Znam da ima 1000 objava vezanih za hematome i sve sam ih pročitala ali nisam pronašla konkretno odgovore na pitanja koja me zanimaju pa molim ako neko ima vlastitog iskustva da mi odgovori jer sam psihički jako loše.
Trudna sam 11 tjedana, hematom sam dobila u 6 tjednu odnosno pri prvom pregledu mi je otkriven jer sam otišla zbog krvarenja i bolova a ne 'same trudnoće'. Skoro mjesec i pol dana ja krvarim. Neki dan sam bila na pregledu i dalje prisutan hematom od 35mm koji je narastao od zadnjeg tjedna. Svaki 10 dana idem na kontrole. U krevetu sam već mjesec dana. Imala sam 4 puta tolike bolove i izljeve krvi da sam svaki put hitno išla doktorici jer sam bila uvjerena da je spontani pobačaj. Pila sam duphaston 4*1 (svakih 6sati) sad mi je povećala na 3*2 svakih 8 sati. Opet sam danas toliko prokrvarila svježu crvenu krv i opet stavila uložak. Zadnja 3 dana sam imala skroz tamno smeđu sukrvicu i mislila sa to konačno prolazi kad ono danas opet poplava. Ne znam dal me shvaćate ali psiha mi je totalno loša ne želim ni piti niti jesti samo da ne moram na wc jer se užasavam pomisli da su mi gaćice krvave. Zanima me jeste li imale sličnog iskustva da ste ovako dugo i obilno krvarile jer kad čitam po forumima svima se očistilo najkasnije za 3 tjedna a meni se ne nazire kraj. Jeste li imali bolove i velika krvarenja kao ja? I kako je završilo?