Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: dio obitelji je prebolio covid a dio nije

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno dio obitelji je prebolio covid a dio nije

    nase kucanstvo:
    svi se druzili do poz rezultata jednog clana (dobrih 2 dana), slijedi izolacija pozitivnog clana, ostali tjedan dana iza tog 1 dokazano pozitivnog na pcr-u negativni i prosli bez simptoma
    svi sad vec izasli iz karantene
    radit ce se antitijela, no treba cekati bar 2mj

    ima li vec netko da je imao slicno i provjerio antitijela? Jel koji "negativni" clan ima antitijela ipak?

  2. #2
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Kod moje kolegice jedina osoba od njih petero u obitelji koja je bila negativna i na seroloskom nije imala antitijela.

  3. #3
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ja znam obitelj u kojoj su se svi osim mame razboljeli, uključujući i djecu i kućnu pomoćnicu.
    Svi su imali blaže simptome i žive u istom kućanstvu.
    Na testiranju je najviše antitijela imala mama koja se uopće nije razboljela.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    nase kucanstvo:
    svi se druzili do poz rezultata jednog clana (dobrih 2 dana), slijedi izolacija pozitivnog clana, ostali tjedan dana iza tog 1 dokazano pozitivnog na pcr-u negativni i prosli bez simptoma
    svi sad vec izasli iz karantene
    radit ce se antitijela, no treba cekati bar 2mj

    ima li vec netko da je imao slicno i provjerio antitijela? Jel koji "negativni" clan ima antitijela ipak?
    Da, događa se. Mi smo imali na poslu takvu situaciju. Moj kolega i njegov brat, jedan je prebolio, drugi nije, ali je na testiranju imao antitijela kao da je i on prebolio.

  5. #5
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Kod nas muž i ja pozitivni, s danom razlike. Sin je imao 2 dana temperaturu, nije testiran. Kćer za sada bez simptoma. Djeca su u izolaciji do 20.04. Svi smo stalno zajedno.

    Kod našim susjeda, susjed pozitivan, žena i kćer bez simptoma. Kćer ima antitijela, žena ne. Isto su cijelo vrijeme bili zajedno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •