Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Trudnoća 24 tjedna

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2022
    Postovi
    1

    Početno Trudnoća 24 tjedna

    Poštovanje!Ako možete odvojiti malo vremena i odgovoriti bio bih vam vrlo zahvalan. Moja žena je trudna 24 tjedna i cijeli tok trudnoće ima manjak plodove vode ali se druge anomalije nisu uocile. Mi živimo 2 godine u Njemačkoj i tu su nam tražili da uradimo Harmony test i još jedan test na genetska oboljenja ,sve je bilo uredno. Prije 10 dana smo obavili jedan pregled u BL. na kojem je doktor uočio proširenje moždanih komora.12-13.5mm i naznačio da je ostalo uredno Cer23.3mm,CM 6.5mm,CSP6.3mm,Vp13.05mm.i vrlo malu količinu plodne vode. Kad smo se vratili u Njemačku žena je izgubila i to malo plodove vode i primljena u bolnicu,gdje je dr. pitao želimo li da pokusaju zadržati bebu, sto smo prihvatili i sad treci dan prima svaki dan neke terapije. Tek juce na pregledu nam je dr. rekao da dijete ima poremecaj na mozgu Corpus collosum Agenesie s kolpocefalie.Na traženje objašnjenja je rekao čitat ćete i znati šta je to ili tražite objašnjenje od dječijeg doktora ali kad se stanje stabilizira. Interesuje me da li je moglo doći do greške u dijagnostici jer je naglasio da nema plodove vode a nalaze iz BL nije htio niti uzeti u ruke i trebamo li možda izvaršiti kakve kontrolne preglede. Ako može bilo kakav komentar bio bih vrlo zahvalan. Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    202

    Početno

    Pozdrav Zoran,

    žao mi je što su stvari pošle u krivom smeru, ali ja bi na vašem mestu svakako zatražila još koje mišljenje. Sretno i javi se sa povratnom informacijom, koja će sigurno koristiti forumašicama.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2024
    Postovi
    3

    Početno

    Kako je beba? Na kraju ima poremecaj korpus kalozum ili?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •