnu prije srednje, jel neki posebni razlog?
    imam poznate u britanskoj Bright Horizons, isto nije uopće jeftina a dijete nakon nje nije imalo dovoljno znanja biologije i kemije da bi prošlo prijemni u V. Prelogu, npr. A nije riječ o lijenom djetetu, jednostavno je drukčiji model nastave, s kojim onda treba nastaviti i u srednjoj jer je prelazak jako težak.

  4. #4
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    zašto baš privatna? ako ste nezaovoljni načinom rada u vašoj školi , po meni je logičnije prebaciti dijete i neku druguu redovnu školu, to je i djetetu jednostavnije , a i prijelaz u srednju će biti lakši jer činjenica je da se način rada u srednjim školama nastavlja na onaj u rdovnim osnovnim školama

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    mijenjati školu u 8. razredu, ako nema nekih posebnih problema što se tiče odnosa nastavnik-učenik, ostala djeca u razredu, po meni za dijete nije baš idealno vrijeme
    ne znam koji bi razlog bio zbog srednje škole...


    ja imam samo poznate u Ružičnjaku i Prvoj katoličkoj školi, najveća prednost su mali razredi
    Moj se prebacio u sedmom razredu. Prezadovoljan je odlukom i on, a bome i mi. Škole su udaljene par km, a sve ostalo je kao da smo promijenili državu, a ne kvart.
    Tako da samo prebacivanje ne mora bit loše. Kod nas se ne radi o privatnoj, ne znam koje razloge ima autorica da želi bas privatnu, ali promjena škole sama po sebi bez obzira na razred, može bit blagodat za dijete.

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Da ali u tom slučaju moraš znati kud ide i kako se radi u toj novijoj školi

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno

    Imali smo dosta problema sa nasom skolom od roditelja do profesora koji su se bahato ponasali prema djeci da je cak i jedna mama iz razreda je nazvala curicu na mobitel i prijetila joj je i dosta je skandala bilo i problema sa policijom itd.Cak je i uciteljica koja im je predavala od 1-4 razreda nakon njih odmah dala otkaz i ne znam di radi sada ali vise ne radi u skoli jer smo ju toliko kao razred i roditelji psihicki unistili.Ne mogu ga prebaciti u drugi razred jer su vecinom svi isti i njih je preko 25 i ne mogu primiti vise djece u ta dva razreda.50% djece u toj skoli je bilo zlostavljeno ukljucujuci i moje djete od strane djece.Jedan djecak se je prebacio u privatnu skolu ne znam koju tocno i jos troje djevojcica iz njegovog razreda takoder u privatnu (samo sta je jedna sada u Becu dok su ove dvije djevojcice ostali u Hr).Zelim ga prebaciti u 8 razredu zato sta obozava Engleski jezik i planiramo da ga upisemo u Englesku srednju skolu.Ako netko ima iskustva sa Os Kreativni Razvoj ili Bright Horizons ili nekom drugom privatnom skolom neka mi napise jer je ovo ludilo.Cula sam o Kreativnom Razvoju lose kritike i dobre.Znam da je u toj skoli bila nekakva pucnjava i dojava o bombi,skola ima zastitare i nekak mi je to :/
    al mozda su se poboljsali jer vidim da je to sve bilo 2004 :/.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno

    Nazalost problem je u tome.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno

    Prebacila sam ga vec jedamput u 5 razredu i ispalo je jos gore.On obozava engleski dok u nasoj skoli oni od engleskog znaju jako malo.Njega je jedino naucila pricati engleski instruktorica koja mu je dolazila od 1 razreda koja mu je dolazila do 6 razreda takoder u nasoj skoli imamo samo engleski jezik niti jedne druge jezike.A planira ici u Englesku srednju skolu pa mi se vise isplati u 8 razredu da se prebaci u neku englesku skolu.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto baš prebacivanje u privatnu prije srednje, jel neki posebni razlog?
    imam poznate u britanskoj Bright Horizons, isto nije uopće jeftina a dijete nakon nje nije imalo dovoljno znanja biologije i kemije da bi prošlo prijemni u V. Prelogu, npr. A nije riječ o lijenom djetetu, jednostavno je drukčiji model nastave, s kojim onda treba nastaviti i u srednjoj jer je prelazak jako težak.
    On zeli ici u Englesku srednju skolu pa ce i nastaviti tako.Jeli mozda znas koliko dode okvirno cijena posto nigdje ne mogu nac cjenik i jel situacija sa tom skolom bila nedavno ili prije.

  11. #11
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Poslati ces dijete samo u Englesku da ide u srednju skolu jer voli engleski ?

  12. #12
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Poslati ces dijete samo u Englesku da ide u srednju skolu jer voli engleski ?
    Vjerojatno misli nešto od ovih: https://www.expatincroatia.com/inter...hools-croatia/

  13. #13
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 18.03.2021. at 20:39

  14. #14
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Ma sirius misli na srednju skolu u RH u kojoj je program nastave na engleskom.

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Mioc b?

  16. #16
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma sirius misli na srednju skolu u RH u kojoj je program nastave na engleskom.
    a toooo...
    Onda nista. Nemam novaca za takvu vrstu obrazovanja.

  17. #17
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Je, sve im piše na netu.

    nataša, ovo je bilo na početku ove školske godine.

    no ni to ništa ne znači, jer ovisi što dijete zanima i u što će se kasnije usmjeriti. Po meni je sva količina podataka koje dijete uči kod nas iz npr. biologije u OŠ suvišna i pola toga mu nikad neće zatrebati.
    Posljednje uređivanje od Angie75 : 19.03.2021. at 06:41

  18. #18
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    MIOC ib 46000 kn godina
    X gimnazija s predmetima na engleskom 3000 kn godina
    Srednja privatna cca 33000. Kn godina

  19. #19
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    MIOC ib 46000 kn godina
    23000 je za nas, ovo kaj si napisala je za strance.

  20. #20
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Nju zanima cijena osnovne škole, a ne srednje. Našla sam podatak da je u ZG najjeftinija OŠ 18000 kn godina.

  21. #21
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Definitivno je jeftinije imati privatnu profesoricu engleskog jezika cijelu godinu.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno

    Ne,nego zeli ici u ib srednju i ima bodove za to i kazem da mu nije problem engleski jezik jer ga voli.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno

    Da ali sada ne znam,dali se tih 7000 kn placa 5-6 mjeseci pa se nakupi 35- tisuca kn ili kako :/

  24. #24

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno

    Beti,jel mi mozes reci ime te skole ili poslati web stranicu skole?

  25. #25

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno

    Ne znam dali netko ima iskustva sa Os Kreativan Razvoj znam da oni imaju i Britansku skolu ali ne mogu izdvojiti 120 tisuca kuna godisnje.Znam da je u njihovoj skoli bila neka pucnjava,ucijene,i da je bila dojava o bombi?!

  26. #26
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ne kužim, zakaj bi upisivala dijete u školu na engleskom, pogotovo ak nemas financijskih mogućnosti. Današnja djeca jako dobro govore i pišu engleski. Stalno su u doticaju s tim jezikom

  27. #27
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ja puno toga tu ne kužim.

  28. #28
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj natasa_ferenc prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam dali netko ima iskustva sa Os Kreativan Razvoj znam da oni imaju i Britansku skolu ali ne mogu izdvojiti 120 tisuca kuna godisnje.Znam da je u njihovoj skoli bila neka pucnjava,ucijene,i da je bila dojava o bombi?!
    Pričaš o Svetom duhu?kad je tam bilo bombi??

  29. #29
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ok kriva škola !!!!

  30. #30

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno

    Mogu platiti Bright Horizons i ostalih par skola.Ali sigurno ne mogu platit Britansku skolu od Dr.Casla (postoje dvije britanske skole u Zagrebu) i Americku isto ne mogu platiti jer dodu 140 tisuca kuna! Ali mogu platiti ovu drugu Britansku Bright Horizons i par njih.Ali ne mogu platiti ove dvije i suludo mi je davati 140 tisuca kn za te dvije sk ako ni upisala djete u jednu od te dvije.Ja govorim za Bright Horizons da bi upisala djete u 8 razredu i pitam za iskustva

  31. #31

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno

    U nasoj skoli jako slabo znaju eng jezik i nemamo niti jedne druge jezike u nasoj sk.Ici ce u ib srednju zato smo se oboje slozili da mu bude bolje da ode u 8 razredu u Britansku skolu.Postoji Os Kreativni Razvoj i Medunarodna Britanska skola Zagreb koja je od istog vlasnika i u istoj zgradi,Kreativni razvoj dode 35 tisuca kn i to mogu platiti ali Britanska od Dr.Casla (vlasnika Kreativnog Razvoja) dode 140 tisuca kn sta mi je suludo davati tolike novce.Postoji druga Britanska skola Bright Horizons koja dode 35-37 tisuca kn ako se ne varam i to isto mozemo platiti.Ali ne mogu platiti Americku skolu i Medunarodnu Britansku skolu Zagreb (posto su dvije britanske skole u zagrebu).Zato i pitam ako netko ima iskustva sa Os Kreativni razvoj,Bright Horizons, ili nekom drugom privatnom skolom.(Troje iz njegovog razreda se je prebacilo u privatne takoder).Ne forsam ga ja da ide u privatnu nego zeli ici u Ib srednju zato zelim da ode godinu dana ranije tojest taj 8 razred u neku privatnu da ga bolje pripreme za takav princip skolovanja .Nadam se da ste sad malo jasnije shvatili

  32. #32

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno

    Ne na Svetom duhu ahahah , nego u dedicima Os Kreativni Razvoj i Britanska medunarodna skola Zagreb od dr casla je prije par godina bila neka pucacina i ucjene Mesicevoj unuci i neka dojava o bombi.Ali to je bilo 2004 godine sad ne znam dali su se poboljsali ili kako pa ako netko ima iskustva bila bih zahvala

  33. #33
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Daj ti njemu privatne satove engleskog ,ali kod nekog koji zna i matku,fiziku,kemiju

  34. #34
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    https://www.novaskola.hr/
    Ovu sam našla i jednu u Sesvetama.
    Da nisam ja krivo pročitala cijenu, pa je taj iznos mjesečno

  35. #35
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    https://www.24sata.hr/tech/u-nasoj-s...ijesiti-579538

    Malo sam na preskok čitala i krivo napisala u prošlom postu. Ovdje sam vidjela cijene.

  36. #36
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno Privatne osnovne skole

    Sad jedna u Sesvetama ,druga u Samoboru,a dete stanuje ? Ima li logistike za bilo koju privatnu školu

  37. #37

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno

    Hvala ti

  38. #38

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno Privatne osnovne skole

    Evo i ja zapocinjem novu temu,ako bilo tko ima iskustva sa privatnim Osnovnim skolama u Zagrebu molila bi vas da podjelite iskustva

  39. #39
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Daj ti njemu privatne satove engleskog ,ali kod nekog koji zna i matku,fiziku,kemiju
    I ja bih tako, slažem se s tobom, ali nije to pitanje koje je forumašica natasa_ferenc postavila. Pitala je za iskustva sa privatnim školama, pa ću ja tako i odgovoriti.

    Osnovna prednost svih privatnih škola su mali razredi i individualizirani pristup svim učenicima. To je dobro za one koji si to mogu priuštiti, ako imaju dijete kojem je potrebno malo više od toga da ga posjedneš u razred s čoporom drugih klinaca. Znam za tri takve škole, od kojih su mi neke u kvartu, ali nemam direktna iskustva:
    OŠ Ružičnjak (za djevojčice) i Lotrščak (za dječake) je na Sveticama - u staroj zgradi Diona d.d. Oni imaju katolički program, a ne čini mi se da nešto posebno ulažu u učenje stranih jezika, pa ne znam koliko to dolazi u obzir. Dalje, u okviru Centra za kulturu Peščenica (Ivanićgradska) nalazi se Prva katolička osnovna škola. U tom prostoru ranije je djelovala privatna osnovna škola Hugo Kon Lauder (židovska, ali ne isključivo). Oni su se preselili u centar kad im je ovaj prostor postao premali. U tu školu išli su prijatelji mog starijeg sina i koliko znam, roditelji su bili zadovoljni, ali nemam sada kontakt. Eh - oni su imali dobru nastavu stranih jezika s pripremom za nastavak školovanja na engleskom i francuskom, a i vodili djecu na izlete u inozemstvo dok se to još moglo.

    Čula sam i za školu Linea u Sesvetama, ali ne znam nikakve detalje.

    Što se tiče nastave na engleskom jeziku, ja svoju djecu u osnovnoj školi ne bih upisivala u program nastave na engleskom ako ne bih planirala iseljavanje u neku zemlju tog govornog područja. Djeci koja prate osnovnoškolsku nastavu na engleskom teško je kasnije u srednjoj školi ako nije na engleskom, a to drastično smanjuje mogućnost odabira srednje škole. S druge strane, da se planiram odseliti u Irsku ili Kanadu (na primjer) možda to i ne bi bila tako loša ideja, ali privatne škole imaju visoku cijenu školarine. Ne mogu procijeniti koliko se kvalitetne nastave dobiva za taj novac.

    Za manju djecu ima još i Waldorfska škola (Jakuševečka) i Montessori (negdje na Trešnjevki), ali nemam nikakvih iskustava.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno

    Peterlin hvala ti puno!
    Cula sam isto za tu skolu (Linea) ali ne znam nikog ko ide tamo.Znam da je bila neka privatna skola kod sljemena ali je propala...sad zasigurno gledamo Bright Horizons na Svetom Duhu i Os Kreativni Razvoj u Dedicima.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    5

    Početno

    Bright Horizons je 69000 kn/god za 7. i 8. razred
    https://britishschool-zagreb.hr/admissions/fees/

    British International School of Zagreb je 91000 kn/god za 7., 8. i 9. razred
    https://britishschool.hr/fees-and-charges

    American Internationa School Zagreb je 17250 €/god za 6., 7. i 8. razred
    https://www.aisz.hr/discover-aisz/fees-and-funding/

    IB u MIOCu je 23000 kn/god od 9. razreda
    https://www.mioc.hr/wp/?page_id=880

    IB (MYP) 8. razred je u osnovnoj skoli Matije Gupca
    https://os-mgubec.eu/en


    stranica skole je dobar izvorn informacija kao sto je skolarina (fees)

  42. #42
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    A kaj se bojiš da ti dijete iz naše OŠ neće uspjet upisat IB?
    Iz iskustva moje djece znam da im je engleski odličan a učili su ga isključivo u školi.

  43. #43
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Vidim da je MG po klopi isto nemaštovitit ko i druge škole

  44. #44

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj natasa_ferenc prvotno napisa Vidi poruku
    Da ali sada ne znam,dali se tih 7000 kn placa 5-6 mjeseci pa se nakupi 35- tisuca kn ili kako :/
    Pise na stranici: "Fees are paid in ten instalments, in advance, during the first week of each month."
    znaci 6900 kn x 10 mjeseci

  45. #45

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno

    Da...

  46. #46

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    21

    Početno

    Za sad se dvoumimo izmedu Bright Horizons i Os Kreativni Razvoj....

  47. #47

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Citiraj natasa_ferenc prvotno napisa Vidi poruku
    Za sad se dvoumimo izmedu Bright Horizons i Os Kreativni Razvoj....

    Pozdrav i za koju ste se na kraju odlucili?

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jul 2023
    Postovi
    1

    Početno

    Evo nekoliko informacija iz prve ili druge ruke.
    - Waldorfska škola- stavljaju naglasak na umjetnickom razvoju. Slobodnija je skola. Nema nekog pritiska, roditelji su itekako uključeni. Učenici bi mogli imati problema nakon osnovne škole u redovnom programu jer u Waldorfu imaju vise vremena i slobode pa nekom udarac ubrzanosti standardnog programa zna biti jak udarac. Posebno ako dijete ne nalazi lako motivaciju.
    Inače, ima par posebnih predmeta poput euritmije.
    -njeguje se ručni rad, priroda...
    Imati na umu da je ovo alternativna škola po Rudolfu Steineru. Mudro je pročitati knjigu o njemu i njegovom radu jer nekima zna biti malo sve to skupa čudno. I cesto waldorfce prozivaju sektom. Radi se o tome da skola ima svoju teoriju koja se ne temelji često na provjerenim činjenicama nego, kako je rečeno- teoriji.
    Nemaju udžbenike i puno se crta.
    Savjet: skola je dobra za male umjetnicke duše koje guši redovji program. Ali imati na umu da treba raditi sa strane zbog kasnijeg vraćanja u sustav.

    Montessori škola
    Čujem pozitivne povratne informacije o školi. Dosga su strogi i doista provode montessori program.
    Od zadnje informacije, fer su i prema zaposlenim radnicima tamo, ne znam za Waldorfsku sk.

    Epoha
    Neki su zadovoljni, neki nisu.
    Nekako su došli na loš glas zbog članka o nasilju, inspekcije, nestručnog kolektiva i vodstva, i lažnog predstavljanja.
    Ima nekih elemenata waldorfa, ali Waldorfska škola nije škola partner ili tako nešto niti učitelji imaju waldorfsku edukaciju.
    -Na mirnoj su lokaciji u zelenilu i voćnjakom
    - jako često se mijenjaju nastavnici pa cesto s tim ima problema

  49. #49

    Datum pristupanja
    Oct 2023
    Postovi
    1

    Početno

    Imam iskustvo u školi Vedri Obzori. Cijena skole je vrtoglava, a s druge strane radnici su potplaceni sto rezultira stalnom, ali bas stalnom promjenom ucitelja jer svi bjeze iz skolw. Em sto se djetetu svake godine mijenja uciteljica, em sto se i usred godine 3 ucitelja promijenila - katastrofa. Uciteljice su ok, ali vidno preopterecene, dodatan rad im se ne placa, iskoristava ih se...imala sam priliku pricati s nekoliko bivsiu uciteljica...cijela atmosfera tamo nije smirena nego nabrijana, a sama ravnateljica je ohola i bahata.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •