Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Bolna prva minuta dojenja

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    1

    Početno Bolna prva minuta dojenja

    Pozdrav! Zanima me kad vam je prestala biti bolna prva minuta dojenja? Malac je star 9 dana i svaki put kad krene cicati, prebrojim sve zvjezdice uz pokoju suzu. Bol prodje nakon minutu i do kraja je cicanje bez bolova. Ne sjecam se da je s prvim djetetom toliko bolilo, ali mozda sam potisnula jer je to bilo prije 9 godina. Hvala na odgovorima!

  2. #2
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Kod mene je trajalo par tjedana. Samo pazi da je pravilan hvat da ne dodje do ragada.

  3. #3
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Ivaanaa prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav! Zanima me kad vam je prestala biti bolna prva minuta dojenja? Malac je star 9 dana i svaki put kad krene cicati, prebrojim sve zvjezdice uz pokoju suzu. Bol prodje nakon minutu i do kraja je cicanje bez bolova. Ne sjecam se da je s prvim djetetom toliko bolilo, ali mozda sam potisnula jer je to bilo prije 9 godina. Hvala na odgovorima!
    Pregledaj dobro bradavice i vidi imas li mozda blister (bijela tockica). Blister je cepic na kraju mlijecnog kanala i kad se pojavi, osim sto zacepi kanal (moguce da ne bi lako ni primijetila ako se dojke poprilicno prepunjavaju s obzirom na dob bebe), uzasno boli na samom pocetku podoja.

    Kako inace beba hvata bradavicu? Kako izgleda bradavica kad je pusti?

  4. #4
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Moguce da je bolan letdown. Meni se cesto desavalo... Mleko prebrzo pojuri kroz kanalice, i to jednostavno boli. To stanje prodje kad se hormoni malo smire, kako kome.

  5. #5
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    mene je tako bolilo kad smo beba i ja imali soor, to je bilo prvi put u životu da sam vidila zvjezdice od boli, a nakon cca minute bi prestalo
    tek kad je pedijatrica skužila soor u djetetovim ustima (ja nisam to uopće vidjela), pa kad smo ga riješili kremicom, nestale su zvijezde

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •