Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Trudna?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2022
    Postovi
    2

    Početno Trudna?

    Pozdrav drustvo!
    Suprug i ja radimo na bebi 9 meseci. Ja uzimam redovno folnu kiselinu. Poslednja 2,3 meseca mi nisu bas redovne menstruacije.
    Grudi me bole vec 7 dana na dodir, napete su, imam bol u ledjima i imam osecaj gorusice. Kasni mi jedan dan. Da li postoji mogucnost da sam trudna?

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Simptomi ne znače puno - mogu biti i predmenstrualni.Kupi za početak kućni test na trudnoću, pa ako pokaže plus - pravac k liječniku. Možeš prvi korak i preskočiti, ali jedino će testiranje dati odgovor na postavljeno pitanje.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2023
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav
    Ovako zadnju m sam imala 21.1 ja i mm smo imali odnose 3.2 proslo je 3 dana po kalendaru je bila ovulacija i plodni dani...Danas cjelo popodne osjecam bol u donjem dijelu...m treba doci za nekih 10ak dana...Kad najprije mogu uzet test i napraviti? (Ps ovo bi mi bila druga trudnoca)

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2023
    Postovi
    1

    Početno Da li sam trudna?

    Pozdrav mila,slicna situacija kod mene ja sam juce uradila test i pozitivan barem ja vidim tako Zadnja menstruacija mi je bila 20.7.2023
    Radila sam Clearblue test za ranu trudnocu Ali ja sam u soku jos uvjek
    Imam takodje bolove u ledjima i grudi osjetljive

  5. #5
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Šansa da je test pozitivan 20.dana ciklusa, je toliko mala da je zanemariva.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •