Pozdrav trebala bi savijet ili nesto ne znam vise sto napraviti, ispricavam se na duzem postu
Beba za 4 dana puni 1 mj
Pt 3,920
Ot 3,720
18.5 4,135g
20.5 4,270 g
24.5 4 375 g
31.5 4,375 g
3.6 4,450g
Pije ad *** comfortis 1 po obroko 100ml (voda+prah)
E sad ja sam dojila i poslje svakog podoja bi dobio bocicu prvo smo mu radili 70 ml , pa nam je patronazna rekla da je to malo da mu vise ponudimo,onda smo radili 100 ml poslje svakog podoja,onda nam je rekla da ipak to previse da probamo samo dojka i jedna bocica navecer tako smo radili i opet kaze da to ne valja da ipak vise ubacimo,poceo je puno bljuckat poslje svakog obroka i nakon obroka jedno sat i pol opet bi bljucko mi smo se prepali otisli kod pedijatra s tim da je jeo svaka 3,4 sata nekad bi spavao po noci i 6 h, pedijatrica je rekla da ne smiju biti tolki razmaci da se budi svaka 3 sata i da mu dajemo 100ml to bi bilo 8 obroka i istadalo bi 800 ml u 24 h,probali smo jer smo misli da nesto krivo radimo i budili smo ga i tako radili ,onda bi joa vise bljucko u tih 3 sata on nebi ni uspio zaspat od bljuckanja i naprezanja nisam htjela vise tako raditi jer mislim da mu je to previse i zato on tolko bljucka i nemre spavat uopce.....sad on se grci,nema stolicu po 4 dana nekad i vise kad bi pojeo obrok stavila bi ga na rame da se podrigne i drzala bi ga uspravno jedno 20 min,stavim ga spavati on bi se probudio nakon 15,30 min i grcio bi se i opet bljucko evo stvarno ne znam vise kaj krivo radimo,jel mu je to previse ili premalo,koristimo (kršitelj koda) bocicu 0+ mjeseci ,radimo pbf tehiniku hranjenja,kad bi radila pauzu on bi vristo tolko jako,i dosta dugo mu treba da zaspi jer vidim da ga nesto muci i to ga budi,jako bude nervozan lamace rukama,nogama, muci se pustit vjetar i jos nakon obroka jedno poslje 1,2h podriguje,jel moguce da pojede puno zraka pa zbog toga to sve ili sam citala za taj refluks ,evo stvarno ne znam vise sto probat napravit od pedijatrice nemam nikakvu pomoc....hvala puno na odgovorima