Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Kako ste se osjećale dan, dva pred porod??

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    15

    Početno Kako ste se osjećale dan, dva pred porod??

    Ako ima ovakva tema, a da je živa, premjestite i isprike

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    15

    Početno

    Drqge trudnice, ja sam 39+1 i sve jedva čekam da rodim. Pa me zanima ima li nas još ili ako se sjećate kako ste se osjećale u prošlim trudnoćama. Možemo i pisati kako se sad osjećamo pa da vidimo tko će roditi za par dana.
    Ja sam polupokretna, sva sam si feška, kad se dignem iz kreveta pola sata se zagrijavam da krenem normalno hodat. Trnu mi ruke, vruće mi je, nema naznaka trudova, mala je relativno aktivna, a ja bi samo spavala... i isla rodit hehehe

  3. #3
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    A čuj, nikad nisam znala kad je ta 2-3 dana pred porod
    To znaš tek kasnije.
    U tvojim tjednima+dan to mi je bilo 19 dana prije poroda, 2 dana prije poroda, 12 dana prije poroda i 2 dana nakon poroda

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    15

    Početno

    Haahaha, da... Vidiš da si grčevito tražim simptome uskorog poroda. Jučer sam bila u TA na Duhu, veli dr. otvorena 1 cm... Jako bih htjela uskoro roditi, nadam se da ta otvorenost nešto znači, pogotovo jer sam prije tjedan dana bila zatvorena... dajte mi nadeeee

  5. #5
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Ja sam dan pred oba poroda izgubila 2 kg. Prvi put me iznenadilo, drugi put sam točno znala zašto.

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Zašto?
    Prvi put sam otišla na vrt,i bratu napravila tortu,cca 39+ sitno
    Drugi put sam dan ranije bila u dubokom snijegu prema ponikvama, 41+ sitno
    Treći put došla na kontrolu ,i rekli ostaješ jer mi je trebao biti treći carski, 39 + sitno
    ni u jednom nisam skužila trudove
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 09.06.2021. at 19:26

  7. #7
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto?
    Prvi put sam otišla na vrt,i bratu napravila tortu,cca 39+ sitno
    Drugi put sam dan ranije bila u dubokom snijegu prema ponikvama, 41+ sitno
    Treći put došla na kontrolu ,i rekli ostaješ jer mi je trebao biti treći carski, 39 + sitno
    ni u jednom nisam skužila trudove
    Nisam ni ja osjetila trudove prvi put. Možda zato što mi nisu dozvolili da ih osjetim. Prvi porod je bio u terminu, ali zbog godina i graničnog šećera ostavili su me nakon zadnje kontrole. Drugi put sam ležala na SD i čuvala trudnoću. Pustili su me doma kad sam ušla u 34 tjedan, vratila sam se za par dana s torbom. Došla u bolnicu u devet, a rodila za manje od dva sata. Sad mi se čini da sam puno toga uspješno zaboravila. Nije mi krivo

  8. #8
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Meni je dan kada sam rodila treće dijete bio u nekom posebnom raspoloženju, zvala me susjeda da mi se ponudi pričuva djecu ako porod krene, u šetnji sam srela nekoliko poznanika koji su svi redom zaželjeli sreću.
    Navečer je krenulo.

    Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

  9. #9
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ja sam se osjećala ko grom. Nikakve naznake bliskog poroda nije bilo. OK, prvi put jer je bio induciran pa nije ni moglo biti. Ali i drugi put isto, iz pune akcije otišla rodit.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    15

    Početno

    mene evo vec par dana malo bolucka trbuh kao menstrualni bolovi... kad prestane zao mi je sto prestaje umjesto da se pojača. Sad sam 40 +2. Šetam svaki dan, na stepenice ne mogu zbog išijasa. Prvi porod mi je krenuo puknućem vodenjaka u 37 tt, i nekako sam se nadala da će i iva bebica ranije, što je sebično od mene jer znam da im je bolje što duže unutra, ali zaista mi fali trčati sa svojim dvogodišnjakom i baš me neka depra pere... Ova trudnoća me nekako baš umorila...

  11. #11
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Bit će
    Strpi se još malo

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    15

    Početno

    hvala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •