Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Sigurnost u parku i na igralištu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    243

    Početno Sigurnost u parku i na igralištu

    tekst s portala: Sigurnost u parku i na igralištu


    Opis sigurnog igrališta iz ovog članka Sigurnost u parku i na igralištu izgleda mi kao SF.
    U Puli takvih igrališta nema.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    nema niti u Varaždinu, a skoro sva su tik do prometnice (bliže čak od 3 m) i nisu ograđena. Roditeljima scrce stane kad dijete počne trčati, i nemali broj njih panično onda viče na dijete i kori ga zbgo želje za trčanjem. Mi smo na kraju kupili kuću, jer proći to svakodnevno sa drugim djetetom, hvatala nas je groza.
    Pisala sam pročelniku zašto igrališta nisu ograđena, dobila odgovor da djeca trebajubiti pod nadzorom roditelja i da je roditelj dužan čuvati dijete. Ako ga ne može stići dok ovo počne trčati, tko mu je kriv.

  3. #3
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    Predlazem vam da se okupite u grupice zainteresiranih roditelja i da dopisima, peticijom i sl. vrsite pritisak na vijece gradske cetvrti, opcinu i sl.

    TinaZ
    Super kaj ti je on to odgovorio, al ti ne odustaj i reci da je grad ili opcina ili ko vec vlasnik toga i da se duzan o tome brinuti.. i budi dosadna do bola... skupi jos 4-6-11-25 pisama nezadovoljnih rosditelja, napravite peticiju...
    i reci mu da ces to njegovo pismo gdje pokazuje da ga nije briga za sigurnost djece u novine

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Mukice, mi smo ti kupili kuću jer nismo željeli potrošiti prve godine naše djece na vikanje da prestanu trčati, a boriti se za to vrijeme sa gradskim strukturama da nešto promijene. Promjene se ne bi dogodile za manje od godinu dana, a oavaj problem imaš sa djetetom dok je staro do 3 godine.
    Evo neki dan vidim da Roda ima 300 članova i 3000 forumašica; vezano na to ja sam spremna pomoći bilo kome tko se uhvati u koštac sa ovim i pokrene neki projekt (možda netko tko tek planira postati član, a direktno je zainteresiran to pogurati), ali teško bi mi bilo izgurati još jedan projekt do kraja, pogotovo ovaj jer nemam više tako jaku motivaciju. Ali stojim na usluzi za pomoć.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •