Pozdrav svima, dakle kao što piše u naslovu u zadnjih mjesec dana sam primijetio da mi nešto smeta na lijevoj strani rebara kad ležim na trbuhu, nekih 10-15 cm ispod bradavice na samoj granici prsa i trbuha, prije tjedan dana sam tražio rukom po tom mjestu i osjetim 3-4 tvrde kvrge, nisu velike te se uopće ne vide jedino možda malo kad se jako isprsim, otišao sam doktorici te ona kaže da su vjerojatno masne žlijezde no nije sigurna, naručen sam na ultrazvuk tek za mjesec dana pa sam malo zabrinut. Ne rastu te ne bole na dodir, izvadio sam krvnu sliku i sve je u redu osim (U) Amilaza <400 meni je 572 te TIBC 49-72 Meni je 84.3 i UIBC 25-54 Meni je 71.3 te TSH Povišen 6.20 ali inače bolujem od hashimota i pijem terapiju (euthyrox 75)
Inače imam problema sa želucem i naručen sam za gastroskopiju.(proljev,bolovi,napuhanost,gubitak apetita...)
Povremeni bolovi leđa.
Išao sam na ultrazvuk abdomena u 10 mjesecu prošle godine zbog bolova u abdomenu i bilo je sve u redu, također je krvna slika bila tad dobra bez ikakvih promjena.
Muško sam, 27 godina 170 cm visok 110 kg.
Molim za pomoć ako bi netko znao što bi to moglo biti, da li se trebam zabrinuti i što iduće da radim,hvala!