Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 132

Tema: Topik o vinima na roditeljskom forumu :)))

  1. #1
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno Topik o vinima na roditeljskom forumu :)))

    Obzirom na to da roditelji, jel, bar neki, piju vino, a neke stare i vjerne forumašice bi rado dijelile iskustva, evo nam teme
    Angie i ja se nadamo da ćete nam se pridružiti

  2. #2
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Vrlo rado se pridruzujem iako je moje ispijanje vina trenutacno (mozda i srecom jer bih otvorila AA temu) vrlo ograniceno dojenjem

    Mi smo veliki obozavatelji vinarije Kriz iz Prizdrine. Njihov rose mi je vrhunski. Zapravo, jedini koji pijem. Steta sto zadnje dvije godine nisu bile pogodne za njega pa ga nisu imali.

    I preporuka za Testamentov babic. Liznula sam ga prosle godine i molila mm da ga makne jer sam bila trudna.
    I Stinin plavac... jedan od boljih.

    Trenutacno si ponekad dozvoljavam pola case prosecca vikendom kad nahranim bebu pa smo obje mirne par sati

  3. #3
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Čitat ću sve vaše preporuke za crna vina. Ona su mi najdraza.

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Čitat ću sve vaše preporuke za crna vina. Ona su mi najdraza.
    Pridružujem se...

  5. #5
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    I meni su dugo crna vina bila draža, bijela čak ni nisam voljela, ali se to promijenilo kad sam skužila da mi ljeti, kad je i inače nekako čovjek opušteniji i raspoloženiji za druženja, crna vina nekako teško padaju, a bijela me osvježavaju. I tako lagano krene to upoznavanje, počele su me najprije oduševljavati mirisne arome bijelih vina, i mic po mic evo mene s punim frižiderom bijelih i tek par crnih vina, lol.

    Što se crnih vina pak tiče, draže su mi kontinentalne sorte od naših plavaca i dingača. Uvijek ću radije popiti merlot ili crni pinot, a najdraže su mi kupaže/cuvee (više pomiješanih sorti, npr. merlot+cabernet sauvignon+još neka).
    Od bijelih, favoriti su mi novozelandski sauvignon blanc, ali i naši vinari rade odlične sauvignone (npr. Kalazić i Kolar, Baranja), fine malvazije, graševine i chardonneyi.

  6. #6
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Dajte me prosvijetlite - pinot je burgundac?

  7. #7
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Prerano mi je otišao post...

    Od crnih vina volim istarska - merlot i teran, ali popijem i sva ostala... Nisam neki poznavatelj.

    Svakako moram spomenuti blatinu, koja me podsjeća na pokojnog dragog prijatelja rodom iz Ljubuškog, koji me svojevremeno proveo hercegovačkim vinskim cestama i upoznao me s vinima tog kraja.
    Od bijelih vina - tu pripada žilavka.

    Što se tiče kontinentalnih bijelih vina, moslavački škrlet.

  8. #8
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Od kontinentalnih vinarija volim vinariju Korak (Plesivica). Bijela vina su im odlicna i macerirana bijela isto, a od baranjskih mi je drag Josic.

  9. #9
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    I meni su dugo crna vina bila draža, bijela čak ni nisam voljela, ali se to promijenilo kad sam skužila da mi ljeti, kad je i inače nekako čovjek opušteniji i raspoloženiji za druženja, crna vina nekako teško padaju, a bijela me osvježavaju. I tako lagano krene to upoznavanje, počele su me najprije oduševljavati mirisne arome bijelih vina, i mic po mic evo mene s punim frižiderom bijelih i tek par crnih vina, lol.

    Što se crnih vina pak tiče, draže su mi kontinentalne sorte od naših plavaca i dingača. Uvijek ću radije popiti merlot ili crni pinot, a najdraže su mi kupaže/cuvee (više pomiješanih sorti, npr. merlot+cabernet sauvignon+još neka).
    Od bijelih, favoriti su mi novozelandski sauvignon blanc, ali i naši vinari rade odlične sauvignone (npr. Kalazić i Kolar, Baranja), fine malvazije, graševine i chardonneyi.
    Skoro sve bih mogla potpisati, osim sauvignona (i nadodajem da su mi crna i dalje draža). To nije moje vino i gotovo, a pila sam Cloudy Bay nedavno da vidim jesam li promijenila mišljenje, ali nisam.
    Od naših vinara preporučila bih Tomaza, ima fantastičan merlot Silente (skuplja butelja, ali vrijedi svake kune), a i njegova malvazija je izvrsna, cvjetna (a malvaziju inače ne volim).
    Od naših bijelih apsolutni favorit mi je Kolarićev pinot (Peterlin, burgundac je vino iz burgundije, može biti i pinot, ali i chardonnay).

    Crna koja su me očarala su Planeta vina, sicilijanska, ne bi čovjek vjerovao koliko vino može biti voćno i mirisno. Od naših Korlat syrah, mekano, ispeglano, divno.
    Tu negdje i malbec Terazas.
    Sad se ne mogu odjednom svega sjetiti

  10. #10
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    E da, rijetko koji plavac će mi se svidjeti, isto preferiram kontinentalne sorte.

  11. #11
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Ovo će biti ina niz topik, bar za mene
    Skužila sam da ljudi često imaju predrasude prema talijanskim vinima, jer su možda probali samo neki vodenasti chianti.
    Pa bih tu htjela spomenuti, osim vinarije Planeta, sorte valpolicella i brunello.
    Ili, tko bi rekao da Austrijaci mogu napraviti izvrsna vina, kao npr. vinar Leo Hillinger (njegov zweigelt, osovni i easy varijanta, pa kupaže koje radi, mmmm)

  12. #12
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Jedan od najboljih value for money crnih vina kod nas je Lagunina Festigia Castello, ca 75 kn
    Meneghetti merlot je donedavno bio tu negdje s cijenom, sad je skočio na 90, šteta
    a Meneghetti Red je meni u top 3 crnih vina naših, ali je dosta skup, ca 370 kn

    Svimbi, stvarno ti Cloudy bay nije legao? Možda si pila na prazan želudac, ili s krivom hranom? (čuj mene optimistu, ne mogu vjerovati da nije neki banalni problem u pitanju )

  13. #13
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ja pak volim i istarska i dalmatinska crna vina.

  14. #14
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Od kontinentalnih vinarija volim vinariju Korak (Plesivica). Bijela vina su im odlicna i macerirana bijela isto, a od baranjskih mi je drag Josic.
    I ja volim Josića, baranjski šiler, samo da je malo manje sladak...
    Generalno volim suha i opora vina, dakle, muškati i slično nisu za mene.
    Ne volim baš ni pjenušce ni rose.

  15. #15
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Jedan od najboljih value for money crnih vina kod nas je Lagunina Festigia Castello, ca 75 kn
    Meneghetti merlot je donedavno bio tu negdje s cijenom, sad je skočio na 90, šteta
    a Meneghetti Red je meni u top 3 crnih vina naših, ali je dosta skup, ca 370 kn

    Svimbi, stvarno ti Cloudy bay nije legao? Možda si pila na prazan želudac, ili s krivom hranom? (čuj mene optimistu, ne mogu vjerovati da nije neki banalni problem u pitanju )
    Stvarno mi nije legao, ne želim time reći da nisam svjesna da je to izvrsno vino, ali nije "moje"

  16. #16
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    O
    Skužila sam da ljudi često imaju predrasude prema talijanskim vinima, jer su možda probali samo neki vodenasti chianti.
    Pa bih tu htjela spomenuti, osim vinarije Planeta, sorte valpolicella i brunello.
    Ili, tko bi rekao da Austrijaci mogu napraviti izvrsna vina, kao npr. vinar Leo Hillinger (njegov zweigelt, osovni i easy varijanta, pa kupaže koje radi, mmmm)
    apsolutno potpisujem!
    kad samo pomislim na Amarone della Valpolicella, sline mi krenu. nažalost kod nas je jako slab izbor te sorte za kupiti, a nisam još probala naručiti s nekog webshopa...

  17. #17
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Stvarno mi nije legao, ne želim time reći da nisam svjesna da je to izvrsno vino, ali nije "moje"
    ma sve ok, zapravo se sve i svodi na to što ti legne, što ti se sviđa. Ni cijena ni sorta zapravo nemaju nikakve veze s tim.

  18. #18
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Ja sam valpolicellu bila donijela iz Verone 2018., a nedavno sam je i dobila za rođendan, ali isto kupljenu vani.
    Ne znam kako kod nas stoje s njom

  19. #19
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    apsolutno potpisujem!
    kad samo pomislim na Amarone della Valpolicella, sline mi krenu. nažalost kod nas je jako slab izbor te sorte za kupiti, a nisam još probala naručiti s nekog webshopa...
    ovaj mi je najbolji kojeg sam probala dosad, ali u zloglasnom Ischglu https://www.zenato.it/it/amarone-del...-classico.html
    nisam ga probala naručiti online iako sam sad u ogromnoj napasti kad sam ga se sjetila

  20. #20
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    I ja volim Josića, baranjski šiler, samo da je malo manje sladak...
    Generalno volim suha i opora vina, dakle, muškati i slično nisu za mene.
    Ne volim baš ni pjenušce ni rose.
    Onda probaj njegov crni cuvee Ciconia negra (ili nigra?), sadrži šiler, a suh je.

  21. #21
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    To, Jurana

  22. #22
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Onda probaj njegov crni cuvee Ciconia negra (ili nigra?), sadrži šiler, a suh je.
    Probala, tako je, dobar je

  23. #23
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Meni su isto draža kontinentalna crna vina jer su mi primorska previše trpka, zemljana, taninska. (Sad mi se sigurno djed okreće u grobu jer moja obitelj je imala najviši, što je nekad značilo najbolji vinograd originalne lokacije babića.) Ali, što kaže Munkica, ne bih odbila čašu Testamentovog babića, a ne bih ni Rakovog. A nedavno sam kušala Testamentov rose pjenušac od babića, i iako me prošla očaranost pjenušcima, ovaj me podsjetio zašto je uopće postojala.

    A volim li više crna ili bijela, a i ružičasta, teško mi je reći, volim ih sve ovisno o trenutku, a najviše volim kušati nova i učiti o njima.

  24. #24
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    A volim li više crna ili bijela, a i ružičasta, teško mi je reći, volim ih sve ovisno o trenutku, a najviše volim kušati nova i učiti o njima.
    TO, Jurana
    ja sam nekad pila samo pivo, pa sam sad za svoju ekipu uobraženi snob koji priča gluposti , ali fakat se navučeš na učenje

  25. #25
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    TO, Jurana
    ja sam nekad pila samo pivo, pa sam sad za svoju ekipu uobraženi snob koji priča gluposti , ali fakat se navučeš na učenje
    ... a tek na studijska putovanja

  26. #26
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Vi ste bome profićke.

    Ja znam samo reći jel mi vino fino ili ne.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    ja ne pijem i niti jedno mi nije ukusno, ali mi je želja naučiti o vinima malo više
    kad ljudi razgovaraju o vinima, ja sam totalno out...

  28. #28
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    ja ne pijem i niti jedno mi nije ukusno, ali mi je želja naučiti o vinima malo više
    kad ljudi razgovaraju o vinima, ja sam totalno out...
    Evo Vrijeska možda bude prilike ovog proljeća za neki roštilj pa jedan šalabahter za tebe https://www.jutarnji.hr/dobrahrana/p...ilici-10339297

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    ma uz sve te batke, krilca i sl. ide koka-kola da pročisti i ubije sve što može

  30. #30
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Ja uopće ne sljubljujem vina i hranu. Uz jelo najčešće pijem vodu, a uz vino samo vrlo rijetko sir ili čokoladu.
    To a propos ove kole uz roštilj

  31. #31
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Vi ste bome profićke.

    Ja znam samo reći jel mi vino fino ili ne.
    Sasvim dovoljno
    Ja sam tek sad, nakon 7 godina intenzivnog upoznavanja i učenja, naučila prepoznati (i to ne uvijek) na što odredjena sorta vuče ili koja je boja karakteristična.
    No, na nekom blind tastingu ne bih dobro prošla

  32. #32
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Vi ste bome profićke.

    Ja znam samo reći jel mi vino fino ili ne.
    X

    Ja znam s kolegicama povremeno razmjenjivati informacije, pa smo se smijale kako smo došle do istog zaključka - najjeftinija vina nisu uvijek i najgora. Južnoafrički shiraz iz Lidla nam se svidio, ali to je Lidl - ne možeš tamo doći baš po to, nego treba vrebati kad ima...

  33. #33
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Sad mi je palo na pamet kako me nervira u američkim filmovima i serijama vidjeti kako si natoče čašu crnog vina skroz do ruba, ono, pola litre maltene, kao da piju vodu

  34. #34
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Ima dana kad bih i ja tako

    Inace, nisam ni ja ljubitelj pjenusavih vina. Osim tog jednog prosecca Ana Perena koji mi je taman suh, nije sladak i uvijek dobro legne.
    Dobri sampanjci su jako skupi i opet mi nisu tako dobri za cijenu koju platis.
    I ukusi se s godinama i/ili trudnocama mijenjaju. Nekad sam trusila craft i belgijske pive. Sve su mi bile prefine. Danas se drzim bezalkoholnog lagera

  35. #35
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Ja nerijetko s frendicom strusim cijelu butelju, ali se toči pomalo

  36. #36
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Sad mi je palo na pamet kako me nervira u američkim filmovima i serijama vidjeti kako si natoče čašu crnog vina skroz do ruba, ono, pola litre maltene, kao da piju vodu
    i onda još čašu zgrabe za tijelo umjesto za stalak

  37. #37
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Daaaaa

  38. #38
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    X

    Ja znam s kolegicama povremeno razmjenjivati informacije, pa smo se smijale kako smo došle do istog zaključka - najjeftinija vina nisu uvijek i najgora. Južnoafrički shiraz iz Lidla nam se svidio, ali to je Lidl - ne možeš tamo doći baš po to, nego treba vrebati kad ima...
    Preporučam bordeaux Chateau Le Roc, cijena-55 kn.
    Super butelja, koju možete nabaviti u Mivi, ulica grada Vukovara 56 ili s Wolta
    Posljednje uređivanje od Svimbalo : 06.05.2021. at 14:54

  39. #39
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

  40. #40
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Sad mi je palo na pamet kako me nervira u američkim filmovima i serijama vidjeti kako si natoče čašu crnog vina skroz do ruba, ono, pola litre maltene, kao da piju vodu
    Tako se ja svadjam s mužem. On pije gemiet a meni natoči punu čašu vina. Ne podnosim to. Najradije bih sve prolila

  41. #41
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Miva ima odlična vina, a još su i uvoznici za RH vinarije Zvonko Bogdan. Dakle, tko ne voli bijela vina, nek ipak da šansu vinu 8 tamburaša, pa nek se javi!
    od crnih, njegov Cuvee nr. 1 - mljac, fenomenalno!

  42. #42
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Uuuu tema za mene
    Ja volim bijela vina, crna ne pijem. Sram me rec al neman pojma sta volim, to je bivsi pratio i pamtio, nista nisam zapamtila pa stalno vrtim dva-tri ista. Takodjer sam jedna od onih sta vataju casu za tijelo a ne nogucu, znam, seljanka sta cu

  43. #43
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Od naših Korlat syrah, mekano, ispeglano, divno.
    iako sam iz vinogradarske obitelji, slabo se razumijem u vina
    ali ovo mi je jedno od najdrazih
    i bivsa firma nas je znala voditi na wine tasting, uf, kako je bilo dobro u bibicha...

  44. #44
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    Takodjer sam jedna od onih sta vataju casu za tijelo a ne nogucu, znam, seljanka sta cu
    Ja kad sam vani onda je lijepo uzimam kako treba, a kad sam kući onda bez problema ovako. Mogu i nogama kući što se mene tiče, samo da popijem.

    Volim vina, više crna nego bijela. Jedva čekam da se vratim aktivnom isprobavanju kad prestanem dojiti, do tad pratim preporuke ovdje.

  45. #45
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    Uuuu tema za mene
    Ja volim bijela vina, crna ne pijem. Sram me rec al neman pojma sta volim, to je bivsi pratio i pamtio, nista nisam zapamtila pa stalno vrtim dva-tri ista. Takodjer sam jedna od onih sta vataju casu za tijelo a ne nogucu, znam, seljanka sta cu
    Ja isto baš ne brinem o tome puno, a doma uglavnom pijem iz čaše od linolade, nikakva nogica... Neki dan sam mlađem sinu pokazala dvije čaše na nogici sa znakom njegovog faksa. Nije pojma imao da to postoji u našoj kući, mislio je da samo bake imaju takve čaše. Baš smo muž i ja komentirali da su nam djeca narasla i da bi sad mogli ponovno koristiti fine čaše. Evo, ovaj topic je baš dobro došao da me podsjeti na to...

  46. #46
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Sad razumijem zaśto misle da sam snob, jer me pomisao na npr. baš tebi preporučeni Le Roc u Linolada čaši... uznemirava

  47. #47
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    aaaaaaaaa
    vinaaaaaaa
    jako volim vina! crna, suha, trpka...nista slatko ne podnosim
    bijela rijetko pijem, al ne mogu reci da mi nisu fina
    nisam neki veliki znalac, al znam sto volim

  48. #48
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa Vidi poruku
    Sad razumijem zaśto misle da sam snob, jer me pomisao na npr. baš tebi preporučeni Le Roc u Linolada čaši... uznemirava
    Doslovno! Peterlin, to jednostavno nije to...

  49. #49
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    S tim da su moje vinske čaše iz Ikee, imam samo dvije malo bolje balon čaše, hoću reći, nemam ni ja Riedel

  50. #50
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Konzum je imao Vivo case vrlo povoljno, preko onih bonova, a odlicne su.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •