Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Da li postoji mogucnost trudnoce

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2022
    Postovi
    1

    Početno Da li postoji mogucnost trudnoce

    Postovani Menstruacija mi kasni 13 dana,jucer sam radila betu hcg gdje mi je ginekologica javila da je beta 0.2(da odmah kazem nista vise od toga ona meni nije rekla, niti objasnila o cemu se radi). Inace jucer sam saznala da u lijevom jajniku imam cistu 8.5mm(hiperehogene struture). Da li postoji mogucnost da beta nalaz ne pokaze dobro(odnosno da postoji mogucnost da sam trudna) jer decko i ja radimo na bebi.. u periodu kad mi je kasnilo (to je bilo u petak navecer smo imali zadnji put odnos a prije toga i u utorak i u srijedu proslu u mene je decko zavrsio da se tako izrazim haha dve pute)..znaci idalje nemam menzes,grudi su mi nabubrile bole me donji dio trbuha me boli, donji dio ledja..

  2. #2
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Ta beta je znak da nema trudnoće.
    Inače ti znaš da je najveća mogućnost začeća 14.dan nakon prvog dana menstruacije. Na dan kad bi trebala doći i tjedan prije je mala šansa za trudnoću.
    Pročitaj znakove plodnih dana i obavezno posjeti ginekologicu radi te ciste i izostanka ciklusa.

  3. #3
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Inače ti znaš da je najveća mogućnost začeća 14.dan nakon prvog dana menstruacije.
    da, kod žena s urednim hormonskim statusom i ciklusima od 28 dana, a kod mnogih nije tako (uključujući mene)

    Toncica, možeš napraviti i kućni test za potvrdu bete (koja pokazuje da nema trudnoće)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •