Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: racunarstvo

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2022
    Postovi
    1

    Početno racunarstvo

    Ove godine upisujem faks smjer racunarstvo i mislim se između kopilice, tvz-a i mev-a. Mev ce mi vjerojatno biti najlaksi financijski. Da li upisati Mev, kakva su vasa iskustva, zaposlenje nakon? Nemam nešto predznanja iz elektrotehnike i fizike, samo iz programiranja (objavljujem svako malo na githubu projekte). Ne znam sto upisati, strah me tvz-a da ne padnem elektrotehniku. Roditelji me isto savjetuju da idem na mev jer da je tvz za mene pretezak. Ne znam sto napraviti, opet me strah da mev nije cijenjen studij i da necu moci dobiti posao kakav zelim poslije njega. Pomagajte.

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Sretno ti bilo kako god.
    Nema pojma sto znace skracenice o kojima pricas niti koja je razlika u programima.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Mev je Čakovec, zar ne?
    Mislim da se prilike za zaposlenje stvaraju tijekom studija, i na tebi je da budeš proaktivan/na te da sudjeluješ u raznim projektima koje nudi učilište. Navtaj način će ti se otvarati prilike, steći ćeš iskustvo, upoznat ćeš zaposlenike tvrtki... posao se ne dobiva samo preko natječaja, posebno ne u manjim informatičkim tvrtkama.

    Može se i FER završiti pa ne dobiti željeni posao.

    Financijska strana studija je važna, posebno ako npr. u ZG na TZV-u moraš plaćati stan i studij što je prilično skupo i zahtjevno za obitelji i za studente koji se tijekom studija moraju samofinancirati. Studiranje u Čakovcu je zasigurno jeftinije.

    Mislim da na drugim forumima ima više informacija oko studiranja na tim učilištima.

    Sretno!

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Zanimljiv diplomski neki dan sam vidjela s tog faksa

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •