Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Dobre destinacije za ljetovanje sa srednjoskolcima, molim pomoc:)

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    679

    Početno Dobre destinacije za ljetovanje sa srednjoskolcima, molim pomoc:)

    Planiramo ici sa 4 srednjoskolca (15-17 g., sin i prijatelji) na ljetovanje pa bih molila ako imate ideju za ok mjesta, i za njih, a i za nas.
    Inace volimo otoke, ali nisam sigurna hoce li njima biti dosadno. Razmisljamo o Korculi pa ako imate iskustva s Korculom ili imate druge ideje (otoci ili ne), pliz podijelite.
    Nije bitno da su organizirane aktivnosti, da ima i njihovih vrsnjaka, da je ok atmosfera za tu (zahtjevnu) dob.
    Idemo pocetkom 8. mjeseca.

    Unaprijed hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    ja bih birala neko mjesto srednje veličine gdje mogu navečer prošetati ili zabaviti se uz plažu, gdje ima dodatnih zanimacija (vodeni sportovi, organizirani izleti), wifi dostupan ...

    sve ovisi kakvi su ostali gosti u mjestu kad vi dođete ili koliko ima domaćih - može im biti odlično u malom selu, a i ne mora ... možda se upoznaju s lokalcima, a možda budu sami sebi dovoljni ...

    na korčuli sigurno ima neka plaža gdje se okuplja više mladih (ja ne poznajem to područje)

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Recimo Lumbarda Bilin žal
    je plaža ok ako vole ti klinci i pijesak ( moji su ludi za njim). Nije daleko do sela, ima dva tri dućana , plac ispred Studenca

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    679

    Početno

    Puno hvala, vole pijesak Znaci ima i vecih klinaca. Nismo na Korculi jos bili pa nisam bila sigurna. Ovo je bas izazovno razdoblje za zajednicka ljetovanja ako ne ides negdje gdje vec imaju ekipu i zelis da im bude ok... djelomicno iz razloga kako bi i odraslima bilo ok

  5. #5
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Njih su četvorica, u biti sami sebi dovoljni.

    Ili kontinent Privlaka ima i lunapark, dućan, pjesak,stijena,šetnica,nogometni igralište.....
    Blizu Vir i Sabunike
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 11.05.2022. at 12:06

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Hm... mogla bih cijeli traktat napisati o ljetovanju tinejđera i izazovima vezanim uz to. Ukratko - stvarno ovisi kakva su djeca, sto preferiraju, zanimaju li ih vise izlasci, nekakve dnevne adrenalinske ludorije, ili "vulgaris" odmor...

    Znam da su prošlo ljeto među tinejđerima apsolutni hit bile Vodice i Bol na Braču (pričan o dobi 16-18 god., i točno se znalo od kad do kad se gdje ide, s time da se 5.8. moralo biti na Bolu ).

    Mi smo "domaći", odnosno ljetujemo kod mojih na otoku i moj tinejđer tamo već ima društvo od malih nogu. Njemu je tako sasvim dobro ali on ima već uhodanu ekipu i znaju kud idu, što traže i nikad im nije dosadno. Za sad još nije izrazio želju da bi ljetovao negdje drugdje. Međutim, kad mu dođe netko vanjski, svi traže da ih se vodi na Bol, neki žele na surfanje, neki u klubove... Uglavnom, zahtjevna je to dob, a posebno još ako si odgovoran za tuđu djecu, to mi je noćna mora...

    Inače, mislim da gotovo u svim mjestima po obali i na otocima za dnevnu zabavu ima dovoljno sadržaja (osim kupanja naravno, svugdje ima aquaparkova, najam kajaka, supova i sl ludorija - ako su tipovi od toga); nekima je, pak, dovoljna hladovina, ekipa i kartanje...

    Ako ste planirali na Korčulu, sigurno neće ostat nezadovoljeni, pogotovo ako idu prvi put.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    679

    Početno

    Puno hvala jos jednom na savjetima. Nisu pretjerano zivahni, nadam se da ce ostati takvi i na odmoru

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •