Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Peckanje u grudima

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2022
    Postovi
    4

    Početno Peckanje u grudima

    Pozdrav beba stara 4 mj (7.12.2021.) Iskljucivo dojena i dobro nam ide osim sto doji samo desnu dojku. No ponekad osjetim peckanje koje bas zaboli, nekad odmah poslje podoja a neka i par sati nakon. Javlja se sad(danas) a i prije je se javljalo, traje po 2, 3 dana. Da li je to normalno?

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Vidi ovdje - razlozi mogu biti razni: https://www.roda.hr/portal/dojenje/p...dojenju/Možda je u pitanju candida, pa rojazol može riješiti stvar, ali prije toga vidi da nije problem u nepravilnom položaju/hvatu i slično ili nazovi SOS telefon.

  3. #3
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj iva144 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav beba stara 4 mj (7.12.2021.) Iskljucivo dojena i dobro nam ide osim sto doji samo desnu dojku. No ponekad osjetim peckanje koje bas zaboli, nekad odmah poslje podoja a neka i par sati nakon. Javlja se sad(danas) a i prije je se javljalo, traje po 2, 3 dana. Da li je to normalno?
    Zvuci kao moguci soor. Ima li jos kakvih simptoma?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2022
    Postovi
    4

    Početno

    Nista drugo osim toga, taj dan je prestalo ali danas sam osjetila opet malo. Cudno je nekako za opisati. Ne javlja se često al isto dosta zaboli kad se pojavi

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2022
    Postovi
    4

    Početno

    Citala sam o sooru, nemam nikakvih oszalih simptoma niti je to bol u bradavici vec s desne strane dojke bas ono samo odjednom zapecka u trajanju 15 20 sek i stane. I tako sw zna pojavljivati taj dan i samo od jednom prestane

  6. #6
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Mozda tako osjecas letdown? Ima li ikakve veze s trenutkom kad krece otpustanje mlijeka?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2022
    Postovi
    4

    Početno

    Nije to, ne dogada se za vrijeme dojenja a i nista mi ne iscuri kad me zapecne... precudno je to nekako evo ne javlja se vec tj dana sigurno.

  8. #8
    Jainina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    I ja sam ponekad imala takav osjećaj. Sumnjala sam na soor ali nije bilo apsolutno nikakvih popratnih simptoma niti kod mene niti kod malog (a koliko se sjećam slično je bilo i sa curama). S obzirom da nije bilo nikakvih komplikacija, nisam previše niti obraćala pažnju na to i mislim da je prestalo sa manje intezivnim dojenjem, tipa s 3,4 mjeseca, možda i kasnije.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •