Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Bebe i crijevne viroze?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    164

    Početno Bebe i crijevne viroze?

    Kako su vam izgledale crijevne viroze kod beba? Kakve su stolice onda imale?
    Nas dvogodisnjak je pokupio, imao temp 2 dana a povracanje i proljev se vuklo 4 dana, bio je slab i dobio infuziju sad se sve smirilo i on je ok.
    Evo sad mi mala od uskoro 6mj po noci zakurila. Trenutno rektalno 37.9 i pokakala mi se u 4ujutro.
    Stolica joj je drukcija, naginje zelenoj boji ima neke sluzi niti sto vec unutra i neke male bijele grudice nutra neznam s cime bih to opisala jer do sad bila zuta i tekuca..
    Sto da pratim? Dal da samo dojimo?
    Jel ima potrebe za cim drugim?
    Pretpostavljam da pokupila od starijeg.
    Hvala za svaku info. Hvala.

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    A jeli počela dohranu?

  3. #3
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Roimeda prvotno napisa Vidi poruku
    Kako su vam izgledale crijevne viroze kod beba? Kakve su stolice onda imale?
    Nas dvogodisnjak je pokupio, imao temp 2 dana a povracanje i proljev se vuklo 4 dana, bio je slab i dobio infuziju sad se sve smirilo i on je ok.
    Evo sad mi mala od uskoro 6mj po noci zakurila. Trenutno rektalno 37.9 i pokakala mi se u 4ujutro.
    Stolica joj je drukcija, naginje zelenoj boji ima neke sluzi niti sto vec unutra i neke male bijele grudice nutra neznam s cime bih to opisala jer do sad bila zuta i tekuca..
    Sto da pratim? Dal da samo dojimo?
    Jel ima potrebe za cim drugim?
    Pretpostavljam da pokupila od starijeg.
    Hvala za svaku info. Hvala.
    Nastavi s dojenjem kao i do sad, a ako jede dohranu, preskoci koji dan, s obzirom da je majcino mlijeko najbolji izbor, pogotovo za iziritiran zeludac.

    Nemoj djetetu gurati toplomjer u anus. Mozes izmjeriti temperaturu pod pazuhom ili nabaviti toplomjer za uho, celo, sto god. Toplomjer u anusu, osim sto je neugodan, izaziva stolicu.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    164

    Početno

    Pocela sam al jako malo. Nije ni pojela ko zrno psenice... nije znala sto bi s tom kasicom... ima par dana unazad.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •