Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Trudnoća u doba korone

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2021
    Postovi
    1

    Početno Trudnoća u doba korone

    Drage trudnice,

    pitanje za sve vas: jeste li pod stresom, tjeskobne ili anksiozne zbog korone? Kako si pomažete?
    Ja sam ponekad dosta tjeskobna i zabrinuta. Trudim se ne biti, ali to nije uvijek lako i jednostavno za napraviti. U 7.mj. sam, muž mi je već 3 puta bio u samoizolaciji zbog kontakata sa zaraženim osobama. Ne mogu da se ne brinem.
    Ljuti me i rodbina koja bi stalno nešto da se vidimo, da idemo na druženja i sl., a meni se nikud ne ide jer ne žele nositi maske. Njima je to sve skupa bezveze i misle da sam luda. Jedna bliska osoba u obitelji se naljutila na mene kada sam joj rekla da ne može doći jer je par dana prije bila u gostima pa na sprovodu i druženju poslije na kojem nitko nije nosio maske.

  2. #2
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Ja sam koronu preboljela prošle godine i ne mogu reći da je bilo lako. Cjepila sam se jer radim na takvom radnom mjestu gdje ju ne mogu izbjeći bar da simptomi budu lakši i da ne idem u tu samoizolacju. Između 2 cjepiva sam ostala trudna (nakon 15 god neplodnosti). Toliko o tome da cjepiva uzrokuju neplodnost.
    Nancydarcy razumijem da ne želiš nikud i nemoj se uopće oko toga sekirati. Ti i beba ste najvažnije.

  3. #3
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Špelkica, ovo je divna vijest! (koronu zanemarimo)
    Baš si me obradovala. Sretno velikoj obitelji!

  4. #4
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Spelkice krasnooo, cestitaaam!!!!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    202

    Početno

    Čestitke na trudnoći, ali ako jedna osoba zatrudni posle cepiva, to još ne znači da cepivo ne uzrokuje neplodnost ili nešto drugo, to će se videti kroz nekih 10-20 godina koje su posledice.

    Ako ti zbog trudnoće i straha od korone ne paše da nikud ideš, onda slušaj sebe A šta će drugi misliti, neka ti ne bude bitno.

  6. #6
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj tinkilinkixyz prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitke na trudnoći, ali ako jedna osoba zatrudni posle cepiva, to još ne znači da cepivo ne uzrokuje neplodnost ili nešto drugo, to će se videti kroz nekih 10-20 godina koje su posledice.
    Naravno, pogotovo ovakvi kao ja koji se cijepe sad dok imaju 25-30 godina, za 20 godina ću od cjepiva biti neplodna, od čega drugog.

    Špelkice, čestitam!

    Nancydarcy, ja sam od početka pandemije rodila dvije bebe. Pandemija me na prvom zahvatila tamo negdje u 8. mjesecu trudnoće, a drugu sam cijelu provela u pandemiji, rodila sam prije 3 mjeseca. Brinula sam se, anksioznost sam dovela na level pro, ali prošlo je. Čuvaj se, ne sekiraj se zbog nečije ljutnje, nek se ljute. Ionako ćeš jednako tako paziti na bebu i kad se rodi i sigurno je nećeš dovoditi pod neki rizik. Tko zna kad će ovo proći, čuvaj živce. Imaš apsolutno pravo na svoje odluke i na čuvanje sebe i bebe.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •