Ako bi neko bio voljan pomoc mi savjetom. Beba rodjena 14.7 ,otpusna tezina 3520. Tocno tjedan dana iza toga beba ima 3620g. Znaci dobio je 100 grama za tjedan dana.
Beba iskljucivo doji,,na zahtjev. Nekad spava po 3 sata u komadu,a nekad bi jeo svako pola sata.
Od rodjenja ima problema sa crijevima,odnosno stalno se cuje kruljenje crijeva i muci se i place pa iza toga ima stolicu ili samo ispusta vjetrove. Stolica je zute boje,vise puta u danu.
Ono sto mene zanima ima li dovoljno mljeka jer mi se cini premalo da je beba dobila samo 100 grama za tjedan dana? Isto sam primjetila da prilikom dojenja aktivno doji mozda 5 minuta,iza toga povlaci al ne guta. Cini mi se da slabo povlaci da bi mljeko izaslo.onda tako zaspe pa se probudi pa opet povlaci u prazno. Do sad sam prakticirala da mu dajem jednu dojku po podoju,i ako je proslo manje od 2 sata opet istu,pa bi li mozda trebala da kad krene u prazno vuc da ga prebacim na drugu dojku. Jer on super jede ispocetka kad mljeko bolje ide,cim uspori on kao da nema snage da povuce. Ja pomognem nekad kompresijama ali i ja moram napravit 2-3 kompresije da bi on progutao.