Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: PVC stolarija - pitanja i nedoumice

  1. #1
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno PVC stolarija - pitanja i nedoumice

    Cure, muku mučim oko toga treba li mi unutarnja klupčica ili ne. Kako je prozor u ravnini sa zidom, klupčica može biti max 6cm duboka, pa se pitam treba li mi uopće?! Majstor kaže da ne treba. Što vi mislite?
    Također se mučim da li uzeto običnu bijelu pvc stolariju ili malo ljepšu i skuplju varijantu u antracit boji?? Radi se o jednom prozoru u podstanarskom stanu/galeriji, s time da su dva krovna prozora drvena i njih neću mijenjati jer su relativno novi.

    HVALA!!!

  2. #2
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ne treba ti klupica. Nedavno sam mijenjala stolariju, ranija drvena je imala tu usku klupicu, nova pvc nema, sad mi je ljepše. Služila ionako nije ničemu. Tamnija stolarija je i meni lijepa ali sam mijenjala sve pa nisam ni razmatrala zbog bitne razlike u cijeni.

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    mi na prozorima koje smo mjenjali u ljeto imamo klupicu, ali kod nas prozor nije u razini unutarnjeg zida , nego vanjskog.

  4. #4
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, muku mučim oko toga treba li mi unutarnja klupčica ili ne. Kako je prozor u ravnini sa zidom, klupčica može biti max 6cm duboka, pa se pitam treba li mi uopće?! Majstor kaže da ne treba. Što vi mislite?
    Također se mučim da li uzeto običnu bijelu pvc stolariju ili malo ljepšu i skuplju varijantu u antracit boji?? Radi se o jednom prozoru u podstanarskom stanu/galeriji, s time da su dva krovna prozora drvena i njih neću mijenjati jer su relativno novi.

    HVALA!!!
    Zguglala sam tu antracit, lijepa mi je na modernim građevinama.
    I treba mi imat neku poveznicu/priču sa stambenim prostorom. Ne znam kako prostor izgleda pa je teško ovako reći.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.04.2021. at 12:43

  5. #5
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Zguglala sam tu antracit, lijepa mi je na modernim građevinama.
    I treba mi imat neku poveznicu/priču sa stambenim prostorom. Ne znam kako prostor izgleda pa je teško ovako reći.

    Naprimjer takva stolarija na staroj zgradi ili kući mi ne bi baš vau izgledala, posebno ako nisu ostali prozori u tom stilu ili je fasada "dotrajala".

  6. #6
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Prosle godine sam radila fasadu, kombinacija tamno sive (gornji kat) i drva (donji kat), na to sam stavila ulazna vrata i rolete antracit i to mi je mrak kombinacija. Ali kuca je ravnog krova pa sad izgleda moderno, sto Lili kaze, vise mi odgovara siva na takvu gradnju.

  7. #7
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Prosle godine sam radila fasadu, kombinacija tamno sive (gornji kat) i drva (donji kat), na to sam stavila ulazna vrata i rolete antracit i to mi je mrak kombinacija. Ali kuca je ravnog krova pa sad izgleda moderno, sto Lili kaze, vise mi odgovara siva na takvu gradnju.
    Predobra kombinacija ivana s

    Obožavam tu kombinaciju tamno siva-drvo, trenutno si sredjujem balkon u tom stilu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •