Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Nezahvalna trudnica

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    5

    Početno Nezahvalna trudnica

    Eeej, ovako..ja sam vec pisala o trudnoci koja nazalost ne ide prema planu
    S druge strane sam sada saznala da mi ue kolegica trudna,tu negdje isto kao ja,6-7 tjedana..ja sam doslovno skocila od srece kad sam cula . Ono zeno,zajedno ce nam djeca rasti...
    Da bih na to dobila ,a brat bratu,samar
    Ona to dijete ne zeli...
    Da ce uciniti sve da pobaci kako god zna,za kiretazu nema novaca,jer plod je sasvim uredan,nema na osnovu cega ici na kiretazu ,a da nemora platiti . znaci sto ona sada radi?!lupa se sakama po trbuhu,dize teret,radi teske fizičke poslove, samo da izazove krvarenje ..ja joj kazem da time nece nista postici, mislim,da,moze pobaciti,ali u većini slučajeva ima trudnica koje su do Kraja radile teske fizičke poslove,a svejedno trudnocu iznijele do kraja
    S obzirom da vidim sto radi,ja sam joj savjetovala da radije Kaze muzu i dogovore se za novce da riješi to jer ovim svojim lupanjem same sebe po trbuhu nece postici nista,a tjedni brzo idu i izaci ce joj 12 tjedana i vide nece imati pravo obaviti pobacaj...sto bi mislite o ovome,zar je to normalno ..ona kaze da ima doma vec dva tinejdžera i da joj ne pada na pamet fa bi sada isla radati opet...

  2. #2
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Meni je u cijeloj priči nejasno da to taji od muža. Da nije možda u igri neki ljubavnik?

    U tuđe razloge za roditi ili ne ne bih ulazila, no odluku mora donijeti što prije.

  3. #3
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,414

    Početno

    Citiraj Maruska01 prvotno napisa Vidi poruku
    Eeej, ovako..ja sam vec pisala o trudnoci koja nazalost ne ide prema planu
    S druge strane sam sada saznala da mi ue kolegica trudna,tu negdje isto kao ja,6-7 tjedana..ja sam doslovno skocila od srece kad sam cula . Ono zeno,zajedno ce nam djeca rasti...
    Da bih na to dobila ,a brat bratu,samar
    Ona to dijete ne zeli...
    Da ce uciniti sve da pobaci kako god zna,za kiretazu nema novaca,jer plod je sasvim uredan,nema na osnovu cega ici na kiretazu ,a da nemora platiti . znaci sto ona sada radi?!lupa se sakama po trbuhu,dize teret,radi teske fizičke poslove, samo da izazove krvarenje ..ja joj kazem da time nece nista postici, mislim,da,moze pobaciti,ali u većini slučajeva ima trudnica koje su do Kraja radile teske fizičke poslove,a svejedno trudnocu iznijele do kraja
    S obzirom da vidim sto radi,ja sam joj savjetovala da radije Kaze muzu i dogovore se za novce da riješi to jer ovim svojim lupanjem same sebe po trbuhu nece postici nista,a tjedni brzo idu i izaci ce joj 12 tjedana i vide nece imati pravo obaviti pobacaj...sto bi mislite o ovome,zar je to normalno ..ona kaze da ima doma vec dva tinejdžera i da joj ne pada na pamet fa bi sada isla radati opet...
    koja je poanta ovog posta, osim zgražavanja i tračanja?

  4. #4
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Maruska, ne znam koja je tvoja priča, i razumijem da je teško kada se ti nalaziš u poziciji da jako želiš trudnoću, a možda te ne ide, a netko drugi zatrudni slučajno i ne želi tu bebu.. Nije to uvijek lako emotivno probaviti, ali mislim da se stvarno treba podsjetit da smo različiti, u različitim životnim situacijama i da ne trebamo druge mjeriti svojim metrom.

  5. #5
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Trol.
    I to nije prvi trol na forumu u zadnje vrijeme.
    Ignorirajte.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Maruska, baš mi je žao što ti trudnoća ne ide po planu, sad sam pročitala tvoje druge postove.

    Slažem se sa curama, nije na nama da osuđujemo nečije odluke. Iako da, ako će ići na pobačaj nek ode, kakve su ovo mazohističko sadističke gluposti sa lupanjem po trbuhu?
    Ali, iako se slažem s njima, ipak te razumijem. Bila sam u situaciji da sam hospitalizirana u prvoj trudnoći, u 20.tt, i da su mi rekli da neće završiti dobro i da se pripremim na mogućnost da srce do ujutro vjerojatno neće kucati. Puno problema je bilo u toj trudnoći. Pogriješili su i nadam se da će i tvoja priča imati sretan kraj.

    Međutim, dok sam ja čekala u vlastitom očaju kakav će biti ishod situacije, u sobi sa mnom je završila žena koja je išla na pobačaj, svojom voljom, zdrava beba. Užasno mi je bilo slušati njene priče o tome kako su djeca teret i kako je jedva dočekala da se toga riješi. Užasno! Bila sam ljuta i na nju i na sebe i na svoje tijelo i na one koji su odlučili da budemo u istoj sobi. Mantrala sam sebi da to nije moj problem, da ima pravo na svoju odluku kao i ja na svoju, da nisam ja moralna vertikala tamo i da nikoga zapravo nije ni briga, niti bi trebalo biti, kakav ja osobno stav imam prema tome.

    Onda sam se isključila i stavila slušalice da ne moram slušati jer jednostavno nisam mogla. Džaba svako podsjećanje na realnost i na tuđa prava kad je mene to u takvom trenutku ubijalo. Ne ponosim se time što sam je osuđivala, ali jesam. Prešutno, u sebi, srećom.
    Tako da mislim da bi i tebi bilo najbolje da se isključiš. Savjetovala si jednom, imate različite stavove, njeno je pravo da ode na pobačaj (iako ne znam baš koliko pravo ima da sama napravi pobačaj).

    U biti, hoću reći da Maruska možda ne želi tračati ovdje, nego joj je trebalo da podijeli svoju situaciju. Teško je kad trudnoća ne ide po planu. To je uragan emocija, hormona i svega ostalog. Jedino što bi fokus teme bilo dobro prebaciti na te emocije, a ne na kolegicu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •