Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Izostanak menstruavije

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno Izostanak menstruavije

    Znaci zanima me sljedece...vec sam neko vrijeme na terapiji sa proverom...zadnja dva mjeseca mi menga uredno dosla...ali evo sad nece pa nece znaci od zadnje tablete proslo vec 7 dana. Dr mi rekla da pricekam do cetvrtka petka ak ne dode da dodem pa da cu vjetojatno morati ici na kiretazu.
    E sad zanima me jel netko imao takav slucaj?
    I jel postoji nesto sto ja mogu napraviti da potaknem da prokrvarim?

  2. #2
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Imala sam ja, pisala sam (ti) vise puta. Provera mi nije izazvala krvarenje niti jedan jedini put jer nije bilo endometrija koji se trebao oljustiti. Provjerili smo na ultrazvuku nakon provere.

    Kod tebe je endometrij zadebljan, ali ne dolazi do krvarenja? Ili jednostavno nema krvarenja pa raznorazne stvari i kombinacije padaju na pamet.

  3. #3
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Da bila sam na pregledu i ja sam joj rekla da mi se cini da sam u ovulaciji.
    Dakle pogledala na uzv i veli dobro vam se cini i da je endometrij 10mm da je to ok debljina za fazu i da je troliniski.
    Samo sto je prvo gledala izvana i vidjela je cistu na endometriju 38mm...a iznutra ju nije vidjela.
    Pa je rekla da ne zna jel to cista bas na endometriju dali je to jajnik...posto sam ja 2x rodila pa je mozda i malo sve poremeceno.
    Onda sam rekla da nije mozda priraslica rekla je da misli da ne da je prepravilna.
    Uglavnom rekla da pocnem piti proveru i da pijem 12 dana i da cu prokrvariti i narucila me na kontrolu 5.07.
    E da i rekla da ce me onda poslati onkologu za tu cistu da provjeri
    Pa me bas onako malo scimala...uf...

  4. #4
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ako ova lijecnica stvarno ama bas nista ne zna, ovako kako si napisala, istog casa bih otisla nekom drugom na pregled.

    Rodila sam i ja dva puta i nisam cula da je zbog toga nesto poremeceno.

  5. #5
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ova lijecnica stvarno ama bas nista ne zna, ovako kako si napisala, istog casa bih otisla nekom drugom na pregled.

    Rodila sam i ja dva puta i nisam cula da je zbog toga nesto poremeceno.
    X
    Upravo tako.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •