Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Beba odbija dojku i bocicu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2022
    Postovi
    1

    Početno Beba odbija dojku i bocicu

    Pozdrav, mama sam curice stare dva i pol tjedna i muku mucimo sa dojenjem. Kad ju stavim na dojku doji par minuta i nakon toga se pocne jako ljutiti. Po savjetu patronazne nakon toga joj ponudim svoje izdojeno mlijeko na bocicu ali odbija i to. Popije par gutljeva i opet plac. Najprije sam mislila da se u tih par minuta na dojci uspijeva najesti ali ocito ne jer nije dobila gotovo nista na kilazi. Ima li netko slico iskustvo? Molim za pomoc jer sam vec lagano ocajna.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Probaj nazvati SOS telefon za savjetovanje oko dojenja. tako ćeš najbrže riješiti svoje nedoumice.

    "Sve mame koje imaju problema, pitanja ili nedoumica oko dojenja slobodno nas mogu nazvati na ove telefone: 091 22 77 220 i 01 61 77 520.


    Na telefon možete zvati svaki dan:
    radnim danom (i praznicima koji padaju na inače radni dan) od 17 do 20 h,
    vikendom od 15 do 20 h.

  3. #3
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj MarinaKR prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, mama sam curice stare dva i pol tjedna i muku mucimo sa dojenjem. Kad ju stavim na dojku doji par minuta i nakon toga se pocne jako ljutiti. Po savjetu patronazne nakon toga joj ponudim svoje izdojeno mlijeko na bocicu ali odbija i to. Popije par gutljeva i opet plac. Najprije sam mislila da se u tih par minuta na dojci uspijeva najesti ali ocito ne jer nije dobila gotovo nista na kilazi. Ima li netko slico iskustvo? Molim za pomoc jer sam vec lagano ocajna.
    S obzirom na dob bebe, bilo bi najbolje da nazoves telefonom ili da se probas javiti u Rodinu SOS Grupu za dojenje na Facebooku. Beba stara dva i pol tjedna mora dobivati na tezini.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •