Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 206 od 206

Tema: Viber

  1. #201
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    e da, viber je i meni cesto prestajao slati notifikacije
    vidim da imam poruku tek kad udjem u aplikaciju
    zato mi je wapp drazi
    nisam nikad otkrila razlog, vec duze vremena uredno radi i bez moje intervencije
    sad zeza messenger
    meni bar dvaput dnevno stoji "checking for messages" i onda kad uđem-izađem i opet uđem u app sve poruke dođu. inače može ne znam šta bitno biti, viber is checking for messages...

  2. #202
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Super mi je kod vibera uređivanje poruka!

  3. #203
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    j...
    mislim da su aplikacije odlicne i olaksavaju zivot, ako se ne zloupotrebljavaju kako je ovdje slucaj
    domaci rad ili slike tudje djece osim u posebnim prigodama stvarno nisu za roditelje i tu uciteljica grijesi

    e, i da svi roditelji imaju wapp, a jedan ne zeli i ima mail, pa... ne bih mu ko profesor slala obavijesti na taj mail
    zasto bih ja vodila racuna da on nema app, da njemu posebno pisem, ako je vecina zadovoljna i slozila se oko kanala komunikacije
    njemu neka prenosi dijete
    I ja mislim da su aplikacije odlične. One koje želim na mobitelu.
    One koje ne želim - nemam. Npr od Fb inc ne želim ništa na mobitelu ni u kući.

    Što se komunikacije tiče svi koji smo htjeli smo dali e-mail i telefon na koji nas se kao roditelje može kontaktirati u slučaju potrebe i zaveden je u e-dnevnik. Prema tome - to je komunikacijski kanal koji smo službeno potpisali da se koristi između nas i školskog sustava. Da učiteljica odbija koristiti to i forsira wa pisala bi školskoj službi ako ne bi shvatila da nije svima prihvatljivo primati službene poruke preko kojekakvih aplikacija koje ne žele svi na svojim uređajima.

  4. #204
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    sillyme, da, za slucaj potrebe

    obavijest o roditeljskom i slicno, pa to se nikad nije slalo mailom ili telefonom, bar kod nas nije, prenese ti dijete
    ovako imas mogucnost biti i o tome informiran
    mozda roditelj ne zeli ni kojekakve mailove preko kojekakvih mail servisa na svojim uredjajima...

  5. #205
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    sillyme, da, za slucaj potrebe

    obavijest o roditeljskom i slicno, pa to se nikad nije slalo mailom ili telefonom, bar kod nas nije, prenese ti dijete
    ovako imas mogucnost biti i o tome informiran
    mozda roditelj ne zeli ni kojekakve mailove preko kojekakvih mail servisa na svojim uredjajima...
    Pa ako ne želi onda nije ostavio mail. Ako ne želi da ga se zove u slučaju nužde onda ne ostavi broj (iako nisam nikad čula da roditelj nije htio dat ni broj telefona)
    Ono što želi može ostaviti kao komunikaciju. No ako učiteljica odluči da roditeljske, izlete i sl neće najavljivati preko učenika nego direktno nama (a to naše rade) onda to treba raditi kanalima koji su dogovoreni. Roditelj na neki način mora dobiti obavijest, i to nije isključivo hitno (jer tad se zove).

  6. #206
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    slazem se, zato kazem, ja bih rekla djeci i onda koristila grupu, ako je vec imamo
    sigurno ne bih pamtila iznimke, pratila jesu li u grupi i onda ih posebno obavjestavala, to mi je mukotrpno i gubitak vremena
    oni nek racunaju na djecu, problem solved

    na proslom radnom mjestu koristili smo vecinom mail, i poneki su imali wapp grupe za brzu izmjenu poruka
    na novom radnom mjestu mail se bas malo koristi, skoro sva komunikacija je prebacena na teams chat
    svidja mi se to, brze je, neformalnije, nema dugih pozdrava, best regardsa, ne pati se ako ulete tipfeleri i slicno
    hi, mozes li ovo i ovo, thx!

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •