Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: HITNO!Moram na put a dijete

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    124

    Početno HITNO!Moram na put a dijete

    Molim za pomoć.
    Moram ići na službeni put u Osijek iz Pule jer imam sastanak 19.05.To znači da moram krenuti dan ranije 18. do Zagreba i onda iz ZG-a do Osijeka no problem je što ću sa malom.Imam mamu u Zg-u no ona je te dane tu u Istri na nekim takmičenjima sa školom.Nicole još doji i nikada je nisam ostavljala preko noći samu.Da li da je ostavim u Puli da je čuva tata i sveki ili...
    Molim pomognite

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    Uf, uf....
    ....nemam ti nikakav pametan savjet, vjerujem da mogucnost da ide s tobom otpada kad nisi ni navela...
    ... ja sam Davida prvi put ostavila kad je imao 14 mjeseci i otisla sluzbeno na 3 dana u Zagreb.... muko moja.... :?
    Cuvao ga je mm i teta cuvalica, nije bilo problema (nismo dojili), ali kad me je ugledao nakon povrata - poceo je plakati (valjda od olaksanja sto sam se ipak vratila :? ) i stalno me je pratio...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    124

    Početno

    Ma mogla bi samnom do Zg-a ali tamo mi ko za inat svi rade : mama je u Istri ,tata radi popoden tj.naveće , sestra naveće a brat je dome no on nema pojma sa djecom tako da nije nako rješenje

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Ja sam morala 5 dana (i 5 noći) na put kad mi je malac bio 14 mjeseci - još je dojio. Izdajala sam se (2 puta dnevno, kao što sam i dojila), kad sam došla nastavili smo dojiti još mjesec dana (do drugog mog putovanja, onda smo prestali )
    Jedina posljedica toga bilo je da se "izliječio" od suludog noćnog dojenja po 3-4 puta, koje je počelo kad je imao 6 mjeseci - prije toga (nakon 1. mjeseca, naravno) je bio uzorna beba s 1-2 noćna podoja.
    Čuvali su ga tata i sveki popodne a preko dana teta čuvalica koju je obožavao.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    124

    Početno

    Ona ima 13mj. i 5 dana i sada razmišljam da ostane u Puli i da je popodne čuvaju tata i sveki a ujutro je i tako u jaslicama no bojim se noći jer je jako vezana za mene - ja je stavljam u naš krevet i ponekad zaspi bez sike no po noći se budi isto 4-5 puta i tata je nemože smiriti nego traži mene.Kada je pustim kod bake mm koja živi u stanu ispod nas neko vrijeme je mirna a onda zova mamu tako da moram po nju.
    Meni je najgore što će i ona meni falit

  6. #6
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Nicole je već velika djevojčica i izdržat će bez cice tu jednu noć. Tebi će, vjerojatno, biti puno teže, ali koga briga za tebe.
    Olakšaj si tako što ćeš kad kreneš mantrati: "Za 24 sata će sve to biti iza mene"! :D

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    124

    Početno

    Hvala na savjetima tako će i biti jedino mi žao tate koji će iamti problema :wink:

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •