Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Korona - cijepljenje djece?

  1. #1
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno Korona - cijepljenje djece?

    Evo, video koji danas stavljam poziv je na raspravu o tome trebamo li uistinu cijepiti svoju djecu? Jesu li rizici veći od štete? Tema NISMO mi odrasli jer očito zasad nema drugog načina za sprečavanje ovog ludila osim cjepiva.
    Posljednje uređivanje od sirius : 13.08.2021. at 13:57

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Napisala sam na drigoj temi.
    Mozes ostaviti temu o cijepljenju djece ( i naslov cu mjenjati)
    Linkove na filmove gdje se maske nazivaju krpama vec u prvoj recenici brisem . I opcenito linkove koje stavlja Anita Supe na svoje stranice.
    Takvu vrstu edukacije u ovom trenutku necemo dozvoliti na ovom forumu.

  3. #3
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Nije bila riječ o tome u videu, ni najmanje. Ali ok, nema rasprave. Pošteno.
    Ponavljam, ako se nešto promijeni, bit će mi drago. Jer si napisala da u ovome trenutku ne dopuštaš takvu vrstu edukacije.

  4. #4
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj Freyja prvotno napisa Vidi poruku
    Nije bila riječ o tome u videu, ni najmanje. Ali ok, nema rasprave. Pošteno.
    Ponavljam, ako se nešto promijeni, bit će mi drago. Jer si napisala da u ovome trenutku ne dopuštaš takvu vrstu edukacije.
    Vidjela sam o cemu je bilo rijec u filmu. Pogledala sam. Samo cim se krene s krpama u prvoj recenici dovoljno mi govori o izvoru i najmeri fima.
    Ako zelis temu mozes pisati bez linkova na takve "edukacije".

  5. #5
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    I Sirius, molim te, još jednom promijeni naslov, please - Korona - hoćete li cijepiti svoju djecu?
    Ja sam po struci profesor hrvatskog jezika pa ako sam već otvaračica teme, molim te i to promijeni. Hvala ti.
    Više ni retka neću napisati na ovoj temi, osim ako se nešto promijeni.
    Lijep pozdrav.

  6. #6
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj Freyja prvotno napisa Vidi poruku
    I Sirius, molim te, još jednom promijeni naslov, please - Korona - hoćete li cijepiti svoju djecu?
    Ja sam po struci profesor hrvatskog jezika pa ako sam već otvaračica teme, molim te i to promijeni. Hvala ti.
    Više ni retka neću napisati na ovoj temi, osim ako se nešto promijeni.
    Lijep pozdrav.
    Nisam nesto pravopisno dobro stavila u naslov? Ili ne zelis biti otvaracica teme o cijepljenju djece koju si otvorila?

  7. #7
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Vidjela sam o cemu je bilo rijec u filmu. Pogledala sam. Samo cim se krene s krpama u prvoj recenici dovoljno mi govori o izvoru i najmeri fima.
    Ako zelis temu mozes pisati bez linkova na takve "edukacije".
    Znaš što, da ti budem iskrena, prva misao, kad sam pogledala video bila je - a što mu je ovo trebalo? Ako već hoće da ga se čuje...jer mislim da ima što reći. Ali to si je sam kriv. Da sam mogla, rado bih taj dio izrezala.
    Molim te, napiši mi još nešto, da znam za ubuduće. Recimo, da ja sad hoću o nečemu raspravljati, bez linka, smijem li se ja pozivati na ono što je tamo rečeno? Ili ne smijem? Pitam zato što ja baš i nemam materijala iz svoje glave, već me zanima da se prokomentira to što je rečeno. Ne znam jesam li bila dovoljno jasna. Iako neću ni o čemu dalje raspravljati.

  8. #8
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam nesto pravopisno dobro stavila u naslov? Ili ne zelis biti otvaracica teme o cijepljenju djece koju si otvorila?
    Ma to, da, pravopisno... sorry ako maltretiram... ali to mi je struka... ne bi me smetalo da je netko drugi otvorio temu. Oprosti

  9. #9
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Zakljucati cu temu dok se ne konzultiram s ostalima.
    Malo me umorilo ovo tvoje stavljanje linkova na protivnike cijepljenja , maski i ostalog...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •