Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: svijetle trepavice i obrve

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    56

    Početno svijetle trepavice i obrve

    pozdrav, rodila sam prije 3 tjedna bebicu sa izrazito svjetlom kosicom ( platinasta plavusa) i svjetlim trepavicama i obrvama. Beba je bila na promatranju radi sumnje na albinizam, ali je to iskljuceno jer je na pregledu kod oftalmologa bilo sve u redu.

    ne mogu vam opisati tjeskobu s kojom sam zivjela tri tjedna prije kontrole oftalmologa. jos uvijek se oporavljam od soka i straha te je ovaj koj post mozda jos uvijek odraz tjeskobe i stresa kojeg sam dozivljavala.

    zanime me ima li mama cije su bebe rodjene sa svjetoom kosom i svjetlim obrvama i trepavicama... gotovo bijelim? jesu li kasnije potamnjele?

  2. #2
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ja nisam i nemam, ali imam frenda koji je bio takav u djetinjstvu - sad je pepeljasto plav, gotovo smeđ. I dijete mu je isto plavo, praktički bijelo. Kakvi ste ti i otac djeteta?

  3. #3
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Draga domica, iskljucili su albinizam, opusti se (iako, nije ni albinizam smak svijeta), sve je u redu.

    Moj brat je imao jako svijetlu kosu kad se rodio, mama je odrezala pramen, dan-danas je taj smotuljak sacuvan. Ta skoro bijela kosa mu je otpala i onda je dugo bio celava beba, tek oko 1.rođendana mu je pocela rasti svijetloplava kosa.

    41 godinu poslije, kosa je srednje smeđa , oči plave, zgodan i pametan.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nisam i nemam, ali imam frenda koji je bio takav u djetinjstvu - sad je pepeljasto plav, gotovo smeđ. I dijete mu je isto plavo, praktički bijelo. Kakvi ste ti i otac djeteta?
    otac ima smedje oci i crnu kosu, ja plave oci i svjetlo smedju kosu. curica se rodila gotovo bijela, na tjemenu joj je kosica bijela, a bocno zuvkastija.

    u rodilistu su rekli da je stvarno posebna... da je celava bilanebi se skuzilo da joj je kosa tako svjetla, ali se rodila s puno kosice pa upada u oci...

    vec sam guglalasvasta... djeca stvarno budu bijela u djetinstvu pa kasnije potamne... ali cesto po rodjenju imaju odmah tamnije trepavice. moja ima jako svjetle ako ne i bijele pa mi to nije jasno i brine me.

    s prvim djetetom sam pizdila oko dodjenja i da nemam mlijeka u tu na forumu ste mi ouno pomogle. na kraju sam dojila 2 godine. s ovom sam se pripremila psihicki da me postporodjana shiza ne uhvati, ali su me vec u rodilistu prepali. jos uvijek se tresem od svega i ne mogu se opustiti...

    ponavljam si oci su ok, oci su ok to je najvaznije...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    56

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Draga domica, iskljucili su albinizam, opusti se (iako, nije ni albinizam smak svijeta), sve je u redu.

    Moj brat je imao jako svijetlu kosu kad se rodio, mama je odrezala pramen, dan-danas je taj smotuljak sacuvan. Ta skoro bijela kosa mu je otpala i onda je dugo bio celava beba, tek oko 1.rođendana mu je pocela rasti svijetloplava kosa.

    41 godinu poslije, kosa je srednje smeđa , oči plave, zgodan i pametan.
    e to i ja cekam da otpadne kosica i potamne trepavice pa da izbacim to iz glave

  6. #6
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ne brij. Svi potamne. I ovi moji su imali bijele obrve i trepavice i baš tako bijelu kosu na izrastu, a žutu na krajevima. A da i ne potamni, bit će platinasta plavuša, to svi žele. Lako ofarba obrve i trepavice ako ostane tako svijetla, a ne bude željela biti posebna.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    56

    Početno

    nadam se. destabiliziralo me to sto su sumnjali na albinizam. polako se oporavljam i svaki dan sam bolje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •