Stranica 1 od 16 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 756

Tema: Kazaliste - preporuke

  1. #1
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno Kazaliste - preporuke

    sto ste zadnje zanimljivo gledali?
    mi se spremali na Snjeznu kraljicu, al su nas kozice omele

    gledali smo Miffy - Nina je bila odusevljena (stalno pita kad cemo opet gledati Mifficu), a Sergeju je predstava bila glupa :? Izgleda da je on za takve stvari ipak prevelik
    Pale sam na svijetu im se oboje svidio

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Mi gledali Pepeljugu u Trešnji. Malo je modernizirana, puno plesa i pjesme, ali je ok

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Čarobnu frulu u ZKMu na nedjeljnoj matineji. Predstava tak tak , ali poslije je bilo fantastično. Imaju radionice lutkarsku, glumačku i plesnu. I nakon radionice klinci pokažu neki prizor isl. Moji su bili načisto oduševljeni

  4. #4
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Kraljevnu na zrnu graška u Maloj sceni. Slijedeći puta ćemo ih morati pustiti u prva 3 reda (tamo su samo djeca) jer tamo među djecu siđu glumci s lutkama.
    Jučer smo gledali Patkicu žutkicu u Dječjem kazalištu Dubrava. Cijelo vrijeme na putu kući i jutros kad smo ih vozili baki sam im morala pjevati pjesmicu iz predstave: Tko je vrijedan, tko je mlaaaad....

  5. #5
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    Tri mačke, kazalište Zebra

  6. #6
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Moji su gledali Carobnu frulu u cetvrtak s bakom i bilo im je super. Petra je cijelo vrijeme baki dosaptavala "mi imamo taj CD kod nase kuce"

    U nedjelju smo bili u Zaru ptica na Ezopovom kabareu i bilo je jako dobro.

  7. #7
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    i mi stalno pjevamo (posebno kad se vozimo) "Miffy, Miffy slatka je ko kiflic ..... i "tako je lijepo biti sam..."

    zanimaju me ove radionice u ZKM-u poslije predstave Carobna frula - da li su roditelji s djecom? i koliko je to prihvatljivo za 3,5 godisnjakinju (u smislu da moze sudjelovati)?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    "Miffy, Miffy slatka je ko kiflic
    I mi

  9. #9
    Zoila avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    u sredistu elferingeworta
    Postovi
    466

    Početno

    za djecu 4+ preporucam Luka u svjetu Carolija u Maloj Sceni, a za 5+ preporucam Kako je Tonkica Kupovala Kruh, isto Mala Scena, zapravo, preporucam Malu Scenu opcenito

  10. #10
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    za djecu 4+ preporucam Luka u svjetu Carolija u Maloj Sceni
    S. je isao gledati ovu predstavu sa skolom
    odusevljen je!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    mi idemo sutra na Tajne zacarane sume u Malu scenu. Vec neki peti put s filipom, prvi put s jaksom. inace smo obozavatelji Male scene i nijedno mi drugo kazaliste nije tak sjelo kao mala scena. A moj je jaks od Miffy pobjegao glavom bez obzira, prije godinu dana, sutra je tek drugi pokusaj njegovog kulturnog bogacenja

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Mi smo bili na Snježnoj kraljici - prava dramatična predstava... ali nisu se splašili i nisu ništa komentirali par dana poslije onu snježinu...

  13. #13

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    1,241

    Početno

    Eva Marija je gledala Orašara u HNK. Očarana je.

  14. #14
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Citiraj aleta prvotno napisa
    Eva Marija je gledala Orašara u HNK. Očarana je.
    Moja starija isto i inače obožava balet.
    Jeste išli na Trnoružicu?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    1,241

    Početno

    nismo. dobra ideja!

  16. #16
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ja cula danas na radiju da u ZeKaeMu imaju nekakvu matineju, mislim nedjelom, prvo predstava, a onda jos dva sata igraonice/radionice neke...

    bas idem vidit na njihov web

    evo:

    NEDJELJNE MATINEJE U ZAGREBAČKOM KAZALIŠTU MLADIH

    15. siječnja 2006. godine Zagrebačko kazalište mladih vodi svoje najmlađe gledatelje u uzbudljivu avanturu upoznavanja teatra.

    Svake nedjelje zagrebačka djeca i mladež imat će priliku sudjelovati u posebno osmišljenom kazališnom programu koji uz posjet predstavi omogućuje i izravno sudjelovanje u kreativnim radionicama.

    Matineje će počinjati nedjeljom u 11:00 sati kazališnom predstavom s dječjeg repertoara.
    Nakon predstave djeca će sudjelovati u interaktivnom programu i stvaralačkim radionicama Učilišta ZeKaeMa (dramskoj, lutkarsko – likovnoj i glazbeno-plesnoj).
    Matineja će završavati u 14:00 sati predstavljanjem najuspješnijih radova.

    Ovim projektom objedinjena je kazališna i pedagoška aktivnost Zagrebačkog kazališta mladih sa željom da djeca i mladi u dobi od 4 do 14 godina kvalitetno provedu nedjeljno prijepodne, upoznaju se i druže, oslobode svoje stvaralačke potencijale, te steknu nova iskustva ne samo gledanja, već i promišljanja teatra.

    Cilj ovako zamišljenih matineja je oblikovanje prepoznatljivog mjesta kamo će roditelji moći dovesti i ostaviti svoju djecu sigurni da će kreativno provesti nedjeljno prijepodne, pod stručnim umjetničko-pedagoškim vodstvom.

    Prva ZekaeM-ova matineja započinje u nedjelju 15.1.2006. u 11:00 sati izvedbom predstve MALA SIRENA, H.C. Andersena u režiji Roberta Waltla. Nakon predstave glumac Kristijan Ugrina animirat će djecu kroz interaktivan program raznih zabavnih, nagradnih i edukativnih sadržaja, te će ih uvesti u svijet kazališta.
    svidja mi se :D
    mislim da cemo otic sljedecu ili onu nedelju poslije
    ili mozda i preksutra ak se uspijem dovoljno rano probudit

  17. #17
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    o djizus sad tek vidim da je alamama vec bila tam

    :smajlikojicitatopiceodkraja,aneodpocetka:

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    pazi nemoj ici na blef, karte budu puno ranije prodane. treba vec u tjednu rezervirati

  19. #19
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mogu li se ja ovdje ubaciti sa pitanjem o Miffy? Koliko su vam djeca bila stara kad ste gledali Miffy? Čujem da traje oko sat vremena. I kakvi su kostimi, prepoznaju li djeca da je to Miffy iz slikovnica?

  20. #20
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    moj oki je bio s vrticem i vidjela sam tiskani program i kostimi su super... nema sanse da ne skuze da je to miffi... a i dobiju one miffine usi na poklon kad idu doma

  21. #21
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    Citiraj Alamama prvotno napisa
    pazi nemoj ici na blef, karte budu puno ranije prodane. treba vec u tjednu rezervirati
    btw. fala
    dobro da si mi rekla
    ja bi dosla na blef

  22. #22
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Mogu li se ja ovdje ubaciti sa pitanjem o Miffy? Koliko su vam djeca bila stara kad ste gledali Miffy? Čujem da traje oko sat vremena. I kakvi su kostimi, prepoznaju li djeca da je to Miffy iz slikovnica?
    N. je imala 3,5 godine
    ali bilo jako puno skroz malih, jednogodisnjaka, 1,5 godine.... i nikome nije bilo dosadno
    predstava (ustvari musical) je bas za te malene

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    137

    Početno Slavuj

    mi smo nedavno išli gledati predstavu Slavuj u Trešnji i jako je lijepo - meni se sviđa jer malci imaju prilike na zabavni način vidjeti druge kulture - priča o kineskom caru i njegovom omiljenom slavuju - u sklopu obilježavanja 200. g od rođenja H.C. Andersena

    predstava je kostimirana i ima jako puno plesa - vizualno je prekrasna

  24. #24
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Jučer smo gledali Patkicu žutkicu u Dječjem kazalištu Dubrava. Cijelo vrijeme na putu kući i jutros kad smo ih vozili baki sam im morala pjevati pjesmicu iz predstave: Tko je vrijedan, tko je mlaaaad....

    audrey koliko ti je dijete staro,koliko traje predstava, ima li "strasnih" scena, galame i sl....

  25. #25

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    109

    Početno

    Za našu kombinaciju od nepune 3 i tek navršenih 5 godina:

    Miffy - jako dobro, i za najmanje.
    Pepeljuga - vještica ružno viče, s malenima oprez, mi smo se tresli!
    Slavuj - šareno, plešu, pričaju nerazumljivo, meni dosadno, klincima također ... toliko o Trešnji

    Tri praščića, Priče iz Zelengrada .- u ZKL, klasika, dobro ...

    Ti i ja mali medo, jako dobro, i za malene ...
    Plesna haljina žutog maslačka, Ezopov kabaret, rasplesano, raspjevano, mogu i mali ... sve u Žar ptici ... preporučujem, rezervacija mailom im radi, karte preuzimate pola sata, a ne sat vremena prije, s parkiranjem nije tako teško, jedino računajte da ćete djecu držati najvjerojatnije na sebi jer samo tako će nešto vidjeti. Sjedala svugdje, osim u ZKL su potpuno neprimjerena.

  26. #26
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Lunahor, moj Tomica je 2 i pol godine. Cijelu predstavu (45 minuta) nije mrdnuo, nema nekih strašnih likova, ima jedna lisica koja krade patkicu ali je više prikazana kao lukava nego strašna. Za vrijeme predstave glumci traže da im djeca npr. viknu kad se pojavi lisica, da zovu nekog od likova, da glume čopor lovaca (malo rade buku, malo 'trube', malo laju kao lovački psi)... Tomica baš i nije nešto aktivno sudjelovao, više je gledao, ali mi se kćer (još koji mjesec pa 5 godina) totalno uživjela.
    Karte su 20 Kn, mi smo uzeli dvije i klinci su nam sjedili u krilu. U Maloj sceni svako dijete iznad 2 godine mora imati svoju kartu, tako da nas je to koštalo 100 Kn, ali meni osobno se i kazalište i predstava (Kraljevna na zrnu graška) jako dopala, klinci su bili zadovoljni i na izlazu su dobili krune od kartona - možeš misliti veselja, poslije smo još išli do grada, nisu ih dali skinuti s glava.

  27. #27
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Gledali smo u Trešnji "Ružno pače".
    Plesna predstava, lijepa muzika (iz "Amelie"), dobra koreografija, simpa kostimi i scenografija i ne traje predugo(45 min), mada mi je na moment bilo malo prerazvučeno.
    Sve u svemu, preporučam.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Lea je bila stara 2,5 god kad je gledala Miffy i odsjedila tih sat vremena kao prikovana za stolicu

  29. #29
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ma moja Lea je velika obožavateljica Miffy slikovnica, pa bih ju jako rado vodila na tu predstavu, ali bojim se da je još premala. Nismo nikada niti bili u kazalištu, osim na predstavi za Djeda Mraza (koja je bila totalno neprimjerena za malu djecu, ali je svejedno bila mirna i gledala pola sata), pa bi nam možda nešto kraće bilo bolje za početak.

    A inače stalno pjeva Miffy Miffy slatki mali kiflić

  30. #30
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Mima, mi smo se isto bojali ići u kazalište, pa smo krenuli tek kad je A. imala 21 mj., bila je totalno oduševljena! Predstava može trajati i sat i pol, a ona ne mrda! Počeli smo sa ZKL - Loptica hopsica i 3 praščića, pa Kraljevna na zrnu graška i Crvenkapica u Žar ptici, pa Miffy u Trešnji...
    Pazi da u Trešnji rezerviraš 1. red, jer su nasloni sjedala tako visoki, da dijete i kad ti sjedi u krilu ne vidi ništa . Malena je na koncu klečala na mojim koljenima. I inače je u kazalištima bučno (jelo, piće, plač, pričanje...), pa ako si negdje u sredini ništa se ne čuje.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    148

    Početno

    idem il u tjednu kad stignemo il subota il nedjelja u kazaliste lutaka i to s njih oboje (pogotovo sad kad je bljakasto vrijeme)

    gledali smo ivicu i maricu, loptisu hopsicu, tri prascica i nevu nevcicu

    lucija doslovno uziva, s bakom rozom iz ivice i marice je jos opcinjena. I ta predstava za nju je bila pravo otkrice i svako malo me na govara da idemo gledat tamo di lutke plješu

    a i matko (osim sto ne moze pregledat cijelu predstavu bez da si bar malo potegne 8) )

    oboje bez problema izdrze po 45-60 minuta koliko je predstava

    nismo se jos odlucili za ostala kazalista - radobi otisli gledat Miffy

  32. #32
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Čarobna frula u ZKL: ružne lutke, konfuzna priča, nerazumljivi dijalozi; htjeli su natrpati sve arije u predstavu za djecu, pa je ispala predstava dosadna i za djecu i za odrasle. Moj M. je molio da izadjemo prije kraja, sto se jos nikada nije dogodilo. Stalno je ispitivao gdje je frula, sto dovoljno govori o promasenoj dramaturgiji. Meni se u toj predstavi svidja samo muzika, ha, ha.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Uh, mene tako peče savjest. Moje su curke već velike i mi konačno idemo u hnk, komediju, zkm....sve velika kazališta i baš uživamo. Al ostao je ovaj maleni...šmrc...kojeg nitko ne vodi nikuda...jer siti smo i crtića u kinima i predstava za djecu....ajme, moramo se popraviti. Dijete mi je totalka zapušteno. :/

  34. #34
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    mi upravo došli iz Žar ptice - gledali Plesnu haljinu žutog maslačka.
    Preporučam djeci koja vole ritam, glazbu i ples (ima i valcera i charlestonea i rapa).

  35. #35

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Ma moja Lea je velika obožavateljica Miffy slikovnica, pa bih ju jako rado vodila na tu predstavu, ali bojim se da je još premala. Nismo nikada niti bili u kazalištu, osim na predstavi za Djeda Mraza (koja je bila totalno neprimjerena za malu djecu, ali je svejedno bila mirna i gledala pola sata), pa bi nam možda nešto kraće bilo bolje za početak.

    A inače stalno pjeva Miffy Miffy slatki mali kiflić
    sad sam tek vidla tvoj post, svakako je odvedi na miffy, mislim da nje premala.
    mi smo s m. isli na miffy kad je imala 15 mjeseci i na nase opce cudenje odgledala je cijelu predstavu u komadu, sa velikim interesom i odusevljenjem. napominjem da je s nama bila i njezina prijateljica, vrsnjakinja, koja je bila jednako odusevljena, prema tome vjerujem da bi i tvoja lea bila.
    mislim da je ta predstava bas odlicna za te najmladje, mi smo recimo nakon toga bili u kazalistu mala scena gledati nekog madjionicara (isto za djecu) i to joj je bilo bezveze, samo je cendrala i nekoliko puta smo cak morali izlaziti.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zgb, zapad
    Postovi
    98

    Početno

    Mene istodosta zanima ova tema pa se priključujem.
    Mi smo gledali u HNK Bastien i Bastiena i bilo je zabavno i Noelu i Iskri. Kratko traje (oko 50 min.).
    Trnoružica je bila predivna ali malo predugačka (19.30-22.45). Zadnja predstava je 30.03. u 19.30.i treba rezervirati dosta unaprijed, uvijek je krcato.
    U Tkalčićevoj, u lutkarskom kazalištu, uvijek bude dobra atmosfera, mi smo gledali Kraljevnu na zrnu graška 2 puta i poslije bili u Ivici i Marici.
    Miffi je stvarno za 5. Isto su gledali oboje.
    Jedna najava: Klinci s Ribnjaka imaju nastup u Lisinskom 02.04. u 12h. Ako je netko zainteresiran za karte, može se javiti na pp.

  37. #37
    Zoila avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    u sredistu elferingeworta
    Postovi
    466

    Početno

    Bili smo u ZKM gledati Malu sirenu - predstava je lijepa, no predugo je trajala za mog cetverogodisnjaka. Poslje predstave smo isli na radionice (lutkarske, dramske, plesne) ali moj sedmogodisnjak bas i nije bio zainteresiran, tako da smo nakraju otisli ranije. Mladja djeca mogu na radionice ali onda jedan roditelj mora biti snjime. No kako pise da su predstave i radionice za djecu 8+ godine, nakon ovog iskustva bih se samo slozila.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno Zar ptica

    Mi smo 2x gledali Plesnu haljinu zutog maslacka u Zaru ptica i i oba puta nije niti trepnula do kraja predstave. Sve je prepuno plesa i pjesme sto se mojoj curki jako svidja. Za cure je predstava svakako za preporuciti, e sad ne znam da li se to svidja i deckima...

    Miffy, koji svi toliko hvale je isto jako dobra, a Hlapic nam se nesto manje svidio - malo je po meni ipak za vecu djecu.

  39. #39
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    1) Jel neko gledao u Žaru ptica "TI I JA, MALI MEDO" , igra u nedjelju u 11.15h?

    2) I jel neko gledao "Bum Tomica" u maloj sceni?

    Nama se svidjela i "Miffy",ali i " Slavuj"," Ljepotica i zvjer" malo manje "segrt hlapić"-to iz trešnje

    U kazalištu lutaka jako nam se svidio "Vuk i sedam kozlića", malo manje "gospođica neću" i " ivica i marica"

  40. #40
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    U zadnja tri-četiri tjedna smo gledali Kondora i kraljevnu (nije za skroz malu djecu), Crveni kišobran, Palčicu i Ezopove basne.
    I sve nam je bilo super.
    Ali, meni je i dalje Hlapić favorit.

    Danas idemo na Trnoružicu.

  41. #41
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Mi u prošlu nedjelju gledale Ezop cabaret u Žaru ptica.Preporučam!

  42. #42
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Onda smo bile u isto vrijeme.

    Trnoružica je prekrasna što se tiče glazbe, svjetlosnih efekata (prekrasno), lutaka...
    Ali, bilo mi je malo razvučeno...
    Pretpostavljam da je veliku ulogu imalo i sjedenje u zadnjem redu (a rezervirali karte prije tjedan dana)

  43. #43
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    a mi smo ovaj vikend gledale "pepeljugu" u trešnji, prava moderna pepeljuga,sve tresti od TBF muzike....,uzivali smo
    evo linkova kazalista ako nekome treba... ako ima jos nesto please javite

    http://www.kazaliste-tresnja.hr/
    http://www.zkl.hr/raspored/index.html
    http://www.mala-scena.hr/hrv/index.asp
    http://www.zar-ptica.hr/hrv/index.asp
    http://www.ns-dubrava.hr/modules/dOr...=view&deptid=1

  44. #44
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    mi smo prvi put gledali miffy s 2 godine, sad drugi put s 3

    u međuvremenu smo gledali
    - vuk i sedam kozlića, ZKL - prepao se vuka koji je oooogroman, a kozlići su lutke ali uz moju priču bilo je ok
    - tri praščića ZKL - ok
    - ružno pače Trešnja - ok, ali pomalo dosadnjikavo pred kraj
    - gospođica neću ZKL - ok je, al možda malo preglasno za premale klince i definitivno ne bi skužili poantu
    - mačak u čizmama ZKL - Ian je uživao, manji klinci su plakali kad je čarobnjak stupio na scenu
    - pingvini ne znaju ispeći kolač sa sirom - NS dubrava - Ianu i meni najdraža, naopičenija predstava koju smo gledali i jedna od rijetkih koju opet idemo gledati u travnju jer je do sad nije bilo :D

  45. #45
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    eh dobro da znamo....

    nedjelja, 1.4. u 18 sati DKD, Cerska 1 PINGVINI NE ZNAJU ISPEĆI KOLAČ SA SIROM u slobodnoj prodaji

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Potpisujem apricot što se tiče Trnoružice i rezervacije karta. Mi završili u 12 redu, a isto rezervirali par dana prije .

    I dodajem, da smo išli na tu predstavu dok je Lara bila manja sigurno bi rekla da hoće ići doma kao što je rekla prije godinu i više na lopticu hopsicu. A pri tom je i zmaj odnio lopticu. To nam je do sada jedina predstava na koju smo se pokupili doma nakon par minuta. Malo su joj zastrašujuće te predstave gdje glumci obučeni u crno nose lutke po pozornici :shock: Sad su njen kompić i ona samo konstatirali da se boje.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    A evo malo i za Osječane. Prije par tjedana smo u Gradskom kazalištu Osijek gledali Patkicu Blatkicu. Predstava je vesela i učestvuje i publika. Naš red je bio lovac. S tim da je jako kratka.

  48. #48
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    M. je jako volio tu Trnoružicu, što je dosta neobično, jer inače nije volio "ženske" priče. Meni su se sviđale lutke i glazba.

  49. #49
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Baš mi je žao čuti da Gospođica Neću nije za male jer smo Lei obećali da to idemo gledati. Loptice Hopsice se npr. nije prestrašila, te predstave se najviše igra i najradije sjeća. Ja niti ne znam kakva je jer je to gledala samo sa tatom.

    Mi smo gledali još samo Guliver među lutkama u Trešnji i Umišljenu mišicu u ZKL; meni se niti jedna nije dopala (ali ja generalno ne volim kazalište pa to nije niti čudno) a posebno mi je ta Umišljena mišica bila bezveze, ali Lei su obadvije bile OK, mišica malo dosadna pred kraj.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Sredinom travnja napokon kreće program za djecu u Samoboru. Nedjeljom u 17 će se u kinu izmjenjivati jedan tjedan kazališne a drugi kino predstave.
    Nadam se da će nam se i ZG šetači po Samoboru pridružiti

Stranica 1 od 16 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •