Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 86 od 86

Tema: Ljetovanje u planinama_ideje

  1. #51
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Danas izasao clanak o sklonistima od vrucine u barceloni, sve ce nas vise, barem kako starimo, trazit planine.

  2. #52
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Čitam temu jer bih i sama najrađe ljeti u planine i mislim si hoće li netko napisati da nije stvar u vodi
    I napisem ja

  3. #53

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    718

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Fužinama je prednost što imaju jezero za kupanje. Kupam se svake godine. Treba paziti na podvodno bilje, ali uz zrnce razuma, posve je dobro.
    Imaju i brod koji vozi po jezeru.
    I konje i kočiju.
    I kaubojsko selo
    I bilje i plodove.
    I špilju. I vlakić. I šetnicu uz jezero.
    I nikad nije prevruće.
    Što s podvodnim biljem? Ne kužim jer jednom u životu sam se kupala u jezeru i to Jarunu.

  4. #54
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Pogledaj sad Jarun.... prepun lopoča, teško veslat, teško plivat, čiste svaki dan s jednim brodićem, ali teško. Mislim da je Beti3 na to mislila, a ne da te tipa neko podvodno bilje može otrovat ili tako nešto - petljaš se u to, pogotovo ako je niska razina vode, a podvodno u punom rastu i bujanju. Ono, zamhneš lijevom, tri lopoča nakačiš, zamahneš desnom, četri. Kraul s preprekama. Ili plivaš prsnim "ledolomac/lopočorazgrtač" stilom.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 07.07.2022. at 10:25

  5. #55
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno


  6. #56
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Da, to. Možeš se upetljati nogama u podvodno bilje, uopće ga na vidiš na površini. Pa zna ljude uhvatiti panika i ne jedan su se utopili.
    Zato kazem da treba pametno, gledati oko sebe, ne ići daleko ako si sam, misliti na to da ispod rastu biljke i ne se prestrašiti ako ih dotakneš.
    Kupanje u jezerima i rijekama je meni pravi gušt.

  7. #57
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Da, treba navika i samokontrola morskim plivacima da ne size i ne panicare s fuuuj jer ih je nesto 'copilo' odozdo. Nema morskih pasa ni aligatora u nasim slatkim vodama, al treba prevladat taj prvi iracionalni impuls panicarenja. I naviknut se da ne vidis dno koji put i ne sizit zbog toga i ne zamisljat neke uzase.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 07.07.2022. at 11:08

  8. #58
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Prosli tjedan se kupala na znjanu u splitu. Moj je dojam...lipi moj jarun sa svim biljem. Nasla sam ipak neki miran kutak, al eto..de gustibus. Meni su ganges like horde ljudi i cekicanja tehna iz kafica gora od bujanja podvodnog bilja.

  9. #59
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Prosli tjedan se kupala na znjanu u splitu. Moj je dojam...lipi moj jarun sa svim biljem. Nasla sam ipak neki miran kutak, al eto..de gustibus. Meni su ganges like horde ljudi i cekicanja tehna iz kafica gora od bujanja podvodnog bilja.
    treba znat znanje na Žnjanu, iako sad je najveća gužva, plus ultra
    ili dođeš ujutro, dok ultra mladež spava, ili ideš na pseću plažu (tamo skroz prema Duilovu), ja volim i navečer oko 7-8 iako tad nekad bude muzika, nekad ne.
    mislim, nije usamljena uvala sigurno, ali more je dosta čisto a meni 90% puta kad dođem količina ljudi skroz podnošljiva, ručnici prvi ili drugi red do mora

  10. #60

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Meni je Žnjan jedna od najružnijih plaža na kojima sam ikad bila.

  11. #61
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    što se tiče kupanja u slatkim vodama, ja sam se kupala samo u Baćinskim jezerima, i stvarno, kako nisam navikla, tako sam na sve te ribice koje bih vidila puno intenzivnije reagirala, iako mi je u moru najnormalnije da mi se vrte oko nogu, čak i gricnu nekad.
    Ali ustvari, za slatke vode me najviše strah da mi se zmija ne pojavi, ne znam koliko je to često

  12. #62
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Meni je ćer veslala na Jarunu ovaj vikend, a muž plivao među lopočima i ribetinama koje ne bježe. Drugi dan smo mi ipak otišli na Utrinu na bazen. Ona je i dalje kroz lopoče veslala. Svakako, oboje su bili dosta impresionirani, ali su stoički svoje odradili :D

  13. #63
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    treba znat znanje na Žnjanu, iako sad je najveća gužva, plus ultra
    ili dođeš ujutro, dok ultra mladež spava, ili ideš na pseću plažu (tamo skroz prema Duilovu), ja volim i navečer oko 7-8 iako tad nekad bude muzika, nekad ne.
    mislim, nije usamljena uvala sigurno, ali more je dosta čisto a meni 90% puta kad dođem količina ljudi skroz podnošljiva, ručnici prvi ili drugi red do mora
    Imaš pp.

  14. #64
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je Žnjan jedna od najružnijih plaža na kojima sam ikad bila.
    Strašno se to sve promijenilo, skužila sam Duilovo, to je postalo spas, sad tražim isključivo devastirane socijalističke hotele i kupam se na obali ispod njih, nema šanse na "uređeno". Žnjan je postojao i pred 20 godina, ali nije bilo toliko hordi. Ljeti bi se ST praznio kao sada ZG. Valjda se sad nema gdje praznit jer ljudi rentaju djedovine po otocima. Neću više mimo teme, ali ono....srce mi se stislo na tu ikonografiju iz Mad Maxa navečer (kupala sam se i u 22 h i u 8-9 h), ono, auti po pržini dižu oblak, vruće za poludit (čitam sad da Barcelona gradi ili otvara skloništa protiv vrućina, ipak se klima objektivno promijenila), poviše lima isijava zrak, neki oblak kroz koji se probija sunce, čekića iz kafića. Apokalipsa. ST je pod ogromnim udarom backakerskog turizma, mi smo s Adventima samo malo srknuli kako to može izgledat, s tim da smo imali ipak drugu klijentelu.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 07.07.2022. at 12:37

  15. #65

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    718

    Početno

    ina33, ti si meni enigma, uopće ne kužim jesi iz Dalmacije ili Zagreba

    Nakon što ste mi napisale ovo za podvodne biljke koje ti se petljaju po nogama i rukama, ribe koje se ne boje, zmije - tek sad se bojim, dosad uopće nisam razmišljala o tome

  16. #66
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Zmije su bile sala Barem slatkovodne, al prosli tjedan je bila vijest da je na znjanu nekog ugrizla zmija. Ne kuzim ni ja odkud sam .
    Posljednje uređivanje od ina33 : 07.07.2022. at 18:11

  17. #67
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    treba znat znanje na Žnjanu, iako sad je najveća gužva, plus ultra
    ili dođeš ujutro, dok ultra mladež spava, ili ideš na pseću plažu (tamo skroz prema Duilovu), ja volim i navečer oko 7-8 iako tad nekad bude muzika, nekad ne.
    mislim, nije usamljena uvala sigurno, ali more je dosta čisto a meni 90% puta kad dođem količina ljudi skroz podnošljiva, ručnici prvi ili drugi red do mora
    A mozes i na Marjan Firule (tu je malo veca guzva), Ovcice (to bi Ina bilo za tebe), a Bace su neobicno neguzvaste ove godine - uopce nema tih mladih Engleza koji su ih ranijih godina okupirali - a mozda je do toga sto ove godine dodjemo na plazu tek iza 6 popodne :D

    Na Znjanu se nisam kupala otkako su ga nam zbog Pape prorali grad

  18. #68
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Pogledaj sad Jarun.... prepun lopoča, teško veslat, teško plivat, čiste svaki dan s jednim brodićem, ali teško. Mislim da je Beti3 na to mislila, a ne da te tipa neko podvodno bilje može otrovat ili tako nešto - petljaš se u to, pogotovo ako je niska razina vode, a podvodno u punom rastu i bujanju. Ono, zamhneš lijevom, tri lopoča nakačiš, zamahneš desnom, četri. Kraul s preprekama. Ili plivaš prsnim "ledolomac/lopočorazgrtač" stilom.
    ajme, ajme
    jarun je krcat lokvanja i raznoraznih drugih biljaka koje rastu kao gnijezdo. uz njih ima masa ribetina od nekih pola metra koje plivaju u jatima od po njih 5-6, pijavice kojih ima na južnom dijelu, ešerihija koja je kućna živina. uz svu silu sportaša i rekreativaca, ja u tu baru ne umačem ni mali prst. a ni moje pseto :D

  19. #69
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Ina33, ja bi izludila na takvim plazama koje si opisala.

    Nikad ne idem na takva bucna i "svastaraj" mjesta/plaze na moru (barem ne zadnjih 20ak godina). Doduse, ja sam na ljetnom GO iskljucivo po otocima zadnja 2 desetljeca,pa je automatski manje toga.

    Jarun takodjer jako volim opcenito kao rekreacijsku zonu.

  20. #70
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ajme, ajme ������
    jarun je krcat lokvanja i raznoraznih drugih biljaka koje rastu kao gnijezdo. uz njih ima masa ribetina od nekih pola metra koje plivaju u jatima od po njih 5-6, pijavice kojih ima na južnom dijelu, ešerihija koja je kućna živina. uz svu silu sportaša i rekreativaca, ja u tu baru ne umačem ni mali prst. a ni moje pseto :D
    Ne vjerujes "kakvoca vode izvrsna" sto visi na sajtu jaruna? Ne znam koliko cesto oni to mjere, pise da je zadnje mjerenje bilo mislim krajem lipnja. Otkud ti info za visoke konc. escherihije pls? Ja to ne alazim, a gledala sam i sve se razmisljam uvalit.

  21. #71
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Gledam ovde: temp 26, kakvoca: izvrsna:

    https://www.sportskiobjekti.hr/default.aspx?id=98
    Posljednje uređivanje od ina33 : 07.07.2022. at 22:06

  22. #72
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Evo Štamparovog mjerenja od 23.6.2022:

    https://stampar.hr/hr/novosti/rezult...jarun-i-bundek

    Za sve plaže je kakvoća vode "izvrsna", pa se pitam odkud ti to za ešerihiju, je li to neka urbana mitologija ili imaš neke čvrste info?

    Jer... ima i dalmatinske urbane mitologije - moj šogi brije da je dobio upalu sinusa od "Gangesa" na Žnjanu.

    Od "sve sile" rekreativaca - malo sada osta na Jarunu, eno ih na Žnjanu . Fakat nema ljudi, lopoči ih rastjerali.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 07.07.2022. at 22:10

  23. #73
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Ribetine mi se ne čine opasne, jesu malo veće od šparića, ali su manje od tuna, a da ne kažem morskih pasa - jedan od 2 incidenta na Jadranu s morskm psima se zbio u morskoj uvali u kojoj sam ljeti...

  24. #74
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    BTW, još nisam naletila na one neke redare koji naplaćuju rekreaciju na Jarunu ako nisi član nekog kluba - što bi reko Vojko V., prekrila bih se lopočima i ne bi me ni skužili . Možda su oni te pijavice - ni pijavice nisam skužila.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 07.07.2022. at 22:17

  25. #75
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    BTW, još nisam naletila na one neke redare koji naplaćuju rekreaciju na Jarunu ako nisi član nekog kluba - što bi reko Vojko V., prekrila bih se lopočima i ne bi me ni skužili . Možda su oni te pijavice - ni pijavice nisam skužila.
    zamisljam te "neke" redare i inu33 pokrivenu lopocima po glavi haha

    Mojih dosta se kupa, mislim da cu i ja jedan dan nakon trka direkt osvjezit se. Da i to cudo probam
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 07.07.2022. at 22:52

  26. #76
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne vjerujes "kakvoca vode izvrsna" sto visi na sajtu jaruna? Ne znam koliko cesto oni to mjere, pise da je zadnje mjerenje bilo mislim krajem lipnja. Otkud ti info za visoke konc. escherihije pls? Ja to ne alazim, a gledala sam i sve se razmisljam uvalit.
    visoke konc? ne znam kolike su, ali je prisutna.
    ma meni se gade bare, a jarun je bara s lokvanjima i ribetinama. da bar ima lopoča više (samo na jednom mjestu), oni su lijepi, nego su lokvanji sve prekrili

  27. #77
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Odosmo s planina na lopoce i lokvanje po Jarunu klasika nasih tema haha

    Moj frizer mi danas hvali hotel Larix (Ramada hoteli) na Kranjskoj gori, zadnjih 10 godina tamo ljetuje.Kaze prava uzivancija

    Pa eto info ako netko ima u planu Slo
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 07.07.2022. at 23:11

  28. #78
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Odosmo s planina na lopoce i lokvanje po Jarunu klasika nasih tema haha

    Moj frizer mi danas hvali hotel Larix (Ramada hoteli) na Kranjskoj gori, zadnjih 10 godina tamo ljetuje.Kaze prava uzivancija

    Pa eto info ako netko ima u planu Slo
    Magriz, mislim da je više to neki tvoj atavizam - mjere ešerihiju i nije kritična - stavili su "kakvoća izvrsna". Ja bih se teže uvalila u bazen jer sam se u Jarun već uvaljivala, bez posljedica, a svaki bazen mi je 50-50 da ću završit na terapiji - malo kubikaže vode, velika izmjena ljudi.

    A propos Slovenije, moji su starci, dok je mama još živa bila, išli jednom ljeti u Terme Zreče (tad kad su oni išli je bilo svježije i bili su zadovoljni, ali to nije planina, nego podnožje).

  29. #79

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,137

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Odosmo s planina na lopoce i lokvanje po Jarunu klasika nasih tema haha

    Moj frizer mi danas hvali hotel Larix (Ramada hoteli) na Kranjskoj gori, zadnjih 10 godina tamo ljetuje.Kaze prava uzivancija

    Pa eto info ako netko ima u planu Slo
    Hoteli u Kranjskoj Gori su u zadnjih 15 godina svi postigli cijenu prilično teško dostižnu hrvatskom džepu a hotel Larix je oduvijek i bio više kategorije jer ima bazen.

    Mi se ovo ljeto nakon duljeg izbivanja ponovo vraćamo u Sloveniju, i to baš u taj kraj, ali u Kranjsku Goru više ne idem. Previše apartmanizacije, prometa i forsiranog turizma za moj ukus. Umjesto toga, odabrali smo jedno od manjih i mirnijih mjesta u okolici, i nadam se da mi je izbor bio dobar, vidjet ćemo nakon godišnjeg

  30. #80
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Pa cijena koju mi je rekao je vrlo pristupacna, povoljnija nego da si kod nas na moru.Doduse, on je tamo klijent 10 god, pa ima popust.

  31. #81

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Lili, ukoliko ti se starci ipak odluce za SLO preporučam ovo sto tanja_b pise - neko manje mjesto kod Kranjske Gore ili Bohinj.

    Ponuda privatnog smjestaja je odlicna, cjenovno se moze naci prilicno povoljno. Sto se hotela tice, to je nesto skuplja prica.
    Inace, ljeti je kupanje u jezeru OK po temperaturi vode. Setnica koliko hoces, ne moraju planinariti (mi smo tamo isli od dobi djece s kolicima).

    Nase omiljeno mjesto u blizini jezera je Stara Fuzina a u blizini Kranjske Gore Mojstrana - ne znam koje mi je ljepše, pitomije. O domaćoj hrani neću ni započinjati.

    Sto se voznje autom tice, cini mi se jednostavnije doci do tamo nego do, primjerice, Lovinca ili Krasnog. Najvećim dijelom puta je autocesta (samo dio koji se odvaja za Bled pa dalje za Bohinj je državna cesta ali nema nekih zamrzlama skretanjima, prilicno se jednostavno dođe).

    O temperaturama da ne govorim - divota! Bili smo i u lipnju, srpnju i kolovozu - nema vrucine ni zege, po danu ugodno, po noci - pokrivanje.

    Inace, moji starci koji su sa otoka već godinama sanjaju kako će jedno ljeto otići gore, sve teže podnose vrućine, ali, nažalost, nikako to realizirati...
    Posljednje uređivanje od buba klara : 08.07.2022. at 09:55

  32. #82

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,137

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku

    Sto se voznje autom tice, cini mi se jednostavnije doci do tamo nego do, primjerice, Lovinca ili Krasnog. Najvećim dijelom puta je autocesta (samo dio koji se odvaja za Bled pa dalje za Bohinj je državna cesta ali nema nekih zamrzlama skretanjima, prilicno se jednostavno dođe).
    Slažem se. Plus što je cestarina za slovenske autoceste bitno povoljnija od hrvatskih. A vinjetu je sad moguće kupiti online, ne treba se više ništa lijepiti po staklu, sve skupa je puno jednostavnije nego kod nas.
    Cestarina za 7 dana vozikanja po Sloveniji uzduž i poprijeko košta jednako kao i jednodnevni izlet u Gorski kotar.

  33. #83
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    ne ne buba klara, nema šanse da moji idu u Slo. Ne zanima ih to a vec sam navela razloge gore.

    Navodim Slo kao opći doprinos za temu da vidi netko koga zanima.

  34. #84
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Hoteli u Kranjskoj Gori su u zadnjih 15 godina svi postigli cijenu prilično teško dostižnu hrvatskom džepu a hotel Larix je oduvijek i bio više kategorije jer ima bazen.

    Mi se ovo ljeto nakon duljeg izbivanja ponovo vraćamo u Sloveniju, i to baš u taj kraj, ali u Kranjsku Goru više ne idem. Previše apartmanizacije, prometa i forsiranog turizma za moj ukus. Umjesto toga, odabrali smo jedno od manjih i mirnijih mjesta u okolici, i nadam se da mi je izbor bio dobar, vidjet ćemo nakon godišnjeg
    Pls javi dojmove, i mene zanima za ubuduće .

  35. #85
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Gledala danas ja nešto
    Mrkopalj?
    Ide li to?
    Rijeka, dućan sve na tri koraka

  36. #86

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    735

    Početno

    Slažem se s curama za Sloveniju, divno ljeti...koga zanima, pogledajte i Ribčev laz - odmah na Bohinjskom jezeru, kupanje ljeti, Vogel pod nosom, ima i hotela i apartmana, mirno...sve se može pješke ili biciklom.
    Lili, ako ih ne zanima Slovenija, što je s BiH? Čula sam nedavno od nekih umirovljenika da idu u Bosnu na odmor, mislim da su neke toplice / organizirano...nisam nažalost zapamtila gdje, ali se sjećam da je bilo jeftino.
    Općenito, neka pogledaju ponude za umirovljenike, to bi trebalo biti i jeftinije i organiziranije, tj. agencije znaju nuditi takve pakete, pa ne moraju misliti o ničemu, a obično su povoljniji nego da gledate sami. Ima raznih ponuda na netu.
    U Lici, Hostel Majsić blizu Otočca ima fora kućice u kojima se može boraviti, a nude i basic doručak u objektu. Koliko se sjećam, nude i neku drugu hranu tijekom dana. Imaju i bazen koji super dođe ljeti. U blizini ima i restorana i predivne prirode. Nisu skupi, naročito ako kontaktirate direktno njih. Imaju i sobe u glavnom objektu, ali to mi se ne čini baš nešto (a i za te sobe sam čitala loše recenzije) pa bih to izbjegla, no, kućice su slatke i ok. Nije to za umirovljenike koji traže polupansion, ali za obitelji s djecom koje bi se rado naspavale par dana tijekom vrućeg ljeta, šetale po prekrasnom krajoliku i osvježile se u bazenu, skroz je ok.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •