Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Rodiliste u Koprivnici

  1. #1
    sanjamk

    Početno Rodiliste u Koprivnici

    Primjetila sam da niti jedna mama jos nije spomenula to rodiliste pa me zanima jel ima tko pa da razmjenimo iskustva.Koliko ja znam ta bolnica je jedna od prvih u Hrvatskoj dobila naziv Baby friendly i mislim da je to i zasluzeno.Dva puta sam tamo rodila i osim nekih sitnih problema bila sam zadovoljna.Bebe odmah daju mami na prsa jos dok su musavi i cijelo vrijeme ste u sobi zajedno.Jako se trude objasniti mamama prednosti dojenja i stalno dijele letke o dojenju i sl.Kod drugog proda trazila sam da ne budem rezana i babica se je stvarno trudila i pomogla mi.Prva stvar koju vidite kad iz sobe izlazite na hodnik su cistacice koje su uvijek i stalno u pokretu i nikad nisam vidjela u wc-u vise od dva tri uloska u smecu.Mada su skromni uvjeti u kupaonama i wc-ima sve je cisto.Ja sam radjala i po noci i po danu i obadva puta su bili ljubazni i doktori i sestre.Da ne spominjem kada beba po noci place dodje sestra i pita jel vam moze kak pomoci i da li hocete da malo bebu pocuva dok vi predahnete.Naravno da ima izuzetaka ali to je sve zanemarivo kad je sve ostalo super.Jos da imaju kadu ...nadam se da bude i toga.Nisu sve mame zadovoljne koje su tamo rodile ali ja jesam pa sam eto to htjela sa vama podijeliti.

  2. #2
    zora

    Početno o varazdinu i koprivnici

    bas mi je drago da sam nasla nekog ko je upoznat sa koprivnickim rodilistem. trenutno odlazim na preglede u varazdinsku bolnicu i prilicno sam nezadovoljna pregledima i stavovima tamosnjih ginekologa, pa smo mm i ja poceli razmisljati da se prebacimo na koprivnicu. recimo, mene od pocetka muce mucnine, slabosti i povracanja a moram priznati da sam pri svakom pregledu bijela ko snijeg cekala nekoliko sati na kisi i suncu dok je sestra pusila i pila kavu a doktor (koji me narucio u tolko i tolko) npr. setao po gradu. sam pregled trajao bi onda 3minute pri cemu sam izmedu komentara za olimpijadu cupala iz njega bilo kakve informacije o nasoj bebi i na kraju se vracala doma s vrijednom informacijom da je sve u redu....grozno, taj dan kad bih isla na preglede jedva bih prezivljavala.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    422

    Početno

    Nemam osobno iskustvo, ali strina mi je u toj bolnici rodila troje djece i iskustvo joj je stravično.
    Naime, ona je dosta "punija" žena, da ne uljepšavam, poprilično debela. Na zadnjem porodu su je doslovno izvrijeđali da je debela kravetina i što joj je trebalo to treće dijete itd.itd
    Plakala je danima, nije se usudila svađati jer se bojala za dijete kako će ga tretirati.

    U Petrovoj sam upoznala jednu curu koja je bila u toj bolnici i rekla mi je da je presretna što su je premjestili (zbog blizanaca koji nisu rasli kako treba) u Petrovu

  4. #4
    malo morgen

    Početno KOPRIVNICA

    Sad kad sam ovo vidjela,zgrozila sam se od ruznih sjecanja. Jako mi je poznata ta bolnica...mislim da se nikad necu oporaviti od stravicnih stvari koje sam tamo dozivjela radjajuci svoje dijete...bilo je to prije par godina i dovoljno je reci da od tog dana nikad vise nisam otisla ni na ginekoloski pregled...a daleko od toga da bi ikad vise mogla roditi...ne zelim da me krivo shvatite,ne zelim strasiti buduce drage mame,ali samo zelim da se zna. da nisu sve price lijepe.moja je meni zauvijek promijenila zivot....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •