Dakle zanima me dali je netko imao slicnih iskustava. Znaci u zadnje vrijeme imam problem sa mengom i sad se ispostavilo da i imam ciste na jajnicima. Na jedno oko 30m a na drugom oko 50mm. I zadnji put me pitala jel ima kakvih bolova...i naravno sda me pocelo bolickati. Nije strasno ali znam tu i tamo osjetiti. I kad vratim film u proslost ipak sam znala ih osjetiti ali opet velim nista strasno.
E sad me zanima jer te ciste mogu utjecati na mengu dakle u zadnjih par mj mi opce ne dode pa moram piti prover...prije mi je znala onako malo varirati u koji dan par puta zakasnila po tj dana.
E sad pitala sam ginicku (na Merkur sada idem) jer ide operacija. Ona je rekla da se ciste prate pa se procjeni.
I da u 11 mj sam imala izljev i bila na kiretazi poslije toga sam uglavnom pod terapijom.
Sad na zadnjem pregledu je rekla da je endometrij 15mm da cu vj dobit mengu samo od sebe pa nisam pila proveru i nisam dobila..pa mi je rekla da sada pijem pa da kad dobijem dodem...da vidi te ciste...jer kao nije valjda bas sigurna jesu bas ciste.
A kad gledam stare nalaze cak od 2015 mi se.potezu neke ciste...onda sam 2017 isto isla na neke preglede na Merkur zbog toga.
Onda 2019 ih kao opce nema (ili ih ona nije zamjetila na pregledu).... pa opet se pojavise.
Ma ne znam vise...samo se bojim da se to ne zakomplicira.