Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Implantacija ili menstruacija

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2022
    Postovi
    2

    Početno Implantacija ili menstruacija

    Pozdrav,
    zanima me što se događa. Naime nedavno smo počeli raditi na bebi i ja sam 27.1. dobila menstruaciju kada bi i trebala međutim trajala je doslovno 2 dana normalne količine s jačim grčevima, 3 dana sam imala svjetlo crveno krvarenje oskudno, i sada 4 dan je i dalje malo krvarenje isto jako svjetlo. Zanima me postoji li mogućnost da je to implantacija jer inače kada menstruacija zavrsava i to 4 i t dan bude smedi isjcedak i zato mi nije jasno sto se tocno dogada. Nikada nisam 3 dan imala svjeze crveno oskudno krvarenje uz povremene blage grčeve. test na trudnocu sam napravila i negativan je pa me zanima je li to normalno (nikada nisam imala takvu menstruaciju)

  2. #2
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Ako je test negativan vjerojatno niste trudni. Implatacijsko krvarenje se obično ne događa u vrijeme menstruacije već ranije i obično je oskudno.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2022
    Postovi
    6

    Početno

    Rekla bih da je to menstruacija. Pogotovo iz razloga što je test negativan. Meni je menga kasnila 2 dana, napravila sam test, bio je pozitivan i isti taj dan sam dobila blago krvarenje, ali to je trajalo 24 sata i bilo je skroz blago, oskudno i smeđkasto, nije bilo kao menstruacija ni približno, i bila sam zbilja trudna i nisam dobila nakon toga nikakvo krvarenje. Tako da teško da je trudnoća. Vjerujem da si do sada već i ponovila test.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •