Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 318

Tema: Odbrojavanje 1/2021 by lotus5

  1. #51

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj lotus5 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je 10.dan ciklusa sasvim u redu za krenuti iako se i za to možeš posavjetovati sa liječnikom. Kod mene se ciklusi znali biti i kraći i duži, pa bi nekad O uhvatili i 14.dan ciklusa, nekad npr. 17.dan ciklusa.
    Razumijem, budem onda vidjela možda između 10. i 12. dana, pa da vidimo gdje smo.
    Smijem li samo pitati koliko ste pokušavali, pa ste na kraju išli na MPO?

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Skoro 3 godine,od toga zadnjih 5 mjeseci išli na folikulometrije, ostalo pratili kod kuće uz pomoć ovulacijskih trakica. Ja 30, MM 34 godine, dijagnoza idiopatska (neobjašnjenja) neplodnost.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj lotus5 prvotno napisa Vidi poruku
    Skoro 3 godine,od toga zadnjih 5 mjeseci išli na folikulometrije, ostalo pratili kod kuće uz pomoć ovulacijskih trakica. Ja 30, MM 34 godine, dijagnoza idiopatska (neobjašnjenja) neplodnost.
    I MPO je uspjelo iz prve kako se kaže?

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    U našem slučaju iz prve.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj lotus5 prvotno napisa Vidi poruku
    U našem slučaju iz prve.
    Drago mi je Smijem li samo pitati gdje ste bili, ukoliko naravno nije problem, i ako bi htjela preporučiti u slučaju da će možda nakon nekog vremena biti potrebno?
    Vjerujem da će biti sve u redu i da ćeš uživati napokon u tim lijepim trenucima, kojima se svi nekako nadamo što prije <3

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Hvala Bili smo u Zagrebu u poliklinici IVF.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj lotus5 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Bili smo u Zagrebu u poliklinici IVF.
    Pogledati ću malo njihove stranice, hvala ti. Iako, mislim da je još rano da razmišljam o tome, obzirom da smo evo ušli u drugi mjesec skoro svakodnevnih nezaštićenih odnosa, nakon prestanka korištenja Belare.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Što se tiče privatnika osim njih imaš i Polikliniku Škvorc, Beta + (koji rade preko HZZOa) i naravno državne bolnice koje imaju svoje zavode za humanu reprodukciju.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj lotus5 prvotno napisa Vidi poruku
    Što se tiče privatnika osim njih imaš i Polikliniku Škvorc, Beta + (koji rade preko HZZOa) i naravno državne bolnice koje imaju svoje zavode za humanu reprodukciju.
    Hvala ti puno draga Lotus5 još jednom. Ako nije problem javiti ću se prvo da vidimo kroz koji dan uopće gdje smo sa krajem ovog ciklusa, pa onda dalje da vidimo u kojem smjeru nastavljamo

  10. #60

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    22.04.2021.

    (Ne)čekalice
    IvchyOs °°°°°°°°°°°°°°°° 47.dc
    Beck °°°°°°°°°°°°°°°°°°° 32.dc

    Odbrojavalice

    BelleA °°°°°°°°°°°°°°°°°° 24.dc
    Garawa °°°°°°°°°°°°°°°°°° 4.dc

  11. #61

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Moja M već stala.. svaki ciklus sve luđe..
    Beck gdje si? Kako si?
    Ostale cure?

  12. #62

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ja 03.05. imam opet pregled.
    Nesanica me i dalje muči, nos začepljen sto na sat. Apetit mi je turbo haha.
    Evo baš jutros mi MM išao u bolnicu po još injekcija s obzirom da sam pri kraju, prvi put kad je išao po njih su ga vozali sa šaltera na šalter, s odjela na odjel govoreći kako ne znaju ništa o tome. Dalo bi se još i o ponašanju i komentiranju pojedinaca za vrijeme mog bolničkog liječenja jer je njima strahota što smo išli u postupak u Zagreb a ne u Ri. Toliko o profesionalnosti i jednakosti prema svim pacijentima.
    Posljednje uređivanje od lotus5 : 22.04.2021. at 08:25

  13. #63

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Samo papaj..i ne brini se ništa..
    Čula sam puno iskustava iz bolnica..a bome i uvjerila se u zadnje vrijeme šta i kako funkcionira..ako imaš nekoga tamo može sve..ako nemaš nikoga nije briga..čekaj mjesecima na preglede i snimanja..
    Ja sam u izolaciji..muž pokupio koronu.. tako da od mog pregleda 29.4.nista.. toliko sam razočarana da vam to dočarati ne mogu.. ništa mi ne ide na ruku.. tako valjda mora biti.. valjda onaj gore ima neki plan za mene.. moram u nešto vjerovati da ne potonem totalno..
    Anonimna ima kod tebe kakvih simptoma?

  14. #64

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Samo papaj..i ne brini se ništa..
    Čula sam puno iskustava iz bolnica..a bome i uvjerila se u zadnje vrijeme šta i kako funkcionira..ako imaš nekoga tamo može sve..ako nemaš nikoga nije briga..čekaj mjesecima na preglede i snimanja..
    Ja sam u izolaciji..muž pokupio koronu.. tako da od mog pregleda 29.4.nista.. toliko sam razočarana da vam to dočarati ne mogu.. ništa mi ne ide na ruku.. tako valjda mora biti.. valjda onaj gore ima neki plan za mene.. moram u nešto vjerovati da ne potonem totalno..
    Anonimna ima kod tebe kakvih simptoma?
    Pozdrav curke drage, pa nisam htjela ništa pisati, da ne ispadnem luda, ali evo da kažem, sinoć sam napravila tek toliko trakicu jednu na trudnoću (iako znam, znam da je rano dosta), pojavila se standardno ona kontrolna odmah, a ova druga se vidjela onako dosta blijedo, ali se vidjela kada se bolje zagledaš. Nemam sliku, nisam slikala. Pojavila se svega nakon par minuta, od napravljenog testa. Možda je evaporacijska crta?
    Neću se ničemu još nadati, danas mi je 7DPO, tako da.
    Jedino što su me jutros počele boljeti malo grudi na lijevoj strani i kao da mi na momente trne ta ruka (to mi zna biti pred M), tako da se nekako bojim da od ovog ciklusa ništa
    Mišljenja su naravno dobrodošla

  15. #65

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Pa malo je rano da na 7dpo bude test pozitivan.. sacekaj do 10dpo pa ponovno umoči.. ja sam se puno puta opekla s tim testovima da dok ne bude plus ko kuća ne vjerujem im..
    Posljednje uređivanje od Garawa : 22.04.2021. at 13:32

  16. #66

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Pa malo je rano da na 7dpo bude test pozitivan.. sacekaj do 10dpo pa ponovno umoči.. ja sam se puno puta opekla s tim testovima da dok ne bude plus ko kuća ne vjerujem im..
    Ma naravno, zato sam i napisala da sam svjesna da je stvarno prerano, ali ajde napravila sam ga onako...
    Samo se nadam da ovi današnji simptomi od jutros, ajmo tako reći, nisu ipak znak da bi mogla dobiti M, jer nekako navijamo da ne dođe :D
    Svakako ću ponoviti kroz koji dan, kako si i sama Garawa napisala, oko 10DPO, pa ćemo vidjeti.
    A onda možda i da se naručim tamo idući mjesec ponovno oko 12., 13. dana na UZV, da vidimo gdje smo sa folikulima.

    Evo ne znam, puno je opcija...

  17. #67

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj anonimna26 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma naravno, zato sam i napisala da sam svjesna da je stvarno prerano, ali ajde napravila sam ga onako...
    Samo se nadam da ovi današnji simptomi od jutros, ajmo tako reći, nisu ipak znak da bi mogla dobiti M, jer nekako navijamo da ne dođe :D
    Svakako ću ponoviti kroz koji dan, kako si i sama Garawa napisala, oko 10DPO, pa ćemo vidjeti.
    A onda možda i da se naručim tamo idući mjesec ponovno oko 12., 13. dana na UZV, da vidimo gdje smo sa folikulima.

    Evo ne znam, puno je opcija...

    Ono što sam još htjela pitati, a zaboravila sam...
    Ova dva sada ciklusa smo stvarno prakticirali gotovo svaki dan (skoro) odnose. Da li bi sada treći ciklus (ako uđem u njega, osim ako me ne iznenadi nešto ), mogli nakon M prakticirati svaka dva dana, pa tamo na dan peaka, i dan, dva dana nakon peaka?
    Kojeg ste mišljenja?

  18. #68

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Garawa, brz oporavak želim.
    Anonimna26, neki kažu da je bolje svaka dva dana kako bi se spermići "oporavili", drugi pak to opovrgavaju. Mi smo svakako akcijali pa u našem slučaju nije svejedno išlo.
    Možda za nekoga tko npr. ima lošiji spermiogram i je bolje raditi "pauze" ali opet vjerujem da nema pravila i da su ljudi svakako uspjeli začeti.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj lotus5 prvotno napisa Vidi poruku
    Garawa, brz oporavak želim.
    Anonimna26, neki kažu da je bolje svaka dva dana kako bi se spermići "oporavili", drugi pak to opovrgavaju. Mi smo svakako akcijali pa u našem slučaju nije svejedno išlo.
    Možda za nekoga tko npr. ima lošiji spermiogram i je bolje raditi "pauze" ali opet vjerujem da nema pravila i da su ljudi svakako uspjeli začeti.
    Razumijem da, apsolutno se slažem da nema pravila, ali sam htjela svakako čuti vaša mišljenja. Budem vidjela, možda nakon ljeta, počnemo malo oko humane, evo ne znam ni sama još. Još koji ciklus ovako, pa ćemo vidjeti onda gdje smo, šta smo.
    MM ima već jedno dijete od šest godina, tako da vjerujem da je sa njegove strane sve ok, nadovezujem se na ovo vezano za spermiogram samo...

  20. #70

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    I moj ima dva sina pa mu zadnji spermio nije bi baš najbolji..
    Savjet mog ginekologa što se tiče odnosa bio je sljedeći..
    Nakon M svaka dva do tri dana.. na dan peaka obavezno i sljedeća tri dana.. mi do sada nismo uspjeli baš tako pokriti kako nam je savjetovao.. nadam se da ovaj ciklus budemo posto ne smijemo mrdati iz stana haha

  21. #71

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Garawa, nije onda ni loša ta izolacija toliko haha. Nikad ne znaš, možda vam nešto i donese
    Zbog mojih jajnika kod nas još nema akcije tako da priznajem da mi fali hahahahahaha

  22. #72

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    I moj ima dva sina pa mu zadnji spermio nije bi baš najbolji..
    Savjet mog ginekologa što se tiče odnosa bio je sljedeći..
    Nakon M svaka dva do tri dana.. na dan peaka obavezno i sljedeća tri dana.. mi do sada nismo uspjeli baš tako pokriti kako nam je savjetovao.. nadam se da ovaj ciklus budemo posto ne smijemo mrdati iz stana haha
    Držim fige da bude tako i da uspijete. Da, razni su savjeti oko toga koliko često i kada bi trebalo. Uglavnom, dobro je čuti i ostala mišljenja
    Budemo onda kombinirali, pa ćemo vidjeti. Ali svakako, prije peaka, na sam dan i poslije dan, dva, kako si i sama napisala.
    Hvala vam cure na svakom savjetu, mišljenju, iskustvu

  23. #73

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj lotus5 prvotno napisa Vidi poruku
    Garawa, nije onda ni loša ta izolacija toliko haha. Nikad ne znaš, možda vam nešto i donese
    Zbog mojih jajnika kod nas još nema akcije tako da priznajem da mi fali hahahahahaha
    Uh.. ja baš volim to naše akcijanje haha.. mislim da bi mi jakooo teško palo da ne smijemo.. tako da te razumijem..

  24. #74

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj anonimna26 prvotno napisa Vidi poruku
    Držim fige da bude tako i da uspijete. Da, razni su savjeti oko toga koliko često i kada bi trebalo. Uglavnom, dobro je čuti i ostala mišljenja
    Budemo onda kombinirali, pa ćemo vidjeti. Ali svakako, prije peaka, na sam dan i poslije dan, dva, kako si i sama napisala.
    Hvala vam cure na svakom savjetu, mišljenju, iskustvu
    Ne moraš nam zahvaljivati.. zato smo tu.. da razmijenimo iskustva..

  25. #75

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Ne moraš nam zahvaljivati.. zato smo tu.. da razmijenimo iskustva..
    Da li mislite da ovi neki simptomi koje sam spomenula, mogu biti slični onima kada trebam dobiti? Jer znam, da često znaju reći da se simptomi znaju malo i poklopiti, tj. da znaju biti slični, ako ne nekada i isti

  26. #76

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Pa mislim da ti je rano još za simptome M.. makar u mom slučaju.. jave se tamo oko 12, 13 dpo..
    Jedini simptom u pretprošlom ciklusu kada je bila biokemijska koji mi je bio drugačiji su bili kao neki baloncici u trbuhu..više u mom slučaju s lijeve strane.. teško za opisati.. uglavnom oko 7dpo je to bilo..
    A sve ostalo.. grudi..učestalo mokrenje.. grčevi.. sve to može biti i pms i trudnoća..
    Posljednje uređivanje od Garawa : 22.04.2021. at 16:24

  27. #77

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Evo ja osobno nakon ovulacije imam pojačan osjet mirisa..haha i to sam primijetila od kada pratim i pokušavamo.. netko bi rekao da je to 100% simptom trudnoće

  28. #78

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Ma da jasno. To sa tim nekim simptomima zna biti stvarno nezahvalno i nezgodno, jer zbuni čovjeka samo tako.

  29. #79

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    A malo smo i mi "lude" pa možda i umislimo pokoji simptom od tolike želje.. haha

  30. #80

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    A malo smo i mi "lude" pa možda i umislimo pokoji simptom od tolike želje.. haha
    A da, ima nešto i u tome. Kad je želja prisutna i toliko jaka, onda ne možeš nekako protiv toga [emoji56]

    Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk

  31. #81

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    23.04.2021.

    (Ne)čekalice
    IvchyOs °°°°°°°°°°°°°°°° 48.dc
    Beck °°°°°°°°°°°°°°°°°°° 33.dc

    Odbrojavalice

    BelleA °°°°°°°°°°°°°°°°°° 25.dc
    Garawa °°°°°°°°°°°°°°°°°° 5.dc

  32. #82

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Dobro jutro cure, evo da vas pozdravim, pitam kako ste danas i poželim vam lijepi i sunčani petak [emoji56]

    Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk

  33. #83

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Kod mene klasika-ležanje na kauču i telka.Kad se budim po noći budem gladna kao vuk a bome sam gladna i tijekom dana.
    Anonimna, ja ne znam jesi li ti možda meni, dok sam ja bila vodila listu, rekla koji si dan ciklusa. Ugl, vidim da te nisam bila ubacila pa ako želiš napiši koji si dan ciklusa pa će te Garawa ubaciti.

  34. #84

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj lotus5 prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene klasika-ležanje na kauču i telka.Kad se budim po noći budem gladna kao vuk a bome sam gladna i tijekom dana.
    Anonimna, ja ne znam jesi li ti možda meni, dok sam ja bila vodila listu, rekla koji si dan ciklusa. Ugl, vidim da te nisam bila ubacila pa ako želiš napiši koji si dan ciklusa pa će te Garawa ubaciti.
    24. dan ciklusa sam - hvala, ako me možete ubaciti super, eto da sam onda i ja službeno na popisu :D
    Lotus5 malo odmora, malo televizije i nekako prođe vrijeme.
    Eto, ja sam danas 8DPO, 28.04. bi kao trebala dobiti (nadam se iskreno ne )

  35. #85

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Anonimna26, onda držimo fige da ne dođe

  36. #86

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj lotus5 prvotno napisa Vidi poruku
    Anonimna26, onda držimo fige da ne dođe
    Lotus5, pozlatile ti se riječi :D
    Nego, mislite li da je pametno možda nakon još jednog ciklusa (sada u 5.mjesecu) otići na neke konzultacije privatno možda u nekom smjeru humane ili nešto...
    Čisto onako informativno, barem da porazgovaram, krv izvadim ili nešto.
    Evo, razmišljam naglas samo

  37. #87

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Anonimna26, slično razmišljamo
    Ja ću napisati svoje iskustvo: mi smo samoinicijativno išli obaviti prvi spermiogram i ja sam bila provjeriti hormone koji se inače provjeravaju u obradi neplodnosti s obzirom da sam puno čitala o tome a imala sam ginekologa koji me nigdje nije slao i nije bio baš zainteresiran za ništa.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj lotus5 prvotno napisa Vidi poruku
    Anonimna26, slično razmišljamo
    Ja ću napisati svoje iskustvo: mi smo samoinicijativno išli obaviti prvi spermiogram i ja sam bila provjeriti hormone koji se inače provjeravaju u obradi neplodnosti s obzirom da sam puno čitala o tome a imala sam ginekologa koji me nigdje nije slao i nije bio baš zainteresiran za ništa.
    Meni je rekla doktorica sada kada sam bila 14.04. na pregledu, tj. UZV da po njoj ja još nisam kandidat za ići po klinikama, spomenula mi je i Škvorca između ostaloga i da bi joj bilo žao da netko uzima novce, kada mogu još ovako probati, ali nekako mislim da nemam šta za izgubiti u smislu, barem konzultacija, vađenja krvi i tih nekih osnovnih stvari.
    E sada, meni idući mjesec plodni dani počinju (cca) 07.05. i traju do 13.05., s time da bi ovulacija po kalendaru 'trebala biti' 12.05. (to je 15DC)
    Ja sam mislila 10. ili 11.05. otići kod moje na UZV da vidimo gdje smo sa folikulima.
    A što mislite da je najbolje, kada da se rasporede odnosi?
    Naravno možda, 07., 09., 11., 12., 13., 14.? Evo ne znam ni sama :/

  39. #89

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    24.04.2021.

    (Ne)čekalice
    IvchyOs °°°°°°°°°°°°°°°° 49.dc
    Beck °°°°°°°°°°°°°°°°°°° 34.dc
    BelleA °°°°°°°°°°°°°°°°°° 26.dc
    Odbrojavalice


    Anonimna26°°°°°°°°°°°°°25.dc
    Garawa °°°°°°°°°°°°°°°°°° 6.dc

  40. #90

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Mislim da će te doktorica poslati na daljinu obradu tek ukoliko i nakon 6 mj.ne dođe do trudnoće.. mlađi parovi..kod njih mora proći više od godine..
    Držimo fige da ovaj ciklus bude dobitni..
    Kada planiraš test?
    Posljednje uređivanje od Garawa : 24.04.2021. at 06:56

  41. #91

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da će te doktorica poslati na daljinu obradu tek ukoliko i nakon 6 mj.ne dođe do trudnoće.. mlađi parovi..kod njih mora proći više od godine..
    Držimo fige da ovaj ciklus bude dobitni..
    Kada planiraš test?
    Obzirom da sam radila 6DPO test, koji je bio takav kakav je i obzirom da je stvarno bilo prerano, pustila bi sada barem do sredine tjedna, do kada 'kao trebam dobiti ', pa ću onda napraviti.
    Po ovome što si mi napisala da li onda misliš da je dobro da idemo barem spermiogram napraviti i kod mene što se može, pa da vidimo gdje smo šta smo, i kuda dalje?
    Ako sam dobro shvatila, ako ne ispravi me [emoji4]

    Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk

  42. #92

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Neka traži uputnicu od svog doktora za spermio.. a ti možeš izvaditi hormone.. ako ti ginekologica bude htjela dati uputnicu.. ja sam jedva do svoje došla jer gin.je smatrao da mi to je treba..i na kraju nisu mi hormoni bajni baš.. pitaj je.. da napiše uputnicu..vade se od 3 do 5dc
    Posljednje uređivanje od Garawa : 24.04.2021. at 10:38

  43. #93

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Neka traži uputnicu od svog doktora za spermio.. a ti možeš izvaditi hormone.. ako ti ginekologica bude htjela dati uputnicu.. ja sam jedva do svoje došla jer gin.je smatrao da mi to je treba..i na kraju nisu mi hormoni bajni baš.. pitaj je.. da napiše uputnicu..vade se od 3 do 5dc
    Tnx, na detaljima, imati ću u vidu svakako. I ovo za mm za spermio..
    Možda najbolje da sada pričekam do sredine idućeg tjedna, da vidim kako će ovaj mjesec na kraju završiti, pa onda dalje razmišljati u ovim smjerovima.
    A ovo što sam spomenula za nekakvo tempiranje odnosa idući mjesec, a da nije svaki dan, čini ti se ok ili?
    Kažem, voljela bi čuti i druga mišljenja, jer je više glava uvijek pametnije [emoji847]

    Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk

  44. #94

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Čini mi se ok.. tako ću i sama ovaj ciklus..
    Dobro si ti to osmislila

  45. #95

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    25.04.2021.

    (Ne)čekalice

    IvchyOs °°°°°°°°°°°°°°°° 50.dc

    Beck °°°°°°°°°°°°°°°°°°° 35.dc

    BelleA °°°°°°°°°°°°°°°°°° 27.dc

    Anonimna26°°°°°°°°°°°°°26.dc

    Odbrojavalice


    Garawa °°°°°°°°°°°°°°°°°° 7.dc

  46. #96

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Cure, maloprije sam napravila test, jer ajde kao 10dpo je, pa čisto onako...
    Da li i vi vidite sjenu lijevo, ili se meni čini samo?
    Posljednje uređivanje od čokolada : 26.04.2021. at 08:53

  47. #97

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Ja vidim!!!! I to jako dobro.. i baš je roza!!!
    Jesi jutros ponavljala?
    Posljednje uređivanje od Garawa : 26.04.2021. at 07:10

  48. #98

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    26.04.2021.

    (Ne)čekalice

    IvchyOs °°°°°°°°°°°°°°°° 51.dc
    Beck °°°°°°°°°°°°°°°°°°° 36.dc
    BelleA °°°°°°°°°°°°°°°°°° 28.dc
    Anonimna26°°°°°°°°°°°°°27.dc +

    Odbrojavalice

    Garawa °°°°°°°°°°°°°°°°°° 8.dc

  49. #99

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja vidim!!!! I to jako dobro.. i baš je roza!!!
    Jesi jutros ponavljala?
    Jutro, jesam ponovila sam i evo rezultata...
    Ne želim se ničemu nadati, jer prošli mjesec mi se isto dogodila sjena (zadnja na slici) i nakon tjedan dana sam dobila, što znači da se nije valjda primilo kako treba?
    E sada, da li da danas popodne izvadim Betu, a ujutro digitalni napravim ili?
    Posljednje uređivanje od čokolada : 26.04.2021. at 08:55

  50. #100

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Ovo je bez sumnje pozitivno..
    Ja bi išla betu vaditi.. pa onda nakon dva dana ponoviti da vidim kako se dupla..
    Ti su trudna.. 100% samo da sada sve dobro se primi..
    Odi betu napravi.. i sve javljaj..
    Baš sam sretna.. vidiš da si ti to sve dobro napravila

Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •