Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 93 od 93

Tema: Kupaći kostimi

  1. #51
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam neki dan ušla u Palmers, Triumph, Skinny i ne znam gdje još i moram reći da je i D egzotika. Nije mi baš jasno, zar nema žena s velikim grudima?
    Prošla sam i kroz Womens secret i Intimissimi i kod njih je valjda i C egzotika.
    Triumph ti garantiram da ima, pitaj prodavačice, uglavnom znaju što rade. Palmers isto. U Womens secret i Intimissimu ni ne ulazim - tamo stvarno nema, čemu se iscrpljivati.

  2. #52
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Neki dan sam dosla u Triumph i pitala za H.
    Zena me gleda kao da sam s Marsa pala.
    Reko, postoje vam grudnjaci s kosaricama H.
    Ona ce na to : "da cula sam. Vec su neki usli u ducan i trazili."
    Meni bi bilo neugodni raditi u ducanu sa rubljem , a ne znati sto se sve proizvodi u mojoj inustriji. ( iako proizvodac u cijem ducanu radi ima samo do G i to par modela).

    Rekla bih da sve vece od E kupujes preko interneta. Barem ja tako.
    Da, kod nas je točno tako. Lisca ima obično jedan model G, eventualno H. Nema šanse odabrati nešto što ti se sviđa, ko u komunizmu - jedan model i gotovo.

    Najgore mi je kad me prodavačica nagovara da umjesto 80 H uzmem, npr. 85 ili 90 G ili E , a meni i 80 na najkraćem kopčanju...

    U svakom slučaju, preporodila sam se kad sam počela kupovati online.

  3. #53
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Oko mene su onda samo sisati ljudi. :D
    Pa vjerojatbo i jesu, Amerikanke spadaju u sisatije. Ima i statistika.
    https://www.worlddata.info/average-breastsize.php

  4. #54
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Pa vjerojatbo i jesu, Amerikanke spadaju u sisatije. Ima i statistika.
    https://www.worlddata.info/average-breastsize.php
    Ovo mi zvuci skroz nerealno, pogotovo kad recimo pogledam Meksiko. Idem pitati prijateljicu Meksikanku. Mrsava je i nosi D+.

  5. #55
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Ja oko sebe u svom krugu prijateljica, posl.kolegica i trkacica vidim da se uglavnom vrte kosarice A-B-C.

    Samo mi jedna frendica pada na pamet sa D od cijelog mog kruga.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 19.07.2021. at 22:27

  6. #56
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    A kosarice G, H i sl. ne znam fakat nikoga iz svog kruga. Tako da mislim da je zaista najveca potraznja kod nas za kosare A,B,C a da se jako rijetko traze te velike kosarice pa ih zato i nema toliko na nasem trzistu.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 19.07.2021. at 22:31

  7. #57
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja sam, u HR a ocito najvise zbog nedostatka odgovarajucih kosarica, bila uvjerena da nosim velicinu C. Mislim, nosila sam je, u kombinaciji sa sirinom prsa od 95 - 100. To je otprilike, a za potrebe karikature, izgledalo kao bikini trokutic na bradavici.

    Kad su mi dosle pod ruku razne opcije, shvatila sam da je moja velicina 80/85 G.

    Stvar je zapravo u tome da slovo kosarice ne znaci da je ona nuzno "veca", vec da je duegog oblika i da joj "velicina" takodjer raste s velicinom opsega prsa/ledja.

    Brdo ljudi nosi pogresne velicine grudnjaka gdje se nedostatak prostora u kosarici kompenzira prevelikim grudnjakom preko ledja, sto onda urezuje naramenice u ramena. Jedan od znakova da grudnjak ne valja je bocna strana kosarice (ako se ne nalazi u ravnini pazuha) i prednji dio koji ne dodiruje sternum). Osobe sa stvarnom A kosaricom u principu nemaju ovih problema, ali kod vecih grudi se prilicno cesto dogadja onaj scenarij ato ga je sirius gore opisala.

  8. #58
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    D jeste velika kosarica za mrsavije zene.

  9. #59
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    A kosarice G, H i sl. ne znam fakat nikoga iz svog kruga. Tako da mislim da je zaista najveca potraznja kod nas za kosare A,B,C a da se jako rijetko traze te velike kosarice pa ih zato i nema toliko na nasem trzistu.
    Eto, znas mene.
    Cak sam i tkrkaci grudnjak imala 80H.
    Ne kuzim sto je tu toliko cudno. Osim sto vecina ljudi kupuje grudnjake pogresne velicine jer im oni prave nisu dostupni.
    Ako si relativni sitan /nizak /uzeg trupa , a velikih grudi trebas manji obujam, a dublju kosaricu.
    To se lako sredi mjerenjem.
    Meni je obujam preko grudi uvijek bio 20+ cm vise od onig ispod grudi. To zahtjeva duboku kosaricu.
    U srednjoj sam nosila 75E-F
    I to prije trudnoca i poroda.

  10. #60
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Moja kcer koja ima 12 godina i 47 kg na visinu od 165 cm nedavno je kupila prvi grudnjak koji je 80B.
    Daleko je od toga da ima grudi na mene, ali s vremenom ce sigurni nositi vise od te B kosarice.
    Obzirom da sam dosta godina povtemeno i radila na prodaji trudnickih i grudnjaka za dojilje prilicno imam iskustva i sa tudim grudima.
    Po meni bi svaka prodavacica u malo boljem ducanu rublja trebala izvaditi metar i zenu uputiti koja bi velicina bila bolja. Jer statisticki samo 30% zena nosi pravu. Jasno, ne u Hrvatskoj . Tu nema sto ponuditi ako i odredi pravu.

  11. #61
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Tebe nekako uopce nisam dozivljavala tako "sisatom"

    Tvoja kcer i ja ista velicina grudnjaka hahaha

    Meni su grudi u trudnoci i dok sam dojila bile sto bi mi rekli "cetvorka" a inace su dvojka, dakle ja sam ih jedva nosila, sve je bujalo i prstalo nisam mogla skoknut s njima. Kupila sma bila nove lijepe grudnjake misleci da ce takve ostat, but nope poslije se vratile na staro.

    Ja se preporodila, a predivne grudnjake spremila i cuvam ih za kcerku koja kaze da ce imat vece od mene
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 20.07.2021. at 10:05

  12. #62
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    D jeste velika kosarica za mrsavije zene.
    Da. Poseban je (meni) izazov naći dovoljno uzak kupaći u leđima, a s dovoljno dubokim košaricama. U tome je keč.

  13. #63
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Plus ja, sestra i kćer imamo značajnijo veću jednu dojku (svi istu stranu), pa mi daje za mislit jel to genetika, razlika je tipa broj razlike. Ali, mislim da industrija grudnjaka (a kupaćih sigurno nije) nije baš dotle došla, ali sigurno će doći jer mislim da to nije toliko rijetko.

  14. #64
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Tebe nekako uopce nisam dozivljavala tako "sisatom"
    To je pokazatelj da nosi grudnjak dobre veličine

  15. #65
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa Vidi poruku
    To je pokazatelj da nosi grudnjak dobre veličine
    A jel?! Ja sam mislila da se vece cice itekako kuze.

    Zasigurno se kuze onim kokama koje nose push up, pa ih jos povecaju i podignu, dekolte se prelijeva

    Jako puno puta sam vidjala na curama koje trce jako lose sportske grudnjake, koma za grudi koje skacu gore dole po par cm, uopce nisu cvrsto stisnute. Ti sportski topovi bi trebali bit kao oklopi. Je da su koma za skinut al bolje tako.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 20.07.2021. at 14:39

  16. #66
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kuze se, ali ako su u dobrom grudnjaku, onda ne izgleda kao nesto sto se prelijeva na sve strane i ne pase na ostatak tijela.

    Ja imam samo otprilike dobar sportski grudnjak, odnosno preokrenula sam svijet da nadjem neki u velicini koju zelim (znaci da nije S-XL, za pocetak), da nema racer back (ne drzi (moje?) velike sise, ma sto god rekao o tome) i da ima formirane kosarice u kojima (ako nema zice) ne nastaje ogroman i neudoban uniboob. Samo u zadnjih sest mjeseci sam kupila oko 25 komada (i vratila 24), u rasponu cijena od $15 do skoro $100.

    Ne trcim, ali efekt je katastrofalan na taekwondou ako sise ne stoje gdje treba i kako treba.
    Posljednje uređivanje od Kaae : 20.07.2021. at 18:11

  17. #67
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Info za startere u većoj kategoriji: Womens secret ima D košarice, kupaći na kojeg sam se namjerila pred par dana je ostao samo u D košarici, bilo ih je valjda 10 komada. Istina bog, većina ih je bila s nekim sićušnim leđima tipa 70 i nisu izgledali pretjerano supportive.

  18. #68
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Da. Poseban je (meni) izazov naći dovoljno uzak kupaći u leđima, a s dovoljno dubokim košaricama. U tome je keč.
    pa bar kupacih ima modela koji se vezu na ledjima, pa bi ti to trebalo rijesiti problem, ako sam dobro shvatila

  19. #69
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    pa bar kupacih ima modela koji se vezu na ledjima, pa bi ti to trebalo rijesiti problem, ako sam dobro shvatila
    S velikim košaricama nema. Ne znam kad sam naletila na veliku košaricu, a da se veže na leđima.

  20. #70
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    pa bar kupacih ima modela koji se vezu na ledjima, pa bi ti to trebalo rijesiti problem, ako sam dobro shvatila
    Ne preferiram jer imaš grbu na leđima i kad se sunčaš na leđima ta te grba žulja. Našla sam takve - ali ne preferiram. Da je to tako super rješenje, vezivali bismo i grudnjake kimono-style .

  21. #71
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    I gdje god da sjedneš stalno grba - u autu grba, u kafiću grba.... Lazy industrija kupaćih kojoj se ne da ugrađivat grudnjak stile kopčice na leđima.

  22. #72
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    I gdje god da sjedneš stalno grba - u autu grba, u kafiću grba.... Lazy industrija kupaćih kojoj se ne da ugrađivat grudnjak stile kopčice na leđima.
    Ja bas ne volim te kopcice. Pogotovo badic ne bi nikad s njima. Pa da prohrdjave nakon par mjeseci. Te trakice vezane na ledjima me nimalo ne smetaju.

  23. #73
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bas ne volim te kopcice. Pogotovo badic ne bi nikad s njima. Pa da prohrdjave nakon par mjeseci. Te trakice vezane na ledjima me nimalo ne smetaju.
    a i bilo bi mi ružno ako netko zakopča na najširi, vidjet druga dva reda kopčica

    ja imam dva koja se vežu na leđima, isto mi ne smeta ni kad sjedim ni kad legnem, nisam gledala koliko je vidljiva grba na leđima u haljini doduše

  24. #74
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Svasta covjek ovdje procita.

    Ja zapravo trenutno najvise nosim 2 na vezanje i sad sam osvijestila da mi grba smeta kad lezim na ledjima pa ga najcesce odvezem i ruzno izgleda na haljinicu sta jest, jest.
    Na kopcice sam prije imala cesto i uvijek kopcam na najjuze tako da nista ne viri a i nije nikad nista zahrdjalo.

    Za mene su obje opcije ok
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 21.07.2021. at 15:30

  25. #75
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Plus ja, sestra i kćer imamo značajnijo veću jednu dojku (svi istu stranu), pa mi daje za mislit jel to genetika, razlika je tipa broj razlike. Ali, mislim da industrija grudnjaka (a kupaćih sigurno nije) nije baš dotle došla, ali sigurno će doći jer mislim da to nije toliko rijetko.
    Ovako je i meni, pogotovo nakon trudnoći i dojenja. Jedna je za košaricu veća. Zato ne volim ni grudnjake kupovati.

  26. #76
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Da mi je vidjeti kakve bi to trake na ledima morale biti da uspiju drzati vece sise. Jer vecina njih ipak tezi gravitaciji nakon poroda i dojenja.
    Pa ako nisi u africkom plemenu ipak trebas postenu potporu. Malo jacu od para trakica na ledima.

  27. #77
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Da mi je vidjeti kakve bi to trake na ledima morale biti da uspiju drzati vece sise. Jer vecina njih ipak tezi gravitaciji nakon poroda i dojenja.
    Pa ako nisi u africkom plemenu ipak trebas postenu potporu. Malo jacu od para trakica na ledima.
    Sestro po sisama.

    Citam i ja i mislim si... ok, je, mogu zavezati oko ledja i oko vrata. I onda, sto? Eventualno skinuti jer em je neudobno, em bole ledja i vrat, em nema nikakvu funkciju osim da, eventualno, nisam gola. Dok sve skupa ne ispadne, jel.

  28. #78
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    ne kuzim, a kad je s kopcama nije traka na ledjima nego?
    ja imam kupace s trakicama, ono ko vezica, a imam i one s debelom trakom, isto se veze
    je, te siroke na vezanje daju i deblji cvor, smeta mi samo estetski ispod odjece, zato i nije na grudnjacima
    ali u kupacem ne
    ispalo je samo da pricamo o ogromnim sisama
    ja imam c/d kosarice i bome sam u svojoj okolini medju prsatijima
    a srecom i s trakicama jos pristojno stoje, dokad, ne zna se

  29. #79
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    ne kuzim, a kad je s kopcama nije traka na ledjima nego?
    ja imam kupace s trakicama, ono ko vezica, a imam i one s debelom trakom, isto se veze
    je, te siroke na vezanje daju i deblji cvor, smeta mi samo estetski ispod odjece, zato i nije na grudnjacima
    ali u kupacem ne
    ispalo je samo da pricamo o ogromnim sisama
    ja imam c/d kosarice i bome sam u svojoj okolini medju prsatijima
    a srecom i s trakicama jos pristojno stoje, dokad, ne zna se
    Eto, blago njima da pristojno stoje. Valjda si ih i bez grudnjaka vidjela da to mozes suvereno tvrditi.

    Koga slucajno zanima da li nosi pravu velicinu moze probati mjeriti po uputama s linka
    https://app-diva.vecernji.hr/amp/mod...rudnjaka-10449


    Jasno, link ide do F . Iznad toga nem hrvTskih sisa. Ali uz malo maste moze se i dalje. Samo se centimetri dodaju.

  30. #80
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    upravo sam isla usporedit, ista je sirina trake i na vezanje i na kopcu, spuzvasta kosarica, halterneck, nista nigdi ne mrda ni u jednom slucaju
    sirius, mislila sam na svoje sise, s njima sam intimno upoznata
    Posljednje uređivanje od summer : 21.07.2021. at 16:48

  31. #81
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Otvaracica teme je trazila ideje za vece grudi. Zato se o tome i krenulo govoriti.
    Da imam male ili prosjecne sise sigurni ne bi imala problem. Ni ja , ni otvaracica teme.

  32. #82
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    upravo sam isla usporedit, ista je sirina trake i na vezanje i na kopcu, spuzvasta kosarica, halterneck, nista nigdi ne mrda ni u jednom slucaju
    sirius, mislila sam na svoje sise, s njima sam intimno upoznata
    Sto reci, nego super za tebe. Meni mrda uvijek i stalno.
    Mozda manje u grudnjaku za trcanje razine 4 .

  33. #83
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    e, ocito su nam kriteriji razliciti, jer meni su D kosarice vece grudi, sigurno nisu ni male ni prosjecne
    a ne bi ni generalizirala, jer znam da se i zene s manjim grudima zale da ne mogu naci modele kakvi bas njima pasu

    i da, super za mene, ali to nije bila poanta nego ta velika razlika izmedju vezanja i kopce, koju ja ne uocavam a vama je znacajna, jer vezanje kao ne drzi
    Posljednje uređivanje od summer : 21.07.2021. at 16:51

  34. #84
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    e, ocito su nam kriteriji razliciti, jer meni su D kosarice vece grudi, sigurno nisu ni male ni prosjecne
    a ne bi ni generalizirala, jer znam da se i zene s manjim grudima zale da ne mogu naci modele kakvi bas njima pasu

    i da, super za mene, ali to nije bila poanta nego ta velika razlika izmedju vezanja i kopce, koju ja ne uocavam a vama je znacajna, jer vezanje kao ne drzi
    imam i ja kupaci na vezanje i s tankim i sirim trakicama. a imam i s kopcom. ovaj s kopcom je cvrsci i bolje drzi. ali mi je nelijep, pa nosim ove na vezanje.
    i da, D kosarice jesu vec velike grudi. naravno da postoje i vece, ali D jesu velike

  35. #85
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Meni kopča od grudnjaka ne smeta za naslonit se na stolac, leć itd. Trake koje se vezuju na leđima na način da nastaje grop ili mašna - a smetaju, kako ne bi smetale - žulja, to je izbočina, kopča nije tolika izbočina. Imala sam jedan koji se može dobro vezat na leđima, sa širokim trakama, ali smeta me ta kvrga za ležanje, naslanjanje bilo gdje. Ovo za oko vrata vezivanje nema šanse - kolje me previše vrat, previše je težine u sisama, a nervira me kad nisu dobro dignute jer se onda znoje na tom mjestu gdje se taru o trup pa nastaju virusne bradavice, plus mi je to grozan osjećaj - tu je gora ta veća. To me smeta toliko da, ako idem na nudističku, gore nosim grudnjak ako stojim ili sjedim, a dole se mogu skinut. Ta veća me zapravo nervira i kad plivam, blubluć lijevo, desno, na sve strane. Mislim, volim ja nju, ali volim je više stegnutu.

  36. #86
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Pa nije bitno da jesu vece. Nego mozes li kupiti kupaci kostim u toj velicini. Mozes. Sve iznad toga je upitno u Hrvatskoj.
    Meni to izgleda ko da trazis odjecu za osobu koja ima 200+ kilograma.
    Ali imas samo 70 kg i sise za kosaricu vecu od D.

  37. #87
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Eto, blago njima da pristojno stoje. Valjda si ih i bez grudnjaka vidjela da to mozes suvereno tvrditi.

    Koga slucajno zanima da li nosi pravu velicinu moze probati mjeriti po uputama s linka
    https://app-diva.vecernji.hr/amp/mod...rudnjaka-10449


    Jasno, link ide do F . Iznad toga nem hrvTskih sisa. Ali uz malo maste moze se i dalje. Samo se centimetri dodaju.
    Ja ovo ne kužim, meni je opseg ispod grudi 72, a grudi 82, ispada po tome da sam košarica A, a ja sam D ili E, nešto valjda krivo radim. Imam 60 kg, visina 169.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 21.07.2021. at 17:09

  38. #88
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    tek te sad ina ne mogu zamisliti

    ja sam ispod 80, grudi 99, ispada D

    i pogledajte na about you, moze se specificirati velicina kosarice kupaceg, za D/E (bez cistog D) pa do H imaju 212 modela, brzinski sam bacila oko, ima predivnih...
    povrat je besplatan u roku 100 dana
    Posljednje uređivanje od summer : 21.07.2021. at 17:20

  39. #89
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Vjerujem da je u Hr gotovo nemoguće naci normalne grudnjake za veće grudi. Zarravo mislim da je opcenito izbor donjeg rublja jadan.
    Ja sam između b i c košarice i ne mogu naci pamučne jednostavne grudnjake bez zice, uvijek moram isprobati cijelo brdo, jer ponekad odgovara košarica b, a ponekad c. Pa jel model ovakav il onakav. I to mi je totalno mrsko jer kad isprobam 5 grudnjaka, prodavačica krene s čipkastim, podebljanim i ožičenim iako sam jasno rekla da ih ne zelim. Onda me to nazivcira pa odem ća. Nisam si kupila grudnjak tko zna otkad, cekam da se raspadnu pa da krenem obavljat tu pokoru...

  40. #90
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ovo ne kužim, meni je opseg ispod grudi 72, a grudi 82, ispada po tome da sam košarica A, a ja sam D ili E, nešto valjda krivo radim. Imam 60 kg, visina 169.
    Rekla bih posve sigurno da nesto krivo radis. Drzi labavo metar kad mjeris.

  41. #91
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Znam da nije neka sreca kad se kupuje online, ali najlakse mi je naci odgovarajuci grudnjak isprobavanjem na "britanski" nacin:

    Poceti s pojasom oko ledja (kako se to zapravo zove?) i naci onaj koji odgovara kad se zakopca na najmanju velicinu. I to na nacin da se prakticki jedva zakopca.

    Kad je odabrana velicina ledja, krenuti s kosaricama i naci onu u koju stanu sise tako da ledja i dalje odgovaraju, a da nigdje nista na ispada i da sav kosarice/vanjski rub zice pada tocno na sredini prsnog kosa ispod pazuha. Prednji dio (izmedju kosarica) mora dodirivati sternum.

  42. #92
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Netko je rekao, čini mi se mitovski, da joj Lisca kupaći nikako ne pašu. A meni se ove godine, (nakon punooo godina krenula sam opet kupiti novi) ponovno pokazalo da nema smisla da igdje drugo tražim, odmah u Liscu. Tako mi je i s grudnjacima. Ja sam baš njihov 85C. Imam obrnuti problem od mnogih, grudi su srednje veličine, ali zato su leđa široka.
    Užasno mi je teško naći grudnjak/gornji dio bikinija, a da su i košarice ok i da mi nije preuzak na leđima (efekt rol-šunke), osim u Lisci

  43. #93
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Šok - našla kupaći u Decathlonu, jednodijelni, neke smiješne trakice naizgled na leđima, bez žice (ne znam jesam li ikad kupila bez žice) al je kroj naprijed obećavao jer je nekako dosta suportivan i jer je uzak u ledjima. Malo mi u guzi klapa, vidjet cemo kakav ce bit u moru, al i ovo mi je pozitivan šok. Veličina L, M/L mi je bolji bio dolje, al je gore malo kipilo.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 24.07.2021. at 16:00

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •